Episódios
-
Šiame vaizdo įraše Aivara iš “Žemiau bambos” kalbina Northway Vaisingumo centrų embriologę Ievą Didžiokaitę apie kasdienį darbą vaisingumo laboratorijoje.
Sužinosite, ką embriologas veikia visą dieną, kokie tyrimai ir pagalbinio apvaisinimo procedūros atliekamos, ir kaip vyksta IVF bei ICSI procesai.
Ieva taip pat paaiškina, kas yra Timelapse technologija, ar IUI procedūroms reikalinga embriologo pagalba bei kokie aukšti standartai ir griežti higienos reikalavimai taikomi vaisingumo laboratorijoms.
-
Šiame vaizdo įraše Northway Vaisingumo centrų ginekologas Žydrūnas Žėba pasakoja, kaip pasiruošti vizitui pas vaisingumo specialistą.
Aptariame svarbius klausimus: kada reikėtų kreiptis į specialistus dėl vaisingumo problemų, kokiame amžiuje verta apie tai pradėti galvoti, ir kaip pasiruošti pirmajam vizitui.
Sužinosite, kokius dokumentus ir informaciją turėti su savimi bei kokius tyrimus atliekame per pirmąjį apsilankymą. Taip pat aptariame, kaip dažnai reikės lankytis pas vaisingumo specialistą ir ar galima tikėtis tęstinės priežiūros pas tą patį gydytoją.
Nepamirškite prenumeruoti, kad nepraleistumėte naujausių patarimų ir įžvalgų apie vaisingumą!
-
Estão a faltar episódios?
-
Šiame ypatingame epizode Aivara kalbina psichologę Romeną Kačinienę apie nevaisingumą, jo gydymą ir su tuo susijusius psichologinius iššūkius. Kviečiame jus prisijungti prie šios atviros ir svarbios diskusijos.
Epizode aptarsime:
1. Kaip išlaikyti stiprybę, kai pagalbinio apvaisinimo procedūra nepavyksta?
2. Kaip po pagalbinio apvaisinimo atsipalaiduoti ir pasitikėti, kad vaisiui viskas gerai, ir kad gimdymas bus sėkmingas?
3. Mokslinius tyrimus, rodančius emocinės paramos ir psichologinės pagalbos svarbą poroms, kurios siekia pastoti.
4. Kur galima rasti emocinę paramą ir psichologinę pagalbą, kam galima atsiverti?
5. Gydytojų ir pacientų santykių svarbą vaisingumo kelionėje bei kaip tapti stipria komanda siekiant bendro tikslo.
6. Palinkėjimus poroms, susiduriančioms su vaisingumo problemomis.
Šis epizodas yra sukurtas ir remiamas vaisingumo centrų Northway.
Prisijunkite ir sužinokite daugiau apie šią svarbią temą be tabu. Nepamirškite užsiprenumeruoti mūsų kanalo, kad nepraleistumėte naujų epizodų!
-
Šiame epizode Aivara kalbina vaisingumo centro Northway specialistę - gydytoją Brigitą Vaigauskaitę-Mažeikienę ir psichologę Romeną Kačinienę apie nevaisingumą, jo gydymą bei su tuo susijusius psichologinius iššūkius.Epizode aptarsime:1. Psichologinius iššūkius siekiant pastoti ir stigmas visuomenėje.2. Šansus natūraliai pastoti ir sėkmingai išnešioti kūdikį bei pagalbinio apvaisinimo galimybes.3. Nuolatinio streso ir nerimo poveikį pastojimo šansams.4. Nevaisingumo priežasčių paieškos sunkumus ir kaip suvaldyti nežinią.5. Gydytojų ir pacientų bendravimo svarbą.6. Kaip elgtis su aplinkinių spaudimu ir nuolatiniu klausinėjimu apie vaikus.7. Kaip išvengti „projektas kūdikis“ sindromo ir perdegimo.8. Kaip susitaikyti su gydymo procesu ir dažnais vizitais pas gydytojus.Prisijunkite ir sužinokite daugiau apie šią svarbią temą be tabu. Nepamirškite užsiprenumeruoti mūsų kanalo, kad nepraleistumėte naujų epizodų!
