Episodes
-
Eestis on taas muutunud aktuaalseks fosforiidiga seotud teemad. Mis on fosforiit, millised olid selle kaevandamisega seotud mured 1980ndate aastate lõpus, mil seda soovis Virumaal kaevandama asuda Nõukogude Liit?
-
Vanarahvas ütles, et õnnetus ei hüüa tulles. Meil täpsustab uus seadus ehitiste omanike, sealhulgas korteriühistute uusi kohustusi varjumise ja varjendite teemal.
-
Riigikogu asub kiirkorras põhiseadust muutma ning piirab valimisõigust.
-
Miks on kutsehaigused Eestis aladiagnoositud; miks vähidiagnoosi saanud inimene ei tea, kas haiguse on põhjustanud töökeskkond ja kui suur probleem on tööõnnetuse- ja kutsehaiguskindlustuse puudumine?
-
Hiina majandus on aeglustunud. Võimud kaaluvad kasvu taastamiseks majandusse triljonite eurode väärtuses lisaraha paiskamist. Samal ajal käib nii USAs kui Euroopa Liidus diskussioon tollibarjääride seadmiseks Hiina elektriautodele või siis lausa kõigile Hiinast toodetud kaupadele.
-
Teeme juttu sellest, milliseid probleeme lahendatakse agressorriikide kodanikelt valimisõigust ära võttes ning räägime eelarvemenetlusest riigikogus ja sellest, miks inimesed ei usalda riigikogu.
-
Kolmapäevane saade läheb eetrisse Prantsusmaalt, Euroopa Parlamendi Strasbourgi raadiostuudiost.
-
Taas on tõusnud päevakorda üks palju kõneldud teema -- omavalitsuste rahamured.
-
Neljapäeval on "Reporteritunni" keskmes järgmise aasta riigieelarve eelnõu.
-
Tänavu kevadel sai valdavaks seisukoht, et liiklusvahendi juhtimisõiguse tervisetõend tuleb autojuhi vanusest n-ö lahti siduda ja võtta aluseks juhi terviseriskid.
-
Viimastel aastatel lähevad sajad Tartu põhikoolilõpetajad mõnda Tartu lähedal asuva omavalitsuse gümnaasiumisse. Samas tulevad Tartusse sajad kaugemate paikade põhikoolilõpetajad.
-
Kõik tervishoiujuhid on üksmeelsed selles, et kvaliteetne arstiabi peab igale Eesti elanikule kättesaadav olema.
-
Kas ja millises mahus peaks Eesti elektritarbijad taastuvenergia tasu kaudu toetama Eestisse meretuulepargi rajamist, on sügisel 2024 kujunenud kuumaks aruteluteemaks.
-
Neljapäeval heidame pilgu Eesti riigi järgmiste aastate kaitsekuludele.
-
Kolmapäeval kell 14.05 algavas saates võtame kokku tänavu esimest korda toimunud e-rehkenduse. Selgub, kes vastasid kõige kiiremini ja õigemini 12 e-rehkenduse küsimusele ning vaatame need ka koos ülesannete koostajatega läbi.
-
Uute autode müük Euroopa Liidus kidub, olles Euroopa Autotootjate Assotsatsiooni (ACEA) andmetel endiselt 18% madalam, kui pandeemia-eelsel ajal, aastal 2019.
-
Neljapäeval on eetris lõppeva kuu poliitikaelu kokkuvõttev opositsioonitund.
-
Neljapäevases "Reporteritunnis" on teemaks taas majandus. Lisaks Eesti asjadele, meie kesisele konkurentsivõimele, hoogu antavale inflatsioonile ja nö suurele pildile võtame fookusesse Euroopa Liidu konkurentsivõime värskete raportite valguses.
- Montre plus