Episodi
-
Владислав «Доцент» Дутчак — офіцер бригади «Азов», історик, лектор. В інтерв’ю для Армія TV він розповідає про корпоративну культуру Азову, найкращі якості воїнів своєї бригади, про значення символів та цінності азовців.Доцент згадує, як потрапив до Азову, пояснює, що таке Хорунжа школа імені Миколи Сціборського, коротко переказує зміст «золотого фонду лекцій», який допомагає бійцям не лише воювати, а й розуміти, за що вони борються.Оборона Маріуполя, досвід перебування у полоні, а також багато інших цікавих та важливих тем торкаються у своїй розмові журналіст Армія TV та офіцер офіцер бригади Азов, тож дуже радимо нічого не пропустити.
-
Мюррей — американський військовий, який раніше служив у Повітрянодесантних військах США, а в 2022 році приєднався до Сил оборони України та став командиром роти в Міжнародному легіоні при ГУР МО. В інтерв’ю для Армія TV він розповідає, чому прийняв це рішення та чим відрізняється війна в Україні від тієї, в якій він брав участь в Афганістані.Мюррей також пояснює, які завдання виконує його підрозділ, згадує, як проходили його перші бої, і висловлює думки про тактику противника. Він ділиться своїм досвідом спілкування з українцями, в тому числі й на фронті, розповідає про нагороду, яку отримав, і як на його вибір відреагували рідні та друзі.
-
Episodi mancanti?
-
Як працюють аеростати та дирижаблі, де їх використовують під час війни? У новому випуску проєкту «Технології/Процеси/Війна» співзасновник Aerobavovna Юрій Висовень розповів про новітні технології, серед яких атмосферний супутник HAPS та про те, навіщо США та Китай проводять навчання з аеростатами. Де можна буде побачити дирижаблі та які країни вже зіткнулись із їхнім застосуванням? Що таке LTA та чи під силу аеростату перевезти танк? Скільки взагалі коштує такий повітроплав? Відповіді на ці запитання шукайте у новому відео на Армія TV.
-
Операторка дронів батальйону безпілотних систем 37 бригади морської піхоти Сірі – у гостях на Армія TV. У цьому інтерв'ю вона ділиться своїм досвідом служби та підготовки до неї. Сірі розповідає, як прийняла рішення долучитися до війська та як пройшли її перші місяці в армії. Вона також описує роботу з FPV-дронами, розповідає про поранення, як вона пережила цей досвід і яку підтримку отримує від близьких. А ще ділиться історією про те, як прийшла до ТЦК і від самого початку хотіла потрапити саме в 37 бригаду. Дивіться інтерв'ю, щоб дізнатися про історію Сірі та її службу в морській піхоті.
-
Герой України та офіцер Національної гвардії Євгеній Громадський – знову в гостях на Армія TV. У цьому інтерв'ю він розповідає про сучасну армію, командирську відповідальність, особливості навчання військових та необхідні системні зміни для розвитку Сил Оборони.У розмові йдеться про відбір особового складу, мотивацію, нагороди, нові підходи до підготовки військовослужбовців і ведення бойових дій. Євгеній ділиться своїми поглядами на армійське життя, сучасні виклики та те, що допомагає залишатися вмотивованим навіть після багатьох років війни. Дивіться нове інтерв'ю на Армія TV.
-
Як «Лелека» витримує обстріли, надійна система автопілота, та як навчають пілотів розвідувальних БпЛА. У новому випуску проєкту «Технології/Процеси/Війна» директор навчального центру підготовки пілотів БпАК «Лелека-100» з позивним «Азраїл» розповідає, як їхній центр перший в україні отримав сертифікацію від Міноборони та з травня 2023 року займаються (майже 2 роки) підготовкою українських пілотів.
Старший лейтенант Юрій Федоренко розпитав усе про специфіку навчання операторів та особливості БпАК «ЛЕЛЕКА-100», комплексу, перевіреного часом. Більше у новому відео на Армія TV.
