Relacionados
-
Українськомовний подкаст «Де дощ?» - ми незалежні і чесні, ми хочемо впливати на розвиток свідомого суспільства українців.
На випусках, Марія [засновниця подкасту] спілкується із різними людьми:
тут ви знайдете думки про культуру, мову, музику, політику, психологію та суспільство сьогодні.
Засновниця подкасту - Марія Цяпута https://instagram.com/masha_tsiaputa
Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"! -
Подкаст двох друзів, Дениса Коваленка і Артема Албула, про те, що турбує, що смішить, що засмучує, що бісить, що тішить. Кароч, про життя
-
“Євродонбас: Німецька спадщина" документальний наративний подкаст, в якому кінопродюсерка Анна Паленчук та режисер Корній Грицюк разом з істориками, дослідниками та документальними героями розповідають про німецькі поселення на Сході України, які існували з XVIII століття. З приходом радянської влади вони були розкуркулені та виселені у Сибір та Казахстан, а історія всього регіону була переписана. Подкаст складається з трьох епізодів.
Цей подкаст виходить на підтримку документального фільму “Євродонбас” виробництва компанії “435 FILMS”.
Партнери:
Генеральне консульство Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку з офісом у Дніпрі
Українська Правда
Команда:
Автори: Анна Паленчук та Корній Грицюк
Сценарист: Роман Романюк
Проектні менеджерки: Карина Хвостенко та Олена Кірічек
Звукорежисери: Василь Явтушенко, Ася Федоськіна
Композитор: Антон Дегтярьов
Дизайн обкладинки: Олександр Грехов
Керівник відділу подкастів УП: Федір Попадюк
Наш інстаграм: https://bit.ly/3ufctWy
https://bit.ly/3L1Kj75 -
У 9 епізодах ми розкажемо про бізнес, що постраждав від бойових дій, але відновлює роботу та йде далі.
Ми побуваємо на виробництвах, зазирнемо на ферми та вип'ємо кави біля розбомблених житлових комплексів, куди поступово повертаються мешканці. Ці підприємства після шоку, втрат і збитків відкриті знову і продовжують працювати.
У першому сезоні — Київська та Чернігівська області.
Цей подкаст створено у партнерстві з DW Akademie та за фінансової підтримки Європейського Союзу. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю DW Akademie/ Програми Медіафіт для Південної та Східної України та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу. -
Двоє друзів, яким близько тридцяти років, вирішили записати подкаст в якому розмовляють про все на світі, що хоч якось їх стосується по життю. Розмови звичайних людей про звичайні теми. Приєднуйтесь до нашої бесіди.
-
Цей подкаст створений , тому що ми дуже любимо розмовляти про усе на світі, цікавитись різним. Ми не є експертами, просто збираємось щоб обговорити якісь суспільні теми, які для нас є цікавими.
-
Дослідження справжніх себе через дослідження справжнього навколо. Подкаст про все що впливає на нас та наш світогляд, через правду, відвертість та щирість.
-
Тут ми збираємо усі записи прямих ефірів нашої мандрівної студії, перетворюючи момент у контент. Тут постійно змінюються локації, теми, гості, навіть ведучі. Але це завжди цікаво, ексклюзивно, живо. З перших вуст, з серця подій: конференцій, презентацій, відкриттів. Кожен такий ефір – справжня пригода! Підписуйтесь, щоб слідкувати за нашими мандрами, пірнати у атмосферу подій, знайомитись з найцікавішими учасниками, відкривати нові локації. Це єдиний шанс нас зловити!
Плануєте подію? Також нас запрошуйте! Контакти: https://www.instagram.com/radioskovoroda/ або [email protected] -
"Кавун та тютюн" – подкаст про те, що об'єднує українців та кримських татар.
В кожному епізоді ми будемо знаходити це спільне в різних сферах – в сторінках історії, в музиці, в літературі, кухні. Будемо запрошувати гостей та обговорювати з ними те, що нас об'єднує, а також і те, що в двох народів є індивідуального.
І назва нашої програми – це теж один з прикладів того близького, що є між українцями та киримли. Тютюн – так звучить слово і кримськотатарською, і українською, і означає воно одне. Кавун – і це слово теж є в обох мовах. Але кримські татари кавуном називають диню. Так єдина форма містить різний для двох народів сенс. -
в один прекрасный день 19-летняя Луиза, a.k.a the main character of her own little world, приходит к осознанию, что не всегда видеохостинг - достаточно вместительное место для всех…. ВСЕХ её мыслей. это - подкаст одинокого человека. аудиодневник о взрослении, жизни иностранной студентки с синдромом самозванца (ура клише), попытках адаптироваться к жизни в новой стране. вкратце - история моей жизни: прошлой, настоящей и, возможно, будущей. с тех пор как я одна, многое изменилось (*DRAMA*).
youtube: Luiza Akmatova
instagram: @luizllsa
telegram: @luizllsa -
Подкаст "Паралельна реальність" - це глибока та тепла розмова з українськими жінками про їхні мрії, роботу, життя та саморозвиток.
