Pologne – Nouveaux podcasts

 • Hej! W moich podcastach poruszam tematy związane z dietetyką, psychodietetyką, psychologią oraz tzw. "lajfstajlem". Rozgość się i zaczynamy!

 • Moje komediowe speciale do posłuchania 😀

  Zapraszam również tu 👇
  Facebook / https://www.facebook.com/mieszkostandup
  Instagram / https://www.instagram.com/mieszkominkiewicz/
  YouTube / https://www.youtube.com/channel/UCvU5_wLhO1cMYVxlYdX5psQ

 • We're a podcast that reads bad books. The worst. Listen to us every other Tuesday!

 • Produced by Toppie Smellie, a fifty two year old gay guy who lives in upstate New York, The Smellcast is an audio podcast that defies being categorized or labeled.
  Tune in and listen as Toppie enhances true tales spun from the grist of his own self-described failed life with moments of pure fun and fiction.
  Topics range from his mundane day to day life to the national news and wondrous happenings from around the globe and all the amazing people who inhabit it.
  Fascinated by the minute and the grandiose, becoming acquainted with The Smellcast is to experience real life in all its forms with flourishes of Toppie's curious flights of fancy.
  An authentic gay personal journal podcast that collides with fantasy! FUN! ENTERTAINING! MYSTERIOUS!

 • Der ZITRONENPRESSER Podcast. Dein Podcast für eine gute Kommunikation, einem besseren Auftreten und neuen Denkanstößen.
  Nach dem Sprichwort: “Wenn dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limonade draus” hilft dir Gerrit Löwenberger – Der Zitronenpresser, die Zitronen/Herausforderungen deines Lebens besser pressen zu können.
  Die meisten dieser Herausforderungen entstehen durch Missverständnisse und Fehlkommunikation in zwischenmenschlichen Beziehungen. Egal ob Partnerschaft, Familie oder im Job. Überall kann man durch eine bessere Kommunikation seine Beziehungen bereichern und die Zitronen pressen.

  Inspiriert durch Tony Robbins, Tobias Beck, Thaddaeus Koroma, Tim Ferriss, Alexander Marci und Paul Watzlawick.

 • Podcast o pomocy zwierzętom, aktywizmie i diecie roślinnej. Opowiadamy tu o tym jak zmieniać świat na lepsze. ✊ #polskipodcast

  https://www.otwarteklatki.pl/

 • Podcast dla wszystkich, w szczególności kobiet, chcących poznać mechanizmy myślenia o pieniądzach, ich posiadaniu i zarabianiu. Zmieniamy Twoją wizję pieniędzy, tak byś mogła mógł cieszyć się pracą i życiem. Z Izą Kaźmierczak- coachem, trenerką empatycznej komunikacji, która jest autorką projektu Jestembogata.pl rozmawia Katarzyna Błaszczyk- dziennikarka i współtwórczyni "Torby Reportera i Podcastera".

 • Her Impact to wyjątkowa platforma społecznościowa, której celem jest inspirowanie, edukowanie oraz wspieranie kobiet na rynku pracy. Nasze podcasty powstały po to, aby zapewnić Wam jeszcze więcej przydatnych narzędzi do osiągnięcia sukcesu zawodowego i nie tylko - koniecznie zapoznajcie się z cyklami rozmów "Pogotowie Kryzysowe", "Skills For Fears" czy zapisami z naszych spotkanie live!

  Więcej inspiracji znajdziecie na naszej platformie: https://herimpact.co oraz instagramie: @herimpactglobal

 • Rozmowy z ciekawymi osobami z branży IT i nie tylko.

 • Marka osobista to najważniejsza marka w naszym życiu. Na niej opieramy swoją pozycję zawodową i to od niej zależy, jak postrzegają nas klienci oraz współpracownicy. I tu pojawia się pytanie - jak ją odpowiednio budować? Odpowiedź na nie znajdziecie w najnowszej serii podcastów, pt. "Marka osobista", którą przygotowaliśmy we współpracy z marką Mohito.
  Zapraszamy do wysłuchania rozmów z ekspertami oraz przedsiębiorcami z różnych branż, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach i podzielą się merytoryczną wiedzą z tego zakresu.
  Miłego słuchania!

 • Podróże, lifestyle, życie w drodze - z nutą biznesu i pełną pasją do dzielenia się dobrą energią. A do tego masa charyzmatycznych gości! Przekonaj się, co tym razem zasłyszano na bp...

  Travel, lifestyle, life on the road - with a hint of business-talk and a true passion to share the good energy. And a vast array of incredible guests! Find out what has been heard on bp this time!

