Эпизоды

  • Зараз кожен кандидат в ІТ галузі використовує всі можливі шляхи до успішного працевлаштування. Багато сказано про написання ідеального резюме, правила проходження співбесід та побудови нетворкінгу.

    Проте навіть у найбільш вмотивованих і наполегливих кандидатів інколи опускаються руки. Як цьому запобігти - розберемось разом під час зустрічі!

    Які питання ми обговоримо під час зустрічі:

    що ще робити поки шукаєш роботу (пет-проекти, навчання, прокачування софт скілс, розвиток нетворкінгу та інші поради, які можуть дати експерти) що треба збалансувати в житті, щоб робота знайшлась як не розчаруватись, не втратити мотивацію, не опустити руки після відмов тощо як зберегти стійкість свого психічного стану при отриманні відмов від роботодавців може зі мною щось не так? чому у мене не виходить? як себе налаштувати на довгий процес пошуку чия підтримка цінна у період невдач як звернути увагу рекрутерів на себе або на свій профіль у Лінкедин наполегливо шукати свою Dream Team чи погоджуватись на яку-небудь роботу, навіть у іншій сфері? що таке мотивація і як вона працює, як її створити та підтримувати у складний період як змусити наш мозок бути оптимістом, навіть тоді, коли все погано чи забере в мене роботу штучний інтелект

    Спікери:

    Оксана Яцкова

    Рекрутер QAGroup

    Анастасія Березюк

    HRBP, кар'єрний консультант, психолог. Член Національної психологічної асоціації. 12 років досвіду в побудові команд та підтримці на шляху становлення професіонала та виходу з кар'єрної кризи.

    Олена Шеліна

    Коуч з 10-річним досвідом в ІТ. Пройшла шлях від QA-trainee до тім ліда, менеджера, автомейшена, а згодом і проджект менеджера. Відчула на собі всі "прєлєсті" скорочень та пошуку роботи. Тепер допомагаю новачкам та бувалим не втратити мотивацію на шляху до своїх мрій.

    Яна Бардиш

    Більше 5 років роботи з людьми: сьогодні HR BP в успішній продуктовій компанії, в минулому світчерка в рекрутмент Сертифікована кар’єрна консультантка Девіз “все просто”, але є нюанси
  • 🎥 Лайкай, коментуй та підписуйся на канал ► https://www.youtube.com/user/QAGroupVideo/
    🌐 Знайомся з подіями на сайті ► https://qagroup.com.ua/
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Facebook ► https://www.facebook.com/QualityAssuranceGroup
    Instagram ► https://www.instagram.com/qagrouplviv/
    LinkedIn ► https://www.linkedin.com/company/2523766Когнітивні упередження — це тенденції думати певним чином, які допомагають нам швидко приймати рішення. Вони можуть мати як позитивний, так і негативний вплив на процес пошуку роботи.
    Наприклад, люди з упередженням, що вони не здатні на досягнення успіху в певній галузі, можуть уникати пошуку роботи в цій галузі, навіть якщо вони мають певний досвід або здібності. Це може призвести до обмеження кар'єрних можливостей. Коли ти проаналізуєш свої упередження та зрозумієш, як вони впливають на пошук роботи, то зможеш зосередитися на своїх сильних сторонах та знайти роботу, яка відповідає твоїм навикам і досвіду.
    Розібратися в цьому ти зможеш на нашому вебінарі.
    План:
    1. Познайомимося з теорією Когнітивних упереджень
    2. Проговоримо про те, які вони бувають
    3. Розберемо на прикладах, як вони можуть заважати або допомагати нам з пошуком роботиСпікер:
    Євген Шепель
    Зараз працює ІТ рекрутером. В минулому з досвідом роботи у галузі продажів
    Ментор з питань працевлаштування.

  • Пропущенные эпизоды?

    Нажмите здесь, чтобы обновить ленту.