-
У цьому інтерв’ю для Армія TV військова медикиня Юлія «Куба» Сідорова розповідає про свій шлях від Майдану на війну, бойовий досвід, про виклики й труднощі сучасної тактичної медицини. Юлія ділиться спогадами про найнебезпечніші моменти, службу в добровольчих підрозділах та в ЗСУ. Окрім того, розповідає про цивільне життя, про власний швейний цех і фешн-показ у Парижі, а також свій внесок в українізацію гри S.T.A.L.K.E.R. 2
-
Як працює звʼязок безпосередньо на полі бою? У новому інтервʼю на Армія TV інженер-інструктор Віктор Долгопятов розповість про актуальні та новітні засоби звʼязку та їх важливість на війні. Він стверджує, що зв'язок — це основа війни. Як українські бійці підтримують звʼязок у найважчих умовах? Як працюють ретранслятори? Чому небезпечно використовувати китайські рації Baofeng та чому Motorola така популярна серед військових? Про це та багато іншого дивіться в новому інтерв'ю на Армія TV.
-
Брати Яковлеви – герої нового інтерв'ю на Армія TV. Кирило та Данило – це снайпери з Харкова, які пішли в армію 24 лютого. Хлопці поділилися своїми думками про стосунки з командирами й сержантами, як усе працює в армії, і що потрібно змінювати у військовій системі.Також вони поговорили про серйозні теми: як ставляться до ворога, як розпізнавати фейки, і чому піхоту на фронті потрібно берегти. Дивіться нове інтерв'ю на Армія TV.
-
Як росіяни фабрикують кримінальні справи проти військових ЗСУ? Чому Женевські конвенції не працюють для наших військовополонених? Що повинен знати кожен, хто йде на війну? І як залишатися людиною навіть у найскладніших умовах?Про це все у новому інтервʼю на Армія TV розповідає правозахисник та офіцер ЗСУ – Максим Буткевич, який пробув у полоні 2 роки та 4 місяці.Військовий поділився своїм досвідом: від перших днів у Збройних Силах України до полону на Луганщині, розповів про стратегії виживання в умовах, де закони не працюють, і як відбувалося повернення додому.
-
Чи знаєте ви, яка ахіллесова п’ята систем РЕБ? Або чому портативні пристрої РЕБ можуть змінити хід війни? У новому інтерв’ю на Армія TV заступник директора «Піранья-Тех» Анатолій Храпчинський відповідає на ці та багато інших запитань. Ми говоримо про сучасні технології, штучний інтелект у дронах, перспективи української DARPA та навіть про те, як ухвалюються продуктові рішення для РЕБ.Як локалізуються українські розробки? Чи є місце для імітації сигналів у реальному бою? І хто взагалі забезпечує зв’язок для таких складних систем? Це відео — справжній must-watch для тих, хто цікавиться сучасними військовими технологіями та хоче зрозуміти, як інженери разом із військовими створюють майбутнє вже сьогодні. Дивіться нове інтерв'ю на Армія TV.
-
John is a former U.S. Marine who joined the International Legion of Ukraine to fight Russian invaders. John assumed that his skills and experience would be useful in combat, though modern warfare proved to be very different from anything that came before the full-scale invasion of Russia. John took part in liberating Kherson oblast, fought in Bakhmut, and was wounded. John told us about how modern warfare has evolved, and how the U.S. public opinion on the war has shifted during the last two years.
-
У цьому інтерв’ю ми поговорили із 24-річним капітаном ЗСУ Павлом із позивним «Кактус». Він розповів, як воює сьогодні, що думає про сучасну техніку, іноземних союзників і як узагалі потрапив у армію.
Павло згадує, як військова кафедра стала його стартом, чому труднощі загартовують і як вони з командою працюють із дронами та новою артилерією. А ще поділився, як це – керувати боєм, і розповів, чи планує залишатися в армії після перемоги. Дивіться нове інтерв’ю на Армія TV, щоб дізнатися більше про життя молодого офіцера та про те, що відбувається на лінії фронту.
-
Це інтерв’ю з музикантом Сергієм Сілаковим, більш відомим як thekomakoma, який вирішив стати на захист України та приєднався до лав НГУ. Сергій розповідає про свої емоції після мобілізації та чому обрав саме підрозділ «Буревій».Також thekomakoma розповів про те, як тримати баланс між творчістю і військовою службою, наголосив на важливості особистого прикладу та медійного впливу. Сергій також розмірковує, чи міг би бути кориснішим у тилу, як маркетинг допомагає залучати людей до служби, і де знаходить натхнення створювати нові проєкти навіть під час війни. Дивіться нове інтерв'ю на Армія TV.
