Society & Culture – Viro – Suositellut podcastit

 • C'è una malattia molto diffusa di cui non si sente mai parlare. Nasce come una grande passione amorosa e porta persone insospettabili, apparentemente molto forti e sicure di sé, a cadere in una spirale di autodistruzione che sembra inarrestabile. Si chiama dipendenza affettiva. Selvaggia Lucarelli racconta la sua storia di caduta e rinascita, e quelle di persone che come lei sono state vittime di una dipendenza affettiva, hanno toccato il fondo e hanno poi ricostruito la propria vita.

  Proprio a me è una serie di Selvaggia Lucarelli, prodotta da Chora Media.
  Realizzata con la collaborazione di Debora Campanella. Il sound design e la sigla sono di Luca Micheli. La finalizzazione di Guido Bertolotti. La supervisione editoriale è di Pablo Trincia e la producer è Valentina Meli. Il fonico di studio è Pietro Bozzini.

 • Candid stories and reflections of an Australian Hotwife in her early 30s

  To connect with The Authentic Hotwife and other listeners, visit reddit.com/r/TheAuthenticHotwife_

  You can also reach out by email: [email protected]

 • Weekly long-form conversations with fascinating people at the creative edges of national security. Unscripted. Informal. Always fresh.


  Chatter guests roll with the punches to describe artistic endeavors related to national security and jump into cutting-edge thinking at the frontiers where defense and foreign policy overlap with technology, intelligence, climate change, history, sports, culture, and beyond. Each week, listeners get a no-holds-barred dialogue at an intersection between Lawfare's core issue areas and something from Hollywood to history, science to spy fiction.


  See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

 • Saade on eetris laupäeval kell 10
  R2 Naistesaunas, lahatakse teemasid, millest paljud ei julge avalikult rääkida ja mõni isegi ei julgeks kuulata. Kui, siis ainult salaja.
  Saatejuhid Kristel Aaslaid ja Eleryn Tiit

 • The Way Forward podcast features conversations, interviews, panel discussions, and presentations with some of the most prominent leaders in mind-body-spirit wellness, oneness, free thinking, individual sovereignty, and living in service to others.

  The Way Forward is hosted by Alec Zeck, often featuring John Walker, Andrew Genovese, Chad Asana, Jacob Diaz, Christine Yole, and many others as co-hosts.

 • POV: on reede pärastlõuna. Võtad veel viimast oma produktiivsest päevast, kuid samas liiguvad mõtted juba nädalavahetusele. Istud pärast töö- või koolipäeva bussile ja sõidad koju. Kindlasti ei puudu sinu päevast ka üks kohustuslik mental health jalutuskäik, pärast mida saad hakata end reede õhtu lainele häälestama. Võib-olla valmistud õhtul sõpradega välja minekuks, aga võib-olla naudid rahulikult kodus oma väljateenitud puhkust.
  Kujuta nüüd ette, et samal ajal kui teed kõiki neid pärastlõunaseid tegevusi, kuulad podcasti, millel on TÄPSELT see meeleolu! Reedese *vibega* Maria podcastist leiad kõik, mis teie eelmiste hooaegade lemmikud olid: päevakajalised teemad, põnevad külalised ja meelelahutuslikud lood!
  Tagasiside, ideed ja soovitused @mariarannavali Instagramis.

 • Каждая серия “Би-би-си.doc” – это захватывающая история от корреспондентов Би-би-си, которая позволяет по-новому взглянуть на самые важные события.

 • "Regilaulu Podcastid", ehk maakeelse nimega "taskuhäälingud", on ellu kutsutud Eesti Pärimusmuusika Keskuse poolt, et pakkuda kuulajaile ning lauljatele ehedas esituses eesti iidseid regilaule. Et juhtida tähelepanu nende laulude poeetilisele vormile ja laulukõlale. Tuua tagasi lauldud regivärsi kaduma kippuvat funktsiooni.