-
Vaistų vartojimas nėštumo metu nėra tiriamas, todėl svarbu žinoti pagrindinius aspektus saugiam ir tinkamam jų vartojimui. Gydytoja, klinikinė farmakologė Eglė Karinauskė atsako į dažniausiai kylančius klausimus apie vaistų vartojimą nėštumo metu. Malonaus klausymo! 🙂0:00 Svečiuose - gydytoja, klinikinė farmakologė Eglė Karinauskė1:53 Kuo pagrįstas nerimas dėl vaistų vartojimo nėštumo metu?5:28 Ar vaistai gali paveikti vaisiui?4:58 Vaistų grupės, kurios gali pakenkti vaisiui8:12 Ar žindančios moterys gali vartoti vaistus?11:34 CBD vartojimas nėštumo ir žindymo metu15:31 Kokius vaistus galima vartoti peršalus?19:07 Nosies praplovimas20:40 Ką vartoti nuo temperatūros ir nuo skausmo?22:22 Antibiotikų vartojimas nėštumo metu23:50 Antidepresantų vartojimas24:47 Padidėjęs rūgštingumas28:48 Hemorojus28:48 Maisto papildaiNorisi daugiau? :) Sek mus Instagrame: https://www.instagram.com/zemiau_bambos/Žemiau Bambos nėštumo ir gimdymo kursai: zemiaubambos.lt
-
NAUJIENA Seminaras - ,,Pasiruošimas nėštumui" - https://zemiaubambos.lt/nestumo-kursai/seminarai/video-kursai-pasiruosimas-nestumuiNustatyta, kad pasaulyje bent 1 iš 6 porų susiduria su sunkumais pastoti.Daugeliui porų nėštumo planavimas yra itin varginantis ir daug laiko reikalaujantis procesas.Tad kokie veiksmai gali padėti išvengti nusivylimo? Tinkamas pasiruošimas ir ŽINIOS.Kodėl svarbu ruoštis nėštumui? Jei nori turėti mažiau nerimo ir baimių dėl: sklandaus ir saugaus pastojimo, būsimo vaikelio sveikatos ir vystymosi, bei padidinti pastojimo šansus.Pokalbyje gydytoja, mokslų daktarė Aivara Urbutė ir gydytoja, akušerė-ginekologė Akvilė Vilkaitienė kalba apie pasiruošimo nėštumui svarbą ir galimus sunkumus. Malonaus klausymo! :)0:00 Svečiuose - ,,Žemiau Bambos'' kursų lektorė, gyd. akušerė-ginekologė Akvilė VIlkaitienė01:40 Ar verta ir ar reikia planuoti nėštumą?3:28 Kada reikėtų planuoti nėštumą?10:00 Ką daryti, kai nepavyksta greitai pastoti?12:14 Pastojimas po 40-tiesNorisi daugiau? :) Sek mus Instagrame: https://www.instagram.com/zemiau_bambos/Žemiau Bambos nėštumo ir gimdymo kursai: zemiaubambos.lt Studija: Comein https://www.comein.lt/Makiažas: https://www.instagram.com/dakineviciute/ Plaukai: https://www.instagram.com/jazbart_beauty/ 🎥Filmavimo ir montavimo komanda: Suited Media https://www.suitedmedia.lt/
-
Moterų pasaulyje ilgą laiką tvyrojo daugybė tabu, iš kurių pamažu išbrendame su vis garsesniais pasisakymais apie moters kūną ir jo ciklus, hormonus ir kitus pojūčius. Bet ar tai vis dar tabu tema sporto pasaulyje? Su kokiais iššūkiais susiduria moterys sportininkės? Ir kaip atrasti balansą tarp savo kūno poreikių ir jo siunčiamų signalų, bei intensyvaus treniruočių grafiko? Šiame pokalbyje - itin atvirai su Lietuvos lengvaatlete, pasaulio jaunimo vicečempione, Lietuvos nacionalinio rekordo savininke Airine Palšyte. Malonaus klausymo! 0:00 Svečiuose - Lietuvos lengvaatletė Airinė Palšytė01:34 Iššūkiai sporte dėl moterų sveikatos04:25 Ar su treneriais atvirai kalbama apie menstruacinį ciklą?07:21 Ar galima atrasti balansą tarp intensyvių treniruočių ir poreikio klausytis savo kūno?11:13 Ar esi bandžiusi kažkokiais būdais paankstinti/pavėlinti mėnesines dėl sporto?17:50 Kaip sportininkės planuoja savo nėštumą?19:36 Menstruacinio ciklo fazės, jų pojūčiai ir sekimas22:27 Kaip jautiesi ir ką sau leidi pirmą mėnesinių dieną kaip sportininkė?25:22 Ar kadanors teko atšaukti varžybas dėl mėnesinių?27:35 Kaip maksimaliai apsisaugoti, kad mėnesinių metu kraujas nepratekėtų pro kelnaites?29:40 Ar tiesa, kad moterims sportininkėms rekomenduojama turėti lyt. santykius prieš varžybas geresniems rezultatams?Šio pokalbio draugai - ,,Samsung”, kurie neseniai pristatė dar vieną naujovę. Nuo šiol „Galaxy Watch5“ bei ką tik pristatyti, naujausi „Galaxy Watch6“ serijos išmanieji laikrodžiai suteiks galimybę moterims stebėti menstruacinį ciklą pagal kūno temperatūros kaitą. Šiandien toks atnaujinimas – didžiulis žingsnis moters ciklo sekimo technologijose. Nebereikės jokių papildomų programėlių, užrašų knygelių ar kalendoriaus. Ši funkcija taps puikiu pagalbininku daugybei moterų ir leis geriau pažinti savo menstruacijų ciklą.Norisi daugiau? :) Sek mus Instagrame: https://www.instagram.com/zemiau_bambos/Žemiau Bambos nėštumo ir gimdymo kursai: https://zemiaubambos.lt/🎥Filmavimo ir montavimo komanda: ADLife https://www.adlife.lt/Studija: Viešbutis ,,Vanagupė’’ Palangoje https://www.vanagupe.lt/Makiažas: https://www.instagram.com/grozio_knyga/
-
Visame pasaulyje cezario pjūvio operacija (CPO) atliekama vis dažniau ir Lietuva yra ne išimtis. Tačiau kas tai lemia - laisvas moterų pasirinkimas ar dažnėjantys rizikos veiksniai? Ką apskritai reikia žinoti apie CPO? Ar moterys jaučia skausmą? Kiek laiko trunka atsistatymas? Kada galima vėl pastoti ir kokios galimos rizikos? Į šiuos ir kitus klausimus atsako gydytoja akušerė-ginekologė, mokslų daktarė Eglė Savukynė. Malonaus klausymo! 🙂
Šio pokalbio draugai yra „Multi-Mam“. „Multi-Mam“ produktų asortimentas skirtas mamoms ir kūdikiams. Tai natūralių produktų linija, skirta palengvinti nemalonius pojūčius po gimdymo ir maitinant krūtimi.
