Liittyvä
-
Подкаст про магічне мислення і наукове обґрунтування незрозумілих явищ. Звукове обрамлення у виконанні хору «Київ».
-
— Як приборкати стрічку новин?
— Що робити батькам з гаджетозалежними дітьми?
— Чи можливо не лише споживати, а й створювати контент екологічно?
Подкаст ""Мені чути"" — на сторожі твоєї критичності мислення.
Проєкт реалізується у партнерстві з медіаресурсом “Глузд”, за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду “Відродження” в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.
Матеріал відображає позицію автора і не обов’язково збігається з позицією Європейського Союзу та МФ “Відродження”.
Над текстами працювала: Наталя Гринюк -
"Чому за природу потрібно платити?
І навіщо взагалі хвилюватись, якщо «на мій вік ресурсів досить»?
«Сталими станемо» — подкаст про те, для чого Україні сталий розвиток, як підходи кругової економіки допомагають адаптуватися до змін, і як ти можеш взяти в цьому участь.
Проєкт з впровадження підходів кругової економіки в Івано-Франківську підтримується Посольством Швеції в Україні за програмою Міжнародного фонду “Відродження” та виконується платформою “Тепле Місто”.
Думки, висновки чи рекомендації належать авторкам цього подкасту і не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції та МФ “Відродження”.
Авторка: Анастасія Іванцова" -
City Changers — це серія розмов про життя в місті сучасної України, урбаністичні зміни, актуальне мистецтво, креативний бізнес та прогресивну освіту в рамках міжнарожної конференції Urban Future, що проходила у Відні.
-
Це серія епізодів про радіозв'язок: як влаштована рація, хто може нею користуватися і як це робити.
Ведучі подкасту — керівник громадської організації
Клуб радіоаматорів «Зелена Хвиля», а зараз військовий ЗСУ Святослав Найда та Роман Ганжа, який в мирний час займався будівельними проектами, а зараз допомагає забезпечувати радіозв'язком різні військові підрозділи України та проводить вишколи по базовій підготовці користування малими радіостанціями і раціями для ТРО й інших мілітарних об'єднань.
Подкаст буде цікавий для всіх, хто цікавиться радіозв’язком. -
"Головна обсерваторія" – це науково-популярний подкаст.
В ньому ми говоримо, про те, як влаштований наш світ: жива природа, зорі, матерія, давні суспільства тощо.
Розповідаємо про те, яким чином люди дізнаються про те, як влаштований світ. Такі люди – астрономи, генетики, екологи, археологи та інші є гостями нашої “обсерваторії” і нашими провідниками у світ науки.
Ми також говоримо про те, навіщо нам знати, як влаштований світ.
Чесна відповідь на це питання полягає в тому, що це неймовірно цікаво – розбиратися, як “все це працює”. Але іноді ще й дуже корисно, адже наука – це не лише пригода, але й велика сила.
Автор та ведучий подкасту – Дмитро Сімонов. Він не біолог, не фізики, не хімік і не астроном. Він науковий журналіст, який разом із вами дуже хоче розібратися в тому, як же все це навкруги влаштовано, як його можна змінити або “полагодити”, а коли краще просто спостерігати, але не чіпати руками. -
Die Universitätsbibliothek (UB) verfügt über ein umfangreiches Archiv an elektronischen Medien, das von Volltextsammlungen über Zeitungsarchive, Wörterbücher und Enzyklopädien bis hin zu ausführlichen Bibliographien und mehr als 1000 Datenbanken reicht. Auf iTunes U stellt die UB unter anderem eine Auswahl an Dissertationen der Doktorandinnen und Doktoranden an der LMU bereit. (Dies ist der 6. von 6 Teilen der Sammlung 'Fakultät für Biologie - Digitale Hochschulschriften der LMU'.)
-
Science Guide подкаст с деятелями науки и образования, в котором мы стараемся осветить ситуацию в этих сферах в России и просто приятно провести время за общением с интересными людьми.
Съёмка и монтаж контента: https://www.360vision.spb.ru/ -
Авторська програма Катерини Масляк, біохіміка, випускниці University of Winnipeg (Канада) на Urban Space Radio, про людину в соціумі, її сприйняття себе та інших на основі наукових досліджень.
-
У подкасті “Планета катастроф” науковий журналіст Дмитро Сімонов разом із науковцями розповідають про найдраматичніші сторінки історії планети Земля та її мешканців — великі вимирання, зміни клімату та епідемії далекого і не дуже минулого.
-
#нуяктобісказати — нічні марафони, які мають на меті піднімати теми, на які соромно, боляче та не прийнято говорити.
-
Podcast from the creators of Facel about stress, mental health, burn out and the tech industry.
Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
-
Студенты рассказывают о том, как учатся на химика в России
Партнеры подкаста - химический портал ChemToday:
https://chemtoday.ru/ - сайт портала
https://vk.com/chemtoday - группа ВКонтакте
Музыку написал Артем Ерёмченко
https://vk.com/arteremch -
Expert Discussions from the World of Retina: Exploring the latest developments in the field with world-renowned leaders. It will feature a monthly subspecialty journal club, panel discussions and interviews with key opinion leaders.
-
Авторська програма Наталки Найди «Гра в довгу», де вона з жінками, що «грають» різні ролі у бізнесі — говорить про досвід, можливості, виклики та розуміння того, що сильний бізнес це «гра в довгу» і тут немає швидких рішень і перемог.
-
Für das Projekt "Moravian Knowledge Network" (MKN) liegt uns eine große Zahl an Texten vor, die im Moment für Forschung und Lehre an der Technischen Universität Dresden in Kooperation zwischen dem Unitätsarchiv Herrnhut und der Sächsischen Landesbibliothek – Staats- und Universitätsbibliothek Dresden (SLUB) erschlossen werden. Sie sind in der deutschen Kurrent verfasst. Um diese Handschrift lesen zu lernen, haben wir ein Vorleseprojekt ins Leben gerufen. Anders als in anderen Lehr- und Lernkontexten kann man mittels der einzelnen Podcastfolgen den gut leserlichen Texten folgen und sich in die Schriftarten eingewöhnen.
-
Wer studiert, muss wissenschaftlich schreiben können. Tipps, Tricks und Anleitungen gibt dieser Podcast des studierendenWERKs BERLIN.
-
Цикл радіоісторій письменника Тараса Прохаська під назвою "Увібрати місто"
-
Content, insight and chat from CyberSec&AI Connected, the essential event connecting global AI and cybersecurity experts. Sign up for interviews and talks with experts from the intersection of AI, machine learning, and cybersecurity.
-
Discussing criminal justice system issues in Ukraine and all over the world with practitioners.