Episoder

  • Оксана - письменниця, блогерка, сценаристка і редактор ("Україна має талант", "Танцюють всі" та ін). Її пост на фейсбуці про негативне ставлення до тіла зібрав 400 коментарів - 'Я теж'. Виявилось що багато жінок страждають мовчки. А нам не треба клінічно діагностований розлад харчової поведінки, щоб страждати (або щоб страждала наша якість життя) - достатньо мати погані стосунки з їжею і/або тілом.

    Ми спочатку дуже здивувались: на фото гарна, приваблива, квітуча, талановита, цікавуща, розумна жінка. А пост закінчується словами: "Фото, на якому я себе ненавиджу"...

    Отямившись від шоку, одразу написали Оксані, щоб запросити її на подкаст, адже знали, що це буде цікава і відверта розмова з купою історій з життя і обміном власним досвідом.

    Ось цей пост на фейсбуці. (Доречі, побачити що ви не одні - великий крок на шляху до покращення стосунків з собою і тілом, адже це допомогає позбутись токсичного почуття сорому)

    Ось Оксанина книга "8000 миль самотності"

    А ось запис презентації її книги, від перегляду якої ми отримали масу задоволення.

    Чекаємо на ваш зворотній зв'язок в наших інстаграмах:

    ⁠⁠⁠Olgha⁠⁠⁠

    ⁠⁠⁠Oksana⁠

    ось ще Олін телеграм Піди поїж та Youtube

  • Майа Робінсон пройшла непростий шлях - вона завжди мала зайву вагу, стидалась свого тіла і через те не ходила на вечірки, в спортзал, садилась на садистські дієти тощо. Але робота над собою, навчання у сфері психології і нутриціології допомогли їй змінити своє життя:

    ʼЯ не знаю, чи колись мені почне подобатись те, як я виглядаю. Але я точно знаю, що не хочу прожити життя, ставлячись через це до себе як гівнюкʼ

    - золоті слова з її сторінки в інстаграм

  • Mangler du episoder?

    Klikk her for å oppdatere manuelt.

  • Maya combines nutrition science and behavioural psychology to help people heal their relationship with food and stop hating their body.

    Maya's wesite:

    https://www.acryforhealth.co.uk/

    Maya's Instagram:

    https://instagram.com/acryforhealth

    We subscribe under every word Maya said. This podcast can be truly therapeutic:

    - you can't work on your relationship with your body (body image) and seek weight loss at the same time

    - fitness industry must stop selling 12-week transformations as this is damaging

    - facts you should know about puberty, pregnancy and postpartum, and menopause

    - there is a problem with chasing those 3kg

    and many more important and very practical and burning issues!

    Find us on Instagram:

    ⁠⁠⁠⁠Olgha⁠⁠⁠⁠

    ⁠⁠⁠⁠Oksana⁠

  • Тесса - засновниця благодійного стартапа Been There (В мене теж таке було). Been There - це застосунок, в якому зустрічаються спеціально треновані ментори (ті, які перемогли розлади харчової поведінки і проблеми зі сприйняттям свого тіла) і підопічні (ті, хто наразі переживає такі проблеми).

    В неї теж "таке було" - 8 років булімії, яку вона не хотіла визнавати. На шлях одужання вона встала тоді, коли почула від свого наставника на одній з програм для людей з проблемами переїдання "в мене теж таке було". Вона каже, що тільки тоді вона зрозуміла що вона не сама, і вона перестала відчувати стільки сорому за свій недуг. Це і надихнуло її заснувати компанію. Переживши дуже сильні негативні емоції з приводу свого тіла і харчової поведінки, вона вважає, що ніхто не має відчувати себе так само погано.

    З якими проблемами можна звертатися за допомогою (це релевантно і для українських слухачів, адже якщо і у вас такі проблеми, шукайте допомогу!), що відбувається в середині застосунку, як ментори допомагать підопічним, з якими труднощами довелось зіткнутись Тессі на шляху до одужання, і як вона перемогла булімію - слухайте в подкасті.

