İlgili
-
Этот подкаст об искусстве и ужасе. Тут я расскажу о том, почему хоррор, один из самых популярных, но недооцененных жанров, как страшные фильмы и игры вызывали абсолютно эпохальные явления, и конечно же, посоветую с какими проектами этого жанра точно стоит ознакомиться.
-
The ultimate "Gilmore Girls" rewatch podcast where we break down every episode of the hit 2000s TV show... Plus, we review every book Rory reads on the show!
-
Страшно интересный подкаст «Зомби лёгкого поведения».
Фильмы ужасов — это особый жанр кинематографа, который заставляет нас испытывать острые ощущения и сильные эмоции. Они могут быть страшными, пугающими, но в то же время увлекательными и захватывающими. А иногда даже философскими!
Ужасы позволяют нам окунуться в мир, полный опасностей и загадок, где каждый шаг может стать последним. Кроме того, фильмы ужасов часто имеют глубокий смысл и поднимают важные вопросы о жизни, смерти, страхе и человеческой природе. Они заставляют нас задуматься о том, что действительно важно, и помогают лучше понять себя и окружающий мир.
Поэтому если вы любите маньяков, вампиров, приведений, зомби, ведьм, то смело присоединяйтесь к эфиру подкаста про ужасы и не только!
Вас ждёт широкий взгляд на историю жанра, известных режиссёров и культовых персонажей.
А также будет много юмора, личного мнения и общения со слушателями.
Рубрики:
-«Всё, что вы хотели знать про фильмы ужасов, но боялись спросить»
-«Страшно интересный гость»
-«Страшные истории от незнакомцев»
Автор и ведущий – Артём Гриднев
Звукорежиссёр и саунд-дизайнер - Евгений Бельчиков
Режиссёр и вдохновитель – неведомая сила
Подкаст выходит по настроению.
Ссылка на Telegram-канал: https://t.me/zombi_eeasy
-
Подкаст Кинопоиска о кинопремьерах и новостях индустрии. Редактор Кинопоиска Даулет Жанайдаров и киновед Всеволод Коршунов обсуждают новинки проката, анализируют важные кинопроцессы и иногда вспоминают классические фильмы, почему-то ставшие вновь актуальными.
Звукорежиссер — Лера Кусто, продюсеры — Женя Молодцова, Бэтси Исакова.
https://t.me/obschimplanom - телеграм-канал подкаста -
Подкаст, присвячений поттеріані, її впливу на світ та культурній спадщині Джоан Ролінґ.
-
«Пішли писати» — подкаст письменниць Юлії Кубай та Олени Кузьміної
Юлія — авторка книг «Душа» та «Ідеальність», двічі лауретка «Коронації слова». Юлія веде телеграм-канал «Комірчина письменника» та ділиться порадами з письма в Інстаграм.
Олена — авторка антиутопії «Проєкт Лабіринт» і також лауретка «Коронації слова» у номінації «Вибір видавця». У своєму блозі в Інстаграм розповідає про роботу над промо книги: створення буктрейлеру та мерчу.
У подкасті письменниці діляться досвідом, практичними порадами та допомагають майбутнім авторам почати писати. Розвінчують міфи про письменництво та розповідають, як організувати робочий процес.
Не обходять стороною і те, що зазвичай лишається «за лаштунками» книжкового бізнесу: болі, факапи, складнощі та перешкоди.
Подкаст складається з 5 рубрик: власний досвід авторок, поради зі світобудови, робота з персонажами, інтерв'ю із запрошеними зірочками з українського книжкового бізнесу та відповідей на питання слухачів. -
«Ще одну перед сном» — це подкаст від Gogol Media, де кінокритик Кирило Пищиков запрошує гостей обговорити культові (і не дуже) серіали.
Чому одні шоу стають культовими, а інші швидко закривають? Наскільки важливою є роль шоуранера і чим знімання серіалів відрізняються від знімання фільмів? На ці та багато інших питань Кирило та його гості будуть шукати відповіді в подкасті «Ще одну перед сном». -
Сказки, мистика и путешествие в прошлое России и других стран.
Здесь звучат мифы, легенды и предания. Здесь живут ведьмы, чудовища, волшебники и прочая народная нечисть. А еще здесь живет коллективная память, которая формирует нас с вами.
Рассказываем про деревенский уклад жизни через призму славянского фольклора. Сказки читает Дмитрий Лебедев, а смысл обрядов и ритуалов объясняет фольклорист-антрополог Надежда Рычкова.
Подкаст сделан студией «Терменвокс». По вопросам рекламы пишите сюда [email protected], по другим вопросам сюда [email protected] -
Знакові твори української та зарубіжної літератури з фондів Українського Радіо. Один дотик - і ви вже наодинці з культовими текстами.
