Episodes
-
Друзі, хочемо поділитись з вами завершальним випуском подкасту “Від мистецтва до індустрії” про те, як отримати фінансування для культурних проектів.
У цьому епізоді Олександр Устьян та Інна Пахомова (координатори Creative Spark Poltava) розкажуть про доступні інструменти фінансування культурних проектів в Україні.
-
Друзі, більшість з тих, хто вже працює у креативних індустріях вже зустрічались з проблемою захисту інтелектуальної власності. Саме захист інтелектуальної власності дозволяє представникам креативних індустрій добре монетизувати свої культурні продукти.
Ми знаємо, що інтелектуальна власність добре захищається в розвинутих країнах, але яка ж ситуація в Україні? Тож, сьогоднішній епізод ми присвятили питанню захисту інтелектуальних прав в Україні.
Інна Пахомова, координаторка Creative Spark Poltava та Юлія Басова, доцентка Полтавського університету економіки і торгівлі, експертка з питань інтелектуальної власності розкажуть вам про особливості та етапи реєстрації інтелектуального права.
-
Episodes manquant?
-
Що таке якість? Певно, що кожна людина може легко пояснити що таке якісний одяг, взуття чи продукти харчування. Але що таке якість у креативних індустріях?
Разом з Олександр Устьян та Аліна Ткаченко ми розібрались в понятті “якості для креативних індустрій”. Без цього складно масштабуватися та виходити на міжнародні ринки, тому ми ознайомилися з успішними міжнародними та українськими практиками.
Колись, Генрі Форд сказав, що якість — це коли все робиш правильно, навіть якщо ніхто не дивиться.
-
В Україні існує чудове прислів’я: “Одна голова - добре, а дві — ще краще”. Саме він влучно описує тему нашого сьомого епізоду подкасту про креативне підприємництво.
Сьогодні говоримо про особливості роботи креативної команди та про те, чи може митець працювати самостійно разом з Олександром Устьян та (менеджер проекту Creative Spark Poltava) та Людмилою Шимановською-Діаніч, професоркою кафедри менеджменту Полтавського університету економіки і торгівлі.
Не секрет, що не всі креативні індустрії легко монетизуються. Невеликі бізнеси не часто мають змогу оплачувати послуги висококваліфікованих працівників та долучати їх до команди. Але саме ті, які знаходять шляхи як втримати людей в колективі, зазвичай, досягають найбільших успіхів.
-
Друзі, сьогодні Україна — це бренд, який на слуху в усьому світі. Тож ми вирішили записати для вас черговий епізод нашого подкасту та більш детально розглянути довготривалий процес створення бренду та його етапи.
Наші Інна Пахомова та Олександ Устьян розкажуть вам чому брендинг — це must have успішного бізнесу, та чому однакові товари можуть настільки сильно відрізнятись у ціні. Ну і, звісно, поговоримо про те, як створити власний бренд та що для цього потрібно.
Сучасний світ є світом перевиробництва, тож саме брендинг дозволяє виділити ваш товар на фоні сотень конкурентів.
-
Друзі, ми підготували для вас п’ятий випуск подкасту «Від мистецтва до індустрії»
У ньому Олександр Устьян (менеджер проекту Creative Spark Poltava) та Олена Михайленко, доцентка кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Полтавського університету економіки і торгівлі говорили про те, як же продати мистецтво.
Звісно ми розуміємо, як продаються світові мистецькі шедеври і як формувалася їхня вартість, а от як же бути представникам креативних індустрій, які тільки роблять свої перші кроки або поки що відомі лише локально, але хочуть зробити мистецтво справою свого життя і монетизувати її?
-
Друзі, презентуємо вам четвертий випуск подкасту «Від мистецтва до індустрії»
Про те чи потрібна креативним індустріям бізнес-модель та якою вона має бути розкажуть Олександр Устьян (менеджер проекту Creative Spark Poltava) та Вікторія Лісіца, доцентка кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Полтавського університету економіки і торгівлі.