  • Під час цієї зустрічі ми поговоримо про те, наскільки важливо вміти співпрацювати з людьми з інших країн, коли ти працюєш в мультинаціональній компанії. Також ми розглянемо важливі деталі при співпраці з американськими колегами чи партнерами у бізнесі, які важливо враховувати і культурні особливості, що можуть вплинути на комунікацію та взаємодію між сторонами.
    Спікери:
    Олена Паздерська https://www.linkedin.com/in/olenapazderska/
    Project Manager - Engagement Delivery в Salesforce. Професіонал з управління проектами з 13+ роками досвіду впровадження Salesforce. Олена живе та працює в США та готова поділитись своїм досвідом та практичними порадами в комунікаціях
    Маріанна Нечипор
    CEO QAGroup

  • На Мальті ІТ галузь розвивається досить швидко і стабільно в останні роки. Однією з переваг ринку ІТ на Мальті є те, що тут працює велика кількість міжнародних компаній, які забезпечують високий рівень зайнятості для фахівців в галузі. Ринок ІТ на Мальті є перспективним та привабливим для ІТ фахівців, які шукають нові можливості розвитку та кар'єрного зростання.
    КОРИСНІ посилання до відео про пошук роботи на Мальті:

    1. Податкові ставки:
    https://taxsummaries.pwc.com/malta/individual/taxes-on-personal-income
    2. Калькулятор для вирахування податків з зарплати
    https://taxsummaries.pwc.com/malta/individual/taxes-on-personal-income
    3. Все про умови і законодавство щодо працевлаштування
    https://dier.gov.mt/en/Pages/home.aspx
    4. Сайти пошуку роботи:
    https://www.keepmeposted.com.mt/,
    https://jobsinmalta.com/jobs?utm_term=malta%20job%20agency&utm_campaign=Targeting+Competitor+Keywords&utm_source=adwords&utm_medium=ppc&hsa_acc=9667143156&hsa_cam=12186296573&hsa_grp=124959429085&hsa_ad=595066312240&hsa_src=g&hsa_tgt=kwd-560235319840&hsa_kw=malta%20job%20agency&hsa_mt=e&hsa_net=adwords&hsa_ver=3&gad=1&gclid=CjwKCAjw3POhBhBQEiwAqTCuBnWmS1Woz8EiEeX-9NmeF5DnRumAYhUXuHNxiKbNxd8MzC7WjlsQchoC92UQAvD_BwE 5. Рекрутингові агенції:
    https://recruitgiant.eu/,
    https://miscomalta.com/recruitment-job-opportunities/,
    https://www.vacancycentre.com/?gclid=CjwKCAjw3POhBhBQEiwAqTCuBhPcktVTX7e6CvxeSFLkeauFz4cdsrPYXY4Ga-FzIv8efC2kF3QGkRoCBPIQAvD_BwE&source=google.com.ua
    Ми запросили Ірину Приходько розповісти нам більше про правила пошуку роботи на Мальті.
    Спікери:
    Ірина Приходько
    Працює бізнес-аналітиком в місцевій мальтійській ІТ-компанії.
    В цій професії Ірина більше 3-х років.
    Живе на Мальті 10 місяців і має досвід пошуку роботи в цій країні, яким готова поділитись.
    Оксана Яцкова
    Рекрутер QAGroup

  • Шукаєш роботу в ІТ? Не забувай, що пошук роботи - це теж робота! Навіть якщо ти маєш багато досвіду в ІТ, це може бути викликом.
    Просто скинути резюме на Djinni зараз не достатньо. Важливо самовдосконалюватися, брати участь у безкоштовних пет проєктах, стажуваннях, будувати свою мережу контактів з компаніями та рекрутерами.
    Про пошук роботи ми поговоримо з Ксенією Алікіною - незалежним кар’єрним консультантом.
    Якщо ти підготуєшся і скористаєшся правильними порадами, все вдасться.
    Спікери:
    Ксенія Алікіна
    Кар'єрний терапевтичний консультант. “Я більше ніж про кар'єру!”
    8 років досвіду роботи з людьми у сфері IT. Пройшла шлях від світчера-початківця ІТ рекрутера до HRD та Кар'єрного консультанта.
    Ксенія провела тисячі співбесід і точно знає, що важливо хайрінг менеджерам.
    Лектор/ментор/наставник для Рекрутмент спеціалістів та HR менеджерів.
    Допомагає з вибудовуванням кар’єри та стратегією пошуку роботи.
    Ксенія проводить повний кар'єрний цикл супровіду та підтримки на кожному етапі пошуку роботи: від складання резюме до виходу на омріяний проект.
    Оксана Яцкова
    Рекрутер QAGroup

