Episodit
-
Kitoks neapmokamų atostogų nusiteikimas. Klestintis bird life Portugalijoje ir bendrai mūsų įspūdžiai apie pirmą ir ilgą pažintį su Portugalija. Skundai dėl per daug šviesos bei svajonės apie mažiau drastiškus metų laikus. Ieškom kaip atkurti ryšį su lietuviška gamta ir per ją susigrąžinti gamtos pokyčių supratimą. Vilija priima savo girly prigimtį, o tam gerai pasitarnauja Rococo, Barokas, Art Noveau ir Art Deco erų stilistika. Reklamuojam crop-top'us vyrams ir vykdom paskutinę ir pačią svarbiausią savo ištikimų klausytojų apklausą.
-
Galima jos nekęsti, bijoti, vengti, bet ignoruoti nepavyks - šienligės sezonas yra su mumis ir mumyse. Formuojame naują "beach body" koceptą kaip atšiauriai ir šiurkščiai aplinkai atsparaus ir prisitaikiusio kūno standartą. Referendumo staigmenos. Apie rašymą ir būdus rašyti. Apie svajonių rašymo projektus: jau įvykusius ir dar tik vyksiančius. Ar meną verta vartoti tik dėl jo lengvai sugromuluojamo turinio? Meilė komercijai, popsui ir linksmybei. Apie autentiškumą ir kaip kūryba noriau ateina per lengvumą. Integralumas, savigarba ir savivertė kaip gero balanso gyvenime sudėtinės dalys. Tarptautinių žodžių baimė sunkiau žodžius renkančiųjų tarpe ir susireikšminimo fenomenas (abejojam jo tikrumu ir egzistencija).
-
Puuttuva jakso?
-
Neapykantos kultūra kaip vienijantis faktorius Lietuvoje ir poker face pozityvumo akistatoje. Kaip ir kodėl balsuojam Eurovizijoje. Betarpiško pokalbio terapijos efektas. Kūryba kilusi iš kančios ir skausmo kaip būdas pasilikti tame skausme ilgiau ir kančia bei sąmyšis kaip jaunystės prerogatyva. Ar verta sudievinti kančią kūryboje? Vyrų ir moterų emocijų apdorojimo skirtumai. Šienligės ir daržo sezono aktualijos. Principingumas. Apie pagalbos prašymą. Korporatyvinis darbas ir visos aplinkos, kuriose neįmanoma greitai priimti sprendimo yra pragaro apibrėžimas, o nežinia ir neapibrėžtumas yra kaip lipdytinas molis, bet tai jau - atskira tema. Iniciatyvumas kaip gerų dalykų gyvenime įvykimo faktorius. Balso žinutės VMI. Baby boomerių įsiprasminimas darbu ir šios kultūros perdavimas kitai kartai yra priežastis, kodėl vasarą gamtoje niekada nebūna tylos ir ramybės. Ieškom draugų, kalbančių latviškai.
-
Šįkart pradedam nuo rimtų dalykų - ar esam pakankamai patrauklūs video formatui? Kūlgrindos tipo šaligatviai ir kaip juos atpažinti - galėtume jau ir mokamus praktinius kursus šia tema organizuoti. Emocinė klimato kaitos žala. Ar gali būti, kad šį pavasarį kuriate įdomiausius dalykus šiemet ir kyla originaliausios idėjos? Ego konkursas net bendraujant apie orą ir kaip bendravimo kultūra dalinantis vien -iausiais įvykiais ir pasiekimais įprastą kasdienybę nustumia į dėmesio nebevertą užribį, nors pagrindinė gyvenimo dalis ir susideda iš tos kasdienybės, o ne ypatingų įvykių. Žmonės, kurie visą gyvenimą valgo taip pat. Lietingos dienos nacionalinis aprangos kodas ir baimė sulyti. Kodėl miniakai yra geras pasirinkimas blogu oru. Ir ar verta taip paniškai bijoti visos gyvybės šaltinio - vandens?
