Polen – Nye podcaster

 • Papiery Rozwodowe to podcast małżeństwa - MishOn i Człowieka wargi, czyli Ola i Maciek rozmawiają o związkach, komentują bieżące wydarzenia i sytuacje w kraju i na świecie, a które dotyczą związków właśnie i zapraszają gości, którzy uwaga, uwaga...rozmawiają z nimi o związkach:)

 • To jedno z moich marzeń, które chciałem zawsze zrealizować. Chcę poznawać ludzi, którzy potrafili mnie inspirować w różnych momentach swojego życia. Rozmawiać z tymi, których popieram i z tymi, których nie mogę zrozumieć.

 • Weszliśmy w Erę Wodnika, czas przemian i duchowego rozwoju połączonego szacunkiem wobec doświadczeń nauki. Ekologia, rozwój osobisty, rozwój elektroniki i nauki - wszystko to coraz zajmuje nas z każdym dniem coraz bardziej, ale nadal potrzebuje wyjaśnienia i oswojenia. Agnieszka Woźniak-Starak i Agnieszka Szydłowska, dwie doświadczone dziennikarki radiowe i telewizyjne po raz pierwszy spotkają się we wspólnej audycji/podcaście, by porozmawiać o swoich doświadczeniach, emocjach, lękach i nadziejach. Czasem tylko we dwie, czasem z towarzyszeniem gościa, ale zawsze szczerze i po to, by dać lekcję pozytywnego wzmocnienia. Partnerem programu jest Cisowianka Perlage.

 • Niekoniecznie nostalgiczny podcast o latach dziewięćdziesiątych. Prowadzą Bartek Przybyszewski (blog "Liczne rany kłute") i Mateusz Witkowski (Popmoderna.pl, blog "Popland"). Wizuale i muzyka: Michał Kozikowski. Czyta: Tadeusz Drozda.

 • Rosamund Pike stars as Edith Wilson in "Edith!" a scripted comedy podcast exploring the untold true-ish story of America's secret First Female President.
  After President Woodrow Wilson suffered a massive, paralyzing stroke in the White House, Edith Wilson did the unthinkable: she told no one. And for almost a year following the end of World War I, Edith Wilson acted as the de facto unelected President. She would sign issue orders as him. She would fire people as him. She would even cause international incidents as him. And all along the way, enemies both internal and external, inched closer to finding out her secret. New episodes every Thursday.

 • From werewolves in the doghouse to new ghouls at work, there's no problem too strange for this weekly advice segment, from the UK's only dedicated radio service for the creature community.

  See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

 • Bardzo nieprofesjonalny pseudo-komediowy podcast, w którym dwójka horroro-maniaków opowiada wszystkim - i sobie nawzajem - o rzeczach koszmarnych, groteskowych i spędzających sen z powiek.

  💀 Podcastowy Fanpage - https://www.facebook.com/horrendvm/
  📷 Instagram - https://goo.gl/BtfMbU
  💬 Discord - https://discord.gg/7rmTXWK

 • Podcast do canal YT Dark •-•
  Relatos sombrios de inscritos e/ou retirado de fóruns online.

 • Tworzymy słuchowiska dla miłośników dźwiękowych opowieści, którzy oczekują od autorów porywających historii. Historii, które przenoszą do innego, ciekawszego świata. Stawiamy na własne produkcje, z własną wizją dźwięku. Prezentujemy utwory często zapomniane i niewykorzystane, a jednocześnie świetnie nadające się do przełożenia na tego typu formę. Dajemy możliwość ich posłuchania poza radiem, w warunkach, o których decyduje odbiorca.
  Fanpage: https://bit.ly/2TuUiYF

 • Opustoszała stacja radiowa w dużej metropolii i opuszczony dom na odludziu. Emma i Dawid. Ona - niegdyś gwiazda muzyki i autorka hitów, zamknięta w domu swojego ojca, pasjonata ekologii. On - dawniej słynny radiowy DJ, ukrywa się w mieszkaniu swojego przyjaciela, nieopodal budynku stacji radiowej, w której kiedyś pracował. Dlaczego ci dwoje nie zapadli na chorobę Covid-4 U2 spowodowaną przez śmiertelnie groźnego, zmutowanego wirusa? Czy jest więcej takich jak oni? Czy kiedykolwiek się usłyszą lub spotkają? Tego wszystkiego dowiecie się słuchając „Kwarantanny” - pierwszej powieści dystopijnej w

 • The Saint was a radio adventure program in the United States that featured a character ("a swashbuckling, devil-may-care Robin Hood type who, in his attempt to help people, remained just one step ahead of the police and crooks—both of whom he combatted") created by author Leslie Charteris. As the program's introduction said, The Saint (the alias of Simon Templar), was "known to millions from books, magazines, and motion pictures." Several versions of the program appeared on different networks.

