Liittyvä
-
Культурна менеджерка Богдана Неборак говорить про літературу та її вплив на розуміння складних речей.
Цей подкаст є частиною незалежної спільноти українських подкастів «Радіо Поділ»
Більше подкастів на сайті: http://radiopodil.org/podcasts
Підтримай «Радіо Поділ» на Patreon: http://patreon.com/radiopodil -
Cпроба простежити життя українських митців у невластивому, нелогічному з боку біографії порядку: від кінцевої точки – фізичної смерті митця – до життя, яке цій події передувало.
А воно було, без сумніву, яскравим як свічка; несподіваним як джаз і крихким як цукор – з елементами радості, слабкості і страждань. Життя – як колаж із листів, судів і таборів, де хтось ховався щосили, хтось надиктовував на магнітофон вірші, а хтось влаштовував з ув'язненими акторами вистави і ніколи не зневірювався.
Авторка подкасту: Романія Строцька.
Музична тема: «Один в каное» – «Ікони».
Виробництво: IZONE Media.
Проєкт створений за підтримки Фонду Прав Людини Посольства Королівства Нідерландів.
За допомоги «Радіо Поділ», The Ukrainians, Urban Space Radio, «Радіо Скорбота». -
Сто років тому у Львові народився письменник, фантастичними книжками якого зачитувалися мільйони людей по всьому світу. І автори цього подкасту, Аліса Ліндеман та Володимир Арєнєв, зачитувалися теж. Із подивом вони збагнули, що фантазії на тему «яким будуть світ і технології», вже здійснилися — власне, як і загрози, передбачені Станіславом Лемом.
Поляризація суспільства та пошук ідентичності під час глобалізації, розвиток біотехнологій та етичні проблеми трансгуманізму, постправда, кризи людства… Це подкаст про те, як реагувати на майбутнє, яке вже настало. Історії про життя, ідеї та твори Станіслава Лема та дискусія про виклики сучасного світу між ведучими подкасту та культурними лідерами з різних країн світу.
Автори: Аліса Ліндеман, Володимир Арєнєв. Виробництво IZONE Media.
Ілюстрація на обкладинці — Ольга Сак. Дизайн обкладинки і шрифти – Ігор Дунець.
За підтримки Фонду Прав Людини Посольства Королівства Нідерландів, Польського інституту в Києві та Посольства Держави Ізраїль в Україні.
За допомоги «Радіо Поділ», Радіо The Ukrainians, Urban Space Radio, «Радіо Скорбота». -
«Я тут — за тебе» — мультимедійний проєкт про українок, які виборюють наше майбутнє.
Це серія есеїв українських письменниць і журналісток, які поруч із нинішнім контекстом війни описують емоції й почуття українок, що змагаються за наше майбутнє. Історії про жінок, які продовжують боротьбу під час війни — кожна на своєму фронті.
У подкасті — розмови про героїнь, яких описують у своїх текстах Мирослава Барчук, Ірена Карпа, Лариса Денисенко, Марʼяна Савка та Зоя Казанжи, а також про ролі та права жінок в умовах війни.
Авторка подкасту — Марія Кравченко.
Обкладинка — Дарія Ковтун.
Це спільний проєкт Українського ПЕН, журналу Reporters, IZONE Media та міжнародного благодійного фонду «Ізоляція» за підтримки The New Democracy Fund у рамках співпраці з Danish Cultural Institute. -
Du liebst Hörbücher? Dann bist Du hier genau richtig!
Der Podcast “LAUSCHich” von und mit Günter Merlau führt Dich hinter die Kulissen von Deutschlands größter Hörbuch-Produktionsstätte.
Dich erwarten exklusive Interviews mit Hörbuch-Sprecher:innen, Autor:innen - und den Machern und Macherinnen, die aus Storys, Stimme und Audio Magie für die Ohren zaubern!
Sympathisch, ehrlich und humorvoll spricht CEO und Sprecher Günter Merlau mit seinen Gästen über Fantasy, Romantik, Thriller, Schauspiel, Schreiben, Familie, Gott und die Welt. -
Літературно-критичний подкаст "Техніка читання"
Як читати так, щоб захотілось писати, і як писати так, щоб написане хотілось читати й перечитувати? Ось тема нашого подкасту.
Що саме читати, як, з ким, навіщо. На ці питання ми у подкасті будемо шукати відповіді. Будемо запитувати у знавців і майстрів літератури. У класиків.
У нашому подкасті ми будемо говорити про видатних авторів, про книжки, які надихали і надихають, також поговоримо і про власний досвід читання та писання. -
In-depth interviews that may blow your mind.