-
Bendruomeniškumo ir bendraminčių paieškos susvetimėjimo eroje. "Laba diena" ir "viso gero" deficitas. Vienoje pusėje vyraujanti emocinio artumo baimė, o kitoje emocinių oversharer'ių būrys. Kaip rasti balansą? Neįpareigojančio bendravimo džiaugsmas ir iš naujo atrandame small talk'ą. Aptakumo klampynė ir vengimas išsakyti savo pažiūras. Pavasaris jau čia, o su juo ir vis intensyvėjantis šienligės sezonas ir klimato destabilizacija. Tyrinėjame eismo kultūrą parkuose ir garsinio triukšmo perteklių mieste. Buities darbai visiems tolygiai, kaip galima garsinio triukšmo prevencijos programa.
-
Valgoma stiprybė, Birutės parko stebuklas ir jo gydančios galios, sendaikčių parduotuvių kultūra, dėkingumo pliūpsnis Palangos apžvalgos rate ir horny balandžių flotilė ant tilto. Vaikų auklėjimas dėl kitų akių, bet ne dėl to, kad patiems norisi juos išmokinti civilizuotumo ir etiketo. Velykinis arklių maištas ir trauma dumper'iai bei energijos siurbikai traukiniuose. Pasiilgot? Mes jūsų ir šito - labai!
-
Ramu, tyku ir Gavėnia. Kulinarijos muziejus, į kurį taip ir nenuėjom. Poilsis be spaudimo įspūdingai praleisti laiką. Odė dailininkei Inai Budrytei. Sell out'ai ir underdog'ai. Laimingoji Lietuvių karta iki 30 metų. Populiariosios psichologijos čempionatas, jo pagrindinės dalyvės ir viso to sveikai nesveika atsvara - vidutinio amžiaus vyrai viešajame transporte be ausinių.
-
Sezonų pasikeitimo melancholijos fone aptariame egzistencinį spaudimą sportuoti ir pasidalinam jausmais kovo 8-ajai. Vyrų SPA - stipriai ir intensyviai. Lukas pasiūlo ultra masculine drabužių parduotuvės interjero dizaino idėją pritraukti nemėgstančius apsipirkinėti vyrus. Gydytojų rekomenduojami maisto produktų sąrašai skirtingoms ligoms ir gyvenimo atvejams kaip neišsenkantis absurdo ir sau prieštaravimo šaltinis. Ligoninių maisto nelogika ir anti-gydomasis poveikis. Suaugusiųjų pokalbių temų supremacy išlaikymas bendraujant su vaikais: puiki priemonė niekada nesuformuoti betarpiško ir autentiško emocinio ryšio su savo ir giminaičių vaikais. Taupymo režimas yra savo poreikių nurašymas. Ir ant ko laikosi asmeninio stiliaus karkasas.
-
Sveikinam visus savo klausytojus sulaukus pavasario! Net žiema trunka tiek, kiek ji trunka, tad ar vis dar galim vadinti prabanga davimą sau pakankamai laiko? Nepertraukiamo dėmesio ekskliuzyvumas ir dėmesio ekonomikos beširdiškumas. Internetiniai socialiniai trendai ir tolimesnės jų kryptys. Svajojam apie gyvus kultūrinius susibūrimus, idėjų aptarimus ir veikalų skaitymus gražiai apsirengus su tauriu gėrimu rankoje. Kieno misija galėtų būti vyrų objektyvizavimas? Lukas ieško darbo! O gal jūs ieškot Luko? Vilijos stiliaus konsultacijų platforma. Batai su kailiuku, striukės žemiau kelių, šviesių kelnių baimė žiemą ir kiti lietuvių stiliaus anti-įpročiai žiemą, po kurių nutarėm dar kartą, kad gyvenimą reikia gyventi, o ne jo bijoti.