Цей випуск допоможе розібрати саме поняття бізнес-моделі, з чого вона складається та ознайомитися з успішними кейсами бізнес-моделей.
«Потрібно думати та адаптуватися до поточної ситуації; розглядати безліч різних сценаріїв та можливостей. Успіх залежить від можливості побачити проблему та вирішити її» - наголошує пані Вікторія.
-
У нас готовий третій випуск подкасту «Від мистецтва до індустрії».
У випуску Інна Пахомова (координатор проекту Creative Spark Poltava) та Ігор Юрко, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Полтавського університету економіки і торгівлі розкажуть, як же втілити вашу оригінальну творчу ідею в креативний бізнес.
Побутує думка, що мотивація у творчих людей відрізняється від мотивації підприємців, але чи так це? Чи мають вони щось спільне? Як створити успішний бізнес на креативні ідеї?
Про це та про те, як же кристалізувати задуми у працюючий монетизований механізм і йде мова у цьому епізоді.
-
Друзі, маємо для вас другий випуск подкасту «Від мистецтва до індустрії». Сьогодні Олександр Устьян (менеджер проекту Creative Spark Poltava) та Джована Радуловіч, директорка школи механіки і дизайну Університету Портсмуту розкажуть про те, звідки беруться ідеї та як створити успішну креативну ідею.
Напевне вам відомо, що ідеї – це перший крок до вдосконалення.
А от чи знаєте ви про метод «5 W та H»? Чи знаєте який одяг та навіть їжа сприяє генеруванню ідей? Як стимулювати в собі генерування ідей?
На ці та багато інших питань ви отримаєте відповідь у нашому випуску. Тому не зволікайте, слухайте другий епізод “Звідки беруться ідеї” та генеруйте цікаві ідеї в будь-який час.
-
You probably know that ideas are the first step to improvement.
But do you know about the method "5 W and H"? Do you know what clothes and even food help generate ideas? How to stimulate the generation of ideas?
These and many other questions will be answered in our issue. So don't delay, listen to the second episode of "Where Do Ideas Come From" and generate interesting ideas at any time. -
Introducing the first episode of the podcast "From Art to Industry" In it, we discussed a question that interests every artist without exaggeration, namely, can art make money? Don't be surprised that in the podcast we talk about the Ukrainian creative industries through the prism of the British experience. We study the British experience of developing creative industries and work with the University of Portsmouth. Therefore, we relied not just on theoretical research, but had the opportunity to learn about the British experience from the inside. Our colleague Giovanna Radulovic, director of the School of Mechanics and Design at the University of Portsmouth, helped us with this. We will not spoil and tell you what we talked about in our conversation, but we will say that in the episode we discussed the current state of creative industries in Ukraine and Britain, considered development prospects and areas for improvement, compared the pool of existing issues. The conversation turned out to be interesting and the conclusions and forecasts optimistic. But, in truth, it is better to hear once than to read everything in the description.
-
Презентуємо перший епізод подкасту «Від мистецтва до індустрії»
В ньому ми обговорили питання, яке без перебільшення цікавить кожного митця, а саме, чи може мистецтво заробляти?
Нехай вас не дивує те, що у подкасті ми говоримо про українські креативні індустрії через призму британського досвіду. Ми вивчаємо британський досвід розвитку креативних індустрій та співпрацюємо з Університетом Портсмуту. Тому ми спиралися не просто на теоретичні дослідження, а мали можливість вивчити британський досвід зсередини. У цьому нам допомогла наша колега Джована Радуловіч, директорка школи механіки і дизайну Університету Портсмуту.
Ми не будемо спойлерити та переповідати про що йшла мова у нашій бесіді, але скажемо, що в епізоді ми обговорили наявний стан креативних індустрій України та Британії, розглянули перспективи розвитку та напрямки удосконалення, порівняли пул наявних проблемних аспектів. Розмова видалась цікавою, а висновки та прогнози оптимістичними.