0:00 Svečiuose - Akušerė-ginekologė Eglė Savukynė
1:00 Kas yra cezario pjūvio operacija (CPO)?
2:22 Planinės ir skubios CPO
4:58 Operacijos eiga ir partnerio dalyvavimas
8:12 Atsistatymas ir kūno pojūčiai po operacijos
11:34 CPO saugumas ir rizikos
15:31 Nėštumas ir gimdymas po CPO
19:07 Kontracepcija po CPO
20:40 Gimdymas natūraliais takais po 2 CPO
22:22 Rizikos po kelių cezario pjūvio operacijų
23:50 CPO privalumai
24:47 Atsistatymas ir lytiniai santykiai po CPO
28:48 Rando ir savęs priežiūra po CPO
Norisi daugiau? :) Sek mus Instagrame: https://www.instagram.com/zemiau_bambos/
Žemiau Bambos nėštumo ir gimdymo kursai: zemiaubambos.lt
Eglė Savukynė -https://www.instagram.com/egle.savu/
🎥Filmavimo ir montavimo komanda: Suited Media https://www.suitedmedia.lt/
Studija: https://sundayloftas.lt/
Vedėjų apranga pasirūpino: Robi Agnes https://www.instagram.com/robiagnes/
Makiažas: https://www.instagram.com/dakineviciute/
Plaukai: https://www.instagram.com/carolina_hair_design/
-
Dabar itin dažnai girdime pasisakymus apie įvairias moterų teises. Tačiau gimdymo metu ir po jo, moterims kyla daugybė klausimų apie tai, ką ji gali pasirinkti ir nuspręsti pati. Tad ar žinome savo teises gimdymo palatoje? Pokalbio metu Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto ligoninės, Kauno Klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos vadovas prof. dr. Mindaugas Kliučinskas atsako į dažniausius moterų klausimus apie jų teises gimdymo metu ir po jo.
Šio pokalbio draugai yra „Multi-Mam“. „Multi-Mam“ produktų asortimentas skirtas mamoms ir kūdikiams. Tai natūralių produktų linija, skirta palengvinti nemalonius pojūčius po gimdymo ir maitinant krūtimi.
0:00 Svečiuose - Prof. dr. Mindaugas Kliučinskas
2:48 Į kurią ligoninę vykti?
6:58 Naujagimiui palankios ligoninės
10:14 Kas gali kartu vykti į gimdymo skyrių?
13:10 Ar reikia pasirinkti gydytojus?
17:28 Ar nepatikus galima pakeisti akušerę?
21:13 Ar galima pasirinkti gimdymo padėtį?
27:05 Nėštumo kursų, grįstų moksliniais įrodymais, nauda
30:27 Moters atsakomybės
32:25 Teisės pogimdyminėje palatoje
36:28 Situacijų paaiškinimo teisė
Norisi daugiau? :) Sek mus Instagrame: https://www.instagram.com/zemiau_bambos/
Žemiau Bambos nėštumo ir gimdymo kursai: zemiaubambos.lt
🎥Filmavimo ir montavimo komanda: Suited Media https://www.suitedmedia.lt/
Studija: https://sundayloftas.lt/
Vedėjų apranga pasirūpino: Capsule by Agnė Gilytė - https://www.instagram.com/capsule_by_agne_gilyte/
Makiažas: https://www.instagram.com/gabrielejask_makeup/
-
Žmogaus papilomos virusu (ŽPV) užsikrečia daugiau nei 80 % žmonių. Su ŽPV yra susiję įvairūs susirgimai, o vienas dažniausių - gimdos kaklelio vėžys (GKV). Lietuvoje GKV statistika yra itin prasta, tačiau visuomenėje apie tai vis dar trūksta informacijos, o moterys patikrose dalyvauja gan vangiai. Pokalbyje gydytoja, docentė Kristina Jarienė atsako į labiausiai rūpimus klausimus apie ŽPV ir GKV. Malonaus klausymo!
