Episodit
-
Секс, краса і свобода особистості — речі, яке наше сучасне суспільство беззаперечно цінує. Але чому такі часті випадки публічного осуду жінок, які живуть активним сексуальним життям, або просто проявляють інтерес до власної зовнішності? Англомовні дослідники описують це явище загадковим терміном «slut-shaming», який можна приблизно перекласти як «шльондроцькування».
Розбираємось, як цей феномен впливає на наше суспільство, чи він шкодить усім статтям.
З‘ясовуємо як відстоювати власну свободу та не порушувати чужі рамки.Цей подкаст є частиною незалежної спільноти українських подкастів «Радіо Поділ»
Підтримай «Радіо Поділ» та отримай додатковий контент!
Підпишись на Patreon: http://patreon.com/radiopodil
Facebook: https://www.facebook.com/radio.podil/
Інші соціальні мережі та більше подкастів на сайті: http://radiopodil.org/podcasts
-
Дівчина має стежити за своєю зовнішністю, а чоловік — бути трохи більш доглянутим за мавпу? Повні люди — ледачі нездари, яким начхати на своє здоров’я? Психопата можна розпізнати за обличчям? «Як ти схудла» — комплімент, який буде приємно почути будь-якій жінці? Розбираємось з тим, як зовнішність впливає на наше життя, спілкування та сприйняття себе — і паралельно з‘ясовуємо, як знайти спокій у світі, схибленому на стандартах краси.
Цей подкаст є частиною незалежної спільноти українських подкастів «Радіо Поділ»
Підтримай «Радіо Поділ» та отримай додатковий контент!
Підпишись на Patreon: http://patreon.com/radiopodil
Facebook: https://www.facebook.com/radio.podil/
Інші соціальні мережі та більше подкастів на сайті: http://radiopodil.org
-
Puuttuva jakso?
-
Продовження подкасту про стигматизацію хвороб в українському суспільстві. Цього разу авторки розбираються у тому, чому не варто ставитися до людей із синдромом Дауна як до «сонячних» чи недостатньо розумово розвинених та скаржаться на несерйозне ставлення до депресії та панічних атак.
Цей подкаст є частиною спільноти україських подкастів «Радіо Поділ».
Сайт: https://radiopodil.org
Фейсбук: https://www.facebook.com/radio.podil/
-
Долучайся 04.11 до акції «Рік без Каті» у своєму місті. Перелік: https://www.facebook.com/gandziukgate/photos/a.267997314001926/545335976268057/
-
Перша частина подкасту про стигматизацію психічних розладів. У ній авторки розбираються, чому не варто романтизувати або боятися людей із шизофренією, а також – чи достатньо наше суспільство звертає увагу на посттравматичний синдром серед ветеранів АТО.
Лінк один:
https://www.radiosvoboda.org/a/viyna-posttravmatychnyy-syndrom/29793807.html
Лінк два:
https://www.radiosvoboda.org/a/26934792.htmlЦей подкаст є частиною спільноти україських подкастів «Радіо Поділ».
Фейсбук: https://www.facebook.com/radio.podil/
-
ДИСКЛЕЙМЕР: Це пілотний випуск, який є тренувальним для авторів/авторок подкастів. Його мета отримати досвід та зворотний зв'язок, тому якість продакшену свідомо занижена.
Саша Поворзник та Катя Ятель Говорять про гумор. І чому одні жарти прийнятні, а інші – ніт.