Negócios – Ucrânia – Podcasts recomendados

 • «Про финансы» — подкаст-доказательство того, что инвестиции доступны всем. Меня зовут Ольга Гогаладзе и я финансовый консультант, экономист и инвестор. В этом подкасте я расскажу вам, как начать копить и наконец закрыть кредитку.

  А поможет применить на практике, все о чем я тут рассказываю profinansy.ru. Система которая наведёт порядок в твоих финансах, обучит работе с инвестициями и даст всю необходимую аналитику по фондовому рынку.

  Телеграм канал Ольги: https://t.me/profinansy

  Скачать приложение можно на сайте: profinansy.ru

  (Apple Store, Google Pay, App Gallery)

  Производство: студия подкастов «Богема»

 • В этом подкасте мы будем говорить про продажи: как перестать их бояться, что делать с синдромом самозванца, как поднять чек и начать зарабатывать больше. И самое главное к чему мы придем — это системные продажи.

  Ведущая Ирина Подрез — маркетолог, специалист в построении систем продаж, консультант, спикер.

  https://t.me/ira_podrez

  Производство: студия подкастов «Богема»

  https://t.me/bogema_prod

 • Який бізнес почати? Слухайте історії підприємців, надихайтесь та дійте!

  [✓] Реклама в подкасті: [email protected]

 • Привіт! Мене звати Паша Целуйко. Я СЕО і засновник дизайн-агенції Merge та онлайн-школи Merge Academy.
  Цей подкаст про підприємництво в Україні напряму від людей, які формують цю сферу. Ми поговоримо про умови роботи під час війни, про бізнес та творчість в Україні, про життя і повсякденність сучасних СЕО.
  Епізоди будуть виходити один раз на тиждень з новим гостем. Підписуйтеся, щоб не пропустити апдейт.

  Усі мої проекти та соц мережі - https://linktr.ee/pasha_tseluyko

 • Розмови про роботу в IT, продуктивність, саморозвиток, ментальне здоров'я, хобі та багато іншого.
  Льоша — e-commerce консультант і спікер. Юля — HR консультантка.

 • Если ты продвигаешься через Инстаграм, продаешь (или хочешь продавать) свои услуги, вести блог, менять мышление и богатеть, этот подкаст - лучшее, что ты можешь найти.

  Ведущая - Карина Кириллова, жена и мама троих детей, которая СМОГЛА! Карина на своем личном примере вдохновляет тысячи женщин найти свое призвание и реализовать себя не жертвуя семьей. Её инфопродукты настолько востребованы, что люди месяцами ждут открытия продаж.

  Найти Карину можно в Инстаграм под Ником:
  Instagram: https://www.instagram.com/kirillovakarinka/
  Телеграм-канал: https://t.me/kirillova_life

 • Подкаст про продуктове ІТ. Інтервʼю з продакт менеджерами, засновниками, СЕО про їх роботу та технології. Давайте ділитись досвідом, щоб більше крутих проєктів було зроблено в Україні 🇺🇦

  Доєднуйтесь до telegram каналу, щоб коментувати випуски та не пропускати оновлення https://t.me/listenproductmarket

  Авторка:

  Анна Кульчицька

  Instagram https://www.instagram.com/ann.kulchytska/
  Linkedin https://www.linkedin.com/in/kulchytska-anna/

 • Подкаст "ДіяТи Локально", у якому ми говоримо про класні ініціативи глобального значання та людей, що вже втілюють їх на місцевому рівні. Залишайте свої відгуки та підписуйтесь на наші соцмережі, щоб дізнаватись про нові випуски :)

 • Цей подкаст буде цікавий не лише митцям чи людям із креативної індустрії, тому навіть, якщо ваша професія чи бізнес, на вашу думку, далекі від мистецтва, нехай це не стане вам перешкодою до прослуховування подкасту, адже мова йтиме і про брендування, планування роботи, створення бізнес-моделей.

