News – Tšekki – Suositellut podcastit

 • První nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže. Zpravodajsko - publicistický videoobsah zaměřený na aktuální politické, ekonomické, kulturní i společenské dění. Denně k aktuálním tématům.
  Daniela Drtinová, Martin Veselovský a Emma Smetana. Rozhovory s hosty, kteří vás zajímají. Živé přenosy událostí, které hýbou společností.

  www.dvtv.cz

 • Prostor X je podcast časopisu Reflex, v němž moderátoři Čestmír Strakatý a Leila Chadalíková zpovídají osobnosti o aktuálních a zajímavých tématech.

 • Rozhovory Marie Bastlové na Seznam Zprávách. Zásadní a přímé otázky na politiky, úředníky i ekonomy. Zkrátka na všechny, kteří jsou u moci a rozhodují. Přihlaste se k odběru už teď, ať vám neuteče ani jeden díl.

 • Branch 251 takes you to the heart of the world’s first criminal trial dealing with atrocity crimes committed by Syrian officials. Now also in Arabic!

  Prosecutors in the German city of Koblenz accuse two alleged henchmen of the Syrian government of crimes against humanity committed at ‘Branch 251’ detention center near Damascus.

  Branch 251 gives you a biweekly update on the trial. With portraits of the main protagonists. Commentary, analysis, and testimony from the courtroom. Especially from victims and their families looking for justice. But will a German court in a city few people have heard of be able to deliver? Or are there too many obstacles looming on the horizon?

  Follow us on Twitter @Branch_251.

  Logo design by laurenshebly.nl -- Photo by James Lawler Duggan/AFP/Getty Images.

 • Reflex podcast natáčí redaktoři a reportéři časopisu Reflex se zajímavými hosty ze světa kultury i vědy. Rozhovory s osobnostmi, které jsou zajímavé nejen svou profesí, ale i tím, jak působí na společnost. Reflex podcast moderuje Martin Bartkovský, Kateřina Kadlecová a Veronika Bednářová.

 • Nejlepší byznysový magazín v Česku přináší sérii podcastů (dříve pod názvem Forbes Radio). Pravidelná inspirace, příběhy úspěšných, technologie, budoucnost, startupy, fuckupy...

 • Rozhovory s lidmi, kteří mají co říci.

 • Rozhovory, aktuální témata, zpravodajství. Aktuální dění přehledně, přesně, objektivně.

 • Prý jde o toho, kdo tam sedí a taky o to, co je to za jméno jinak ten názor nebude mít takovou váhu? O to nám nejde. Jde nám o úhel pohledu. O ty zkušenosti nebo o to čím si daný člověk prošel.Každý jsme nedokonalí a každý má chyby. Snažíme se ukázat úhel pohledu, který nás zaujal, který nám daný člověk ukázal(i), a který chceme předat dál.Muselo by nás sedět deset a stejně jedenáctý by mohl namítat, že má jiný názor – to je v pořádku. My ti chceme jen ukázat ten náš pohled. A proto prostě žijeme, polemizujeme a děláme, co nás baví. Z této strany je to tedy mluvenou formou. Tak to prostě dělej i ty. Bav se, polemizuj, chybuj, ale hlavně žij.Protože prostě o tom ten život je.

 • Coming in from the Cold explores forgotten—or never-remembered—national security policy initiatives, incidents and events during the Cold War. In each episode Cold War Historian Bill Rosenau, sits down with experts on a wide range of topics to discuss these events and how they are relevant to today’s challenges.

  The views expressed here are those of the commentators and do not necessarily reflect the views of CNA or any of its sponsors.

 • Padesát zkušených novinářů každý den rozkrývá kauzy a mapuje příběhy, které hýbou Českem a světem. Zpravodajsko-publicistický podcast vydává nezávislý Deník N. Nové epizody každý všední den odpoledne. Moderuje Filip Titlbach

 • Už vás nebavia diskusie, v ktorých sa politici krútia ako slizkí hadi? Komentátor Aktuality.sk Dag Daniš a šéf investigatívneho oddelenia Aktuality.sk Marek Vagovič sa budú pýtať NA ROVINU. Bez politického aktivizmu a dvojakého metra.

  Dag Daniš: „Nechceme objavovať Ameriku ani prepisovať abecedu. Chceme len vrátiť politické diskusie z okraja do centra mediálneho záujmu."

  Marek Vagovič: „Chceme to robiť inak ako konkurencia. Prioritou bude hosť a nie moderátor. Budeme sa pýtať priamo, ale férovo. Bez politického aktivizmu a dvojakého metra.“

  Hovoríme, ako to skutočne je. NA ROVINU.

 • Odhalujeme mýty, polopravdy, dezinformace či lži z naší historie.

 • Jsme FAJN. Jsme autentické rádio pro mladé lidi. Mluvíme o tom, co tě baví, co tě zajímá, co tě štve. MLUV S NÁMI I TY! OKOMENTUJ NÁŠ PODCAST! Líbí se ti? Baví tě? Rozčiluje tě? DEJ VĚDĚT. Jsme tvoje rádio. Jsme FAJN.

 • Hear the twisted tales from the travels of mad scientists Kevin Kraft, Shuddy Boy and Geoff Clark, a bizarre team of slackers with dreams of world domination. You'll get a weekly dose of lunacy and a unique perspective on what's happening in the world around you... along with the occasional live experiment with themselves as the test subjects.

 • Každý piatok ti spolu so svojim teamom z firmy Studio TEM prinášame to najzaujímavejšie zo sveta technológií. Tento formát je určený ľudom, ktorých zaujímajú nové technológie, či už HW alebo SW, chcú mať prehľad a nezmeškať žiadny nový pokrok alebo revolúciu.

  Všetky informácie, ktoré sú vo videu, nájdeš detailnejšie rozpísané nižšie v linkoch.
  Ak máš nejaký tip, ktorý by som mal v budúcich Tech Shots spomenúť, napíš mi na feher@studiotem.com

 • Na serverech celého světa hledáme témata, která unikají českému tisku.

 • This is a platform that connects the citizen with the state and academia. We try to create a dialogue on the technicalities of law, politics and economics in understandable terms. Follow us on LinkedIn for interesting insights & updates.

 • Názory, témata, události, komentáře. Vše ve zvukové stopě!

 • The latest Phillies information you need from the analysts and experts at NBC Sports Philadelphia.