Sports – Slovakia – Recommended podcasts

 • Award-winning ex-BBC journalist Andrew Gold interviews fascinating minds & quirky outsiders, from a Westboro Baptist Church defector and a female Mormon psychopath to Amanda Knox and Richard Dawkins...and a man who once had to eat his friends. New eps Mon & Thu.

 • Ľahkovážne, polovážne a občas aj celkom vážne o golfe. On je handicap-freak, ona golfová famme fatale. Zuzka Bieliková (poradie vo federácii: 39) a Jano Pecha (poradie vo federácii: 4598) v spoločnom podcaste plnom storiek a historiek z greenu. Konečne golfový podcast, pri ktorom sa zabavíte :)
  www.golfer.sk @jan_pecha

 • FIT POINT je edukatívny podcast, v ktorom vám jednoduchou formou predstavíme najčastejšie mýty zo sveta zdravého životného štýlu a fitness, chyby v oblasti cvičenia a stravovania, ale aj tipy a rady, ako sa motivovať alebo dosiahnuť svoj cieľ, či už chcete schudnúť či nabrať svalovú hmotu. Spoznajte svoje telo, jeho potreby, a dosiahnite tak vaše ciele efektívnejšie a rýchlejšie.

 • Nikdy hokej nehrali, ale majú plnú hubu rečí... Marek Matušica, Pawel Twardzik a Martin Fenčák sú @nehanebni_hokejovi_bastardi

 • Hokejoví fanatici Tomáš Hudák a Palo Tehlár debatujú o dianí v NHL, spovedajú hráčov a prinášajú fanúšikom jedinečný, zábavný a obohacujúci pohľad do zákulisia najlepšej ligy sveta.

 • Meet Sloane. She's 15 years old, and she knows everything about the NBA! In each show, Sloane chats with some of the NBA's biggest names like Blake Griffin and Dwight Howard, as well as NBA Legends like Richard Jefferson and Baron Davis. Find out what these greats were like when they were teenagers and how those years formed who they became. Plus, lots of fun games like "Takes Hotter than Kelly Oubre JR" and "Mugsy or Manute" will test the players, and Sloane's, knowledge of the NBA. Follow and catch all the behind-the-scenes action by following @sloaneknows on Tik Tok and Instagram.

 • Podcast Zdravá miera je spoločným dielom GymBeamu a projektu Chuť žiť, ktorý pomáha ľuďom s poruchami príjmu potravy a ich blízkym. Medzi hlavné témy podcastu tak patrí zdravá strava vo svete športu aj mimo nej, poruchy prijímania potravy a konkrétne diagnózy spojené s týmto ochorením.

 • Podcast o tematyce okołopiłkarskiej!

  Znajdziesz mnie także na:

  Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC8TkWHelrf9zFJvVnXM7vwg
  Facebook: https://www.facebook.com/podcastfutbolodzaplecza
  Instagram: https://www.instagram.com/futbolodzaplecza/
  Twitter: https://twitter.com/zapleczefutbolu

  Kontakt: [email protected]

 • Slovenský tenisový zväz │ NTC tím │Rozhovory o tenise│
  Bratislava, Slovakia

 • Bez servítky a na rovinu o Svete futbalu. Sme mladí chlapci - Michal Tomko (Manchester City) a Tomáš Michalek (Arsenal), no v prvom rade sme fanúšikovia futbalu! Ak sa chceš odreagovať, daj nám šancu a vypočuj si nás :-).PS: Nenávidia nás fanúšikovia United.Staňte sa našim subscriberom: https://anchor.fm/michaltomko/subscribe

 • Dve futbalové fanatičky sa rozhodli, že budú mať podcast, aby aj ony mohli mudrovať o futbale. Futbalová neštandardka s Kikou a Veronikou vám prinesie týždenný súhrn najdôležitejších udalostí z Premier League a k nim aj ženský komentár.

 • Steven Sickles, Mark Metts, and Eddie Springer talk Life, Derby and more… bring light to the positives of the sport and try to keep the negatives in check.

 • Podcasty Oh my Hockey! na Sportnet.sk prinášajú pohľady a postrehy od nadšencov do sveta NHL. Zaujímavé rozhovory, debaty o NHL či ďalších svetových ligách i čerstvé novinky z hokeja - to všetko si vypočujete v podcastoch Oh my Hockey!

 • Hajrá az győzelemért! A Szurkoló a Ma7 Médiacsalád sportműsora, ahol a focitól az egyéni sportokon keresztül a tömegsportokig minden megjelenik. Színes a kínálat. Hallgassa velünk!

 • Každý týždeň to podstatné zo sveta amerického futbalu - nielen o dianí v NFL ale aj o Fantasy a pôsobení slovenských tímov amerického futbalu.
  Track: Marin Hoxha - Good Times (ft. Tara Louise)
  Music Provided by Magic Records
  Listen To The Original: https://youtu.be/wILEsleWtFs
  Free Download: https://fanlink.to/gdtms

 • Tie najlepšie audio rozhovory z hádzanej na Slovensku.
  Zaujímaví hostia, zaujímavé témy = odpovede a otázky, ktoré nenájdete v klasickom nudnom športovom rozhovore.

 • Cyklistický podcast o amatérskej a voľnočasovej cyklistike. Hodnotíme martinskú cyklistickú ligu, pozývame si zaujímavých hostí, a tvoríme správy zo sveta cyklistiky, aké inde nenájdete. Podcastom vás budú sprevádzať Matúš a Peter v režime inkognito.

 • Tráva a čiary je pravidelný podcast o futbale, v ktorom zaznejú netriezve pohľady na súčasné dianie pred tribúnami a na tribúnach. Nečakaj žiadne exaktné taktické vedy, ale skôr krčmové taľafatky, prekáračky a výkriky spoza bránky. A možno sa dozvieš niečo aj o tvojom klube, čo nikdy nič nevyhrá. Teší sa na vás Zixo a Gari.

  twitter: https://twitter.com/travaaciary
  instagram: https://www.instagram.com/travaaciary/

 • Futbalový hattrick je podcast pre česko-slovenských fanúšikov futbalu. V našom podcaste rozoberáme všetky futbalové témy, výkony tímov a hráčov. Hlavnou témou je anglická liga nabitá kvalitnými mužstvami, ktorá je každým rokom o niečo vyrovnanejšia. Taktiež sa bavíme o medzištátnych zápasoch, resp. blížiacom sa EURE 2021 a nezabúdame na najväčšie európske súťaže Ligu Majstrov a Európsku Ligu UEFA.

  Pokiaľ si fanúšikom futbalu a anglickej ligy tak ťa tiež zaujme téma Fantasy Premier League. Fantasy Premier League je hra, kde môžeš ako manager postaviť vlastný tím z hráčov anglickej ligy.