  • Ми запросили професіонала зі сфери ІТ розповісти нам більше про правила пошуку роботи в Німеччині.
    Спікер:
    Володимир Павлишин
    20 років в індустрії, з них 11 за кордоном та 10 років в Берліні. Встиг перепробувати все - розробка, автотестування та автоматизація, керування вимогами, керування проектами.
    Працював в Україні як системний архітект. В Берліні практично почав все з нуля на позиції тех консультанта. Зараз працює Стафф інженером в компанії Affinidi.
    Є доменим експертом в галузі self sovereign identity (SSI) та займається розробкою архітектур децентралізованих систем.
    Володимир ділиться досвідом на Ютуб https://www.youtube.com/@VolodymyrPavlyshynКОРИСНІ МАТЕРІАЛИ від спікера: https://volland.github.io/2018/10/tractor-cv.html

  • ІТ-ринок Польщі насичений як місцевими, так і іноземними компаніями. Тут зростають і сервісний, і продуктовий напрями, з’являється велика кількість нових стартапів.
    РЕСУРСИ З ПОШУКУ ВАКАНСІЙhttps://justjoin.it
    https://nofluffjobs.com/jobs
    https://bulldogjob.pl/companies/jobs
    https://4programmers.net/Praca
    https://teamquest.pl/praca-w-it
    https://it.pracuj.pl
    https://www.praca.pl/oferty-pracy.html
    https://www.jobs.pl
    https://pl.indeed.com
    Завжди важливо знати особливості і звичаї країни, в якій шукаєш роботу. Це допоможе адаптуватися до місцевої культури та способу життя, зробить твій пошук роботи більш ефективним. Знання та розуміння очікувань допоможе підготуватися до співбесіди та скласти позитивне враження на майбутніх роботодавців. Важливо вивчити місцеве законодавство, особливо вимоги, які стосуються роботи, щоб уникнути проблем з законністю своїх дій.
    Ми запросили рекрутерів зі сфери ІТ розповісти нам більше про правила пошуку роботи в Польщі.
    Спікери:
    Оксана Яцкова
    Рекрутер QAGroup
    Олександра Довга
    HR BP в компанії Webmeridian.
    Кар'єрний консультант.
    Більше 5 років на позиціях HR і рекрутинг. Розвиває власний ютуб канал з корисними порадами.
    Наразі вже рік Олександра проживає в Польщі та готова бути корисною в питаннях пошуку роботи.Богдан Немировський
    Head of Recruitment компанії 920 Solutions (Варшава, Польща).
    Більше 3-х років рекрутер в IT сфері, більше 5 років в підборі персоналу та особистісному коучингу.#qa #pl #testengineer #jobe #qagroup #career

  • Хочеш працювати, або вже працюєш в ІТ, а англійська so so? Знаємо, розуміємо, навчимо!
    Не  пропусти можливість дізнатися про те, як вивчення англійської мови може  допомогти тобі піднятися на новий рівень у своїй кар'єрі! Включай наш  смол ток та отримай корисні знання від наших експертів.

    Ти нарешті дізнаєшся: що допоможе вивчити мову, з чого почати, як не  зупинитись та не закинути навчання, а досягати результату - РОЗУМІТИ,  РОЗМОВЛЯТИ та ПРОХОДИТИ СПІВБЕСІДИ англійською мовою.

    Ділимось  власним досвідом та успішними кейсами, так як проводимо курси “Технічна  Англійська для Тест Інженерів” та “Technical English for QA Engineers”.

