Connexe
-
Українськомовний подкаст «Де дощ?» - ми незалежні і чесні, ми хочемо впливати на розвиток свідомого суспільства українців.
На випусках, Марія [засновниця подкасту] спілкується із різними людьми:
тут ви знайдете думки про культуру, мову, музику, політику, психологію та суспільство сьогодні.
Засновниця подкасту - Марія Цяпута https://instagram.com/masha_tsiaputa
Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"! -
“Євродонбас: Німецька спадщина" документальний наративний подкаст, в якому кінопродюсерка Анна Паленчук та режисер Корній Грицюк разом з істориками, дослідниками та документальними героями розповідають про німецькі поселення на Сході України, які існували з XVIII століття. З приходом радянської влади вони були розкуркулені та виселені у Сибір та Казахстан, а історія всього регіону була переписана. Подкаст складається з трьох епізодів.
Цей подкаст виходить на підтримку документального фільму “Євродонбас” виробництва компанії “435 FILMS”.
Партнери:
Генеральне консульство Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку з офісом у Дніпрі
Українська Правда
Команда:
Автори: Анна Паленчук та Корній Грицюк
Сценарист: Роман Романюк
Проектні менеджерки: Карина Хвостенко та Олена Кірічек
Звукорежисери: Василь Явтушенко, Ася Федоськіна
Композитор: Антон Дегтярьов
Дизайн обкладинки: Олександр Грехов
Керівник відділу подкастів УП: Федір Попадюк
Наш інстаграм: https://bit.ly/3ufctWy
https://bit.ly/3L1Kj75 -
"Кавун та тютюн" – подкаст про те, що об'єднує українців та кримських татар.
В кожному епізоді ми будемо знаходити це спільне в різних сферах – в сторінках історії, в музиці, в літературі, кухні. Будемо запрошувати гостей та обговорювати з ними те, що нас об'єднує, а також і те, що в двох народів є індивідуального.
І назва нашої програми – це теж один з прикладів того близького, що є між українцями та киримли. Тютюн – так звучить слово і кримськотатарською, і українською, і означає воно одне. Кавун – і це слово теж є в обох мовах. Але кримські татари кавуном називають диню. Так єдина форма містить різний для двох народів сенс. -
“Какая разніца?”, — кажуть вони, не очікуючи відповіді. Але ми її маємо, бо різниця є, і про це наш подкаст “На чисту воду”. Це спроба збагнути, що сталося, й проговорити, не згладжуюючи кутів.
-
Що спільного між мільйонерами XIX століття Бродським і Морозом та архітекторами Шлейфером і Зекцером?
А якщо ми скажемо: вони будували за власний рахунок той Київ, котрий ми знаємо сьогодні?
Наш подкаст - про захопливі історії, сповнені любові, драм, поразок та перемог про наш з вами Київ.
Про те, як зводились найвизначніші наші памʼятки архітектури, ким і навіщо. Якою ціною. Якими зусиллями.
Ми хочемо зберегти його таким, як він є. В наших серцях. І на наших вулицях.
©"Маленькі історії великого Києва" на Радіо Relax. Автор програми - компанія Dovgiy Family Office. -
Авторський проект Данила Яневського.
-
Цей подкаст для тих, хто критично мислить і хоче розвиватись... Своєрідний "аудіо-витверезник свідомості" (с) для активного порятунку від медійного та соцмережевного сміття, фейків і маніпуляцій.
-
Persecution. Violence. War… Forced To Flee, the new podcast from UNHCR, the UN Refugee Agency, tells the extraordinary stories of people who lived through some of the most tumultuous events of the past 70 years.
The story of the mother who fled Vietnam by sea and fell into the hands of pirates, and of the orphaned schoolboy who found his calling thanks to a disposable camera. The story of the Venezuelan musicians who found hope with a new orchestra, and of the daughter of refugees who joined the rescue effort during Rwanda’s genocide. And stories of the many humanitarian workers who for seven decades have endeavoured to protect the forcibly displaced.
Over seven episodes, we revisit some of the major emergencies of the post-war that have forced millions of people to leave their homes in search of safety and peace.We discover why they fled, what they endured, and what happened next. And as UNHCR and the 1951 Refugee Convention both mark their 70th year, we also look to the future and ask how the world must respond to record levels of forced human displacement. -
Подкаст про те, як Київ змінює людей і про те, як люди змінюють Київ.
Проєкт про любов до міста і готовність побачити в ньому потенціал - навіть попри численні проблеми та недоліки. Зі своїми гостями авторка і ведуча подкасту Яна Люшневська спілкується про те, як зробити місто кращим, а своє життя в ньому - більш свідомим і наповненим.
