Bölümler
-
Сьогодні продовжуємо говорити про культурний фронт України разом з Дмитром Сикорським.
Говоримо про роль української кухні на економічному ринку, а також про регіональне різноманіття кухні, як код ідентифікації національної приналежності, та чому ворог прагне знищити\привласнити навіть це.
Людина в окупації — подкаст у якому люди діляться своїм досвідом та порадами, як діяти в умовах окупації, як допомагати тим, хто пережив навалу росіян.
Ведуча: Ольга Гужва, воєнна журналістка, медіаекспертка
Гість: Дмитро Сикорський, ресторатор, знавець регіональної гастрокультури.
Дякуємо, що слухали подкаст разом з нами!
До зустрічі у новому сезоні!
Наші соцмережі:
Facebook: https://www.facebook.com/radiotreba
Instagram: https://www.instagram.com/radio_treba/
Tik-Tok: https://www.tiktok.com/@radiotreba
-
Сьогодні говоримо про культурний фронт України разом з Дмитром Сикорським. Про найсмачніші регіони країни та їхні страви, а також про те, що необхідно мати з продуктів у тривожному рюкзаку та вдома.
Людина в окупації — подкаст у якому люди діляться своїм досвідом та порадами, як діяти в умовах окупації, як допомагати тим, хто пережив навалу росіян.
Приєднуйся до нас в соцмережах:
Facebook: https://www.facebook.com/radiotreba
Instagram: https://www.instagram.com/radio_treba/
Tik-Tok: https://www.tiktok.com/@radiotreba
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1QUfK55WrhwRjNyagvUsig
-
Eksik bölüm mü var?
-
Про мову ворожнечі та модерацію контенту в соцмережах сьогодні у нашому подкасті "Людина в окупації" від гостя Максима Дворового, котрий є юристом Лабораторії цифрової безпеки.
Треба слухати, бо життєво необхідно!
Гість: Максим Дворовий
Ведуча: воєнна журналістка Ольга Гужва
Радіо Треба:
Інстаграм: https://www.instagram.com/radio_treba/
Фейсбук: https://www.facebook.com/radiotreba
-
Про життя в умовах окупації слухайте в 13 епізоді подкасту "Людина в окупації"!
Чоловік та жінка з півдня України розкажуть вам про самоорганізацію життя та побуту в окупації. Як поводитись коли полюють на тебе чи твого рідного. Як вижити, якщо немає за що годувати сім'ю?
Ми усією командою “Радіо треба” спостерігаємо за останніми новинами. Бачимо, як наші ЗСУ поступово відвойовують окуповані території. Важко сказати, що тішимось, бо щоразу болить від того, що відбувалось в окупації з місцевими. Якщо ви знайте когось, кому буде корисний наш епізод, просимо поширити його.
Дякуємо за вподобайки та активність на кожній платформі. Це допомагає нам розвивати нашу справу.
-
ГC “Консорціум ветеранських організацій сходу” займається об'єднанням поодиноких організацій та проєктів для здійснення цільової праці та досягнення більших результатів у сфері допомоги ветеранам.
Наш гість, Павло Федоров, розповість вам як правильно діяти цивільним в зоні активних бойових дій.
Треба слухати, бо життєво необхідно!
Гість: Павло Федоров
Ведуча: воєнна журналістка Ольга Гужва
Локація: готель Loft7
-
Вітайте свіжий 11-й випуск подкаст "Людина в окупації". Головні гості: молода пара Джеремі та Катерина, які пережили окупацію на Київщині.
Подружжя розкаже вам про те, як їм жилось в окупації. Як вдавалось зберегти свої моральні та емоційні ресурси, як організовували побут. Як швидко пара повернулась до активного соціального життя. Чи легко це далось?
Слухайте нові епізоди щосереди
Ведучий: Дмитро Федорчак, CEO та співзасновник Радіо Треба
Гості: Джеремі та Катерина
-
Валерій Ільчук, військовослужбовець, спеціаліст по роботі зі стресом та подоланням наслідків психологічної травми, СЕТА-консультант.
