Leisure – Ukraina – Suositellut podcastit

 • Nov, 9, 2022: NEW PFP!
  STARTING FROM NOW ON, UPDATES IN THE DESC WILL HAVE DATES, OUTDATED MESSAGES WILL BE REMOVED.

 • Ласкаво просимо до нашого подкаст-шоу про ігри, технології та кіно! Це місце, де ми збираємося, щоб обговорювати найцікавіші новини та тренди у світі розваг.

  Якщо ви цікавитеся світом ігор, технологій та кіно, то наше подкаст-шоу - це саме те, що вам потрібно. Підписуйтесь на наш канал і слухайте нові епізоди два рази на місяць, щоб бути в курсі останніх новин та трендів у світі розваг!

 • Проходячи повз комору, ви чуєте регіт та сміх, котрий невдало намагаються приглушити ті, від кого він лунає.
  Крізь сміх ви чуєте історії про подоррожі до невідомих світів, питання чому небо синє, які професії краще, яка книжка вразила найбільше, яку платівку слухали вчора та що планують подивитись завтра.
  Іноді ці історії не мають жодного наукового підгрунття та максимально субʼєктивні, іноді заповнені фактами.
  Джерелом цього базікання є двоє ведучих - Ілля та Іван, котрі закрились в коморі та балакають на будь-які цікаві для них теми, без експертних знань та без професорських ступенів, але завжди з цікавістю та відкритістю до усього нового.
  Дверцята комори завжди привідкриті, щоб проходячи коридором ви могли почути цей шепіт та долучитись до нашого діалогу. Заварюйте чай, каву, розігрівайте їжу, або просто вмикайте на фоні, роблячи ваші буденні справи та приєднуйтесь до прослуховування подкасту Шепіт із Комори.

 • «Інше інтерв’ю» – це подкаст, в якому ми шукаємо відповіді на непрості питання про сьогодення та майбутнє України, спілкуючись з людьми, які творять сучасну історію нашої країни. Стати патроном подкасту – https://www.patreon.com/inshe

 • Щопонеділка о 8:00 по Києву - новий епізод!
  The Bag of Tales - український подкаст про настільно-рольові ігри, і все, що з ними повʼязано.

  Досвідчені Майстри Володимир, Олексій, Віталій і Борис проведуть вас заплутаними стежками світу НРІ та поділяться своїми думками й досвідом.
  Кожного тижня ми збираємось, щоб обговорити теми, які будуть цікавими як вже досвідченим майстрам і гравцям, так і новачкам.
  Наша мета - не просто популяризація НРІ, а передача практичного досвіду для посилення Українського комʼюніті.

 • Україномовний подкаст про життя в США молодої сім'ї

 • Україномовний подкаст про Настільні Рольові Ігри.
  Ми в телеграм: https://t.me/NA_need_Hero

 • Душніла — подкаст, від якого іноді захочеться відчинити кватирку. Мета — навчити і навчитися аналізувати себе і навколишній світ через персональний досвід, самоаналіз, філософію і психологію.

 • Фусродах! Це канал розважального подкасту про відеоігри «ІГРОВА БАЗА». Тут двоє сценаристів кіно й серіалів Роман Блажкевич та Ілля Валянський весело розвалюють за ігри. Інколи штовхають ігрові наративи, гідні кавуна. А BuyMeACoffee в них взагалі кайфний. Бажаємо вам максимум хепешки і мінімум демеджу. Почуємось на подкасті!