    Під час події ти отримаєш відповіді на такі питання:

    - цінність володіння Технічною Англійською
    - як Технічна Англійська допомагає проходити співбесіди
    - як Технічна Англійська допомагає в роботі (комунікація, документація)
    - як ми навчаємо (методологія викладання)
    - tips&tricks навчання Технічної Англійської на курсах в QAgroup
    - успішні кейси у вивченні Технічної Англійської
    - запитання та відповіді
    Вивчай тестування і прокачуй свою професійну англійську, щоб вже за 3 місяці стати ідеальним кандидатом в ІТ.

    Запрошені:
    Анна Савчук
    Викладач курсів “Технічна Англійська для Тест Інженерів” та “Technical English for QA Engineers”
    Викладач англійської мови з 12-річним досвідом викладання.
    2016 – сертифікат CELTA, 2020 – Certificate of Language Coaching, 2021 – Micromasters Program in Instructional Design.
    Маріанна Нечипор
    CEO QAGroup
    Керівник програми курсів
    Каріна Разінкова
    HR та Рекрутер в IT сфері, Freelance, Self-employed
    Володимир Андрух
    випускник Курсу: Технічна Англійська для Тест Інженерів
    Дмитро Сілаєв
    випускник Курсу: Технічна Англійська для Тест Інженерів

  • Під час вебінару ти дізнаєшся практичні поради, які стануть в нагоді під час проходження співбесіди.

    На вебінарі слухачі познайомляться більш детально з поняттям інтерв'ю по компетенціях та одним із найпопулярніших фреймворків для його проведення.

    План:

    види інтерв'ю, особливості кожного виду; інтерв'ю по компетенціях; модель STAR, як підготуватись інтерв'юеру та учаснику співбесіди. Лайфхаки.

    Теоретичні знання, які ти отримаєш на вебінарі:

    Розуміння того, що являє собою модель STAR, як відповідати на питання, як готуватись.

    Практичні знання, які ти отримаєш на вебінарі:

    Знання отримані на вебінарі допоможуть ефективно готуватись до співбесід.

    Інструменти, з якими ти ознайомишся:

    Модель STAR.

    Кому буде цікаво:

    Усім, хто шукає роботу в ІТ сфері.

    Спікер:

    Юлія Байдалюк

    Працює у сфері Recruiting&HR понад 15 років, 8+ років роботи в ІТ. Працювала з різними типами компаній (продукт, аутстаф, аутсорс). На цей час працює як HR manager компанії Tomorrow agency (USA) та незалежний кар'єрний консультант.
  • ІT ринок в Австрії динамічно розвивається та вносить значний вклад у  економіку країни. Австрійському ІТ ринку властивий високий рівень  інноваційності, науково-дослідних робіт та технічного розвитку. Зростає  кількість стартапів, а також появляються глобальні технологічні ІТ  компанії.  

      Список джоб сайтів Австрії: 

    karriere.at 

    ams.at 

    arbeitsuchende

    arbeiten-in-oesterreich-und-der-eu ukraine

    rabota.at 

    stepstone.at

    monster.at

    hokify.at

    at.jooble.org

    Загалом, ІТ-індустрія Австрії має  потенціал для подальшого розвитку та безперервно зростає попит на  висококваліфікованих фахівців. Широкий спектр ІТ-компаній дозволяє  вибирати з різноманітної пропозиції вакансій.

    Ми запросили Кристину Вернігору розповісти нам більше про правила пошуку роботи в Австрії.

    Завжди  важливо знати особливості і звичаї країни, в якій шукаєш роботу. Це  допоможе адаптуватися до місцевої культури та способу життя, зробить  твій пошук роботи більш ефективним. Знання та розуміння очікувань  допоможе підготуватися до співбесіди та скласти позитивне враження на  майбутніх роботодавців. Важливо вивчити місцеве законодавство, особливо  ті вимоги, які стосуються роботи, щоб уникнути проблем з законністю  своїх дій.

    Усі ці питання (і не тільки) ми обговоримо з нашою  гостею під час small talk, щоб надати тобі найактуальнішу інформацію і  практичні поради для пошуку роботи в ІТ галузі в Австрії.