-
Keliaujant neįmanoma išvengti ir kultūrinių skirtumų pastebėjimo. Šįkart kelionė į Londoną priminė, kokia homofobiška šalis esame ir kokioje įtampoje gyvena dalis mūsų visuomenės. Kaip vėlai į Lietuvą ateina pavasaris, kokius neaiškius pomėgius ir prioritetus turėjo mūsų protėviai, nuspręsdami čia kurti savo gyvenimus, ir kad vis dar mėgstame apsimesti, kad būdami vienoje erdvėje vienas kito nematom ir nepastebim. Kodėl verta pasilaikyti savo šviežiai išsikeltus tikslus ir dar gležnas svajones vien tik sau, jomis su niekuo nesidalinant? Kuo skiriasi mados renginių publika nuo kitų kultūrinių tipų renginių publikos? Kas būdinga geram asmeniniam stiliui? Ir ar verta sau kelti tikslą "nelikti nepastebėtu"?
-
Kodėl lietuviai vis dar yra labai praktiški žmonės? Pragmatiškumo, komformizmo ir autentiškumo komponentai. Vidinis mūsų kritikas ir jo projekcija į kitus. Optimizmas yra raumuo ir išsiugdomas įprotis. Optimizmas kaip maišto aktas prieš tvyrančią baimę ir tamsias prognozes. Už kiek apsimoka parduoti savo laisvę? Savo darbinės aplinkos ir tinkančio bei veikiančio dirbti būdo atradimas ir įsivardijimas. "Poor things" filmo ir "Grammys" apdovanojimų aptarimas.
-
Kokie vakarėliai geriau - naminiai ar miestiniai? Gyvenimo druskos mėgėjai. Skurdesnė kasdienė kalba. Formuojam savo prieskonių mišinius blėdnam gyvenimui pašmožyti (jei prireiktų). Ir darom savo gyvenimo trispalves, jei pritrūktų spalvų. Užsiciklinimas pomėgyje kaip yda ar neišvengiamas kūno ritmiškumas? Kas dėjosi laikais, kai dantukų fėja dar neegzistavo? Ir sentimentalumo vaidmuo gyvenime.
-
Priverstinio vyturizmo ir susikeltos kančios viršenybės fenomenas. Skirtingi laiko tėkmės suvokimai. Suvokimas arba nesuvokimas, kad kitų žmonių gyvenimai vyksta skirtingai negu tavo paties. Balandukas story time. Viešbučių maistas ir ar šita maisto kultūra turi šansų pagerėti? Kada nuo Vilniaus barų ir restoranų langų ir palangių bus nuimtos kalėdinės dekoracijos? Ūkininkų protesto realijos glaustai.
-
Šįkart kalbamės lengvomis temomis ir lengva nuotaika, bet itin profesionaliai. Nuoširdumas mums - nediskutuotina, būtina savybė. Taip pat pasidalinam keliais santykių patarimais iš patirties, kurie mums veikia. Čia 12-tų bendro gyvenimo sukaktuvių proga. Ar darbo įdėjimas į asmeninius santykius mums yra priimtina idėja? Kitų laiko reguliavimas. Į eterį grąžinam This or That žaidimą. Ir labai prašau, leiskit pamatuoti jums galvą bei kiti netikėti hobiai.
-
Naujų metų rezoliucijos - kodėl keliam sau tiek spaudimo laikytis tobulo plano? Ir kada yra tikrieji, mūsų asmeniniai nauji metai?
Reflektuojam apie bendravimo dinamiką per šventes su giminėm ir pažįstamais. Kodėl tie, kurie mus supranta kaip savaime suprantamą duotybę savo gyvenime deda mažiausiai pastangų palaikyti gyvą, šiltą ryšį ir nuoširdžiai pasidomėti mumis ar bent pripažinti, kad esam atskiri, suaugę žmonės?
Narcisistinės motinos ir jų daroma žala vaikams. Žaidžiami žaidimai, siekiai, baimės ir padaromos gilios žaizdos - exclusive aptarimas iš asmeninės patirties. Kaip pasileidžia narcisistinė programa ir kaip skamba jos užuomazgos.
