Polen – Nye podcaster

 • To się nie miało w ogóle wydarzyć, ale złapałam za dyktafon w telefonie no i jest. Nieobrobione, surowe, ale mam nadzieję, że nie suche. Możecie mnie też znaleźć na Instagramie, gdzie nadaję z częstotliwością bezczelną: www.instagram.com/ioannahh oraz - rzadziej, lecz bardziej składniowo - na blogu www.ioannahh.pl
  Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcecie zostawić mi swój komentarz na temat tego, co tutaj słyszycie. Wybaczcie niedostatki techniczne - dopiero się tego uczę i pozwalam sobie na popełnianie błędów i eksperymenty. Potowarzyszycie mi w tym?

 • Byłam menagerem w międzynarodowej korporacji. Odnosiłam sukcesy, aż pewnego dnia straciłam wszystko co kochałam. Przeszłam rozwód, depresję, odrzucenie, samotność, brak zrozumienia, brak pieniędzy. Byłam na szczycie, byłam na dnie. Nie umiałam żyć i nie żyć też. Z biletem w 1 stronę wyjechałam do Azji.

  Dzisiaj jestem silna, odważna, zadowolona z życia, podróżuję po świecie, odkrywam najpiękniejsze jego zakątki, spotykam ludzi, celebruję życie. Jestem szczęśliwa, spełniona, pełna pokory i wdzięczności. Mam dużo energii, czasami cięty język, ale zawsze ogromne, przepełnione miłością do ludzi serce.

  Zbyt bardzo cenię sobie wolność, by zakładać maski. Wszystkie, które przez lata nagromadziłam, które tak przyległy, że nie wiedziałam czy to maska, czy to moja twarz - zrzuciłam mieszkając w klasztorach Tajlandii. Pomogła mi w tym medytacja.
  Mój kanał jest o prawdziwym życiu, bez upiększania i ściemy.
  Znajdziesz tu wiele inspirujących nagrań, bowiem zapraszać będę gości, którzy są wolni, żyją luksusowo, bo luksus to nie stan konta, to prawo decydowania o sobie, to życie wg własnego scenariusza, tak, jak lubisz! Będzie o szampanie i Mercedesie, będzie o lumpeksie, o nadwadze, o tajemniczym kochanku, o braku pieniędzy i zakupach w Emiratach Arabskich. Będzie o biedzie, bogactwie, o sławie, próżności, o seksie i samotności we dwoje. Będzie o podróżowaniu, o mnichach buddyjskich, o braku korzeni lecz ogromnych skrzydłach. Znajdziesz tu dla siebie wiele inspiracji, dodawać Ci będę odwagi i wsparcie, bo to jest kanał o życiu, o prawdziwym życiu.

 • Oboje jesteśmy psychologami oraz psychoterapeutami a ten podcast nagrywamy dla osób, które interesują się prywatnie i zawodowo, psychoterapią oraz zagadnieniami psychologicznymi.

  Kasia Bilnik-Barańska - psycholog, psychoterapeuta, trener, coach.
  Daniel Melerowicz - psycholog, psychoterapeuta, trener, coach, wykładowca.

  Pracujemy w Laboratorium Psychoterapii STRUKTURA w Katowicach, gdzie prowadzimy psychoterapię indywidualną oraz terapię partnerską. Z parami pracujemy w układzie dwa na dwa i prowadzimy ją razem.

  Często rozmawiamy o naszej pracy, związanej z zagadnieniami psychologicznymi, dzielimy się swoimi doświadczeniami terapeutycznymi, a w ośrodku uczestniczymy w zespołowych superwizjach.

  Nasze rozmowy uświadomiły nam, że istnieje mnóstwo nieporozumień związanych z psychoterapią, dlatego chcielibyśmy przybliżyć słuchaczom obszar związany ze zdrowiem psychicznym, psychologią, terapią, rozwojem osobistym itp.

  Chcemy poruszać tematy dotyczące dobrostanu psychicznego i funkcjonowania ludzkiej psychiki, wyjaśniać różne terminy związane z terapią, rozwiewać mity na jej temat, ale również mówić o tym, czym naszym zdaniem jest dobra pomoc psychologiczna, a co nią nie jest i na co zwracać uwagę.

  Podcast ten kierujemy także do profesjonalistów zajmujących się zdrowiem psychicznym, pracujących z innymi ludźmi, również do osób które myślą o zawodzie psychoterapeuty, przybliżając blaski i cienie tej profesji. Chcemy polecać ciekawą literaturę, zwracać uwagę na dobre szkolenia, przybliżać i omawiać różne nurty w terapii.

  Jako że pracujemy z parami, chcielibyśmy również dużo mówić o relacjach międzyludzkich, o tym dlaczego jedni ludzie potrafią się ze sobą porozumieć a inni nie, jak budować dobre związki i w jaki sposób się ze sobą efektywnie komunikować.

 • Nazywam się Monika Podbielska i będę Twoim przewodnikiem po nauce języka angielskiego.

  Od wielu, wielu lat zajmuję się nauczaniem języka angielskiego osób dorosłych. Ten podcast jest dla Ciebie, jeżeli uczysz się języka od wielu lat i w końcu chcesz przeskoczyć na wyższy poziom, nie widzisz szybkich postępów w nauce, czujesz, że tkwisz w miejscu lub, że wszystko zapomniałeś i musisz zaczynam od początku lub chcesz podtrzymywać znajomość języka na swoim poziomie i nie chcesz go zapomnieć.