    Спікери:
    Оксана Яцкова
    Рекрутер QAGroup
    Кристина Вернігора
    Head of recruiting у холдингу компаній -  CodeGenix, Processica. Займається побудовою рекрутмент стратегії для  компанії, пошуком нових талантів та розбудовою відділу.
    Раніше також мала свою команду рекрутерів, які працювали на благо українського ІТ.

  • Якщо ти зараз шукаєш роботу, відправляєш безліч резюме і хочеш справити  гарне враження на рекрутера – обов'язково приєднуйся до нашого small  talk.  Поговоримо про те, як написати резюме, яке привертає увагу рекрутерів,  як виділитися та стати вибраним кандидатом, як заспокоїти хвилювання  рекрутера, як переконати до своєї кандидатури.  На цій зустрічі ти дізнаєшся: - Що необхідно писати в резюме, а чого писати не варто - Структура ідеального резюме - Які резюме притягують увагу - Типові помилки кандидатів при складанні резюме - Чому мотиваційний лист є таким важливим - Структура мотиваційного листа - Що писати у мотиваційному листі   Наша гостя: Ольга Карнаух, рекрутер ITRDev  💙💛 Підтримай наш канал донатом: https://secure.wayforpay.com/donate/dec3384ebf896   🌐 Знайомся з подіями на сайті ► https://qagroup.com.ua/ ⚠️  ВАКАНСІЇ в Telegram ► https://t.me/joinchat/7Xx_1Yukuss1M2Fi Facebook ► https://www.facebook.com/QualityAssuranceGroup Instagram ► https://www.instagram.com/qagrouplviv/ LinkedIn ► https://www.linkedin.com/company/2523766 Telegram ► https://t.me/QualityAssuranceGroupNews Anchor ► https://anchor.fm/quality-assurance-group  #QAGroup #КурсиТестування #QA #softwaretesting #qatesting #IT

  • В опануванні будь-яких навичок студентам часто не вистачає саме  практики. І буває таке, що тестувальник чудово знає теорію, але не знає, як  приступити до певної техніки тестування чи загалом до роботи на проєкті.  Бо не має практичних навичок.  ✅ Ментор це твій путівник серед всіх робочих процесів.   👥 На курсі Досвід тестування  твоїм ментором буде досвідчений QA  Engineer Олена Лупач. Людина з досвідом поділиться своїми лайфхаками та  досвідом, практично вказуючи вам найкоротший шлях до вашої цілі -  потрапити в ІТ Пам’ятайте, що робота з ментором неодмінно принесе свої плоди: ви  станете більш професійним спеціалістом, більш цінним на ринку праці.   ⏳ Якщо ти готовий саме на практиці освоювати нову професію – роби це  разом з QAGroup  Ознайомся з програмою та бронюй своє місце на курсі.  📋 Програма та деталі: https://bit.ly/3IivMFm   📩 Реєстрація тут: https://share-eu1.hsforms.com/15p1R9FPeTKmujHhoCzJBGwffjp7   #QAMentor #softwaretesting #testengineer #тестування #роботавіт  #іткурси #курситестування #poбота

  • Small talk: QA in Great Britain.

    Наша гостя – Надія Парсонс (Lead Quality Assurance Engineer - AML at Hudl, London).

    Приєднуйся до смол току і дізнайся:

    Як функціонує місцевий ринок ІТ у Великій Британії? Чи легко та швидко тут знайти роботу? Які особливості характерні саме для цієї країни?

    Також ти дізнаєшся, як це: жити і працювати у Великій Британії; як проходять співбесіди; на що тут дивляться / що пропонують, крім зарплати та про інші особливості роботи в цій країні.

    Поговоримо про таке:

    процес пошуку роботи у Великій Британії, нюанси менталітету, які вимоги до кандидата в пошуку роботи, чи відрізняються вимоги, що потрібно знати для проходження співбесід, як контролюють роботу, яка допомога з релокацією, який рівень ЗП та умови праці, яка потреба в освітах та сертифікаціях.

    ... та багато іншого!

