Episodios
-
Що робити, коли займаєшся улюбленою справою, але не можеш вийти на стабільний заробіток та першу 1000$?
-
В цьому відео ми говорили про те: Що таке дисципліна та самоорганізація Чи всім людям дисципліна доступна Який вплив має оточення на нашу дисципліну та організацію Які звички можна почати відпрацьовувати на собі, щоб досягти цієї дисципліни Як дисципліна та самоорганізація впливає на результативність та на успіх Які сфери життя можна не тримати в дисципліна Що робити, коли втратив мотивацію та хочеться все кинути
-
¿Faltan episodios?
-
Чи є у хлопця обовʼязок оплачувати побачення
Що робити, якщо хлопець бідний, та чи варто в цьому випадку будувати сімʼю
Як фінанси впливають на стосунки
Як розмовляти про фінанси у сімʼї
Як розподіляється фінансова відповідальність у сімʼї -
Нарешті підвищили зарплатню! Втім минає кілька місяців, і приходить розуміння: цих грошей все одно не вистачає. Тоді лишається два варіанти: або змиритися з ситуацією, або почати шукати як збільшити свої прибутки. Цей процес непростий, але з кількома порадами від Дмитра Остапенка ви зрозумієте як збільшити власну ціну та швидше досягти бажаних статків.
-
Час — безцінний, і особливо тоді, коли над життям нависає постійна загроза. Як не втратити жодної хвилини дарма та встигнути все, що запланували? Здається це неможливо, втім підприємець Дмитро Остапенко знає кілька секретів вдалого тайм-менеджменту. Про них він розповів у студії RADIO M.
-
Гроші прийшли — гроші пішли. На жаль, така закономірність торкнулася багатьох людей. Все було б інакше, якби з малечку нас навчали фінансовій грамотності. Втім краще пізно, аніж ніколи. У студії RADIOM бізнесмен Дмитро Остапенко ділиться кількома перевіреними лайфхаками, які допоможуть зберегти та примножити власні статки.
-
Нажити багато грошей — хоробрість; зберегти їх — мудрість, а вміло витрачати — мистецтво. Так казав німецький письменник Бертольд Ауербах, і він точно розумів як працюють грошові потоки. Чим відрізняється фінансовий капітал бідняка,
-
Буденні потреби вимагають від нас чимало зусиль. Аби заробляти гроші та забезпечувати сім’ю, ми, наче щури, постійно біжимо навипередки. Та поки тривають ці вічні змагання, наше життя може пройти повз, а ми так і не вирвемося із замкненого фінансового кола. Втім вихід є! До студії RADIO M завітав Дмитро Остапенко, який знає як швидко досягти прогресу та назавжди забути про щурячі перегони.
-
Заробляти гроші - ціла наука, тому не дивно, що поруч з цим процесом існує безліч упереджень. До прикладу думка про те, що чим більше працюєш - тим більше заробляєш. Найпопулярніші міфи пов‘язані із заробітками розвінчує підприємець Дмитро Остапенко у програмі PRO ФІНАНСИ.
-
В народі кажуть: хочеш жити, вмій крутитися. А ще краще у правильному напрямку аби успіх не вислизнув з рук при першій нагоді. Дмитро Остапенко радить будувати своє життя у стилі "зубів пили". Це допоможе не лише заробити гроші, але зберегти та примножити їх. Цікаво як цього досягти? Тоді слухайте далі і прокачаєте свою фінансову грамотність до рівня PRO.
-
Чекаєш поки спрацює сила тяжіння і до твоєї голови впаде геніальна ідея з розряду «як заробити мільйон»? На привеликий жаль так можна просидіти вічність. Набагато краще - шукати ідеї для бізнесу. Де саме розкаже досвідчений підприємець Дмитро Остапенко у програмі PRO ФІНАНСИ.
-
Час — безцінний, і особливо тоді, коли над життям нависає постійна загроза. Як не втратити жодної хвилини дарма та встигнути все, що запланували? Здається це неможливо, втім підприємець Дмитро Остапенко знає кілька секретів вдалого тайм-менеджменту. Про них він розповів у студії RADIO M.
-
Друг мого друга — мій друг, який може допомогти знайти роботу. Це найперший варіант, якщо не бажаєте жити на виплати від держави. Та не лише корисні знайомства можуть допомогти у пошуках роботи. Де краще шукати пропозиції з працевлаштування розповідає підприємець Дмитро Остапенко.
-
З одного боку криза, з іншого — можливості. Так можна описати воєнний стан на території України. Разом з тим як частина людей вимушено стають безробітними, інші просуваються кар’єрними сходинками та навіть змінюють професію. Рецептом успішного працевлаштування ділиться Дмитро Остапенко — фінансовий експерт, який знає як сподобатися будь-якому роботодавцю.
-
Коли сильно припікає навіть заначка з-під матрасу швидко розходиться. І настає страшний момент: заощаджень більше немає. Спершу можуть допомогти родичі, друзі, банк та врешті: доводиться шукати варіанти… Про лайфхаки з пошуку роботи під час війни Святослав Тромса розпитує у Дмитра Остапенко — підприємця, який на життя заробляв навіть продаючи диски з відеоіграми.
-
Через війну Україну накрила фінансова буря. Наші гроші опинилися у вихорі нової реальності, а витрачати їх з мудрістю стало ще складніше. Для цього ми запускаємо на Radio M серію програм про фінансову грамотність. Підприємець Дмитро Остапенко розповідатиме про свій досвід управління грошима та відповідатиме на запитання слухачів.
-
Прокинувшись від вибухів 24 лютого ми зрозуміли: найголовніше — зберегти життя. Саме на це має бути спрямований і наш бюджет під час війни. На що не слід витрачати гроші та як впоратися з фінансовим стресом розповідає Дмитро Остапенко — коучер та підприємець, який хутко адаптував гаманець під воєнні реалії.