エピソード
-
Ona jest bardzo doświadczoną dziennikarką, która świetnie radzi sobie w świecie zdominowanym przez mężczyzn. A na dodatek wzbudza w mężczyznach poczucie zazdrości, kiedy relacjonuje wyścigi Formuły 1. On to "Bad Boy" polskiej siatkówki. 178-krotny reprezentant Polski. Wicemistrz świata. Dziś równie dobrze jak na boiskach siatkarskich radzi sobie jako dziennikarz, choć sam nie lubi tak siebie określać. Aldona Marciniak i Łukasz Kadziewicz, bo o nich mowa, w rozmowie z Radosławem Majdanem opowiadają o tym, jak przecięły się ich zawodowe ścieżki i tłumaczą, jak wygląda świat dziennikarstwa sportowego. Zapraszamy na podcast "Cały ten Majdan".
-
Znają się od kilku lat, a od kilku miesięcy są małżeństwem. A jak się poznali? W czasach pandemii. Dość przypadkowo. Na Instagramie.
- Wariowałam, bo miesiąc siedziałam sama w domu. Pomyślałam, że chcę obciąć włosy, ale wszyscy fryzjerzy byli wtedy pozamykani. Zrobiłam więc to sama i wrzuciłam tutorial na Instagram. Robert na to zareagował i tak to się wszystko zaczęło - wspomina Agnieszka Włodarczyk.W rozmowie z Radkiem Majdanem wspominają swoje początki i opowiadają o tym, jak wygląda ich życie. Jak naprawdę wyglądała historia dopingowa Roberta Karasia? Jak Agnieszka znosi ekstremalne zajęcia Roberta? Dlaczego nie gra już w filmach i serialach? Czym skusił ich Dubaj? O tym wszystkim dowiecie się z najnowszego odcinka podcastu „Cały ten Majdan”.
-
エピソードを見逃しましたか?
-
Przez pierwszych kilkanaście lat kariery piłkarskiej byli zawsze razem. W czasach juniorskich grali w Drukarzu Warszawa, Marymoncie Warszawa i Polonii Warszawa. W karierze seniorskiej wspólnie występowali w Polonii, a kiedy szli na wypożyczenie do Hutnika to też we dwóch. Gdy wyjeżdżali do Belgii, obaj znaleźli się w Beveren, a następnie w Excelsior Mouscron. Dopiero później ich klubowe drogi się rozeszły, ale wciąż spotykali się w reprezentacji Polski. Jak mówią, niczego nie planowali. To życie pokierowało ich w tę stronę, gdzie czuli się najlepiej. Bo piłka nożna zawsze była najbardziej integralną częścią ich życia. W podcaście "Cały ten Majdan" wspominają początki kariery oraz opowiadają szkolne i piłkarskie anegdoty. Kto był najlepszym trenerem w ich życiu? Jakie mieli marzenia? Kiedy przeżywali najtrudniejsze chwile? Marcin i Michał Żewłakowowie opowiadają o tym w rozmowie z Radosławem Majdanem.
-
Połączyła nas pandemia i zdalny Sejm, który mimo, że był pusty, to my we dwóch do niego przychodziliśmy. Czytaliśmy dokumenty, przeglądaliśmy prasę i artykuły. Pewnego dnia, siedząc przy jednym stole, przeczytaliśmy artykuł o Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. I od tego się zaczęło - tak początki wspólnej pracy wspomina Michał Sczerba. Stwierdziliśmy z Michałem, że warto zgłębić ten temat i to był nasz początek - dodaje Dariusz Joński. Politycy Koalicji Obywatelskiej w rozmowie z Radosławem Majdanem opisują największe afery polityczne naszego kraju, z którymi przyszło im się mierzyć i opowiadają o tym, czy nie bali się o własne życie podczas ich wyjaśniania. Kto za nimi chodził i dlaczego? Czy prezydent Andrzej Duda może stanąć przed Trybunałem Stanu? Dlaczego Michał Szczerba nie został na sali bokserskiej? Czy ŁKS utrzyma się w Ekstraklasie? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzieć w najnowszym odcinku podcastu "Cały ten Majdan".