Як військовослужбовець, Валерій розповість вам, про особистий досвід подолання стресу та тривоги під час війни. Чи працюють психологічні практики на війні та чи можна допомогти собі самому.
Як спеціаліст, він поділиться практичними порадами, як стати корисним в допомозі товаришу, другу чи родичу, котрий пережив травму воєнного часу.
Ведуча: Ольга Гужва (www.facebook.com/o.guzhva)
Гість: Валерій Ільчук
-
Чому важливе професійне волонтерство та професійне виробництво бронежилетів слухайте у дев'ятому епізоді подкасту “Людина в окупації” на Радіо Треба.
Максим Плєхов є головою правління Львівського оборонного кластера. Ще під час Майдану почав займатись виготовленням бронежилетів. Разом з партнерами зареєстрували харківське підприємство “Завод засобів індивідуального захисту” та розпочали професійне виробництво бронежилетів, тактичного спорядження, кулеметних комплексів для допомоги нашій армії. З 2017 року були підрядниками Міністерства оборони України.
Розповість вам чому не варто купувати абиякий бронежилет і чим це небезпечно.
Треба слухати, бо життєво необхідно!
Слухайте нові епізоди щосереди на:
YouTube, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Sound Cloud
Ведуча: Ольга Гужва
Гість: Максим Плєхов
-
“Я хочу аби ті люди, які залишилися в нашому місті (ред. - Приморськ, Запорізька область), подивилися цей подкаст і послухали, як себе треба вести при розмові з російськими окупантами в ізоляторі”
Так активіст Артур Ярошевський закликає послухати новий епізод подкасту “Людина в окупації” на Радіо Треба. Історія цього вісімнадцятирічного юнака не лише про комунікацію з окупантом, а й про допомогу людям у потребі тоді, коли у його дім увірвалися росіяни, а друзі стали колаборантами й дивилися йому в очі на допиті в ізоляторі тимчасового утримання.
Ведучий: Дмитро Федорчак (@fedorchak_di)
Гість: Артур Ярошевський (@arturrrrrrio)
-
Доводити воєнні злочини росії, то клопітка праця на роки. Уже 25 лютого, на другий день опісля повномасштабного вторгнення, правозахисники об'єдналися в ініціативну групу «Трибунал для Путіна» (повна назва — «Розірвати коло безкарності за воєнні злочини Росії»). Вони документують події з ознаками злочинів за Римським статутом Міжнародного кримінального суду в усіх регіонах країни, що стали об’єктом нападу.
Гостя подкасту «Людина в окупації» Олександра Романцова — правозахисниця та виконавча директорка ГО «Центр Громадянських Свобод». Вона роз'яснить, як зібране свідчення злочинів під час війни, вже впливає на боротьбу з ворогом.
Треба знати:
0:00 Представлення
0:17 Що таке воєнний злочин?
12:21 Геноцид росією — у чому проявляється?
27:15 Як волонтери можуть долучитися до правозахисту?
35:08 Яка відповідальність у колаборантів з окупантом?
52:33 Що таке «Трибунал для Путіна»?
1:09:39 Завершення
Ведучий: Дмитро Федорчак
-
Церква в окупації, яка служить. Обід у храмі для нужденних. Про спільноту й об’єднання. Про лідерство на відстані. Всі ці історії та думки про отця Олександра Більського — гостя подкасту “Людина в окупації” на Радіо Треба. Його парафія Мучеників Макавейських у м. Берислав, що на Херсонщині, зараз непідконтрольна Україні. Започаткована ним благодійна їдальня „П’ять хлібів і дві риби“ і далі об’єднує громаду, всупереч труднощам. Ідею благодійної кухні о. Олександр виростив на програмі "Лідерство і служіння" в Українській Освітній Платформі.
Треба почути цю історію!
-
Про волонтерство від тилу до нуля слухайте у п'ятому епізоді подкасту "Людина в окупації" на Радіо Треба.