Головна відмінність цього подкасту від інших - всі героїні знаходяться у вимушеній еміграції та живуть у двох паралельних реальностях.
Перша реальність - як вона є: в Німеччині, Польщі, Іспанії, Канаді, з рутинними життєвими задачками, дослідженням нових місць та культури, вивченням локальної мови та спокійними вечорами.
А друга, паралельна, коли подумки разом з Україною, друзями та родичами під постійним напруженням та страхом.
Авторка та ведуча цього подкасту - Ксюша Вербаховська - вже вдруге за життя покидає свій дім через воєнні обставини. У 2014 виїхала з Донецька, а у 2022 - з Києва.
Подкаст з'явився як відповідь на потребу у якісному спілкуванні з яскравими особистостями з єдиного соціокультурного простору та схожими еміграційними переживаннями.
Авторка дає кожній героїні простір для рефлексії своєї життєвої подорожі з 2022 року, а це, своєю чергою, надихає слухачів дослідити свої почуття, інший досвід та рішення.
Підпишіться на подкаст "Паралельна реальність" на улюбленій платформі, щоб не пропускати нові випуски.
Для додаткового контенту від героїнь випусків і новин подкасту підписуйтесь на Інстаграм Ксюші: https://www.instagram.com/xeniyaskaya/
Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
-
Привіт, я Вік Бєрєстнєв. Я люблю свідомі розмови і вирішив їх записувати.
Кожен шлях починається з одного кроку. У цьому подкасті я розмовляю з гостями про початок та особливості їх шляху – як творчого, так і життєвого.
Автор джинглу: Станіслав Примост.
- https://music.apple.com/us/artist/u/1566371089
- https://www.instagram.com/ulysses_primost/ -
“Какая разніца?”, — кажуть вони, не очікуючи відповіді. Але ми її маємо, бо різниця є, і про це наш подкаст “На чисту воду”. Це спроба збагнути, що сталося, й проговорити, не згладжуюючи кутів.
-
Що спільного між мільйонерами XIX століття Бродським і Морозом та архітекторами Шлейфером і Зекцером?
А якщо ми скажемо: вони будували за власний рахунок той Київ, котрий ми знаємо сьогодні?
Наш подкаст - про захопливі історії, сповнені любові, драм, поразок та перемог про наш з вами Київ.
Про те, як зводились найвизначніші наші памʼятки архітектури, ким і навіщо. Якою ціною. Якими зусиллями.
Ми хочемо зберегти його таким, як він є. В наших серцях. І на наших вулицях.
©"Маленькі історії великого Києва" на Радіо Relax. Автор програми - компанія Dovgiy Family Office. -
Авторський проект Данила Яневського.
-
The Fortunate Son is a venue to discuss the human condition and the journey of life. Topics range from current events, music, business, food, cooking, literature, sports, and entertainment, mental and physical health, and many more.
-
What's Good With Ajay is brought to you by Adejoke AKA Ajay. I bring to you entertainment news, spirituality, visuals and lifestyle.
Social media platforms
Instagram - itsajaygram
Youtube - What's Good With Ajay -
Цей подкаст для тих, хто критично мислить і хоче розвиватись... Своєрідний "аудіо-витверезник свідомості" (с) для активного порятунку від медійного та соцмережевного сміття, фейків і маніпуляцій.
-
Persecution. Violence. War… Forced To Flee, the new podcast from UNHCR, the UN Refugee Agency, tells the extraordinary stories of people who lived through some of the most tumultuous events of the past 70 years.
The story of the mother who fled Vietnam by sea and fell into the hands of pirates, and of the orphaned schoolboy who found his calling thanks to a disposable camera. The story of the Venezuelan musicians who found hope with a new orchestra, and of the daughter of refugees who joined the rescue effort during Rwanda’s genocide. And stories of the many humanitarian workers who for seven decades have endeavoured to protect the forcibly displaced.
Over seven episodes, we revisit some of the major emergencies of the post-war that have forced millions of people to leave their homes in search of safety and peace.We discover why they fled, what they endured, and what happened next. And as UNHCR and the 1951 Refugee Convention both mark their 70th year, we also look to the future and ask how the world must respond to record levels of forced human displacement. -
Гибридный подкаст о финансовой грамотности, популярной науке и массовой культуре.
Telegram: https://t.me/moneyjoulesdragons
Связь с авторами: [email protected]