    Чекаємо на ваш зворотній зв'язок в наших інстаграмах:

    ⁠⁠⁠⁠Olgha⁠⁠⁠⁠

    ⁠⁠⁠⁠Oksana⁠

  • Tessa Peters, the founder of Been There App, was inspired to create the charity during a silent walk while on a yoga retreat. This moment of inspiration was fueled by her personal struggle with negative body image and an eating disorder. Tessa's journey took a significant turn when she encountered a mentor at Overeaters Anonymous who uttered the powerful words, "I've been there."

    Moved by her own experiences and the impact of having someone who understood and empathized with her struggles, Tessa realized the importance of seeking help and support when one's thoughts and emotions about their body begin to overshadow their life. This realization motivated her to create Been There App, a platform that offers free one-to-one mentoring support to individuals battling with their body image.

    Through the app, those in need can connect with real people who have personally experienced similar issues and have overcome them. The mentors provide guidance, understanding, and empathy, helping individuals navigate their own journeys towards healing and self-acceptance. Tessa's goal is to ensure that no one feels alone or unsupported in their struggles with body image, and that everyone has access to the help they need.

    If you find yourself consumed by negative thoughts and emotions about your body, Tessa's message is clear: seek help. Been There App aims to provide a safe and supportive space for individuals to share their experiences, find understanding, and work towards building a healthier relationship with their bodies. Remember, you don't have to face these challenges alone, and there are people who have been through similar journeys and are willing to lend a helping hand.

    Get Beach Mind Ready: https://beenthereapp.com/beachmindready/

    Become a mentee or a mentor: https://beenthereapp.com/

    Find Tessa on Insta: https://www.instagram.com/tessap8/

    Tessa's website https://tessapeters.com/

  • Що таке детокс, токсини і як "очиститсь" ефективно. Погляд з наукової точки зору.

    Чекаємо на ваш зворотній зв'язок в наших інстаграмах:

    ⁠⁠⁠Olgha⁠⁠⁠

    ⁠⁠⁠Oksana⁠

  • Нещадно вбіваємо розповсюджені міфи про уповільнення метаболізму з віком і про тренування для схуднення.Увага! Цей епізод спричиняє покращення якості життя і схуднення.Чекаємо на ваш зворотній зв'язок в наших інстаграмах:

    ⁠⁠Olgha⁠⁠

    ⁠⁠Oksana

  • In this podcast we explain why you may have slow metabolism, what metabolism is and how we can change it.

    This can change your life.

    I don't know what to add here.

    Here we are on Instagram, ask us questions:

    ⁠Olgha⁠

    ⁠Oksana

  • Сара - психотерапевт, яка спеціалізується на імпульсівному переїданні. Вона працює з усіма, хто відчуває проблеми в стосункаї з їжею.

    Вона автор книги, супервізор, спікер на конференціях, подкастер, ютубер і блогер!

    В цьому подкасті ви дізнаєтесь:

    - чому виникають розлади харчової поведінки

    - що таке імпульсивне переїдання

    - в яких віпадках треба звертатись до спеціалістів за допомогою

    - що робити, якщо приватну терапію вам не дозволяє бюджет

    - в чому різниця між імпульсивним переїданням і булімією

    - роль обмежень в їжі, перфекціонізму і сприйняття тіла

    - почуття провини і сорому проти почуття ситості і задоволення

    і багато іншого!

    Саринi Ютуб Подкаст Instagram

    Оля зараз бере в роботу 2 безкоштовних клієнтів з проблематичними стосунками з їжею (ми будемо працювати в форматі коучінгу в межах моїх компетенцій: робота зі сприйняттям тіла і харчовою поведінкою, пишіть із запитами на [email protected])

  • Sarah Dosanjh - is The Binge Eating Therapist. We met her at a nutrition conference and fell in love: we found her incredibly knowledgeable, intelligent and compassionate. Also she is passionate about what she does and sincerely wants to help.
    If this is not enough, she is also featured on BBC :)