-
До війни в Україні Джон був морським піхотинцем армії США. Коли він дізнався про повномасштабне вторгнення росії в Україну, то вирішив допомогти українцям боротися за свободу та незалежність, адже він морпіх і його навички та досвід були б тут дуже корисними. Джон приєднався до Міжнародного легіону при Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. Брав участь у боях за звільнення правобережної Херсонщини, захищав Бахмут, був поранений. У цьому інтервʼю на Армія TV Джон розповів про свій перший бойовий досвід в Україні, хто воює в Міжнародному легіоні при ГУР МОУ, як вдається долати мовний барʼєр із воїнами з України, бої проти ПВК «Вагнер» та як росіяни реагують на американських військових у бою.
-
Чим круті наші ракети «Пекло» і «Рута»? Які перспективи у наземного базування ракет та нових систем запуску? Що там із лазерною зброєю проти дронів, і як це взагалі працює?Також зачепимо тему дронів: від дронів-маток до FPV із ретрансляторами, розберемо, чим особливий «Ланцет» і дізнаємося, як відрізнити бойовий шахед від імітаційного. А ще поговоримо про найсвіжіші кадри ураження далекобійними дронами та про те, як росіяни обійшли нас у дронах на оптоволокні. Дивіться нове інтерв'ю з експертом Олександром Чендековим на Армія TV.
-
Олександр «Форбс» Гусаров – офіцер служби психологічного супроводу 12 бригади особливого призначення НГУ «Азов». Олександр розповів про роботу військових психологів, зокрема їхній бойовий досвід та методи взаємодії з військовими. Обговорили також ключові питання: як подолати стрес завдяки медитації, чому страх і тривога – це нормально, і що таке посттравматичне зростання. Згадали також роль армії як середовища можливостей, важливість мілітаризації суспільства та адаптації після повернення з полону. Дивіться нове інтерв’ю на Армія TV. Бригада «АЗОВ» шукає психологів. Щоб доєднатися до служби психологічної підтримки заповнюй анкету на сайті azov.org.ua. У коментарі обов'язково вказуй, що йдеш в «Азов» психологом. Застосунок «Drill», який покращить твої навички володіння зброєю: Google Play https://play.google.com/store/apps/de...App Store https://apps.apple.com/ua/app/drill-т...
-
У цьому випуску Армія TV поспілкувалася із керівницею медичної служби Третьої окремої штурмової бригади Вікторією Ковач. Обговорили, як із початку повномасштабного вторгнення змінилися підходи до медичного забезпечення у ЗСУ, а також торкнулися таких важливих тем, як мобілізація, мотивація військових, евакуація, засоби індивідуального захисту, аптечки, турнікети та психологічна підтримка.Підняли питання ставлення до людського життя в ЗСУ, значення державності та викликів, з якими стикаються військові медики й мобілізовані.Медична служба Третьої штурмової: https://www.instagram.com/ab3.medserv...
-
У новому інтерв'ю на Армія TV ми поспілкувалися з Анатолієм Остапенком, головним редактором OSINT-відділу «Телебачення Торонто». У розмові йдеться про основи розслідувань на основі відкритих даних (OSINT), як працює ця сфера в сучасному світі, і які виклики постають перед фахівцями. Анатолій пояснює, як організована робота OSINT-відділу, роль спеціалізованого софту, а також чи етично використовувати злиті бази даних у розслідуваннях.Окрім цього, обговорили ефективність OSINT-груп у росії, правила інформаційної гігієни, популярні інструменти для збору даних та навички, які можуть стати в пригоді українцям. Анатолій розповів про доступ до супутникових зображень, тренування HUMINT і те, як технології впливають на комунікацію в сучасному світі. Дивіться нове інтерв'ю на Армія TV.
-
Артем Дубина – боєць «Азову» та захисник Маріуполя. Військовий розповідає про важкі бої в місті, перші бойові виходи, поранення та як вони отримали наказ здатися у полон.Також Артем говорить про реалії перебування у ворожому полоні, зокрема про тортури в Таганрозі, трагедію в Оленівці та те, як моральний дух і віра допомагали вижити. Окремо обговорили повернення з полону, психологічні виклики адаптації до мирного життя, а також його мотивацію продовжувати боротьбу за Україну. Про все це та більше дивіться в інтерв’ю на Армія TV.
- Mostra di più