Mergaitės gali būti skiepijamos iki kol joms sueis 18 metų, BET YRA SĄLYGŲ:
• Mergaičių vakcinacija LT pradėta 2016 m. rugsėjo 1 d. Visos vyresnės mergaitės, kurioms tą dieną buvo 11 metų ir mažiau, gali būti skiepijamos, sudarius joms individualų skiepijimų kalendorių.
PAVYZDYS Nr.1. Pas jus atvyko mergaitė, kuriai konsultacijos metu yra 13 metų. Jūs ją galite skiepyti, nes 2016 m. rugsėjo 1 d. jai buvo mažiau nei 11 metų. Skiepijate ją dvejomis nemokamomis vakcinos dozėmis.
PAVYZDYS Nr.2. Mergaitei 15 metų, ji su tėvais skiepytis vakcina nuo ŽPV apsisprendė tik dabar. Sudarius individualų skiepijimo kalendorių, jai bus reikalingos trys, o ne dvi vakcinos dozės. Dvi dozės jai bus kompensuojamos, už trečiąją dozę teks sumokėti.
• Jei atsitiko taip, kad mergaitė pirmąją doze pasiskiepijo mokamai, kitą (ar kitas) TOS PAČIOS VAKCINOS dozes ji gaus nemokamai. Tik ji turi būti nuo 11 iki 18 metų amžiaus ir svarbu nepamiršti vakcinacijos kalendoriaus plano pagal amžių.
• Vyresnės nei 18 metų mergaitės nemokamai neskiepijamos. Jos gali skiepytis, tik už vakcinaciją reikės mokėti.
Ar vyresnis nei 11 m. amžiaus berniukas gali būti skiepijamas nemokama ŽPV vakcina?
IR TAIP, IR NE.
• TAIP, jei 2023 m. vasario 1 d jam buvo 11 metų ir mažiau (būtent tą dieną Lietuvoje buvo pradėti skiepyti berniukai).
PAVYZDYS: 12 metų berniukas ateina skiepytis 2023 m. balandžio 12 d. Išsiaiškiname, kad 12 metų berniukui suėjo šių metų vasario 20 d. Berniuką galima skiepyti, nes 2023 m. vasario 1 d. jam dar buvo 11 metų, t.y. 12 metų jam suėjo vėliau, nei Lietuvoje buvo pradėta berniukų vakcinacija.
• NE, jei 2023 m. vasario 1 d jam jau buvo 12 ir daugiau metų. Truputį gal diskriminacija, bet išaugsim ir iš šito reikalo kada nors.Šio pokalbio draugai yra „Multi-Gyn“. „Multi-Gyn“ produktų asortimentas skirtas sumažinti nemalonius pojūčius ir kvapus makštyje bei rūpintis intymia higiena. Tai natūralių produktų linija sukurta moterims ir jų lytinei sveikatai.
0:00 Svečiuose - dr. doc. Kristina Jarienė
1:17 Gimdos kaklelio vėžio (GKV) patikra Lietuvoje
5:53 Pasiruošimo tepinėlio paėmimui rekomendacijos
9:38 Ko tikėtis nustačius GK pokyčius ar ŽPV?
12:05 ŽPV plitimas, kada ir kaip juo užsikrečiama
15:48 Kokioms moterims yra didesnė tikimybė užsikrėsti ŽPV?
20:01 Kaip apsaugoti partnerį turint ŽPV?
24:09 Rekomenduojama vakcina nuo ŽPV
22:22 Rizikos po kelių cezario pjūvio operacijų
26:48 Jauniausia ŽPV pacientė
28:50 Ar galima išgydyti ŽPV?
31:17 Patarimai ŽPV pacientėms
33:02 ŽPV vyresnių moterų virusas?
36:03 Kodėl nebijoti tyrimo?
Norisi daugiau? :) Sek mus Instagrame: https://www.instagram.com/zemiau_bambos/
Žemiau Bambos nėštumo ir gimdymo kursai: zemiaubambos.lt
Kristina Jariene - https://www.instagram.com/gimdos_kaklelis/
🎥Filmavimo ir montavimo komanda: Suited Media https://www.suitedmedia.lt/
Studija: https://sundayloftas.lt/
Vedėjų apranga pasirūpino: Robi Agnes https://www.instagram.com/robiagnes/
Makiažas: https://www.instagram.com/dakineviciute/
-
Šiame pokalbyje Placenta.lt kokybės vadovė Agnė Vilkoicaitė atsako į visus dažniausiai užduodamus klausimus apie NIPT tyrimą ir kamienines ląsteles.
NIPT - saugus neinvazinis tyrimas, kuris iki 99,9 % nustato vaisiaus riziką dėl chromosominių anomalijų, įskaitant Dauno, Edvardso ir Patau sindromus, bei mikrodelecijų riziką jau nuo 10 nėštumo savaitės.
Šio pokalbio draugai yra „Multi-Mam“. „Multi-Mam“ produktų asortimentas skirtas mamoms ir kūdikiams. Tai natūralių produktų linija, skirta palengvinti nemalonius pojūčius po gimdymo ir maitinant krūtimi
0:00 Svečiuose - Placenta.lt kokybės vadovė Agnė Vilkoicaitė
01:24 Kas yra NIPT tyrimas ir kas jo metu analizuojama?