 • Zmiany – mimo, że ich nie lubimy, to stanowią ważną część życia. Choć budzą wątpliwości i stres, to są konieczne, bo pozwalają nam dostosować się do pędzącego świata. Coraz szybsze tempo zmian wpływa na każdego z nas. Nowe trendy biznesowe, technologiczne czy społeczne są tematem podcastów, które Europa Ubezpieczenia przygotowała razem z dziennikarką ekonomiczną Aleksandrą E. Wysocką. W każdym z odcinków razem z zaproszonymi ekspertami skupiamy się na innym wymiarze zmiany i jego wpływie na nasze codzienne życie.

  Zapraszamy!

 • Historie o liderach, o których nie piszą w książkach, a którzy stoją za niezwykłymi innowacjami.


  Kto wie, może któraś z nich zainspiruje Ciebie.


  Zapraszam do podcastu o innowacjach i nowoczesnym przywództwie


  Posłuchaj

  Nazywam się Krzysztof Herdzik. Pomagam organziacjom skrócić dorgę do celu, poprzez zwiększenie efektywności programów rozwojowych dla ich managerów.

  Absolwent Harvard Business School w dziedzinie innowacji.

  Pierwszą innowację wprowadziłem na rynek w wieku 19 lat, a było to 20 lat temu.

  Więcej na www.herdzik.pro

 • Kiedy wreszcie możesz rzucić pracę i oddać się pasji? Czy da się żyć z muzyki? Kiedy następuje ten moment, gdy w poniedziałek zamiast do biura jedziesz w trasę? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą Marta Górska i Błażej Grygiel na antenie ich nowego podcastu "Projekt Muzyka".

 • Podcast o zarządzaniu w IT. Wiedza i praktyka dla początkujących managerów. Prowadzący audycję, Mariusz Najwer, uczy lepszego zarządzania projektami i produktami IT. Dzieli się wieloletnim doświadczeniem i pomocnymi trikami.

 • Wieczorowa Szkoła Stagingu Agaty Witkowicz to pierwszy w Polsce biznesowy podkast w branży home stagingu.
  W tym podkaście dowiesz się o najważniejszych zasadach home stagingu, o organizacji procesu stagingu, o pracy z klientem, z właścicielami mieszkań, o tym jak współpracować z biurami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, o pozyskiwaniu zleceń. O tym, jak rozpocząć działalność w branży home stagingu, jak ją rozwijać i skutecznie prowadzić. I jak dobrze na tym zarabiać.
  Zapraszam Cię też na stronę homestagerki.online (link: https://homestagerki.online/ ) – to edukacyjny portal biznesowy dla wszystkich homestagerek. Biznesowa wiedza, inspiracje i mnóstwo wsparcia.

 • Rob LoCascio invented webchat for companies. He founded a billion dollar company and has been on the entrepreneurial journey for 25 years. Along the way, Rob had to take risks and make mistakes; his journey to success was not a clear path. In this show, Rob shares his journey, invites industry titans to discuss their biggest mistakes and lessons learned, and helps real entrepreneurs work through challenges big and small.

 • The future of the Internet is mobile. Mobile Presence examines all things mobile from devices to software, services and SEO. Mobile Presence discussed current topics regarding mobility in a world increasingly without wires.

 • B2B Founder is a podcast dedicated to helping business to business founders who are looking to grow their startups to $10 million and beyond.

  Did you know that only 1% of B2B businesses ever make it to or past 8 figures in revenue? This means that 99% get stuck or fail on their journey.

  Which poses the question: why do most B2B business get stuck or fail? Scaling a B2B startup is a multi-dimensional challenge. You have to manage: customer and market needs, foundational processes, and hiring the right people. Each business has a unique combination to optimize growth. Most B2B founders leverage trial and error or gut to make decisions.

  This podcast is your opportunity to learn from both founders who have successfully grown their B2B startups to $10 million and beyond, and industry experts who can provide actionable growth-focused strategies and tactics.

  My goal is to dig deep and find out exactly what worked, what didn't work and what the founders would have done differently. I want to share best practices in each of these core areas.

  To put it simply, this podcast is your guide on the path to 8 figures and becoming a member of the 1% club.

 • Rozmawiamy o startupach i biznesie! Zapraszamy na podcast Let's Fintech o startupach, fintechach, nowych technologiach, rozwijaniu biznesu. Spotykamy się z najlepszymi ekspertami z branży i jesteśmy obecni na największych eventach. Let’s Fintech with PKO Bank Polski to platforma rozwoju innowacji jednej z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W ramach Let’s Fintech, wspólnie ze startupami nawiązujemy współprace biznesowe i wdrażamy nowe technologie, udostępniamy swoje API i rozwijamy obszar otwartej bankowości oraz inwestujemy w najbardziej obiecujące spółki technologiczne.