Fiktion – Tyrkiet – Populære podcasts

 • Herkesin anlatacak karanlık bir hikayesi, bir hikayeyi anlatmanın binbir yolu vardır!

  Radyo tiyatrosundan ilham alınarak farklı mekan ve atmosferlerin oluşturulmasıyla hazırlanan özgün, esrarengiz, korku-gerilim hikayeleri; hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacağınız, her dinleyişinizde yeni bir ayrıntı keşfedeceğiniz eşsiz bir deneyimle sizlerle buluşuyor.

  Yapımcılığını FF Hikaye ve Omni Tiyatro’nun yürüttüğü Korku Hikayeleri, bir ‘’Zihin Tiyatrosu’’ podcastidir.

  İletişim: [email protected] | [email protected]

  YouTube: www.youtube.com/c/ffhikaye

  Instagram: instagram.com/ff.hikaye

 • Sevgili hayali kitlem, hayatımız nereye gidiyor? İnsan ailesinden, ölümden, çocukluk anılarından, yaşamaya çalıştığı şehrin gürültülerinden ve kafasındaki seslerden ne kadar uzağa kaçabilir? Bir pasaport, bir vize, her şeyi çözmeye yeter mi?

  Merhaba. Ben Umay Şen, 35 yaşındayım. Bu şehirde debeleniyorum. Kardeşim Ülgen ve annem İştar’la mutsuz orta sınıf bir aile olmanın hakkını veriyoruz. Yurt dışına çıkma planlarım, her sabah içtiğim yarım litre kahve ve bindiğim metrolarla da beyaz yakalılığın hakkını veriyorum.

  Bu da benim podcastim. Daha doğrusu, podcast dizim. Nasıl mı?

  Şöyle; beni, yani, Umay'ı Aslı İnandık oynuyor. Kardeşim Ülgen'i Güven Murat Akpınar, annem İştar'ı Derya Alabora, babam Rıza'yı da Serkan Keskin oynuyor. Volkan Çıkıntoğlu yazdı, Tunç Şahin yönetti. Gerçekten.

  Dinleyin anlayacaksınız.

  Günaydın veya iyi geceler, hayali kitlem.

  Unutmadan afişi de Onur Sipahi yaptı.

 • Mert Günhan, Pelin Baynazoğlu ve Yiğitcan Erdoğan imzalı bir kurgusal podcast serisi.

 • Binbir Gece Masalları, klasikleşmiş Arap halk masallarının anlatıldığı bir kurgu podcastidir. Şehrazat'ın sesiyle hayat bulan her bir bölümde, şaşırtıcı büyüler, efsanevi canavarlar ve destansı maceralarla dolu eşsiz hikayeler anlatılır.

 • Scary Story Podcast features scary stories about darkness, unexplained phenomena, ghosts, and the paranormal. A collection of short original horror tales written by Edwin Covarrubias.

 • Geçmişte işlediği bir suçtan ötürü izole bir bölgede rehabilite olan Kuzey (Tansu Biçer), ütopik bir dünyadan gelen dedektif Yaz (Tülin Özen), ve onun çömez partnerinin başından geçen olaylara odaklanan Karanlık Bölge, dinleyicilere sürekli devamını merak ettikleri eğlenceli ve inovatif bir deneyim sunuyor…

  6 bölümde çözümlenen bu macera aynı zamanda Podbee Medya'nın ilk podcast dizisi

  Karanlık Bölge Sponsorları

  BMW ve Yandex Navigasyon

 • Kumpulan Cerita Horor True Story. Kurasi cerita oleh @mizter.popo. Follow & kirim pesan ke Instagram @podcasthoror.id untuk diskusi dan berbagi kisah / pengalaman horor kalian.

 • Umudunu kaybetmiş bir insanın HAZIM (Osman Sonant) hayata tutunmayı amaçladığı yerde yeni yol arkadaşı ATEN (Yasemin Çonka) onun yeniden hayata tutunmasını sağlayacak mıdır?

 • Söylenti Dergi • Seda Görüroğlu ile Yatmadan Önce Birkaç Dakika programında, 15 dakikadan kısa öykülerimizi dinleyebilirsiniz.

 • EĞLENCELİ , SIRADIŞI TEORİLERİNİZİ [email protected] adresinizden ulaştırın birlikte yorumlayalım.

 • Drew Blood has a tale to tell. With immersive, full-production, and an indelible flavor all his own, you'll hear the finest horror in captivating fashion.