02:25 Kokius pakitimus gali nustatyti NIPT?
3:10 Kas yra mikrodelecija?
3:44 Nuo kada galima atlikti NIPT?
4:47 Kokioms poroms rekomenduojama atlikti NIPT?
6:03 Kur atliekamas NIPT?
7:38 Kiek laiko reikia laukti tyrimo rezultatų?
8:03 NIPT tyrimo patikimumas
9:00 NIPT populiarumas Lietuvoje
10:00 Tyrimo kaina
10:33 Kur galima pasikonsultuoti prieš atliekant tyrimą?
11:25 Rekomendacija kada atlikti tyrimą
14:59 Kas būna, kai rezultatas rodo pakitimus?
16:37 Kas yra kamieninės ląstelės ir kam jos naudojamos?
18:09 Kada galima procedūrą atlikti?
19:07 Kur atliekama procedūra?
19:43 Kokie audiniai yra išsaugomi ir ar skauda procedūros metu?
20:33 Kur yra saugomi audiniai?
21:21 Kiek metų saugomos ląstelės?
22:55 Kiek kartų galima pritaikyti ląsteles?
24:16 Kokia yra procedūros kaina?
25:30 Ar visada galima surinkti k. ląsteles?
26:20 Ar ši procedūra populiari Lietuvoje/pasaulyje?
27:12 Kada galima pritaikyti k. ląsteles?
30:47 Ar pora turi pasiruošti k. ląstelių surinkimui?
Norisi daugiau? :) Sek mus Instagrame: https://www.instagram.com/zemiau_bambos/
Žemiau Bambos nėštumo ir gimdymo kursai: zemiaubambos.lt
🎥Filmavimo ir montavimo komanda: Suited Media https://www.suitedmedia.lt/
Studija: Comein https://www.comein.lt/
Makiažas: https://www.instagram.com/dakineviciute/
Plaukai: https://www.instagram.com/jazbart_beauty/
-
Šiame video dalinamės Instagram paskyros ,,Žemiau bambos” sekėjų atviromis istorijomis, tiek teigiamomis, tiek neigiamomis, apie kontraceptinių tablečių vartojimą.
00:38 Kontraceptikai gali sureguliuoti ciklą norint pastoti
01:20 Skirtingos priemonės
02:00 Ciklo pokyčiai, migrenos priepuoliai
03:26 Mėnesinės be skausmo, bet libido sumažėjimas
04:47 Raktas gerai savijautai
05:50 Mano patirtis 10/10
06:53 Pokyčiai krūtinėje
08:26 Plaučių embolija
Norisi daugiau? :) Sek mus Instagrame: https://www.instagram.com/zemiau_bambos/
Žemiau Bambos nėštumo ir gimdymo kursai: zemiaubambos.lt
🎥Filmavimo ir montavimo komanda: Suited Media https://www.suitedmedia.lt/ -
Persileidimas yra netikėta ir dažnai gąsdinanti patirtis, kelianti daugybę klausimų apie savo kūną ir sveikatą. Kodėl įvyksta persileidimas? Ar mano genetika tam turi įtakos, o gal kaltas gyvenimo būdas? Kaip sužinoti? Patyrus persileidimą nereikia kaltinti savęs, tačiau svarbu susipažinti su galimais rizikos veiksniais ir pojūčiais, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį nėštumo metu. Apie tai - pokalbyje su genetike Marija Bakšiene. Šio pokalbio draugai yra „Multi-Gyn“. „Multi-Gyn“ produktų asortimentas skirtas sumažinti nemalonius pojūčius ir kvapus makštyje bei rūpintis intymia higiena. Tai natūralių produktų linija sukurta moterims ir jų lytinei sveikatai. 0:00 Svečiuose - genetikė Marija Bakšienė1:28 Kas yra persileidimas ir kokie jie būna?2:55 Amžiaus ir kitų rizikos veiksnių įtaka persileidimui5:26 Kaip nutrūksta nėštumas? 6:38 Kada apsilankyti pas gydytoją, sužinojus apie nėštumą?7:17 Nerimas dėl pasikeitusių pojūčių8:58 Kas vyksta nustačius persileidimą?10:09 Kaip žinoti, kada prasideda ciklinis kraujavimas?11:30 Genetiniai ir kiti tyrimai po antro persileidimo14:42 Rekomendacijos po neaiškios kilmės persileidimo 20:54 Patarimai po persileidimo23:07 Mitai apie persileidimąNorisi daugiau? :) Sek mus Instagrame: https://www.instagram.com/zemiau_bambos/Žemiau Bambos nėštumo ir gimdymo kursai: zemiaubambos.lt 🎥 Filmavimo ir montavimo komanda: Suited Media https://www.suitedmedia.lt/ Studija: Comein https://www.comein.lt/ Vedėjų apranga pasirūpino: Robi Agnes https://www.instagram.com/robiagnes/ Makiažas: https://www.instagram.com/dakineviciute/ Plaukai: https://www.instagram.com/jazbart_beauty/
-
Persileidimas vis dar yra tyli, tabu tema, apie kurią vengiama kalbėti. Todėl moterims, patyrusioms persileidimą yra sunku ne tik suprasti savo emocijas, jausmus, bet ir sau padėti. Pokalbio metu psichologė Milda Kukulskienė supažindina su kokiomis emocijomis moterys gali susidurti po persileidimo, kaip jas atpažinti ir kur rasti reikalingą pagalbą.
