Education – Litvanya – Popüler podcastler

 • Lėtuose ir giliuose pokalbiuose Urtė Karalaitė kartu su įvairiais pašnekovais per skirtingas jų patirtis tyrinėja vidinį žmogų, kad geriau jį supratę, galėtume sklandžiau naviguoti save.

 • Paslapčia planuoji pradėti savo verslą, bet vis numoji ranka? Manai, kad nesugebėsi? O galbūt jau seniai esi užstrigusi darbo vietoje ir nežinai, kaip inicijuoti pokyčius? O gal turi per daug veiklų ir negali išsirinkti vienos? Tikiu, kad atsibodo blaškytis. Yra ir tokių moterų, kurios tiesiog užstringa. Žino, kad turi potencialą, sumanymų, bet galvoja, jog viską privalo padaryti tobulai ir tik tada galės parodyti pasauliui savo idėją. Todėl niekaip nepradeda ir vis labiau savimi nusivilia. Suprantama - juk mokykloje mus išmokė būti pirmūnėmis, o tikrame gyvenime, tai skausmingai kiša koją. O kur dar pinigai, nemokėjimas valdyti finansų, baimė, nes nežinai, kaip sukurti gerą strategiją ir nesuklysti vos pradėjus. Todėl mes sukūrėme "Ką darai, daryk gerai". Kad nebūtum viena, nebijotum ir greičiau visko išmoktum. Pasiruošus? Pradedam!

 • 31 Diena podcastas yra apie ėjimą link savo svajonių gyvenimo — kaip žengti tą žingsnį, kuris padės tobulėti ir priartėti prie geriausios savo versijos?

  Tai pokalbiai apie asmeninį tobulėjimą, produktyvumą, įpročius, rutinas ir, žinoma, emocinę sveikatą.

  Vedėjos — Simona (@simonacym) ir Karina (@karina.lenko).
  31diena.com

 • 5AM PODKASTAS apie naudingus ir veikiančius įpročius, kurie padeda tobulėti. Kviečiame pasinerti į savęs pažinimo kelionę bei pagerinti kasdienybę pasisemiant naudingos patirties iš unikalių pašnekovų, kurie dėl savo kasdienių įpročių ne tik geba nuveikti daugiau nei kiti, bet ir pasiekti savo tikslus žymiai efektyviau.

 • Puikias kompanijas kuria ne genialūs vadovai, o talentingų žmonių komandos. Todėl šiame podkaste kalbiname daug pasiekusių organizacijų vadovus, personalo vadovus ir jų konsultantus - siekdami geriau suprasti ko jaunos ir dar mažos įmonės, kur dauguma užduočių galbūt dar gula ant vadovo pečių, gali pasimokyti apie darbą su didžiausiu kompanijos turtu - žmonėmis. Kaip pritraukti top talentus? Kaip juos motyvuoti? Kaip įgalinti? Ką turi daryti (ir ko nedaryti!) vadovas, kad sukurtų tinkamą atmosferą tokiai komandai klestėti? Kaip tapti kompanija, kuri kaip magnetas trauktų talentingus žmones? Apie visa tai ir dar daugiau – podkaste „Žmogiškieji iššūkiai“. Podkastą veda Valerija Buzėnienė — talentų pritraukimo, darbuotojų paieškos ir atrankos praktikė, turinti 15 metų vadovavimo patirties, knygų "Misija Talentai" ir "Boso Valanda" bendraautorė, konsultuojanti įmones, vedanti mokymus, vadovaujanti tarptautinės įmonės personalo skyriui. Pirmojo laidos sezono vedėjas, Aurimas Mikalauskas, yra nedidelės įmonės vadovas, pats kasdien susiduriantis su įvairiausiais žmogiškaisiais iššūkiais. Verslą Aurimas kūrė siekdamas padėti užimtiems žmonėms tobulėti – intelektualiai, profesiškai, asmeniškai, dvasiškai – net jeigu jie tam visiškai neturi laiko. Ir šis podkastas, tikimės, taip pat padės įgyvendinti šią misiją, nes podkastų, kaip ir audioknygų, klausyti galima įvairiausiose kasdienėse situacijose, kuomet rankos, kojos ir akys užimtis, bet ausys puikiausiai viską girdi: pakeliui į darbą, susitikimą, sportuojant, tvarkantis, vedžiojant šunį ar, galiausiai, atliekant įvairiausius buities darbus. Malonaus klausymo!

 • „Gera paskaita gali tapti tokiu pat gyvenimo įvykiu kaip ir geras koncertas, teatro spektaklis ar perskaityta knyga“, – sako vienas iš projekto autorių prof. Alvydas Jokubaitis. Laida transliuojama antradieniais 14.05 val. per LRT KLASIKĄ.

