Kunst – Ukraine – Populære podcasts

 • Подкаст о корявости и креативности.

 • Станція 451» – це подкаст The Village Україна про письменників та книжки, які варто зберегти собі у нотатки.
  Подкаст виходить за підтримки Zagoriy Foundation

  Перший сезон присвячений драматургам та письменникам, які почали знімати кіно, а також кінорежисерам та акторам, які пишуть книжки.

  Кожен епізод будується довкола постаті, про яку, здається, ми так багато знаємо. Але, виявляється, у нас у руках все одно завжди не всі ключі. Разом з ведучим Олександром Михедом ми будемо знаходити їх, щоби глибше розуміти творчість людей, які формують сучасну поп-культуру.

 • Подкаст про маркетинг в искусстве, в котором маркетолог Ксюша Вербаховская и искусствовед Маша Дячук обсуждают:

  - Как деньги повлияли на ход искусства?

  - Художники разных эпох творили ради высших целей или же искали выгоду и использовали маркетинговые стратегии?

  - Правда ли, что Леонардо да Винчи поддерживал свой имидж с помощью инфлюэнсеров своего времени?

  - С кем дружил Сальвадор Дали для продвижения своих работ?

  Мы, ведущие подкаста, анализируем маркетинговые уловки самых известных деятелей искусства всех времен и проводим параллели с продвижением современного искусства.

  Визуал к этому подкасту: https://t.me/howtosellpic

  Наш Инстаграм: https://www.instagram.com/howtosellpic/

  Наш Patreon: https://www.patreon.com/howtosellpic/

  Инстаграм проекта Маши What'sArt: https://www.instagram.com/hey_whatsart/

 • Дизайн-історії — це подкаст діджитал-студії Hexagon про сучасний український дизайн в інтернеті та в часи інтернету. У епізодах будемо з’ясовувати, чи існує український дизайн та який він, разом з практиками та дослідниками, які рухають креативні індустрії вперед.

  Hexagon — це діджитал-агентство з експертизою у сфері UI/UX та графічного дизайну, що створює веб-сайти, мобільні додатки та бренди.

 • Подкаст про 30 важливих книг за 30 років Незалежності, створений спільно з молодіжним медіа-проєктом Terytoriya. Разом гортаємо сторінки сучасної української літератури і згадуємо не лише сюжети та авторів, а й фрагменти нашої історії. Авторка та ведуча – Надія Дризицька https://www.instagram.com/co.lumnist/

  Разом з нами читає інженерна інноваційна компанія ELEKS, яка у кожному епізоді дарує свою особливу тематичну рекомендацію. Слухайте що 2 вівторки на SoundCloud, Google та Apple podcasts.

 • Kulak tiyatrosu: Yepyeni bir deneyim!

  Podacto, tiyatro dünyasının yerli ve yabancı yazarlarının çağdaş, klasik ve Podacto’ya özel özgün metinlerini tiyatro sahnesinin önemli oyuncuları ile buluşturuyor.

 • They're the hugely popular co-creators and stars of award-winning comedy People Just Do Nothing. They're Allan 'Seapa' Mustafa and Hugo Chegwin. And now they're chattin' shit in their very own podcast!

  Chattin' Shit is about two best mates coming of age (at 34 years old) and chattin' shit with their famous friends. They dig deep into each guest's personal and professional life, and ask the all-important questions like… "What's your favourite sandwich?"

  Seapa and Hugo say, "It's high-level waffle in its purest form. It's shit, but it's shit on purpose. It's Chattin' Shit."


  See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

 • design happens – это подкаст о том, что дизайн не ограничивается только профессиональной деятельностью, это намного шире и глобальнее. Все мы дизайнеры. Любая наша деятельность это и есть процесс дизайна: от выбора одежды или приготовления пищи до формирования ленты соцсетей.

 • Нестримні танці під бадьорі ритми хаузу, техно і драм-н-бейсу. Годинна музична добірка і порція ранкової мотивації від справжнього поціновувача “годної рвані” – Данили Хомутовського.

 • Creative Digest — щотижневий подкаст CIAU для всіх, хто працює у сферах креативних комунікацій, маркетингу, культурних та креативних індустріях, цікавиться інноваціями та новими бізнес-
  підходами.

  Слідкуй за останніми новинами зі світу креативу в нашому Телеграм-каналі та на Facebook-сторінці:
  • t.me/creativityua
  • www.facebook.com/CreativityUkraine/

 • Cпеціальний 10-серійний подкаст-проєкт від DTF Magazine, ПриватБанк та Visa. Разом ми підготували 11 епізодів, у яких розповідатимемо про головних героїв сучасності. Тобто про те, хто і як впливає на сучасну поп-культуру і індустрію брендів. 20 хвилин — щоб розуміти, чому світ говорить про цих людей. Виходимо щотижня.

 • Радіочарт української музики від порталу “Cultprostir.UA” та радіо “Джем FM”

 • Неоліт
  Літературні тренди, унікальні жанри, тематичне різноманіття, несподівані відкриття і майбутня класика світової літератури – все це Неоліт. Говоримо про сучасну літературу дуже доступно, дуже суб’єктивно, дуже інформативно і трошки весело ;)
  Про нас:
  Cedra – снобістська публіцистика про культуру в усіх її проявах, простими (і не дуже) словами (cedra.kiev.ua)
  Фоннація Продакшн - студія звукозапису, завзятий популяризатор україномовного контенту.

 • Журналісти Громадського Телебачення Європи з Чехії, Німеччини, Польщі та Молдови обговорюють в прямому ефірі події тижня з їх країн. Долучайтесь до прямого ефіру кожну неділю в 15:00!

 • IgroTrip - подкаст, где Тоха и Артем обсуждают игровую индустрию, кино, литературу и кризис среднего возраста. Поддержать качественный трип можно на (здесь будет ссылка на patreon, когда-нибудь).

 • Розмови про жіноче лідерство в ІТ

 • This podcast is all about Photographers of Ukraine.

  My name is Denis Makogon, I'm a landscape photographer and would like to introduce the most rated and talented photographers to you!

 • Tynan Sinks and Sable Yong — friends, beauty editors, award-winning fragrance writers (some of us), and scent fiends — are giving the world the podcast no one asked for.
  Smell Ya Later explores every imaginable angle at which we interact with the aromas and odors in our lives, the scents that have seared themselves into our memory, and scents that inform the way we envision our future. That includes everything from fine fragrance to candles to dish soap.
  Follow @smellyalater.mp3 on Instagram for episode updates and probably some memes.

  Theme song by Pasquale D'Silva;
  Cover art by Lily Ng

 • What's poppin'? We'll tell you! Listen up for our take on all things pop culture