  For advertising opportunities please email [email protected]  
  We wanna make the podcast even better, help us learn how we can: https://bit.ly/2EcYbu4  
  Privacy Policy: https://www.studio71.com/us/terms-and-conditions-use/#Privacy%20Policy

 • The adventure begins: 11/26/19A Man of the Mountain is an audio drama telling the story of Jonas, a man hell bent on maintaining the Bigfoot legend, and Shirley, the intrepid tabloid reporter trying to stop him. Things escalate when real monster hunters are called in to deal with the problem and the chase begins!This novella is a prequel to the acclaimed novel, Whiteout - A Nick Ventner Adventure, by Ashton Macaulay, now out in paperback, hardcover and digital anywhere books are sold. Amazon Link: https://www.amazon.com/Whiteout-Ventner-Adventure-Ashton-Macaulay/dp/0998021156 Support this podcast: https://anchor.fm/man-of-the-mountain/support

 • Burası, Kaybedenler Kulübü yayın kayıtları başta olmak üzere Kaan Çaydamlı ve Mete Avunduk'un farklı platformlarda birlikte veya ayrı ayrı gerçekleştirdikleri programların kayıtlarının gelecek nesillere ulaştırılmasını amaçlayan gönüllülük esasına dayalı bir podcast kanalıdır.

  Not: Yayın kayıtlarında yer alan yerli ve yabancı müzisyenlere ait parçalar sebebiyle telif hakları yüzünden kayıtların Spotify, Apple Music ve Google Podcast tarafından silinmemesi için programlar müziksiz şekilde yüklenmektedir.

  Yorum ve görüşleriniz için: [email protected]

 • Şu an nerede olmak istersin? Peki sen oradayken saatin hangi tarihi gösterse güzel olurdu? Belki de o zamanlar saat icat bile edilmemişti. Bunların hiçbiri Bulut Ekspresi'nde sorun değil. Arif Yazıcı ve Kağan Coşkun her hafta salı günü gönlün götürdüğü yere, gönül ne zaman isterse seyahat ediyor ve bu yolculuğu sizlerle paylaşıyor.

 • Το podcast «Μια σταγόνα μυθολογία» είναι ένα ταξίδι στην αρχαϊκή ελληνική σκέψη. Μια ενημερωτική και ανάλαφρη βόλτα στην οπτική που είχαν τα τετραπέρατα ανθρωπάκια των πρώιμων ελληνικών χρόνων για την δημιουργία του κόσμου. Επίσης, στον τρόπο που έφτιαξαν και αντιμετώπιζαν τις θεότητές τους. Είναι μια απόπειρα να μάθουμε ή να ξαναθυμηθούμε την ωραιότερη και γοητευτικότερη μυθολογία της οικουμένης, η οποία συνεχίζει να ζει ανάμεσά μας. Η Θεογονία, το Δωδεκάθεο, οι κατώτερες θεότητες και οι μυθολογικοί ήρωες, παρελαύνουν στο podcast «Μια σταγόνα μυθολογία» με τα θαύματα, τις παραξενιές τους, τους έρωτες, τους πολέμους τους, τις κακίες και την μεγαλοπρέπειά τους. Με στυλ, χιούμορ, καλή διάθεση και… ελαφρά σύνδεση με τον σημερινό μας κόσμο. Γράφει και ομιλεί ο δημοσιογράφος και συγγραφέας Δημήτρης Καμπουράκης.

 • مختومه ، داستان کارآگاه غیر رسمی ، پلیس سابق ، و چالش های او در حل پرونده های مختلف.این پادکست برای افراد زیر ۱۸ سال توصیه نمی شود.

 • پادکست سریالی سِیپیِنس روایتی از جوانی معتاد به شیشه که در شرایط سختی از زندگی قرار دارد و نا خواسته اتفاقاتی می‌اُفتد که زندگی او را به چالش می‌کشد.این پادکست مناسب افراد زیر 18 سال و افرادی که دارای روحیه حساس می‌باشند نمی‌باشد.

  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

 • The Horror Show is a spine-chilling Hindi horror podcast. Here we do a storytelling of some of the most haunted places and real-life supernatural incidents. Are you ready to immerse yourself in the world of horror as we take you on a journey to explore the darkest corners of the unknown? Tune in to each episode and experience the fear and thrill of the unknown like never before.

 • Hayatta Bir Gün maceralarına hoşgeldin! Yade ve Demir'in seçeceği 7 farklı dünyaya doğru açılan zaman koridorumuz seni bekliyor. Hadi gidelim koridorcum!