Досвідчена волонтерка Дана Ярова у 2014 у свої тоді 37 років, перемістила свій фокус з бізнесу у волонтерство. Вона пройшла шлях від марафонця до усвідомлення роботи на довгу дистанцію. Цей епізод буде цікавий тим, хто тільки почав волонтерство після повномасштабного вторгнення, так і тим, хто невтомно працює роками. Емоційно, але щиро шукайте у нашому подкасті думки та поради Дани.
Слухайте нові епізоди щосереди на:
YouTube
Apple Podcasts
Spotify:
Google Podcasts
Не забувайте підписатися, щоб отримувати сповіщення про нові епізоди 😘.
Ведуча: воєнна журналістка Ольга Гужва
-
Чи ви знаєте, що кожен з нас може бути своєрідним ППО в інформаційній війні з ворогом? - У цьому епізоді співзасновниця онлайн медіа Speka Катерина Венжик поділиться своїм експертним досвідом. Вона розкаже, як боротися з фейками та хорошими рускіми в мережі, який контент читати та проаналізує державну політику щодо інформаційного фронту. Тссс, про Арестовича теж згадаємо ;).
"Якщо в нас проти справжніх ракет працює ППО, то от інформаційного ППО в нас, на жаль, ще нема. Воно доробляється, напрацьовується, але це ППО фактично має побудувати кожен в своїй голові. Тільки тоді воно буде ефетивне", - розповідає Катерина Венжик.
Слухайте нас щосереди.
Не забувайте підписатися, щоб отримувати сповіщення про нові епізоди 😘.
Ведуча: воєнна журналістка Ольга Гужва
-
Ми продовжуємо спілкуватися про те, як вижити в окупації і допомогти тим, хто її пережив. У третьому подкасті дізнаєтеся як розпізнавати різні емоції під час війни: у немовляти та у дорослого. Психотерапевтка Марта Пивоваренко ділиться порадами, щоб ви вміли впоратися із стресом та страхом.
Подкаст «Людина в окупації» на Радіо Треба створений за співпраці ГО «Молодь для Христа», ГО «Спільнота самодопомоги» та ГС «Консорціум ветеранських організацій».
Ведуча: воєнна журналістка Ольга Гужва
Гість: психотерапевтка Марта Пивоваренко
-
У чому суть концепції справедливої війни у Церкві? Яка роль духовенства в окупованих містах? Чи є окупант ближнім для священика та вірянина? Як допомогти тим, хто має травму?
У другому епізоді подкату “Людина в окупації” на Радіо Треба гостем є відомий YouTube-блогер, монах-редемпторист падре Серж. Коли записували подкаст, то він повернувся із місії в деокупованому Чернігові. Його рефлексії та роздуми слухайте у цьому подкасті.
Треба слухати, бо життєво необхідно!
Ведучий: Дмитро Федорчак, CEO та співзасновник Радіо Треба
Гість: падре Серж (Сергій Гончаров), монах-редемпторист, YouTube-блогер УГКЦ
-
У першому епізоді подкасту «Людина в окупації» на Радіо Треба шукаємо порад, як поводитися жінці в умовах окупації, щоб зберегти життя собі та своїм дітям. Ведуча Ольга Гужва спілкується із експерткою з подолання стресу, психотерапевткою Мартою Пивоваренко простими словами і дуже влучними порадами.
Треба слухати, бо це життєво необхідно:
- Життя жінки і дитини в пріоритеті
- Як пояснити правила поведінки в умовах окупації дітям?
- Як екологічно реагувати на питання окупанта?
- Перші кроки, коли ти опинився в умовах окупації
- Який одяг носити, щоб не стати об'єктом для зґвалтування?
- Окупанти не ходять по одинці
- Що робити у ситуації, коли зґвалтування не уникнути?
- Діти і зґвалтування
Подкаст «Людина в окупації» створений за співпраці ГО «Молодь для Христа», ГО та ГС «Консорціум ветеранських організацій».