Šio pokalbio draugai yra „Multi-Gyn“. „Multi-Gyn“ produktų asortimentas skirtas sumažinti nemalonius pojūčius ir kvapus makštyje bei rūpintis intymia higiena. Tai natūralių produktų linija sukurta moterims ir jų lytinei sveikatai.
0:00 Svečiuose - Psichologė Milda Kukulskienė
1:15 Ką patiria moterys netekusios nėštumo?
6:33 Prenatalinės netektys - tabu tema?
7:58 Kaltės jausmas netekties metu
10:11 Gedėjimas po persileidimo
13:58 Kiek laiko trunka ,,susitaikymo reakcija’’?
16:03 Nedarbingumas ir grįžimas į kasdienį gyvenimą
19:41 Pastojimas po persileidimo
24:26 Kur galima kreiptis pagalbos?
29:20 Partnerių išgyvenimai po persileidimo
37:41 Pagalba iš aplinkos
39:31 Netinkami klausimai moteriai
Norisi daugiau? :) Sek mus Instagrame: https://www.instagram.com/zemiau_bambos/
Žemiau Bambos nėštumo ir gimdymo kursai: zemiaubambos.lt
Milda Kukulskienė - https://www.instagram.com/svelni.tevyste/
🎥Filmavimo ir montavimo komanda: Suited Media https://www.suitedmedia.lt/
Studija: https://sundayloftas.lt/
Vedėjų apranga pasirūpino: Robi Agnes https://www.instagram.com/robiagnes/
Makiažas: https://www.instagram.com/gabrielejask_makeup/
Vedėjų apranga pasirūpino: Robi Agnes https://www.instagram.com/robiagnes/
-
Ar SKT mažina libido ir ar didina svorį? O ar galima SKT vartoti žindant? Šiame video paneigiame dažniausiai girdimus MITUS ir patvirtiname FAKTUS apie kontracepciją ir jos poveikį moters organizmui, kurie vis dar sklando mūsų visuomenėje. Smagaus žiūrėjimo!
00:37 Norint pastoti - nereikia daryti pertraukos po SKT vartojimo
01:40 Jaunos merginos negali naudoti kontracepcijos
02:23 Pamiršus išgerti kontracepcijos tabletę ryte, ją galima išgerti vakare
03:00 Negalima vartoti kontraceptinių tablečių žindant
03:45 Vartojant kontraceptines tabletes kiekvieno ciklo metu būtina daryti 7d. pertrauką
04:30 SKT didina svorį05:41 SKT didina riziką susirgti gimdos kaklelio vėžiu
06:33 SKT sumažina riziką susirgti kiaušidžių vėžiu
06:55 SKT didina riziką susirgti krūties vėžiu
07:57 Naujieji kontraceptikai su vaisiaus estrogenu
08:17 SKT sukelia depresiją
09:06 SKT mažina libido
09:52 SKT sukelia spuogus
10:26 Skubios kontracepcijos tabletė = ,,Aborto” tabletė
10:36 SKT vartojimas žalingas būsimų vaikų sveikatai
Norisi daugiau? :) Sek mus Instagrame: https://www.instagram.com/zemiau_bambos/
Žemiau Bambos nėštumo ir gimdymo kursai: zemiaubambos.lt
🎥Filmavimo ir montavimo komanda: Suited Media https://www.suitedmedia.lt/
-
Persileidimas yra labai asmeniška ir kupina emocijų patirtis, paveikianti daugybę moterų ir šeimų visame pasaulyje. Todėl turime atvirai ir nuoširdžiai kalbėtis apie tai, padėti sulaužyti stigmą ir suteikti paramą tiems, kurie jį patyrė. Šiame išskirtiniame interviu Eglė Jacukevičienė dalijasi savo kelione, kurioje patyrė net tris persileidimus. Ji atvirauja ne tik apie savo emocinę kelionę ir išgyvenimus, bet ir apie fizinius iššūkius, tyrimus, kuriuos atliko ieškodama atsakymų ir išgirstą diagnozę.
Šio pokalbio draugai yra „Multi-Gyn“. „Multi-Gyn“ produktų asortimentas skirtas sumažinti nemalonius pojūčius ir kvapus makštyje bei rūpintis intymia higiena. Tai natūralių produktų linija sukurta moterims ir jų lytinei sveikatai.