 • Mamy ucho i oko na miasto! Historia, kultura, przestrzeń miejska, ekologia, a na pierwszym planie... Warszawa. We wtorki o 14.30 w "Stacji Warszawa" przysłuchujemy się stolicy. O sprawy bieżące pytamy Ratusz, z ekspertami rozmawiamy o tym, jak działa miasto. Program powstaje we współpracy z m.st. Warszawa.

 • Celem programu jest analizowanie kluczowych zagadnień w dziedzinach sportu, religii i polityki w oparciu o rzetelną wiedzę politologiczną. Program składa się z dwóch części. W pierwszej części omawiać będę tematy szczególnie ważne - czasami będą to sprawy bieżące; innym razem skupiać się będziemy na zagadnieniach bardziej teoretycznych. Druga cześć to wywiad jeden na jeden z ciekawymi osobowościami świata sportu, politologii i religii. Przybliżać będziemy sylwetki tych, mniej i bardziej znanych, osób, jednocześnie omawiając sprawy istotne dla środowiska w którym się znajdują.

 • Polska pomoc to marka polskiej współpracy rozwojowej realizowanej przez MSZ we współpracy z polskimi instytucjami publicznymi, organizacjami pozarządowymi i lokalnymi podmiotami w krajach partnerskich. Za pomocą podcastów będziemy informować o zaangażowaniu Polski w pomoc humanitarną i rozwojową będącą częścią polityki zagranicznej kraju.
  //
  Polish Aid is a brand of Polish development cooperation carried out by the MFA in cooperation with Polish public institutions, non-governmental organizations and local entities in partner countries. We will use podcasts to inform about Poland's involvement in humanitarian and development assistance, which is part of the Polish foreign policy.

 • An inside look at the work of America's state and local prosecutors. Brought to you by the National District Attorney's Association, the oldest and largest national, nonpartisan organization representing state and local prosecutors in the country.

 • This podcast is two teenagers point of view on racism

 • Nilüfer gündemi artık “Nilüfer’de Bu Hafta” podcastinde.

  Hasiye Yiğitbay ve Ali Cenk Algün'ün hazırladığı, her pazartesi yayınlanan Nilüfer’de Bu Hafta podcastiyle Nilüfer Belediyesi'nin hizmetlerini, Nilüfer'deki kültür, sanat, spor, sosyal etkinliklerini takip edebilecek, sürpriz öneri ve bilgilendirmelerle Nilüfer’li olmanın ayrıcalıklarını yaşayacaksınız.

  Farkında olmadığınız, gözden kaçan, yeterince tanımadığınız kişiler, mekanlar, yerler, etkinlikler Nilüfer’de Bu Hafta podcastiyle karşınızda olacak.

  Nilüfer Belediyesi podcast yayınlarını Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Deezer gibi podcast platformlarının yanı sıra www.nilufer.bel.tr/podcast adresi üzerinden de takip edebilir, dinleyebilirsiniz.

  Görüş ve önerilerinizi podcast@nilufer.bel.tr adresi aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

  Kulağınız bizde olsun!

 • Nazywam się Radosław Budnicki i na co dzień prowadzę autorski podcast Lepiej Teraz oraz jestem redaktorem prowadzącym podcast Po Ludzku o Pieniądzach.

  Starostwo Powiatowe w Mońkach zaprosiło mnie do współpracy i wspólnie stworzyliśmy pierwszy w Polsce podcast samorządowy, który nazwaliśmy: „51-szy Stan”.
  Wynika to z faktu, iż spora część mieszkańców powiatu monieckiego jest historycznie związana z emigracją do USA.

  Ziemia Moniecka kolejnymi falami migracji już od XIX wieku tworzyła silną grupę polonii amerykańskiej, więc naturalnym wydaje się, że do 50 Stanów Ameryki należy dodać kolejny, 51 Stan – Stan Ziemi Monieckiej. Na Powiat Moniecki składa się 7 gmin położonych w niezwykle atrakcyjnym przyrodniczo centrum województwa podlaskiego.

  Audycja, mimo że jest podcastem samorządowym, w swoim charakterze nie jest słuchowiskiem o kolejnych kilometrach budowanych dróg i chodników, ale z założenia ma inspirować, ciekawić i zachęcać do poznania walorów Powiatu Monieckiego.

  W bardzo przystępnej formie przedstawimy Wam najciekawsze atrakcje turystyczne, przyrodnicze, kulturowe i historyczne naszego regionu. Wysłuchacie co nas inspiruje, motywuje i sprawia, że żyje nam się tu dobrze. Poznacie ludzi pełnych pasji oraz miejsca, które zechcecie odwiedzić.
  Każdy ma swoje ukochane miejsce do życia, a my chcemy zaprosić Was do naszego gościnnego domu. W tym podcaście dowiesz się, dlaczego warto nas poznać, odwiedzić, a może i zamieszkać.

 • Backend na froncie to podcast prowadzony przez wieloletniego backend developera związanego z platformą .NET. Co 2 tygodnie pojawiają się nowe rozmowy z gośćmi na temat technologii, rozwoju i ścieżek kariery.