Business – Tyrkiet – Populære podcasts

 • Girişimcilik ile ilgili Barış Koçdur, Samican Tandoğdu ve Tuna Yaprak tarafından yayınlanan haftalık Türkçe Podcast. Girişimci, yatırımcı ve bu konularla ilgilenenler için haftalık bilgi kaynağı.

 • Teknoloji dünyasından, gezdiğim yerlerden ve eğlendiğim konulardan bahsediyorum.

 • Girişim aleminde her seviyeden insanla, Kadir Köymen'in enine boyuna sohbetleri.

 • Ekonominin duayen isimlerinden Atilla Yeşilada, 'FÖŞ' podcastleriyle AhvalPod'da son durum analizi yapıyor ve gidişata dair öngörülerde bulunuyor.

 • Bu bölümde Dijital Pazarlamaya dair tüm yenilikleri konuşuyor olacağız. Dijital pazarlamada kariyer hedefleyen herkese yönelik güzel ipuçlarını paylaşıyorum. Her hafta sektörde uzman farklı bir konuk ile bilgi ve tecrübe paylaşımını yapıyorum. Podcastlerle ilgili soru görüş ve reklam için direk email ile bana ulaşabilirsiniz.

 • The Awake With Jake Show was created to help you breakthrough mental barriers, gain clarity and awaken your heart so you can live a free and fulfilling life.

  Join Jake Woodard as he shares his own personal insights and interviews other highly successful entrepreneurs to also share their wisdom. Sharing their success and failures along their journey.

  Jake Woodard is an author, speaker and spiritual healer, who is passionate about helping others live a more spiritually connected and heart centered life. His inspiring story of overcoming his own struggles and challenges led him to finding his calling. He believes that the darkness helped him to find his light within.

  If you are looking to heal and awaken, create personal success, abundance, love, wealth, prosperity and happiness in your life, then this show is for you!

 • Bir insanın geçmişine en güçlü bağı kız kardeşidir derler. Biz de iki kız kardeş olarak bir yolculuğa çıkıyoruz. Kafelerde konuştuğumuz güncel konuları, en çarpıcı dedikoduları, farklı sektörleri, beslenme ve spor trendlerini ve popüler kültüre ait tüm konuları arkadaşlarımızı da dahil ederek koltuğumuza taşıyoruz. Siz de her hafta hayatın farklı alanlarına dair samimi ve eğlenceli sohbetlerimize katılmak isterseniz biz burada olacağız. Y-kuşağında olan herkesin kendinden bir parça bulabileceğine inandığımız bu Podcast'in tek amacı ortak bir paylaşım alanı yaratmak ve gününüze neşe katmak. E-mail: koltukhepdolupod@gmail.com Spotify: Koltuk Hep DoluApple Podcasts: Koltuk Hep Dolu

 • Farklı yollardan yürümüş özgün ve başarılı insanların hayata bakış açılarını, mental modellerini, rutinlerini, alışkanlıklarını, kişiliklerini/karakterlerini oluşturan hikayeleri dinliyoruz.

  5 KİŞİ Podcast ismini Jim Rohn'un "Kendini en fazla ilişkilendirdiğin beş kişinin ortalamasısın." sözünden alıyor.

  Daha fazla bilgi ve bütün podcast notları için: 5kisi.com

 • Ahval ekonomi yazarı Güldem Atabay, yeni haftaya başlarken Profesör Eser Karakaş ile ekonomideki son durumu ve gidişatı, Ahval POD'da analiz ediyor.

 • Teknoloji, iş hayatı, girişimcilik, uzaktan çalışma ve benzeri konularda fikirlerimi aktardığım ve konuklar aldığım Podcast.

 • This is the #ChatTalent People Podcast.

  We speak to industry leaders, interesting Talent, Recruitment & HR folk, and anyone else who has a story to tell, or something interesting say.

  For more, check out www.ChatTalent.com

 • Nolença, le podcast olfactif est une conversation sur notre rapport à l’olfactif. Quelle est l’importance de l’odorat dans notre vie quotidienne ? Dans chaque épisode, vous découvrirez un nouvel invité dont le métier est directement ou indirectement lié à l’olfactif. Une occasion d’en savoir davantage sur son activité et son univers, mais aussi un moment pour transmettre des émotions, des souvenirs, des inspirations qui, nous espérons, éveilleront des sensations en vous… et surtout, des odeurs qui vous monteront au nez !

 • Carlyle ValuCast is an audio podcast series featuring market commentary and insights from global alternative asset manager The Carlyle Group. Each month, Carlyle executives and investment professionals discuss a range of topics related to the firm, the global investment climate, industry and top of the mind topics.

 • Türkiye'den yurtdışına yazılım/oyun/ürün satan kısacası ihracat yapan firmaların deneyimlerinin aktarıldığı, Levent Aşkan ve Doğan Akdağ'ın sunduğu bir podcast serisi.

 • Zengeen PODCAST is an economics talk show in an entertaining and comical way. Hosted by the social Media Influencers, Anas, and Fero Ebraheem with their sister Noor Ebraheem

 • As a creative marketing agency in Washington state, we've seen a lot small businesses painfully crawl to growth. While slow and steady can, indeed win the race, we want to help alleviate a lot of the pains we see businesses endure in their infancy. This podcast was started to help business owners create sustainable, lasting businesses that acquire new leads, convert those leads into customers, and do it all while having a good time! Learn more on our website: https://www.brandshouter.com.

 • KOKU'nun bu son yayininda Pinar Ilkiz, Vedat Ozan'la bu kez koku degil de "koku programi" ile ilgili ivir zivir bir soylesi yapacak. Kisacasi, bu hafta megalomani zirvede!

 • The FPI podcast provides personal trainers, strength coaches and nutritionists with industry leading and evidence based certifications, continuing education programs and specialization trainings to help elevate these professions to the level that they deserve based on their profound ability to impact the health and well-being and overall life of their clients and patients.