 • To jest podcast Podcast Internetowych Sprzedawców, w którym chcę nauczyć Cię jak zwiększać sprzedaż i przy okazji nie zwariować. Od wielu lat pomagam polskim przedsiębiorcom internetowym zdobywać nowych klientów oraz zamieniać obserwatorów w kupujących. Dlatego jeżeli startujesz w sprzedaży internetowej lub prowadzisz ten biznes od lat, ale chcesz to robić skuteczniej i mieć więcej czasu dla siebie, usiądź wygodnie i skorzystaj z mojego doświadczenia. Jestem 100% praktykiem. Autorem bloga PerswazjaWSprzedazy.pl, współtwórcą systemu do email marketingu GetAll.pl oraz założycielem i Twórcą Akademii Social Media - wyjątkowej uczelni, która kształci przyszłych Social Media Expertów. Słuchaj, wdrażaj i ciesz się efektami. Ty zajmij się biznesem, a ja powiem Ci jak zwiększyć sprzedaż.

 • Chris Spurvey is an author and in the trenches entrepreneur and sales leader. The goal of the It’s Time to Sell™ Podcast is to share inspiring stories from entrepreneurs, sales professionals and non-sales sellers about their journey from struggling in sales to become more effective at it.
  Chris’s goal is to deconstruct 21st century leaders and extract modern day sales strategies, tools and tactics that listeners can use to improve their business and life.

 • Welcome to the The Event Planners Club Podcast On the podcast, EPC brings together event planning experts and vendors to share with you their best practices. To learn how EPC can help your event business simply go to www.eventplannersclub.com.

 • Boss Girl Creative Podcast, hosted by Taylor Bradford, teaches women creatives how to stand out in a sea of noise so that they can get more leads, book more clients, generate more revenue, make an impact and create a life they want to be living.

 • Wywiady z właścicielami sklepów internetowych i e-commerce managerami o tym, jak prowadzą swoją działalność w internecie, o ich doświadczeniach i przemyśleniach. Odkrywam to, jak budują swój biznes i realizują cele zawodowe i prywatne.

 • Podcast o rozwoju managerskim dla Kobiet.

 • Jeremy Chatelaine, founder of QuickMail.io and Jack Reamer, founder of EmailsThatSell.com talk about the strategies and tactics around cold email outreach.

  Straightforward, to the point, no fluff for actionable insights to help you succeed with your cold email outreach.

 • Running Remote is a podcast about building and scaling effective, remote teams.

  Join us as we dive inside the minds and processes of CEOs, managers, nomads, and dynamic entrepreneurs who are building impactful businesses and organizations through this new and innovative movement. They’ve thrown out the traditional rules and business textbooks, and are actively finding new ways of organizing their teams, driving productivity, and scaling their growth. www.runningremote.com

 • Marketing w Wersji Audio to podcast marketingowy i biznesowy zawierający głosową wersję artykułów z mojego bloga charzynska.pl.

  We wtorki, czwartki i soboty nowy odcinek pełen rzetelnej, sprawdzonej i ciekawej wiedzy marketingowo-biznesowej!

 • Podcast o komunikacji, przełamywaniu barier mówienia (po angielsku, ale nie tylko) i szczęściu w życiu. Po więcej zachęcam do odwiedzenia: www.talkersi.pl

 • Podcast o nowych technologiach, biznesie elektronicznym, mediach społecznościowych i relacjach międzyludzkich. Prawie o wszystkim.

 • O ochronie danych z przymrużeniem oka dyskutują "ta Pani od RODO" i "ten Pan od RODO. NIe ma tematów tabu, nie problemów, których nie poruszą. Szczerze, bez zadęcia i bez ograniczeń.

 • Twoja firma pozyskuje małą liczbę leadów B2B ?
  Na samą myśl o wykonaniu cold call'a czujesz ból brzucha ?
  Co miesiąc brakuje Ci ciągłości w realizacji targetu handlowego ?
  Do ostatniego dnia miesiąca nerwowo zaglądasz na raporty sprzedażowe ?
  Chcesz zbudować relację ze swoimi klientami biznesowymi wykorzystując metody aktywnego słuchania ?
  Sam zarobiłem dla firmy w której pracowałem w ciągu roku 8 000 000 PLN. Obecny rok z zespołem, którym kieruje, będę zamykał na poziomie kilkudziesięciu milionów PLN.
  Pomogę Ci rozwiązać te problemy oraz wiele innych z obszaru sprzedaży i zarządzania.

 • Companies today are facing a global war for talent. At the same time, the talent with the skills companies are fighting over wants more flexibility around the way they work and the way they live.  


  Talent now has a choice and this is pushing companies to change. We will bring together thought leaders, staffing experts, and top freelancers to talk about the changing nature of work and how companies can navigate these changes to attract talent that will alter the course of their business to ensure success as the pace of technological disruption increases.


  Welcome to the Talent Economy podcast.

 • Radosław Budnicki, mentor, coach, twórca popularnego podcastu „Lepiej teraz” rozmawia ze swoimi gośćmi o tym, jak odnaleźć się w finansach oraz o tym, jak sprawić, aby pieniądze dobrze służyły realizacji naszych celów życiowych. Po ludzku i zrozumiale.

  Partnerem podcastu jest Generali Investments Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA które działa na podstawie decyzji Komisji Papierów Wartościowych (obecnie: Komisja Nadzoru Finansowego) z dnia 1 czerwca 1995 r., nr decyzji KPW-4073-1\95.