-
W podcaście Radka Majdan czas na kolejnych, wyjątkowych gości. Ich wspólnym mianownikiem jest to, że są dziennikarzami sportowymi. Pierwszego z nich można określić jednym słowem - legenda. Od ponad 40 lat relacjonuje zmagania naszych piłkarzy na arenie międzynarodowej, była na dwunastu mundialach, a kilka pokoleń wychowało się na jego głosie. Drugi to wschodząca gwiazda dziennikarstwa, ale taka, która już świeci pełnym blaskiem. Zapraszamy na spotkanie z Dariuszem Szpakowskim i Mateuszem Święcickim. To opowieść o tym, jak na przestrzeni lat zmieniało się dziennikarstwo, ale także o tym, co przez te lata nie zaniknęło. To rozmowa o fundamentach tego zawodu. Blaskach oraz cieniach. To kopalnia anegdot, których naszym gościom z pewnością nie brakuje. Zapraszamy na podcast "Cały ten Majdan".
-
W najnowszym odcinku Radosław Majdan gości swoją żonę Małgorzatę Rozenek-Majdan i teścia Stanisława Kostrzewskiego. To spotkanie trzech różnych światów. Ale światów, które wcale się nie wykluczają.
Dlaczego Stanisław Kostrzewski odszedł z PiS? Czy Małgorzata Rozenek-Majdan wejdzie do polityki? W którym momencie Radek zaimponował swojemu przyszłemu teściowi? O tym wszystkim dowiecie się z tej rozmowy. Zapraszamy! -
Mistrzostwa Świata to impreza, która zmieniła bieg rzeki. Nie tylko dla kibiców, ale także dla nas samych. Sędziowanie w finale to coś niezwykłego. My czuliśmy się tak, jak Argentyńczycy. To była euforia - tak finał najważniejszej imprezy piłkarskiej na świecie wspomina w podcaście "Cały ten Majdan" Szymon Marciniak. W rozmowie z Radkiem Majdanem, wraz ze swoim partnerem z linii, Tomaszem Listkiewiczem opowiadają o tym, jak zaczęła się ich przygoda z sędziowaniem, z którym piłkarzem mają najlepsze relacje, czy wierzą w to, że będą sędziować finał mistrzostw Europy i jak zasłużyć sobie na szacunek u największych.
-
Na pierwszym spotkaniu zaiskrzyło. Od razu wiedziałam, że to jest mężczyzna mojego życia - tak Omenaa Mensah wspomina moment, w którym poznała Rafała Brzoskę.
W pierwszym odcinku podcastu "Cały ten Majdan" ta dwójka opowiada Radkowi Majdanowi o najważniejszych chwilach w ich życiu, trudnych momentach i poważnych decyzjach. Omenaa zdradza kulisy powstawania jej fundacji i tłumaczy, co skłoniło ją do jej założenia. Rafał natomiast opowiada o najdziwniejszych propozycjach finansowych, które otrzymał oraz o tym, czy kiedykolwiek zdecyduje się na kupno polskiego klubu piłkarskiego. Czym jest Konstytucja Miłości? Kto lepiej gotuje, a kto jest surowszym rodzicem? W końcu jakie mają niespodziewane pasje? O tym wszystkim dowiecie się z rozmowy Radosława Majdan z Omeną Mensah i Rafałem Brzoską w premierowym odcinku podcastu "Cały ten Majdan". -
"Cały ten Majdan" to autorski podcast Radosława Majdana. Były bramkarz a dziś dziennikarz Przeglądu Sportowego Onet zaprasza do studia ciekawe osoby ze świata sportu, biznesu, polityki czy show-biznesu. Za każdym razem są to dwie osoby, które coś wiąże. Niekiedy może być to miłość, czasami pieniądze, sportowa szatnia albo po prostu więzy rodzinne. Kiedy zamykają się drzwi studia, Radek Majdan potrafi wyciągnąć ze swoich gości to, czego w normalnych okolicznościach by nie powiedzieli.