0:00 Svečiuose - Eglė Jacukevičienė
0:47 Pirmas persileidimas
6:59 Emocijos po persileidimo, kas padėjo
7:58 Trys persileidimo būdai 8:51 Antras pastojimas ir persileidimas
11:24 Patarimai ir tyrimai po antro persileidimo
15:39 Trečias pastojimas ir persileidimas
23:39 Tyrimai ir diagnozė po trečio persileidimo
24:57 Emocijos, santykiai po persileidimų ir kas padėjo?
28:05 Lytinis gyvenimas po persileidimų
29:11 Aplinkinių komentarai ir patarimai
34:34 Palinkėjimas patyrusioms persileidimą
Norisi daugiau? :) Sek mus Instagrame: https://www.instagram.com/zemiau_bambos/
Žemiau Bambos nėštumo ir gimdymo kursai: zemiaubambos.lt
🎥Filmavimo ir montavimo komanda: Suited Media https://www.suitedmedia.lt/
Studija: Comein https://www.comein.lt/
Vedėjų apranga pasirūpino: Robi Agnes https://www.instagram.com/robiagnes/
Makiažas: https://www.instagram.com/gabrielejask_makeup/
Plaukai: https://www.instagram.com/jazbart_beauty/
Eglė Jacukevičienė: https://www.instagram.com/eglutexo/
-
Atviras ir padrąsinantis visiems gerai žinomos trijų vaikučių mamos ir verslininkės Lauros Mazalienės (@lauramazaliene) pasidalinimas apie net tris gimdymus cezario pjūvio operacijos būdu ir jų užkulisius. Su Laura kalbamės ne tik apie pojūčius operacijos metu ir jo jos, bet ir apie tai, koks yra visuomenės požiūris į gimdymą cezario pjūvio operacijos būdu ir kas padeda susitaikyti su žinia, kad negali pagimdyti pati. Malonaus klausymo :)
Šio pokalbio draugai yra „Multi-Mam“. „Multi-Mam“ produktų asortimentas skirtas mamoms ir kūdikiams. Tai natūralių produktų linija, skirta palengvinti nemalonius pojūčius po gimdymo ir maitinant krūtimi.
0:00 Svečiuose - Laura Mazalienė
0:37 Gimdymas CPO būdu Lietuvoje
1:54 Noras turėti vaikų, sklandus pastojimas
5:02 Poros pasiruošimas gimdymui ir ko tikėtis
10:2 Profilaktinis patikrinimas ir netikėtas gimdymas
12:48 Pojūčiai operacijos metu ir po jos
20:50 Žindymas po CPO, mastitas
24:31 Gimdos kaklelio atsivėrimas, kada galima gimdyti pačiai
32:20 Atsistatymas po operacijos
39:04 Kas padėjo priimti ir susitaikyti su situacija?
Norisi daugiau? :) Sek mus Instagrame: https://www.instagram.com/zemiau_bambos/
Žemiau Bambos nėštumo ir gimdymo kursai: zemiaubambos.lt
Laura Mazalienė - https://www.instagram.com/lauramazaliene/
🎥Filmavimo ir montavimo komanda: Suited Media https://www.suitedmedia.lt/
Studija: Nnok https://instagram.com/nnokstudio?igshid=MDE2OWE1N2Q=
Vedėjų apranga pasirūpino: Capsule by Agnė Gilytė - https://www.instagram.com/capsule_by_agne_gilyte/
Makiažas: https://www.instagram.com/dakineviciute/
Šukuosenos: https://www.instagram.com/jazbart_beauty/
-
Ar kontraceptinės tabletės kenkia sveikatai? Ar kontracepcija reikalinga turint PKS? Ar būtinas gydytojo receptas? O ar kontraceptinės tabletės gali sukelti migreną?... Šiame video išgirsite ,,Žemiau Bambos’’ gydytojų atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie kontracepciją.
0:41 Ar kontraceptinės tabletės kenkia sveikatai?
1:22 Ar KT reikalingos turint PKS?
1:50 Ar tiesa, jog KT gydo pasekmes, bet ne priežastis?
2:22 Ar normalu, jog pykina nuo KT?
2:57 Ar būtinas receptas, norint nusipirkti KT?
3:30 Ar KT gali sukelti migreną?
4:06 Kada KT gali būti neveiksminga?
4:46 Ar KT gali sumažinti mėnesinių skausmą?
5:14 Ar tikrai žindant negalima KT?
5:45 Spiralė ar KT?
6:21 Ar ilgai vartoti tuos pačius kontraceptikus yra blogai?
6:55 Ar reikia daryti pertrauką vartojant KT?
8:15 Ar KT daro įtaką vaisingumui?
8:36 Ar norint pastoti reikia daryti pertrauką po KT vartojimo?
9:05 Ar galiu pastoti, jei naudojame prezervatyvą?
9:26 Ar galiu pavėlinti ciklą vartojant SKT?
9:48 Kur dingsta kraujas nedarant 7 dienų pertraukos?
10:08 Neišgėriau tabletės laiku - ar labai blogai?
10:32 Ar KT vienintelis būdas stabdyti endometriozę?
10:45 Kokia kontracepcijos priemonė tinkama turint migreną?