With Rick Rubin -
Oto przed Wami Wieczór Fanów Podcastów, a w każdy taki wieczór Kamil Bałuk gada z twórcami najciekawszych podcastów i audioseriali. Spotkania odbywają się na żywo w warszawskim Faktycznym Domu Kultury. Kochamy szczególnie audioseriale i narracyjne podcasty, ale robimy wyjątki dla innych, po prostu dobrych.
Chcecie wpaść live? Szukajcie wydarzeń z cyklu Wieczór Fanów Podcastów na fb "Bałuk gada" i w grupie fb Audioseriale i podcasty narracyjne.
Niedługo ruszą kolejne podcasty "Bałuk gada" - w planach m.in. sześcioodcinkowy audioserial i audioblog.
FB: https://www.facebook.com/balukgada
IG: https://www.instagram.com/kamilbaluk/ -
Визажист Вася Красит делится опытом в маркетинге, работе в Париже и помогает креативным индустриям зарабатывать, не выгорая.
✨Instagram: vasya.krasit
Подписывайтесь на соцсети и ждите новых выпусков!
* Instagram признан Минюстом экстремистской организацией
-
Луис-подкаст к Вашим услугам.
Проводник в мире эмоционально-окрашенных фактов о моде, людях, банках и т.д
Рады представить Вам первый аудио-сериал, который выпустил Телеграмм-канал.
-
Подкаст писательницы Кати Майоровой, в котором она говорит со своими друзьями на темы, волнующие всех: любовь, дружба, семья, здоровье, работа, деньги, смысл жизни.
-
подкаст, в котором неудачница говорит с теми, кто смог.
обратная связь, сотрудничество: @seumary
композитор, звукорежиссер: @nikolay_mushkov -
Невидимі й німі. Далекі й загадкові. Кострубаті й нахабні. Такі зараз молоді автори України зі своїми «Складочки на літературі».
Ріль Тарас — один із них, і подкаст, власне, про нього. Його вірші та прозу. Думки й хаос. Жарти й біль. Усе, не як у кіно...
Телеграм-канал Тараса Ріля: https://t.me/saysayno -
Даже когда мы становимся настоящими взрослыми, вопросы никуда не исчезают. Мы все еще не понимаем, как устроен мир вокруг нас, как найти себя, в чем суть того или иного феномена. Подкаст «Не повозрасту, а по духу» — это наша попытка разобраться в сложном и непонятном мире. Мы честно признаемся, что многого не знаем, поэтому вместе с экспертами пытаемся разобраться в вопросах, которые периодически возникают у каждого из нас и становятся поводом для раздумий.
В выпусках Виктор Савин вместе с приглашенным спикером простым языком пытается объяснить себе и слушателям, как взаимодействуют мемы и политика, что же такое инклюзия, как найти себя в пугающем взрослом мире и многое другое. А также вместе узнать чуть больше о самих себе.
-
Welcome to the Iridescent podcast, created by women, for women. Through real experiences and conversations, we champion, encourage, and inspire each other to explore our own unique brilliance. All women are capable of greatness and we believe speaking to the depths of our potential allows us to shine.
-
The Maybe Baby podcast is a mixed bag of interviews, advice, and unfiltered thoughts on the topics of culture, politics, the internet, and being alive. It's a supplement to my weekly written newsletter. New episodes every Tuesday.
haleynahman.substack.com -
Жити (з) мистецтвом — це проект трьох команд, а саме Urban Space Radio, мистецька майстерня Коцюбинського 10 та Фундації українських гуцулів в Румунії ( FUNDATIA UCRAINENILOR HUȚULI DIN ROMANIA). Три команди об’єдналися для створення першої онлайн-галереї “Жити (з) мистецтвом” про культуру та мистецьку спадщину гуцулів від Заходу України до півночі Румунії, які повпливали на розвиток і формування сучасного мистецтва України та світу.
Проект “Жити (з) мистецтвом” підтримує Європейський Союз за програмою Дім Європи. -
Life on the big stage looking out.
A look at the culinary industry from a young culinary career with observations of the Culinary environment, life in the culinary field and how many of our personal lives have been changed by being in the culinary industry. -
The Muni Diaries podcast is where you'll hear true stories that happened on public transportation in San Francisco and the Bay Area, presented by the editors of MuniDiaries.com. Since our launch in 2008, we've gathered stories from more than 4,000 transit riders. To submit your own story, or read more bus tales, visit MuniDiaries.com.
-
Cykl programów o popkulturze. Prowadzące – krytyczka filmowa Anna Tatarska oraz Anna Konieczyńska, redaktorka Vogue.pl – sięgają zarówno po nowości, jak i klasyki z kina albo platform streamingowych. Odcinki nawiązują do tego, co nowe, ale też do historycznych przedstawień danego tematu (np. miłość, śmierć).