Episodi
-
В цьому випуску ми спробували максимально глибоко зануритись в тему фото та відео зйомок. Хто це робить, для кого і навіщо. Як це робити. Які є алгоритми дій при зйомках та монтажі. Сподіваємось, що після цього випуску питань у вас буде менше, а бажання знімати/монтувати більше 🙂
-
Другий випуск дайджесту новин про веслування. В цьому випуску новини про нові дошки та команду Starboard, новий каяк Pyranha, пакрафт Kokopelli, мотузки від Hiko та Palm та багато всього іншого.
-
Episodi mancanti?
-
Пілотний випуск нового формату від каналу "А весла де?" під назвою "Весловини". Це огляд, підбірка, дайджест (називайте як хочете) новин зі світу веслування. Про щось ви напевно вже знаєте, про щось ніколи б і не дізнались. Менше з тим, якщо вам цікаві новини, що стосуються веслування - це може бути вам цікавим!
-
Цей випуск у нас вийшов дещо довгий. Але максимально насичений корисною інформацією. Тут про функціональне тестування, як в цілому, так і для веслувальників. Про харчування - що робити, щоб не набирати зайвого. Про тренування - як це робити максимально ефективно та без шкоди здоров'ю. Короче, у двох реченнях не описати, але ви точно щось нове та корисне дізнаєтесь!
-
В цей раз спілкуємось з Андрієм Анісімовим. Каякером, САПером (чи все ж таки САБером?), засновником українського бренду САП дощок Rapid та Української Федерації САП та серфінгу. Якщо вам близька тема САПу чи веслування в цілому, то ця розмова точно для вас!
-
На цей раз ми нарешті добрались до Андрія Лисенка. Багато цікавої інформації від каякера, який має колосальний досвід. Можливо, дещо прозвучить не дуже мотиваційно, проте максимально щиро. Якщо ви знаєте Андрія, то вас нема шо запрошувати, а якщо не знаєте - то ви точно не пошкодуєте 🙂
-
В цьому пред новорічному випуску ми спілкуємось зі Свєтою здебільше про зимовий каякінг. Що це таке, чому не варто його боятись і що насправді це неймовірна активність в холодну пору. Сподіваємось, що після цього випуску ви точно знайдете в собі бажання вийти на воду взимку!
-
Спілкуємось з Женєю про каное. Що це таке взагалі, чим відрізняється від каяка, кому може бути цікавім та в чому взагалі прикол?
-
В цей раз ми спілкуємось з Льошею Дудковим. Про його шлях в каякінгу і здебільшого про фристайл каякінг. З цього епізоду ви дізнаєтесь еволюцію каякінгу та історію виникнення фристайлу на каяках. Як правильно казати - фристайл чи родео? З чого почати та де можна займатись фристайлом та що таке постійний процес пошуку.
-
Цей випуск присвячується річниці нашого подкасту. Ми згадуємо всі наші попередні випуски та все що повʼязано з ними. І вкотре намагаємось трошки слідувати трендам подкастів :)
-
В черговому випуску Сергій Хвостенко, як один зі старожилів українського веслування, розказує про становлення та розвиток українського каякінгу з далекого 1986 року. Про створення клубу "Baydarka.zp.ua", про його структуру та ідеологію. Про веслування в Іспанії та Туреччині та про те як прививати любов до активностей своїм дітям.
-
Мультиспортивна Аня розказує про свій досвід у різних видах веслування - каяк, САП, драгонбот, рафт. Про те як зберегти психологічну стійкість за рахунок того ж веслування. Про тренування, змагання та подорожі. Як почати та не кинути веслувати.
-
На цей раз поговоримо про досі "не популярне" направлення в САП - фристайл. Тобто виконання різних трюків на дошці САП. Єгор Тараско - сапер із Запоріжжя який пропагандує цей напрямок і з радістю розповідає про його особливості. Що це таке взагалі, навіщо це робити, як почати і що треба, щоб про це дізнавалось все більше і більше людей. Посилання на
Instagram сторінку Єгора https://www.instagram.com/yehor_tarasko/
Youtube Freestyle SUP Japan https://www.youtube.com/@freestylesupjapan
Youtube Freestyle SUP Portugal https://www.youtube.com/@supfreestyle -
Цей час настав! Нарешті ми поспілкувались з відомим і досвідченим каякером, зіркою і про райдером - Євгеном Івановим. Поговорили про насичене каякерське життя, про розвиток каякінгу в Україні. Про можливі нові місця для вайтвотер каякінгу і як планувати власні сплави. Супер надихаючий випуск для тих хто "в темі", а також для тих хто ще вагається пірнути в цей світ :)
Допис про річку Люту https://ivanovuskayaks.blogspot.com/2021/12/blog-post.html
Радимо почитати і інші дописи!
Канал Євгена де ви можете знайти і речі про які говоримо в подкасті https://www.youtube.com/@yevheniiivanov2809
Сайт застосунку https://whitewater.guide/ -
Друга частина із серії "Все що ви хотіли спитати у тренера". На цей раз спілкуємось із самим старожилом Каяк Каное Центр Київ. Який весь цей довгий час спостерігав та супроводжував розвиток каякінгу. А тепер весь набутий досвід успішно передає всім охочим. В цьому випуску ви дізнаєтесь, що у кожного тренера-інструктора може і має бути свій особистий індивідуальний стиль як викладання, так і підходу до учнів.
-
Все що ви хотіли дізнатися про тренування на каяку, але боялися чи не знали в кого спитати. Навіщо взагалі тренуватися і як часто це потрібрно робити. Що ще окрім веслування варто робити. Наскільки важливе спорядження для тренування. Настя Чернова - екс-профейсійна спортсменка і тренер, розкаже все це і не тільки в цьому епізоді.
-
Кануполо - що це за гра і хто в неї грає. Як вона зявилась в Україні і як далі розвивається. Чим корисне буде кануполо для дітей та навіщо їм займатися дорослим. Все це та багато інших аспектів цього водного виду активностей обговорили з Мирославою Ткаченко (дитячим тренером з КП) та Олексієм Ломакою (Віце-президентом Федераціїї КП).
Сайт Федерації кануполо України: https://canoepolo.org.ua/ -
В цьому епізодні нашем гостем став Тарас Білошицький. Майстер спорту, тренер та керівник тур-клубу. Спілкуємось з ним про катамараний спорт - про його минуле та майбутнє. Про тур-клуб Манівці. Про дитячий спорт та туризм. Про безпеку на воді та змагання з водного туризму. Якщо вам не вистачає прикладів, як можна і варто самостійно робити правильні і необхідні речі - то цей випуск вам точно допоможе!
-
А що ви знаєте про зародження та еволюцію каякінгу? Впевнені, що з цього епізоду ви дізнаєтесь дуже багато нового. Спілкуємось з Євгеном Рибалкіним про історичну складову каякінгу. Про традиційний або гренладський каякінг в цілому. Про комьюніті поціновувачів саме такого виду. Про каяки та весла ручної роботи. Про індивідуальні тренування та чи можна чомусь навчитися самостійно? Посилання на лекцію Харві Голдена про конструкцію арктичних каяків і весел https://youtu.be/OTmcLhBNxjU
- Mostra di più