    In this episode she:
    - explains how to know that you need a help with eating (wether it is clinically disordered or not)
    - tells us her personal story and why she uses more self-disclosure than other therapsists
    - invites you to join the group where you can get a powerful healing experience by seeing that you are not alone and other people struggle too and you can recover together!
    - talks about unhelpful practicies and advice some of her own therapists gave her
    - of course dicusses the role of self-criticism and self-compassion and not meeting our own expectations
    - gives valuable practical advice to those who struggle with lack of control
    - explains why we may never feel 100% normal again and why it is actually okay
    Here is where you can find her:
    https://instagram.com/the_binge_eating_therapist?igshid=YmMyMTA2M2Y=
    https://youtube.com/@TheBingeEatingTherapist
    https://open.spotify.com/episode/3Vn7jol6VqkaiHUT1Su7WQ?si=aw_djJptS-aoeBqvJM98DA&dd=1
    If you cannot afford 1-2-1 therapy at the moment, you can join her group (do it!)
    Also you can join free groups by BEAT charity. Don’t suffer alone!

  • Ми всі знаємо що робити, щоб схуднути.

    Тільки чомусь не робим. Одна справа - технічні помилки через відстуність знань. Але більш важлива психологічна складова:

    втрата контролю, коли справа доходить до нашої улюбленої їжі, емоційне переїдання, зриви, розлади харчової поведінки. Доречі, нам не треба мати справжній, клінічний розлад харчової поведінки, щоб страждати. Легкі проблеми з їжею і тілом - серйозна загроза для вашого добробуту і якості життя.

    Що робити?

    Слухайте епізод.

    Є дослідження, є практичне застосування - все можна змінити!

    Ось теоретична модель (англійською), на яку ми посилаємось: https://www.researchgate.net/publication/232489009_Exploring_a_model_of_intuitive_eating_with_college_women

    Чекаємо на ваш зворотній зв'язок в наших інстаграмах:

    Olgha

    Oksana

  • Healthy eating behaviour and body image have been studied. It is a new area of research (it started some 30 years ago), but there is already a sufficient body of knowledge to use it practically (just like quantum physics!)

    It is important and cool too!

    Why?

    We often can't lose weight because we are not in full control of our eating behaviour.

    We know what to eat, don't we?

    For many people, moderation is a problem.

    Not inflammation. Not sleep. Not fat/carb ratio. Not gut health. Not hormones.

    More often than not the problem is in overeating/ emotional eating/ bad relationships with food/ binges/ disordered eating - wherever you are on a spectrum. You do not have to have a clinical eating disorder to ... suffer. We are serious: this compromises our quality of life.

    Yes, we can adjust your diet and exercise so that weight loss is easier for you.

    But there is a strong psychological aspect.

    We discuss it in detail in this episode.

    Here is the theoretical model we are discussing in practical terms: https://www.researchgate.net/publication/232489009_Exploring_a_model_of_intuitive_eating_with_college_women

    Here we are on Instagram, ask us questions:

    Olgha

    Oksana

  • Юсра ЕсХак - мати чотирьох, екс-айті спеціаліст, дружина, спортсменка, студент психологічного факультету і... наша колега і однодумиця. Ми з України, вона з Танзанії, але в нас багато спільного!

    Вона, як і ми, доказовий нутриціолог і персональний тренер. Але головне - вона розуміє важливість психології в сфері фітнесу. Ще головніше - вона працює з людиною в цілому (мало пояснити клієнту як правильно харчуватись і тренуватись, треба розуміти як людига живе і думає, що б знайти правильне рішення саме для неї.

    Прослуховування цього епізоду спричинює розширення кругозору :)

    Ось Юсра в мережах:

    https://www.instagram.com/fitshatzi⁠

    https://www.youtube.com/@fitshatzi

    А ось ми:

    Oksana - англ і укр

    Olgha - англ і укр

  • Get inspired by a powerful woman and "lean machine" Yusra.

    Yusra is a certified fitness and nutrition coach, she changed her career from IT to fitness and is doing MSc in psychology and is a mum of 4 (also homeschooling!)