Cеред гостей - ті, хто робить в Києві та для Києва цікаві проєкти і ті, хто розповідає про нього цікаві історії. Це люди, які запускають у Києві волонтерські ініціативи та нестандартні бізнеси, пишуть про Київ книжки та співають пісні, пропагують його туристичний потенціал та борються за збереження київської старовини, прибирають київські парки та влаштовують театральні вистави на його вулицях.
Це люди, завдяки яким Київ рухається вперед і які надихають і інших робити щось для міста - навіть на своєму маленькому локальному рівні. -
Всем привет, в этом подкасте мы будем рассказывать тебе истории которые скрываются за обложками журнала Time. Вот уже около 100 лет на обложках этого журнала появляются люди и события, которые являются знаковыми для своего времени и влияют на нашу с тобой жизнь прямо сейчас. Как бы известны они не были, суть большинства из них все так же до конца не понятна многим людям. Мы же попытаемся разобрать ключевые детали того или иного события для получения целостной и понятной картины. Разделяй наше мнение или создавай свое на основе информации о людях и событиях, которые были и остаются На Слуху.
-
Це подкаст про історію української журналістики від 1991 до сьогодення: про те, як вона зароджувалася і дорослішала, а з нею — дорослішали ми.
У ньому ви дізнаєтесь про те, яку ціну має кожне слово та який вплив журналістика має на суспільство. Адже часто саме справжні журналісти пояснюють нам, що трапилося, намагаються докопуватись до суті справи. Для деяких із них виконання роботи може стати питанням життя і смерті.
Авторка подкасту — Марія Кравченко. Виробництво IZONE Media.
Обкладинка – Інеса Білюк.
За підтримки Українського культурного фонду та Фонду Прав Людини Посольства Королівства Нідерландів. У партнерстві з Львівським медіафорумом. -
En 1971, le Canada est devenu le premier pays du monde à adopter une politique officielle de multiculturalisme. Elle a été instaurée pour préserver les libertés culturelles et reconnaître les contributions de divers groupes à la société canadienne. De nos jours, cette politique est une caractéristique déterminante de l’identité canadienne. Mais durant une grande partie de notre histoire, les choses ne se sont pas passées ainsi. Nous en explorons les raisons dans cette série en cinq parties, Trouver sa place : une histoire du multiculturalisme au Canada, produite par Historica Canada et rendue possible en partie grâce au gouvernement du Canada.
Trouver sa place fait partie d’une campagne d’éducation plus vaste créée par Historica Canada et rendue possible en partie grâce au gouvernement du Canada. En plus de la série de baladodiffusion, Historica Canada offre également une série de vidéo et un guide pédagogique au sujet de l’histoire du multiculturalisme au Canada. Visitez historicacanada.ca pour en savoir plus.
SUIVEZ-NOUS!
Instagram : https://instagram.com/historicacanada/
Twitter : https://twitter.com/HistoricaCanada
TikTok : https://tiktok.com/@historicacanada
Facebook : https://facebook.com/Historica.Canada/
Pinterest : https://pinterest.ca/historicac/_saved/ -
History buff Collis and conspiracy nut Jack are fighting each other with "facts" in an effort to convince the other that they've got it all wrong. They'll debate the details of WW1, trash talk the Mothman, and attack the facts surrounding the Salem Witch Trials. If you've ever been stuck in a car with two nerds raging at each other about Napolean and lizard people, then you have been conditioned to listen to this podcast!
-
Привіт! Мене звати Антон Корчагін і це подкаст Сіль Землі, де я спілкуюсь із видатними людьми нашого часу про Україну, про війну, але в першу чергу про їх життєвий шлях, про спосіб мислення, про цінності та принципи! Ви можете послухати цей подкаст на сайті та Apple Podcast або переглянути відео випуск на YouTube на сторінці "Сіль Землі!" Не соромтеся залишати відгуки та коментарі, а також поширювати випуски із друзями та знайомими! Слава Україні!
-
Dive into the depths of the human experience with "The Hyman Podcast," where storytelling takes center stage. Delve into captivating narratives that explore the rich dynamics of human life, touching on the profound, the poignant, and the everyday moments that define us. Hosted by Dr. Jerahn Hyman, each episode offers a unique perspective on the human experience, inviting listeners to connect, reflect, and be inspired. Join us as we embark on a journey of discovery, empathy, and the hard conversations that bind us all together.
-
Подкаст на ночь глядя...
-
Подкаст в якому я розповідаю про життя у період війни і чим воно наповнене.
-
Современный человек, как правило, не рассуждает о своих психологических проблемах в терминах души, искушения или демонической атаки. Но за тысячелетия существования человечества многие поколения людей, сталкивавшихся с психологическими проблемами, воспринимали их именно так и описывали соответственно.
Цель нашего подкаста — разобраться, как понятие «демон» помогает концептуализировать процессы, происходящие в человеческой психике, и перетолковать описания методов борьбы с демонами на современный лад. Мы надеемся, что это поможет людям понять себя так же, как в свое время помогло нам.