11:08 Ar KT didina apetitą?
11:29 Pradėjus vartoti SKT, mėnesinės vėluoja 2 mėnesius - kada sunerimti?
11:51 Ar normalu, kad skauda krūtinę?
12:09 Ar turint PKS, kontraceptikai gali padėti pastoti?
12:40 Ar reikia vartoti papildomus vaistus ar papildus?
Norisi daugiau? :) Sek mus Instagrame: https://www.instagram.com/zemiau_bambos/
Žemiau Bambos nėštumo ir gimdymo kursai: zemiaubambos.lt
🎥Filmavimo ir montavimo komanda: Suited Media https://www.suitedmedia.lt/
-
Kas yra LGBT bendruomenė ir ką veikia jai priklausantys žmonės? Kaip atrodo netradicinės šeimos užkulisiai ir kaip sprendžiami jų vaikų auginimo klausimai? Į šiuos ir kitus klausimus atsakys Tomas Vytautas Raskevičius - gerai žinomas politikas, teisininkas, bei LGBT bendruomenės aktyvistas. Malonaus klausymo!
Šio pokalbio draugai yra „Multi-Gyn“. „Multi-Gyn“ produktų asortimentas skirtas sumažinti nemalonius pojūčius ir kvapus makštyje bei rūpintis intymia higiena. Tai natūralių produktų linija sukurta moterims ir jų lytinei sveikatai.
0:00 Svečiuose - Tomas Vytautas Raskevičius
1:04 LGBT bendruomenė ir teisės
4:35 Sveikatos priežiūros iššūkiai
9:43 Buvimas tėčiu netradicinėje šeimoje
12:51 Pagalbinio apvaisinimo galimybės Lietuvoje
13:42 Tėvystės netradicinėje šeimoje iššūkiai
16:06 Seksualinės orientacijos atskleidimas
20:37 Lytinis švietimas ir ugdymas Lietuvoje
24:48 Palinkėjimas netradicinės orientacijos žmonėms
Norisi daugiau? :) Sek mus Instagrame: https://www.instagram.com/zemiau_bambos/
Žemiau Bambos nėštumo ir gimdymo kursai: zemiaubambos.lt
Tomas Vytautas Raskevičius - https://www.instagram.com/tomas_vytautas/
🎥Filmavimo ir montavimo komanda: Suited Media https://www.suitedmedia.lt/
Studija: Comein https://www.comein.lt/
Vedėjų apranga pasirūpino: Robi Agnes https://www.instagram.com/robiagnes/
Makiažas: https://www.instagram.com/dakineviciute/
Plaukai: https://www.instagram.com/jazbart_beauty/
-
Neretai žinomi žmonės, atrodo, viską išgyvena lengviau. Žinomą atlikėją - Justę Arlauskaitę - Jazzu scenoje matome kaip savimi pasitikinčią ir itin stiprią moterį, gal net labiau karjeristę, nei šeimos žmogų. Tačiau tapimas mama yra ypatingas ir gyvenimą keičiantis įvykis kiekvienai moteriai.
Tad pirmą kartą atvirai Justė dalinasi apie savo pirmąjį ir netikėtą nėštumą ir gimdymą.
Kaip pasikeitė Justės karjera, požiūris į gyvenimą ir santykiai su partneriu? Smagaus klausymo :)
Šio pokalbio draugai yra „Multi-Mam“. „Multi-Mam“ produktų asortimentas skirtas mamoms ir kūdikiams. Tai natūralių produktų linija, skirta palengvinti nemalonius pojūčius po gimdymo ir maitinant krūtimi.
0:00 Svečiuose - Justė Arlauskaitė (Jazzu)
0:38 Nėštumo kursai
1:10 Netikėtas nėštumas
5:25 Reakcija sužinojus apie nėštumą
6:15 Vidiniai ir gyvenimo pokyčiai nėštumo metu
10:37 Psichologiniai iššūkiai ir nėštumas. Kas pasikeitė?
12:20 Veiksmas, kurį galėtų atlikti visą gyvenimą
12:57 Nerimas dėl gimdymo ir nėštumo kursų pagalba
15:30 Planinė cezario pjūvio operacija
18:56 Gimdymo eiga ir emocijos tapus mama
22:18 Baimės po gimdymo
25:43 Kaip pasikeitė santykiai po gimdymo?
28:08 Karjeros ir vidiniai pokyčiai po gimdymo
Norisi daugiau? :) Sek mus Instagrame: https://www.instagram.com/zemiau_bambos/
Žemiau Bambos nėštumo ir gimdymo kursai: zemiaubambos.lt
Justė Arlauskaitė - Jazzu - https://www.instagram.com/jjazzu/
🎥Filmavimo ir montavimo komanda: Suited Media https://www.suitedmedia.lt/
Studija: Comein https://www.comein.lt/
Vedėjų apranga pasirūpino: Robi Agnes https://www.instagram.com/robiagnes/
Makiažas: https://www.instagram.com/dakineviciute/
Plaukai: https://www.instagram.com/jazbart_beauty/
- Mostrar mais