  Підтримуйте фінансово
  https://www.buymeacoffee.com/igrovabaza

  Наш YouTube
  https://www.youtube.com/channel/UCGqK_f9fnVrb7Q2Fll7l-Lg

  Наші соц мережі
  Ілля https://www.instagram.com/ivalyansky

  Рома https://www.instagram.com/blazhkevidge

 • Подкаст об интересной науке и научной фантастике. Кто сказал, что естественные науки обязаны быть академичными и строгими, а фэнтези – несерьезный жанр? В подкасте «Феи, роботы, пришельцы» вы узнаете: можно ли создать машину времени и варп-двигатель? Как объяснить Минотавра и единорогов с точки зрения биологии и философии? О чем на самом деле написано в египетских магических книгах? ...И многое, многое другое.
  Выпуски выходят каждую неделю.
  Феи / Роботы / Пришельцы
  Подкаст об интересной науке и научной фантастике. Кто сказал, что естественные науки обязаны быть академичными и строгими, а фэнтези – несерьезный жанр? В подкасте «Феи, роботы, пришельцы» вы узнаете: можно ли создать машину времени и варп-двигатель? Как объяснить Минотавра и единорогов с точки зрения биологии и философии? О чем на самом деле написано в египетских магических книгах? ...И многое, многое другое.
  Выпуски выходят каждую неделю.
  https://taplink.cc/ferop

 • Подкаст про історію вина в Україні та наші традиції

 • У подкасті hanna_wandert розповідатиму тобі про гори, походи з дітьми та без дітей, наші пригоди в горах та невдалі походи, ділитимусь гарними локаціями, маршрутами та також братиму інтерв'ю у людей з різних країн, які не можуть уявити свого життя без гір.

  Я хочу тебе надихнути ходити в гори, бо вони прекрасні. ⛰

 • Цей подкаст про людей і для людей — тих, хто горить своєю справою і тих, хто досі не знає, ким хоче стати, коли виросте.
  Тут ми проливаємо більше світла на життя людей через призму їхніх професій — як обирали і як навчались, що люблять в роботі, а від чого хочеться блювати, як отримали перші гроші і як заробляють на життя зараз, як факаплять і як досягають висот.
  Загалом, впускаємо тебе в життя наших героїв і, сподіваємось, ти впустиш нас у своє ❤️

  Соцмережі для комунікацій:
  FB: https://www.facebook.com/irina.kozyarik
  IG: https://www.instagram.com/irinka.kozyarik
  TG: irina_kozyarik

 • Подкаст про відеоігри, у якому редактори порталу Vertigo обговорюють новини індустрії та діляться своїм ігровим досвідом.

 • Six DMs return to the mists to run a completely Rules-As-Written Curse of Strahd campaign. Our core question: what happens when, rather than luring in a party of heroes or adventurers, the mists of Barovia claim a group of cowardly, cynical, selfish, and/or traumatized individuals who fall—not leap—into adventure? Join Jack, Kaiya, Linus, Tsarina, Twi and their DM DragnaCarta (creator of the popular Curse of Strahd: Reloaded guides) to follow the story of a group of ordinary people thrust headfirst into danger.

 • Міжгалактичний подкаст для дослідження незвіданих світів. Ви подорожуватимете з Мейрім та Трінкі, пізнаючи кожен раз нову планету, новий вимір, нові світи та нові правила існування.

 • Path of Night is an actual play podcast about a group of roleplayers telling engaging shared stories around the gaming table. Campaign One follows a group of vampires in New Haven, CT, in the year 1999 using the Vampire: The Masquerade system by White Wolf Publishing and Paradox Interactive.

 • Подкасты про игры. Обзоры игр.

  iXBT games - тематические подкасты про игры
  iXBT Live - подкаст с недельным обзором новостей Игровой индустрии
  Оригинальные материалы взяты с: https://www.youtube.com/iXBTgames

 • «По-своєму подкаст» — це подкаст про вибір, який змінив усе.

  У ньому ми почуємо історії гостей, які одного разу, наважившись вчинити по-своєму, зірвали куш: зібрали сотні тисяч фоловерів в інстаграм, заснували успішний стартап, зняли кіно чи знялися у ньому, збагнули своє покликання та визначили формулу комфотних стосунків.

  Як саме це вдалось і де взяти сміливість бути собою — наші герої розкажуть у подкасті «По-своєму».

  Слухай наш подкаст та вчиняй по-своєму!

  Ведуча подкасту
  Аліна Гисева – шоураннерка серії документальних фільмів «Фантастичні українці», продюсерка тревел-шоу «Орел і Решка»