 • dviejų sesių pokalbiai apie emocinę sveikatą, šiuolaikinį pasaulį ir mūsų patyrimus.

 • I’m Matt Maruca, and this is The Light Diet podcast! After struggling with health issues as a young kid, I’ve spent nearly half my life seeking to understand how our bodies work in order to achieve optimal health.

  On my journey, I learned about little-known Western research from expert scientists confirming that our bodies are electromagnetic in nature, meaning that we are truly beings of light, and our body’s functions are controlled by light. This research opens the doors to an entirely new and deeper understanding of previously misunderstood Ancient Eastern wisdom about health, energy, and wellness.

  As the saying goes, heaven and hell have the same address: half way between our right and left ears. My goal is to travel the world and learn from leading Western Experts and Eastern Masters all of the things that we can do in our time on this earth to live in the states of bliss, flow, and love that everyone has experienced, but we have been taught to believe are only accessible under special circumstances.

  Achieving optimal health and self-realization in the modern world involves more than just diets of our food and exercise. It requires a new relationship with Light, externally and internally.

  Welcome to The Light Diet!

 • Путеводитель по счастливой жизни для гомосексуала. Ведущие подкаста — Милослав Чемоданов и Ренат Давлетгильдеев.

 • In the Driven Minds podcast, Gigi Sagansky talks to our cultural heroes to learn how they make peace with their mental differences and define themselves by their strengths.

  Through these humorous, honest and raw conversations we discover how struggle and success are not mutually exclusive. Guests share their strategies and hacks, what held them back, how they moved forward, and what they learned along the way.
  Produced by RecTag Productions and brought to you by Type7.

 • „Tiek daug knygų, taip mažai laiko“ – Frank Zappa buvo teisus. Tačiau šiais laikais laiko knygoms mes turime kur kas daugiau, nes mes turime savo išmaniuosius telefonus ir... audioknygas! O klausyti knygų galime ir vairuodami, ir sportuodami, ir čiučiuodami mažuosius, ir gamindami, ir net miegodami. Žinių Radijo laidoje „Savaitgalio skaitiniai“ kviečiame susipažinti su naujausiomis lietuviškomis audioknygomis, o susipažinus – atsisiųsti Audioteka programėlę ir išbandyti jas savo kailiu. Laidą rengia Audioteka.lt – lietuviškos audioknygos tavo telefone.

 • Pastoriaus Sauliaus tinklalaidė skirta visiems besidomintiems dvasiniu gyvenimu. Vidutiniškai 30 min trunkančioje tinklalaidėje jūs išgirsite įdomių ir naudingų pastoriaus Sauliaus įžvalgų apie dvasinę brandą, santykių darną ir bendruomenės svarbą. Tinklalaidę galite klausytis ir prenumeruoti Spotify, Podbean, Apple ir Google tinklalaidžių platformose.  

 • Sakoma, kad nėra jokios teorijos kurią galima pritaikyti savo gyvenime ir laukti sėkmės. Bet aš su tuo nesutinku. Aš manau jog kiekvienas galime tapti sėkmingu ir laimingu jeigu pasirūpinsime pagrindiniais sėkmingo gyvenimo ingridientais. Kiekvieną dieną turime rūpintis savo emocine bei fizine sveikata, romantiniais santykiais, finansais ir daugeliu kitų sėkmingo gyvenimo ingridientų apie kuriuos daug kalbėsiu savo laidose.

 • Teaching online means that you can now share your passion with students around the world. Through this podcast, I help you use new technology, engaging teaching methods, and killer business tactics to build an online business that you love!

  My 7 years of online teaching experience combined with a tech savvy personality make me the perfect guide for you as you build your online studio. It’s not easy learning about a million new online teaching skills all while trying to juggle family life and manage your current students. The good news is, I’m here to help.

  Tune in a for a brand new episode every Monday at 8 AM Mountain Time! See you then!

 • Savamokslio programuotojo podkastas. Pasakoju kaip mokytis, tapti ir būti programuotoju.

 • Tikiu, kad visi gali gyventi išskirtinį gyvenimą, todėl nuolat kuriu ir vystau projektus, kurie padeda siekti savo svajonių gyvenimo kiekvienam.

 • Ieškantiems tiesos, trokštantiems Dievo, norintiems pažinti Šventąjį Raštą

 • Welcome to the Hare of the Rabbit Podcast where we explore everything that is rabbit.
  We look at the different rabbit (bunny, bunnies. hare) breeds, history, superstitions, pop culture, news and more. We also explore rabbit related words such as warren and fluffle.
  I am not an expert, I am just curious about learning more about rabbits just like you.
  I would like to thank you for joining me and listening, I am your host, Jeff Hittinger.