    Бажаєш поставити своє питання? Пиши сюди

    Спікер:

    Надія Парсонс

    Lead Quality Assurance Engineer - AML at Hudl 8 years of Quality Assurance experience, 6 years in Functional UI Testing and 4 years of Integration API testing
  • На вебінарі ти дізнаєшся:

    на що звернути увагу тестувальнику при пошуку роботи; як рекрутери обирають кандидатів на вакансію; як відбувається процес пошуку тестувальників; як правильно позиціонувати свої сильні та слабкі сторони.

    Якщо ти зараз шукаєш роботу, проходиш безліч інтерв’ю і хочеш справити гарне враження на рекрутера – обов'язково приєднуйся до вебінару.

    План:

    1. Знайомство зі спікеркою.

    2. Як змінився український ІТ-ринок у 2022 році та що слід взяти на озброєння.

    3. На що звертають увагу рекрутери, коли розпочинають пошук кандидатів на вакансію.

    4. Закулісся розгляду кандидатів на вакансію.

    5. Робота над помилками.

    6. Чому рекрутери відмовляють і не вказують причини?

    7. Q/A сесія.

    Практичні кейси, які будуть розглянуті на вебінарі:

    Учасники отримають реальні приклади успішних комунікацій кандидатів з рекрутерами.

    Кому буде цікаво:

    Trainee - junior QA/AQA Engineers

    Спікер:

    Ірина Малиновська

    Працює в рекрутинговій агенції, де наймає спеціалістів для продуктових та аутсорс ІТ компаній. Забезпечує повний цикл рекрутингу для технічних та не технічних вакансій.

    Кілька місяців тому долучилась до волонтерської ініціативи, де проводить профорієнтаційні консультації.

  • Юрій Малий пройшов шлях від QA-інженера до СТО. Йому точно є що розповісти усім тестувальникам, менеджерам, лідам, керівникам.  Хто такий Юрій Малий?  15+ років досвіду в ІТ 10+ років на посаді менеджера з забезпечення якості/керівника QA (до 10 команд і 50 QA) Сертифікований Scrum Master зі знанням Канбан, Lean та 1+ рік практичного досвіду Експерт з ефективної організації процесів, аудиту, вдосконалення та уніфікації Наставник менеджерів, керівників команд та інженерів QA Спікер на конференціях QA Fest, ProQA, PM Day, SQA Days (+багато внутрішніх тренінгів) Викладач в Beetroot Academy (Курс Manual QA), IAMPM (Quality Time) та QAGroup (Leadership+) Хочеш послухати і розпитати Юрія про цей дивовижний шлях?  Як йому вдалося прийти до цієї посади? Які труднощі були на цьому шляху? Що було його мотивацією? Тоді реєструйся, залишай запитання до Юрія і став нагадування.  Подія буде корисна для всіх, кого цікавлять кар'єрні перспективи тест інженера.  👋🏼  Лінк на донати для підтримки: https://secure.wayforpay.com/donate/dec3384ebf896

  • Випускники та студенти 'Практичного курсу Тестування з  Працевлаштуванням' поділилися своїм досвідом, досягненнями,  переживаннями та баченнями, які вони здобули на шляху з моменту, як  з'явилось бажання стати тестувальником аж до перших робочих днів.   Учасники розмови, випускники Quality Assurance Group, працюючі QA,  розповідають: - як з'явилася ідея стати тестувальником, - які були сумніви, - як вирішили навчатись, - як проходило навчання, - як пройшли співбесіду та почали працювати.   ‍👩‍🦰 Ірина Мисяковська - 42 поточна група, Trainee Test Engineer at  Global Logic 🧑 Сергій Бєлкін - 41 випуск, Junior QA at Gameloft ‍👩 Оксана Терлюк - 40 випуск, Junior QA at Product Madness 🧑‍ Тарас Генда - 35 випуск, QA at QArtRock  Досвід наших гостей допоможе зрозуміти, чи тобі це цікаво і чи ти зможеш  реалізовуватися та досягати успіху у цій сфері.

