Episódios

  • Багато хто з нас час від часу відчуває себе не на своєму місці або сумнівається у власних здібностях. Ми порівнюємо себе з іншими, вважаючи, що вони розумніші та досвідченіші. Іноді ці сумніви спонукають нас працювати над собою та інвестувати в особистісне зростання. Однак, коли вони стають надмірними, вони можуть паралізувати нас і завадити досягненню успіху в кар'єрі.

    Здорова доза самокритики допомагає нам розвиватися та ставати кращими версіями себе. Вона спонукає нас вчитися, набувати нових навичок і виходити за межі зони комфорту. Однак, коли сумніви переростають у нездорове самобичування, вони можуть завадити нам реалізувати свій потенціал.

    Важливо знайти баланс між прагненням до вдосконалення та самоприйняттям. Ми маємо цінувати свої сильні сторони та досягнення, а не зациклюватися на недоліках. Пам'ятаймо, що кожен проходить свій унікальний шлях, і порівняння себе з іншими - марна справа.

    Якщо ви відчуваєте, що ваші сумніви стають на заваді вашому успіху, не соромтеся звернутися по допомогу до близьких людей або професіоналів.

    Тест на синдром самозванця: https://huxley.media/uk/uspishni-takozh-plachut-test-na-sindrom-samozvancja/

    Книга “The secret thoughts of successful women” - https://impostorsyndrome.com/about-the-book/

  • Чи знайоме вам відчуття, коли ви опиняєтесь на черговому нетворкінг-івенті, притиснувшись до стіни з чашкою кави в руках, розмовляючи лише з тим, з ким і прийшли? Ви не самотні! Багато хто з нас потрапляв у такі ситуації, добровільно чи під тиском обставин.

    Страх "не принести цінність" у розмові з незнайомцями паралізує більшість учасників таких заходів. Але як же балансувати між розумінням важливості нетворкінгу для професійного розвитку та дискомфортом від самої думки про чергову "незручну" зустріч?

    Що, якщо ми поглянемо на нетворкінг під іншим кутом? Уявіть собі світ, де знайомство з новими людьми - це не тягар, а захоплююча пригода. Де кожна розмова - це можливість відкрити щось нове не лише про інших, але й про себе.

    Цікаво? Тоді запрошуємо послухати новий епізод, де ми говоримо про те, як перетворити "примусові" зустрічі на джерело натхнення та можливостей.

  • Estão a faltar episódios?

    Clique aqui para atualizar o feed.

  • Після невеликої перерви ми повертаємося до вас з новим епізодом. Говоримо про соціальні мережі: як ми їх використовуємо в своїй роботі, як обрати канал для себе та які труднощі можуть виникати при веденні соціальних мереж. Окрім того, дамо кілька рекомендацій, якими користуємося самі.

    Одразу попереджаємо: ми не є SMM експертами, самі ще багато чому вчимося та експериментуємо.

    Тож запрошуємо вас прослухати новий епізод. Можливо, він надихне вас переглянути своє ставлення до всіх цих Інстаграмів та Лінкедінів :)

  • В новому випуску говоримо про консультування. Напевно, в кожного спеціаліста, який вже кілька років працює в тій, чи іншій сфері, настає той період, коли хочеться розширювати свою діяльність. Хтось бере додаткові проєкти, хтось починає викладати, або ось можна ще консультувати.

    Так от, пропонуємо заглибитись трошки в те, що ж таке професійні консультації, як почати, як побудувати весь цей процес і як на це взагалі наважитись.

    Окрім того, віжповідаємо ще на такі питання, як скільки має бути досвіду, щоб можна було консультувати?

    Чи потрібно мати якусь освіту консультанта, щоб почати консультувати?

    Як визначити, скільки часу ви готові цьому приділяти?

    Тут можна підписатись на інстаграм⁠ ⁠⁠⁠Віки⁠⁠⁠⁠ та⁠ ⁠⁠⁠Кейт

  • В цьому випуску Віка та Кейт говорять про те, як поєднувати роботу та подорожі. У дівчат назбиралось трохи досвіду, подорожей з ноутбуками, тому ділимось.

    Одразу скажемо, що workation дуже романтизований і багато людей уявляють себе працюючи в якомусь beach club. Насправді все виглядає інакше і є багато своїх нюансів.

    Тож як організувати свій workation максимально комфортно та встигнути і працювати і насолоджуватись новими містами - розказуємо в новому епізоді.

    Сайт, для digital nomads, з рейтингами країн: https://nomadlist.com/

    Тут можна підписатись на інстаграм ⁠⁠⁠Віки⁠⁠⁠ та ⁠⁠⁠Кейт

  • В цьому випуску Віка та Кейт говорять про те, як заробляли перші гроші.

    Чому ми обрали цю тему? Які були наші перші роботи? Який був найнеочікуваніший заробіток?

    А також про те, як заробляти на неосновних навичках.

    Про все це (та навіть більше) слухайте в новому епізоді.

    Тут можна підписатись на інстаграм ⁠⁠Віки⁠⁠ та ⁠⁠Кейт

  • В цьому випуску Віка та Кейт говорять про те, з якими проблемами та перепонами можна стикнутися на початку свого шляху сайд хаслера.

    Дівчата діляться своїми історіями, а також торкаються таких тем, як:

    Фактор страху - чому ми боїмося зазнати невдачі Важливість постановки реалістичних цілей Прийняття невдачі, як сходинка для особистого розвитку Роль підтримки в побудові своєї кар’єри Правило 72 годин - як швидко почати реалізовувати нову ідею

    Кілька рекомендацій:

    Ted Talk: Від швидкого успіху в долину смерті: Юнона Лотоцька at TEDxKyiv Podcast: Goals Toolkit: How to Set & Achieve Your Goals | Huberman Lab Podcast Book: How to Change: The Science of Getting from Where You Are to Where You Want to Be

    Тут можна підписатись на інстаграм ⁠Віки⁠ та ⁠Кейт

  • В цьому випуску Віка та Кейт розмірковують на тему того, як краще вести свої проєкти: соло, чи разом з партнером. Дівчата мають протилежний досвід - у Вікі діяльність, яку вона веде сама, а Кейт розвиває своє агенство разом з іншою людиною.

    Говоримо про переваги та недоліки кожного з варіантів, а також, на що варто звернути, коли починаєте свою справу.

    Тут можна підписатись на інстаграм ⁠Віки⁠ та ⁠Кейт

  • В цьому випуску Віка та Кейт говорять про те, що таке сайд хасл та діляться власними історіями, як починали розвиток власних проєктів і які цінні уроки для себе винесли.

    В кінці дівчата також розкажуть, що допомагає їм тримати кукухи наплаву в часи тотальної мультизадачності, коли треба встигнути все.

    Тут можна підписатись на інстаграм Віки та Кейт