  Regilaul on Eesti kultuuri tüvitekst ja väärib kindlasti laiemat kasutamist, siia on kätketud meie rahva tuhandete aastate vältel korjunud ellujäämisstrateegia ja maailma mõistes eriline kunstiline omapära.

  Eesti Rahvaluule Arhiivis säilitatakse sadu tuhandeid rahvalaule ja tänu arhiivi fanaatilistele ning südamlikele teaduritele on välja antud trükiseid, albumeid ja võrguandmebaase, kust iga huviline võib leida tuhandeid viise ja tekste. Nimetatud võimalused sarnanevad siiski pigem muuseumi külastusele kui elavas traditsioonis olevale laulukutuurile. On aga lihtsaid ning karismaatilisi eesti inimesi, kelle jaoks need iidsed laulud on väga tähenduslikud oma elulisuses ning ilulisuses. Otsekui värske kodueesti õhk, milleta kodu ei oleks kodu.

  Nõu ja jõuga oli abiks Eesti Kirjandusmuuseumi Eesti Rahvaluule Arhiivi vanemteadur Janika Oras.
  Podcastide kunstiline juht on Lauri Õunapuu.


  Eesti Kirjandusmuuseumi Eesti Rahvaluule Arhiiv: http://www.folklore.ee/era/ava.htm;
  Eesti Kultuurkapital;
  Eesti Pärimusmuusika Keskus: https://www.folk.ee/

 • Meelis Oidsalu lopsakas, ent ülikonstuktiivne podcast ERR kultuuriportaalis

 • Muusikasaates "Heli nälg" võtab Andres Oja fookusesse tuntud Eesti muusikute lapse- ja nooruspõlve.

 • Saade on eetris kolmapäeval 21-22Metalmuusika erinevaid vorme tutvustavad suvel MOP & Madox ja Simo Atso.Saade on eetris kolmapäeviti.E-post: [email protected]

 • P 23.00-24.00
  Pühapäeva hilisõhtune programm, kus võid kuulata parimat ambient ja chill-out muusikat kogu maailmast. Saatejuht on Jeremy Read.


 • Teadussaates "Labor" räägivad teadlased oma uuematest tegemistest, kommenteerivad ilmaelu teaduslikust vaatepunktist ning jagavad taustateadmisi üha muutuva ja uueneva maailma mõistmiseks.
  Saatejuht on Priit Ennet.
  Kuulake pühapäeviti kell 17.05 (kordus kell 01.00)

 • Saated, mida on raske raamidesse suruda.

  Kuulatav ka: Spotify, Google Podcast, iTunes
  www.podcast.ee ja raudselt kuskil mujal veel

  Toetada saad podcasti: EE221010011768580223

  Saadetes esitatud vaated, mõtted ja arvamused on personaalsed, ega kandideeri tõele!

 • Hosted by Kelin Daugherty and Leah Nielsen, Sorta 'Splained is a weekly podcast that delves into curious and peculiar subjects. From history to science to pop culture, Kelin and Leah will just sort of explain something of interest to each other.

  Please find all of our great sources for our research here:

  https://docs.google.com/document/d/11WA6l3kF9ebmifrZNs6IZlhGVaq7PKpzrODFaObtDQY/edit

 • Aivar Meos ja Lennart Beat kajastavad uues podcastis "Mõnikord muusikast" kohalikus ning välismaises muusikaelus toimuvat.

 • Valner Valme pühapäevakool lendavast elektroonikast, kosmosejazzist, afrofuturismist ja urban-nõidusest ning episoodiline kultuurikommentaarium.

 • Saade on eetris üle nädala esmaspäeval kell 20:00Kuula ja süvene - vastuoluline klubimuusika nõudlikule maitsele. Saade kolib raadiost välja igakuise üritustesarja Hard Feeler raames, kus astuvad üles pretensioonikad DJd nii meilt kui mujalt.Saade on eetris üle nädalaSaatejuhid Mari-Anna Miller & Ellen Vene