  • Спикер: Александр Кононский

    QA Engineering, Senior Manager in DraftKings inc.; Более 7 лет опыта в проектах с software/hardware тестированием (Samsung, Ciklum, SBTech, Draftkings); Более 4х лет опыта на менеджерской позиции; ISTQB сертификат; Рекрутинг более 50 специалистов на разные проекты.

    Краткий рассказ о том, что относится к IT:

    почему QA - это интересно и сколько это может стоить; ключевые понятия в SDLC; что такое тестирование; чем отличаются QC и QA инженеры; какие минимально необходимые знания нужны для старта; что делать после курсов.
  • Спикер, Наталья Касперович, Head of Quality в Rocket, с опытом работы  более 8 лет как в продуктовых, так и в аутсорс проектах, поделится  своими знаниями и опытом.  

    Цель вебинара - познакомить слушателя с практическими инструментами,  которые позволят по-новому оценить продукт, уменьшить риски и затраты на  тестирование, а также оценивать работоспособность PROD окружения силами  QA инженеров. Процесс разработки в продуктовой компании отличается от разработки в  аутсорсе. Отличия заключаются и в том, как формируются идеи, и в  скорости разработки, и, зачастую, в размерах самих команд. Для того,  чтобы поддерживать качество продукта на должном уровне в таких условиях  нужны качественно другие подходы к тестированию. Мало просто тестировать  функционал - нужно исследовать продукт целиком. Мало просто доставлять  новые фичи в production - нужно обеспечивать удовлетворенность  пользователя от работы с продуктом.

  • Спікер: Софія Герман

    Senior AQA з досвідом роботи більше 6 років в галузі автоматизації тестування. Має хороший досвід як проходження, так і проведення технічного інтерв'ю. В даний момент живе і працює в Абу-Дабі.

    Даний вебінар дасть практичні знання по тому як підготуватися до технічної співбесіди на позицію AQA (Java).

    План:

    1. Вступ-знайомство;

    2. Загальні практичні поради по проходженню співбесіди;

    3. Як підготуватися та що потрібно знати перед тим як йти на співбесіду на позицію AQA (Java);

    4. Розглянемо наступні питання:

    Загальні питання по автоматизації тестування:

    Що таке автоматизація тестування? Які переваги автоматизації тестування на проекті? Які типи автоматичного тестування вам відомі? (піраміда авто тестів на проекті) З якими проблемами можна зіткнутися під час автоматизації тестування на проекті?

    Блок технічних питань:

    Що таке парадигма ООП? Особливості реалізації ООП в Java, що інтерфейс, абстрактний клас, method overloading, method overriding? Об’єкт в Java, методи об'єкта в Java Java Collections, Java Exceptions Java 8 questions: Stream API, Functional interfaces, interface default methods Design patterns SOLID

    Блок технічних питань по автоматизації тестування UI:

    Що таке Selenium Webdriver? Як працює Selenium Webdriver, його архітектура Що нового в Selenium Webdriver 4? Що таке селектор? Типи селекторів? Очікування в Selenium Webdriver, які є типи очікувань?

    Питання по автоматизації API:

    Питання по HTTP/HTTPS, rest, soap Http request/response Response status codes types Rest Assured framework

    Архітектура тестового фреймворку:

    Які основні компоненти тестового фреймворку?

    Теорія тестування:

    Які є техніки тест дизайну? Що таке black box/white box тестування? Які є типи black box тестування? Різниця між Sanity і Smoke тестуванням?
  • Спикер: Маргарита Колосок

    4+ Manual QA 2+ General vs Automation QA QA of Virtual Promoter product (hardware vs software) Manual QA and Test Automation of B2B & B2C E-Commerce product for 3D-printing Test Automation of backend services / Units of Trade Reporting FinTech Product

    На вебинаре ты узнаешь, как подготовить тестовые данные таким образом, чтобы находить максимум багов.

    План:

    Подготовка Golden dataset для выявления большинства багов Подходы тестирования с разными данными Применение тест дизайн техник на практике Пример для тестирования большого объема данных с помощью Postman Заготовка данных для автоматизированного тестирования