-
Привіт усім слухачам і слухачкам! Це другий сезон подкасту “Правда і кривда: (ні)коли знову" про воєнну літературу. У десяти випусках ми будемо говорити про масштабні воєнні конфлікти, що сталися протягом ХХ-го та зачепиле ХХІ століття, від Першої світової війни до російсько-української війни, що відбувається зараз. Ми забираємо мікрофон у метрополій. Будемо слухати голоси поневолених народів (передовсім, українців), які вирішили виборювати право на свободу, а також тих, які потрапили у війни не зі своєї волі. Приємного переслуху!
-
Це подкаст із враженнями про нові (або майже нові) книжки, написані або перекладені українською мовою. Коротко і суб'єктивно про цікаві і красиві тексти. Якщо у вас є ідеї, відгуки та питання, пишіть на [email protected] або шукайте мене тут - https://www.instagram.com/3pagesaday
Авторка подкасту - Христина Дрогомирецька. -
Подкаст Видавництва «Астролябія».
-
Вітання з бібліотек!
Цей подкаст відкриє для вас закулісся бібліотечного життя. Ми спробуємо розвіяти сумні стереотипи про книгозбірні як храм науки та недоторканих книжкових колекцій. Поговоримо про бібліотеки як місце сили, натхнення, різних спільнот. Ми впевнені, все починається з бібліотек, і запрошуємо
вас у цьому переконатися. -
Подкаст про книги, фільми та те, що їх поєднує - екранізації!
У цьому подкасті редакція студії подкастів "Стоп! Знято!" в голосах Паші Коваленка та Іллі Лук'яненка говорять про найгучніші екранізації книжок: що прибрали, що лишили, що змінилося, як приймають автори, як сприймати книгу та фільм як два окремих твори? На всі ці питання і шукаємо відповіді.
Паша Коваленко: головний редактор студії подкастів про кіно "Стоп! Знято!", кіноман, в активі якого майже 4000 переглянутих стрічок.
Ілля Лук'яненко: завжди знає, що варто почитати, адже працює у книгарні, та і кіно споживає із задоволенням. -
Не знаєте що почитати? Шукаєте захоплюючі, цікаві, розумні, корисні книги? BiblioBooks створений саме для того, щоб зробити ваші пошуки успішними. Це справжній навігатор у безмежному книжковому океані: відгуки на прочитані книги, онлайн-читання видань, нариси, присвячені літературним датам та подіям, рекомендації щодо вибору книг тощо.
Слухайте BiblioBooks, щоб бути в курсі літературного життя світу! BiblioBooks завжди на часі! -
Щотижневий подкаст про літературу, де ведучі, Дарина і Софія, відкривають одна для одної нові (і старі) твори, діляться враженнями і дають рекомендації.
-
Українська воєнна документалістика, яка народжується на фронті, чи життєствердна класика, котру можна дивитися при свічках. Тут і зараз шукаю кіно, яке допоможе нам пережити війну і блекаути, вірити в життя і Перемогу, а ще - зберегти здоровий глузд і здоровий гумор. Що побачили в Україні голлівудські зірки? Чи зможе український кінематограф усерйоз поборотися за Оскар? Що дивляться і знімають українці в умовах війни? Про це і не тільки у подкасті "Віра в кіно" від радіо "Промінь".
Ведуча: Віра Сивачук
Дизайнерка:
Продюсери: Максим Яковенко, Вікторія Польченко. -
Новий погляд на класику в подкасті письменника Мирослава Лаюка. Книжки, про які всі чули, але не всі читали. « Іліада», «Дон Кіхот», «Мадам Боварі», «Фауст» припиняють бути темними спогадами про школу й університет. Якщо з цими текстами у вас не вийшло кохання з першого погляду, Мирослав Лаюк спробує закохати вас у них – з другого погляду у проєкті «Кохання з другого погляду» від Радіо Культура.
-
Буду читати вам книжки поки ви не заснете 😴
-
Серія подкастів «Послухай Violity» з Денисом Мініним – проєкт від найбільшої в Україні платформи для колекціонерів.
Ведучий зустрінеться з пристрасними та захопленими людьми, які довгі роки присвятили збиранню речей з історією. Ви познайомитеся як з представниками традиційних напрямків колекціонування, так і власниками незвичайних зібрань. Вони розкажуть про особисті вподобання та набутий досвід, підходи до формування та поповнення колекцій, тонкощі пошуку рідкісних предметів, сучасні виклики та нові можливості, що відкриває перед зберігачами історії цифрова епоха