-
Fizikinis Kalėdų senelio paaiškinimas ir kokio reiškinio dėka galima gauti dvigubai dovanų. Kur per Kūčias kalba gyvūnai ir kodėl mes tikriausiai niekada to neišgirsim? Vidinių gyvūnų tipai. Vokiškoji k. senelio versija. Snieguolės kaip Senio Šalčio pagalbininkės reiškinio problematika. Šventinė alkio dinamika. Kalėdinės muzikos galių silpimas ir mūsų šventiniai linkėjimai jums, bet daugiausiai - Luko linkėjimai.
-
Šaltų užkandžių kultūra. Intelektualumo mylėtojai, gerbėjai ir super fanai analizuoja intelekto rūšis bei pristato naują rūšį - entelektą. Ar žmogus yra intelektualus jeigu jo intelektas yra selektyvus, peršokant tam tikras gyvenimo sritis? Emocinio intelekto būtinybė intelektualams ir įgūdis bendrauti, ne vien postringauti. Įsimylėjimo bailystė ir žmogiškumo neigimas. Small talk'o iššifravimo technika į pašnekovo tikruosius emocinius poreikius. Kasdieniai pastebėjimai kaip emocinių poreikių atspindžiai. Neprašytas problemos sprendimas kaip kalėdinė dovana ir gelbėtojo kompleksas. Piršlybų laukimas kaip senelio šalčio laukimas. Nevykusios vietos pirštis ir skirtis. Vyrų agresyvumas pažindinantis su moterimis ir įsitikinimas, kad bet kurią galima pasiimti. Nusivylimas jais. ir liūdesys dėl moteris nuvertinančios visuomenės. Pažymėkit mus savo Spotify wrapped pasidalinimuose, jeigu papuolėm į jūsų metinius sąrašus!
-
Ar tiesa, kad desertą - tinginį labiausiai mėgsta vyrai? Mums reikalinga jūsų tinginio mėgimo arba nemėgimo asmeninė statistika. Lietuviška žieminė muzika. Muzikalių gyvų koncertų paieška. Sendaikčiai grįžo į gyvenimą. Black friday nevilionės ir nepasiutpolkė. Piniginės porų santvarkos ir laimė pinigus taškyti kartu. Advento kalendorių patirtys arba labiau jų trūkumas ir naujo kalendoriaus idėja kitiems metams. Žieminių batų paieškų epas. Ir sniego dienų etiketas arba absoliutus jo trūkumas bei vis dar piktos kasininkės.
-
Miglotai prisimenam auksinius lietuviškos televizijos laikus ir savo mėgstamiausią buvusią laidą "Dar ne vakaras". Aptariam savo išbandytus alternatyvius būdus turėti dailias kūno linijas, įskaitant ir freelancerišką nervinę įtampą. ADHD ir nuolatinės atsitiktinės traumos. Ligoninės priimamojo galia pasendinti žmogų. Hobių senaties terminas. Ką žiūrėdami savo senas nuotraukas jose matom patys, o ką mato kiti? Baimė nugyventi kalbant apie gyvenimą jo iš tikrųjų neišgyvenant - kaip tai pakeisti? Ir kodėl vieniems idėjas aptarus dingsta motyvacija jas įgyvendinti, o kiti kaip tik pasijaučia labiau įpareigoti tai padaryti iki galo?
-
Ar gali būti, kad dauguma suaugusių vyrų apie mėnesines žino tiek pat, kiek moterys žino vaikystėj - iš nuogirdų kieme? Pareiškiam absoliutų pasmerkimą AiG už rinkėjų išankstinį poliarizavimą ir kurstymą naudojant LGBTQ+ temą. Aptariam jūsų pastabas ir pamąstymus apie mūsų tinklalaidę ir pasidžiaugiam šįkart galimai išsisaugosiančiu įrašu .
- Näytä enemmän