    We talked about:

    - bridging the gap between physical and mental health

    - the most common reason why people get stuck

    - fitting fitness into being a mother and running a business

    - how to train at home and never step foot in a gym

    - what helps Yusra stay mentally and physically in shape

    Follow Yusra on Instagram (and if you get to her private page, you'll be impressed by her kitchen workouts!)

    https://www.instagram.com/fitshatzi⁠

    Yusra's YouTube Channell - https://www.youtube.com/@fitshatzi

  • Ми дамо академічне визнечення сприйняттю (образу) тіла, наведемо приклади з власного життя і пояснимо, як воно формується.

    Ось наші інстаграми, пишіть:

    Оксана

    Оля

  • The academic definition of body image and real-life examples and explanations.

    We explain what Body Image is and why it is important in our life.

    *Glorifying not glorification :))

    Olgha

    Oksana

  • Ми переклали дуже важливе інтерв'ю з Рейчел Хантер, нутриціолога і коуча зі здоров'я і фітнесу.

    Чому Рейчел?

    - вона доказовий нутриціолог (випускниця Mac Nutrition University) і фанат своєї справи, вона весела, вона шарить і постійно розвивається як професіонал і особистість - наші цінності збігаються

    - вона співпрацює з Dr. Nadolsky 

    - вона схудла на 25кг і підтримує цей результат але не шляхом насильства над собою, а навпаки. Такий результат став можливий тільки після прийняття себе, оточення себе людьми зі схожими цінностями, які її підтримують і люблять її в будь-якій вазі

    - вона класний приклад того, як можна перемогти дитячу травму і досягти психологічного і фізичного здоров'я, не відповідаючи сучасним стандартам краси

    - вона реальна! В неї нема кубиків на животі, але є знання і навички необхідні для допомоги людям з зайвою вагою. В неї є розуміння і співчуття.

    - вона представниця нової хвилі нутриціологів і тренерів, які розуміють що люди біо-психо-соціальні і вживає відповідні інструменти. Це означає, що схуднення - це не просто про дефицит калорій, це про психологічне здоров'я і соціальне середовище

    - вона може розрахувати ідеальну кількість білку для раціону кожної окремої людини, але дуже добре розуміє, що це не має значення, якщо є проблема в стосунках з собою і їжею

    Ось де її можна знайти, якщо ви знаєте англійську і вам цікаво:

    Пост який нас тригернув - here.

    Rachel's podcast 'Not Nutrition Gurus'  - Not Nutrition Gurus | Podcast on Spotify

    Ми всі в Instagram:

    Rachel - англійською

    Oksana - англ і укр

    Olgha - англ і укр

  • Rachel is an MNU-certified nutritionist and a founding coach of Dr Nadolsky's Big Rocks Nutrition coaching. She has a special interest in how body image impacts our overall health. She works predominantly with clients on a fat loss journey, always putting the client's overall health at the centre of her practice.

    We talked about the psychological aspects of weight loss, how the fitness industry puts people down and how more and more nutrition knowledge is not helpful when it comes to changing behaviour in a challenging environment. We called the episode Health And Fitness Miss Out On Real People because of her powerful post on Instagram. You can read it here.

    Rachel's podcast 'Not Nutrition Gurus'  - Not Nutrition Gurus | Podcast on Spotify

    Connect with all of us on Instagram:

    Rachel

    Oksana

    Olgha

  • Ми переказали майже слово в слово те, про що казала Шеннон про сприйняття себе, свого тіла, співчуття до себе і дисципліну. Бо воно того варте. Півтори години золота.

    Ми могли б навіть видати невеличку книжку на основі цього подкасту і продавати - коли кожне слово цінне.

    Шеннон - нутриціолог і коуч. Вона спеціалізується на сприйнятті тіла і впевненості. Колись вона отримала юридичну освіту в Kings College London, а тепер подорожує світом (зараз на Балі) і змінює життя людей на краще.

    Курс Шеннон "ОБРАЗ ТІЛА" - https://www.coachshannonbeer.com/body-image-fundamentals

    Вебінар "ЯК ПРАВИЛЬНО СТАВИТИ ЦІЛІ" - https://www.shannonlbeer.com/product-page/goals-for-growth

    Інстаграм Шеннон - @shannonbeer