 • Подкаст про системне волонтерство: енциклопедія менеджменту добра та знайомство з представниками різних актуальних сьогодні напрямків. Авторка та ведуча: Анна Бондаренко – засновниця, керівниця Української Волонтерської Служби. «Голоси волонтерства» лунають за підтримки ЮНІСЕФ, щоб кожен українець волонтерив. Слухайте на SoundCloud, Spotify, Google та Apple podcasts. Слухайте та долучайтесь. Творити добро простіше разом!

 • Smart Reading — крупнейшая библиотека саммари нон-фикшн книг в тексте, аудио, инфографике. В нашем подкасте мы публикуем интересные статьи о саморазвитии и не только. Делимся идеями, бизнес-кейсами, интересными подборками книг. Отбираем и выкладываем саммари максимально полезных книг, мотивирующие аффирмации и интервью с основателем Smart Reading Михаилом Ивановым.

  Получите годовую подписку на библиотеку Smart Reading со СКИДКОЙ 399р. Промокод: PODCAST, действует при оформлении подписки на сайте smartreading.ru

 • Подкаст о том, как построить карьеру, не сломав себя. Как выбрать профессию и как понять, что ее пора менять? Что делать, если хочешь быть маркетологом, но не понимаешь, что он делает? И где учиться так, чтобы это было полезно? Об этом и поговорим.

  Это подкаст сервиса по поиску работы hh.ru и IKRA Group

 • Привіт! Мене звати Анна Кульчицька, я маркетолог, бренд стратег і власниця креативного агентства FRIDAY.

  Я переконана, що ділитись реальним досвідом — це крутий драйвер для індустрії, але правдивої інформації про те, як насправді ростуть бренди — мало.

  Тому кожного випуску запрошую співрозмовника та розпитую про реальний досвід, помилки та перемоги.

  Подкаст "Маркетинг в п'ятницю" — це питання, які ви самі хотіли б задати директору з маркетингу.

  Підписуйтесь, щоб не пропустити нові випуски та залишайте фідбек тут або в telegram.

 • Реалити-подкаст о том, как делать бизнес. От идеи и поиска инвестора до прибыльной компании.

  В первых сезонах мы рассказывали о том, как Лика, Катя и Андрей делают свой бизнес — студию подкастов Либо/Либо. Теперь каждую неделю мы сводим настоящих предпринимателей и настоящих инвесторов и следим за тем, как одни держат удар, а другие — принимают решения.

  Это подкаст студии «Либо/Либо».

  Наш Instagram: @libolibostudio
  Наш YouTube канал: ЛибоЛибо
  Facebook: fb.com/libolibostudio
  Вконтакте: vk.com/libolibostudio

 • Подкаст Соколовского - еженедельные встречи Александра с интересными гостями. Разговоры о бизнесе, жизни, образе мышления и будущем, в котором мы все окажемся. Крутые истории и мысли, заставляющие задуматься.

 • “Точка (без)контакту” – проєкт Visa та Forbes BrandVoice, в якому топ-менеджери провідних українських компаній обговорюють новий спосіб життя та діляться історіями ведення бізнесу в час війни.

  Віра Платонова — старша віцепрезидентка Visa у 17 країнах Східної та Південно-Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії

  Дивіться у відео форматі на Youtube-каналі Forbes Ukraine.

 • Інтервʼю з українцями та українками, які створюють продукти з переробленого матеріалу та біовідходів.

 • Подкаст, в котором эксперты рынка Владимир Барабаш и Константин Акаёмов откровенно говорят о коммуникациях, маркетинге и digital

 • Проект Розмова! для глядачів, яким подобається формат відвертого діалогу.

 • У 9 епізодах ми розкажемо про бізнес, що постраждав від бойових дій, але відновлює роботу та йде далі.

  Ми побуваємо на виробництвах, зазирнемо на ферми та вип'ємо кави біля розбомблених житлових комплексів, куди поступово повертаються мешканці. Ці підприємства після шоку, втрат і збитків відкриті знову і продовжують працювати.

  У першому сезоні — Київська та Чернігівська області.

  Цей подкаст створено у партнерстві з DW Akademie та за фінансової підтримки Європейського Союзу. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю DW Akademie/ Програми Медіафіт для Південної та Східної України та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.