Tsjekkia – Nye podcaster

 • Every week we have conversations with the most successful people in our network. We learn their stories and the lessons learned before diving in and getting the real "meat." Every single show has actionable takeaways that listeners can implement in their own life or business. We focus on topics around traffic, brand awareness, wealth growth, podcasting, marketing automation, mindset, lifestyle, and business systematization but have been known to go pretty "off script" from time to time to discuss a wide variety of topics to help people improve their lives. We describe our show as "A Life Improvement Podcasting Masquerading As A Business Podcast."

 • Duke Plastic Surgery Resident Review Podcast
  Hosts Rachel Hein, Heather Levites

 • Rozhovory s expertmi z rôznych oblasti, ich zvyky, nástroje, mentálne, modely, obľúbené knihy a ďalšie.

 • SFG 2 kettlebell instructor
  Autor programu #TrvalaPremena
  Člen teamu #RadyActiveCoach
  Spoluzakladateľ projektu #StaraSkolaSlovensko
  #KettlebellSlovensko
  Zakladateľ a predseda OZ ĽadoBorci Slovensko #LadoBorciSlovensko

 • Se značkou BeTee budujeme lovebrand, kráčíme na cestě za vytyčenými cíli a propojujeme komunitu ambiciózních lidí.
  Náš podcast je pro všechny, kteří chtějí budovat nejlepší verzi sama sebe, plnit si své nejtajnější sny nebo si jen poslechnout tlachání dvou nejlepších kamarádek a zakladatelek projektu BeTee.

 • Our mission is to help schools, leaders and teachers that either need to prepare for or already are in a remote learning situation because of the COVID 19 situation.
  We want to deliver inspiration, advice, methods and connect you with other schools, leaders and teachers so that we can exchange experiences and all create better remote learning for all learners.

  And we want to evaluate and learn from the current situation and we are convinced that this situation also will lead to a lot of new opportunities and fuel innovation.

  The team: Philippa Wraithmell, Abdul Chohan and Jakob Esben Hansen

 • Odpovídáme na nejčastější otázky kolem financí. Zajímá vás jak se nenapálit na hypotéce, jak poznat nebezpečnou investici? Jak nežít od výplaty k výplatě? Nebo jestli investice do zlata vynese víc než do kryptoměn?

  Reagujeme na aktuální dění ve světě. Chcete být v obraze? Poslouchejte náš podcast a dejte odběr, ať Vám ani jeden díl neuteče. :-)

 • Životný cyklus cigaretového špaku alebo riasy, ktoré zachránia zem? Dve vedkyne vám predstavia svoje srdcové témy a časom zistíte aj to, ako funguje chémia v ľudskom tele pri zamilovaní a ako môže bowlingová guľa za ekologickú katastrofu. Veronika a Anna vás prevedú svetom chémie v praktickom živote.

 • Premier general pediatric practice in the heart of the Metro East region of St. Louis! Join us as we explore the latest from the world of pediatrics with a large dose of fun!!!

 • Rozhovory a reportáže z vědeckého prostředí

 • Rádio Slovensko v relácii Z prvej ruky prináša aktuálne debaty na politické, občianske a spoločenské témy, ktoré rezonujú v spoločnosti.
  Diskusiu Z prvej ruky pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. Témy sa dotýkajú najmä oblastí ako sú politika, ekonómia, legislatíva, občianske právo, NRSR - parlament, vláda SR, či európske inštitúcie.

 • Večery na FF UK jsou český podcast pro ty, kdo odmítají stát na místě, znají opojnou chuť vzrušení z nového dobrodružství a chtějí se nadšeně rozeběhnout k bráně poznání, aby odhalili tajemství skrytá za ní. :-) Buďte příště s námi přímo ve Velké aule, je to paráda -- přihlaste se k odběru novinek na https://neurazitelny.cz! :)
  Chceme potěšit všechny, kdo si rádi poslechnou podcast česky, jednoznačně prokázat, že přednášky nemusí být nudné, a vtáhnout vás do úžasných příběhů, které se píší všude kolem nás.
  V popisu epizody najdete odkaz na video přednášku pro milovníky pohyblivých obrázků. ;-)

 • V dnešním globalizovaném, technologickém a nejistém světě záleží stále více na kvalitním vzdělávání, získávání znalostí a dovedností, poznávání vlastního talentu nebo také poznávání silných a slabých stránek. Budování kariéry už nefunguje tak, jako dříve. Člověk nezůstává v jedné společnosti nebo oboru celý život, naopak se musí rychle adaptovat na rychle se vyvíjející pracovní trh a být tak maximálně flexibilní. Je těžké předpovídat změny, které nastanou v kontextu automatizace, robotizace nebo umělé inteligence. V tomto podcastu chceme představovat hosty, které mají právě v těchto tématech co říct, rozvíjet debatu a inspirovat.

 • Diskusná relácia Rádia_FM o spoločenských fenoménoch z oblastí umenia, kultúry, moderných dejín a tiež o rôznych aktuálnych predmetoch verejného záujmu. Program Chrobák v hlave_FM s Jakubom Joštom vysielame každý druhý pondelok medzi 20:00 a 22:00.

 • Živé Mesto_FM s Milotou Sidorovou a Líviou Gažovou je jediná slovenská rozhlasová relácia o urbanizme a architektúre. Reaguje na súčasné spoločenské, technologické a environmentálne problémy, a upriamuje pozornosť na udalosti a na ľudí, ktorí robia mesto živým. To všetko každý druhý pondelok od 20:00 do 22:00 na vlnách Rádia_FM.

 • In one hour episodes, a filmmaker and a mathematician analyse the Covid-19 epidemic and make predictions about its consequences.iTunes: https://podcasts.apple.com/gb/podcast/the-corona-hour/id1505184436Stitcher: https://www.stitcher.com/podcast/the-corona-hour/

 • Rozhlasová miniatúra o tom, prečo sa to, či ono, volá tak, ako sa volá...

 • Motoristický podcast vedený nadšencem do automobilů a motocyklů.Pravidelné novinky ze světa motorismu a řešení jednotlivých motoristických témat.

 • Podcast a blog o kybernetickej bezpečnosti a odvrátenej strane technológií okolo nás. Najnovšie incidenty, správy a zaujímavosti zo sveta digitálnych technológií komentované tak, aby im každý porozumel.

 • The official SwiftUI Views Audio Guide!
  This podcast goes along with the free book "SwiftUI Views Quick Start" found at https://www.bigmountainstudio.com/free-swiftui-book

 • As a highly secure personal server, Urbit aims to deliver on many of the ideas pioneered by the Cypherpunks. After nearly 20 years in development the platform has begun a phased launch. Urbit gives us persistent digital identity, a new benchmark for secure computing, and maybe even an open source response to modern social computing platforms like WeChat and Kakaotalk.