Relatert
-
«Закрийте кран» — авторська програма Олександра Шевченка, про місто і воду в ньому. Знаходимо відповідь на питання: «Як вода стає потенціалом, а не бар’єром у містах і формує життя у районах?»
-
Подкаст о медиаграмотности в цифровой среде.
Как жить в мире, который состоит из бесконечного потока информации? Пытаемся разобраться вместе с журналистами, профессорами и исследователями медиа.
-
Stories from Cumberland is a six-part documentary series about the 2019 Youth Media Lab hosted by the University of North Texas Department of Media Arts. Join teaching fellow Rob Upchurch as he highlights the impact this media literacy and production workshop had on a group of young people in foster care.
-
О чём психологи разговаривают между собой на кухне? Закулисье психотерапии, где без кушетки не разобраться. Территория здравого смысла. Аналитический взгляд: профессионально, честно и доступно. С юмором о серьезных вещах. Присоединяйтесь к разговорчикам. INSTA: https://www.instagram.com/talk_freud/ TELEGRAM: https://t.me/adnosiny
-
«При царе Горохе» - это подкаст о людях и о времени, в котором эти люди жили. Как любили, творили, и совершали ошибки. Это истории о гениях и злодеях, и эпохах, которые они изменили.
Меня зовут Никита Исанов и я историк.
По рекламе пишите pr-менеджеру Дарье Князевой: https://t.me/dariyaknyazeva
или нам на почту: [email protected]
_______________________
Мой телеграм-канал: https://t.me/history_nikita
Мой закрытый платный телеграм-канал: https://paywall.pw/83oe2obxm4xe
_______________________
Подкаст можно слушать в ВК: https://vk.com/history_podcast
На Яндекс.Музыке: https://music.yandex.ru/album/12418829
В Apple.Подкасты: apple.co/37b2plK
На castbox: https://castbox.fm/channel/При-царе-Горохе-id3410846?country=ru
-
Подкаст контркультурного альманаха о насилии moloko plus.
Участники подкаста рассказывают о криминале и уголовщине. Они вместе разбираются, из чего состоит криминальная жизнь и почему она так притягивает.
Второй сезон подкаста мы посвятили преступлениям, совершающимся в интернете, а в третьем исследуем тюремный опыт в россии. Мы расскажем о мужских, женских и детских тюрьмах, о тюремных производствах, насилии за решеткой и многом другом. -
Шок, бої та життя під обстрілами.
Хроніка-рефлексія про Харків і початок повномасштабної війни - ключові події та історії «шрамів», які змінили «обличчя» нашого міста та його жителів. -
Lukas Kiemele spricht über Philosophie im 21. Jahrhundert. Zusammen mit Roxana Rentsch interviewt er Expert*innen zu ihrer Forschung. Unser Ziel mit dem Projekt Narabo ist es, Philosophie in die Öffentlichkeit zu bringen und für die Vielfalt philosophischer und daran anknüpfender Themen zu begeistern.
Narabo und den Podcast gibt es nur durch deine finanzielle Unterstützung! Erfahre mehr auf https://steadyhq.com/de/narabo-philosophie-im-21-jahrhundert/about. Kontakt: [email protected] -
Історії про те, як вижити в сучасному інформаційному просторі й зберегти здоровий глузд.
-
Подкасти автора телеграм-каналу "Українська мова" (https://t.me/ukr_mova_online) Щоденне збагачення словникового запасу цікавими словами та корисними вправами, аби вільно володіти українською та дивувати своїми знаннями навіть носіїв мовиВи можете підтримати регулярне створення матеріалів про мову: https://secure.wayforpay.com/donate/ukr_mova_online
-
Документальний подкаст присвячений катастрофам, що сколихнули всю країну. Їх причини, наслідки та жертви. Чи можна було б відвернути лихо? Як використати трагічний досвід на майбутнє? Деталі розслідувань, що тривають роками.
Сценарист - Марія Лебедєва,
Сайунддизайнер - Олексій Нєжиков,
Продюсер і диктор - Ігор Козак -
Над перемогою працюють не лише на лінії фронту, але й у маленьких містах та селах у тилу. Українці волонтерять, діляться своїм домом, збирають та доставляють гуманітарну допомогу. Це подкаст про тих людей, які щодня непомітно виборюють Україну.
-
Дискусії про відомих людей в історії суспільства: їх досягнення та прогріхи.
У подкасті Не Без Гріха відкриваємо завісу, зриваємо покриви та знімаємо маски з відомих постатей і обговорюємо не тільки їх перемоги, а й сумнівні вчинки, якими вони «прославились». Це шоу для тих, хто не прагне створювати собі ідолів. -
Де жити екологічніше? Посеред спокою села чи у шаленому місті? Аня, господиня еко-ферми у селищі Згар, і Настя, фактчекерка з Києва, перевіряють, як поєднати "зелені звички" із повсякденним життям. Слухай подкаст про людей та їх спосіб життя у різних куточках України на Urban Space Radio.
Проєкт "Впровадження підходів кругової економіки для творення життєздатного та стійкого Івано-Франківська" виконується платформою "Тепле Місто" в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.
Думки, висновки чи рекомендації належать авторкам цього подкасту і не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції та МФ "Відродження". Відповідальність за зміст подкасту несе виключно платформа "Тепле Місто", що підготувала та замовила виробництво продукту. -
Це розмови зі своїми — людьми зі сходу, які відчули на собі всю лють війни росії проти України. Їхні історії записує редакторка онлайн-журналу Свої.City Гаяне Авакян. Слухайте живі свідчення українців, які пережили окупацію, втратили рідних людей і домівки.
-
«Подкаст на ротації» – це подкаст-діалог військових та цивільних. Діалог, з яким ми стикаємось щодня та будемо стикатись усе життя. Розмови прес-офіцерки ЗСУ Маргарити Рівчаченко та журналістки Ольги Круглій. Поєднання воєнного та цивільного досвіду заради взаємного підсилення та перемоги! Фіксуємо прожите та будуємо містки на SoundCloud, Spotify, Google та Apple podcasts Радіо Сковорода.
-
Серія подкастів про людей які покинули рідну домівку через повномасштабне вторгнення росії в Україну.
-
Авіакатастрофа Ан-26 під Чугуєвом на Харківщині забрала життя 26 курсантів та офіцерів. Як склалася доля єдиного уцілілого курсанта? Чого вимагають рідні загиблих? Які причини падіння літака розглядають? Хто серед підозрюваних? Та що змінилося у навчанні льотчиків? Подкаст Суспільного Харків до річниці катастрофи.
-
"Анатомія світогляду" - це одна година про внутрішній і зовнішній світ з: соціологами, психологами, культурологами.
-
“Какая разніца?”, — кажуть вони, не очікуючи відповіді. Але ми її маємо, бо різниця є, і про це наш подкаст “На чисту воду”. Це спроба збагнути, що сталося, й проговорити, не згладжуюючи кутів.