Episodi
-
Справа «Вагнера» частина 4: Григорій Омельченко, про "кротів" в Офісі президента України та наслідки для керівництва держави через зрив операції (30.01.2021). Після скандалу, який виник через зрив ймовірної спецоперації з затримки Вагнерівців, генерал-лейтенант СБУ Григорій Омельченко написав докладний звіт про те, як це відбувалось. З його слів, він достеменно знає хто був присутній на нараді президента Зеленського, на якому було прийнято це важливе рішення. Омельченко відповів "Когніта\Інкогніта" на запитання, про можливі наслідки дій вищого керівництва
-
Тетяна Катриченко, про обмін полоненими та чому цей процес став інструментом політичної гри (23.01.2021). Одна з версій чому спецоперація з затримки бойовиків ПВК "Вагнер" ймовірно була зірвана - це обмін полоненими. Мовляв, це був компроміс між Україною та Росією. Але з літа минулого року Кремль не видав жодного бранця. Члму так відбувається спитали у координатора Медійної ініціативи за права людини Тетяну Катриченко.
-
Episodi mancanti?
-
Віктор Ягун, про складність підготовки спецоперацій та чому журналісти можуть помилятись у своїй версії (15.01.2021). Зрозуміло, що операції, які розробляють спецслужби, складні. Кожен крок і їх послідовність повинні бути сплановані, а їх виконання чітким. Генерал-майор СБУ Віктор Ягун пояснює, чому до операцій залучають малу кількість оперативників, а злив інформації не завжди буває достовірним.
-
Володимир Бойко, про державну таємницю, її класифікацію та хто до неї має доступ у владі
-
Політик Тетяна Чорновол коментує хід своєї кримінальної справи, докази від Державного Бюро Розслідувань та особисту образу Президента.
-
Кремль давно взяв за правило труїти своїх політичних опонентів, як на території самої Росії так і за кордоном. Цього разу жертвою ФСБ став опозиціонер Олексій Навальний. Колишній Голова головного слідчого управління СБУ Василь Вовк пояснює, чому саме цей спосіб обирає Росія, та чи варто вірити самому Навальному.
-
Коли Україна зіткнулась з всісвітньою пандемією, виявилось, що медична система до цього взагалі не готова. Проте, як із війною, на допомогу лікарям прийшли волонтери. Апарати ШВЛ, кисень та захисний одяг робітникам першими повезли саме вони. Політик і волонтер Оксана Корчинська розповіла, який приклад вони дали політикам, і чи вдалось стабілізувати ситуацію.
-
Політик Юрій Михальчишин пояснює небезпеку законопроекту президента про реформу СБУ та чому голова цього відомства Іван Баканов відкрито проти цього не виступить.
-
Конституційна криза у парламенті вплинула на відносини між президентом Володимиром Зеленським та спікером Верховної Ради Дмитром Разумковим. Подейкують, що у останнього з’явилась своя невелика група серед народних депутатів. Народний депутат України від фракції "Європейська Солідарність" Іванна Клімпуш-Цинцадзе поснює, як самі парламентарі на це реагують і як це позначається на їх роботі.
-
Конституційний суд України визнав неконституційним майже все антикорупційне законодавство. Президент Володимир Зеленський розкритикував таке рішення та пішов у пряму конфронтацію з даним органом. Це не перша подібна ситуація, але вони негативно позначуються на державності країни. Колишній суддя Конституційного Суду Микола Козюбра пояснює, як вийти з цієї кризи з мінімальними втратами.
-
Сполучені Штати Америки на даний момент можна назвати союзником України. Ця держава актуалізує санкції проти Російської Федерації, допомагає нам у військовій сфері та підтримує на міжнародній арені. Чи зміниться це з наступним президентом США? Розповідає колишній міністр закордонних справ України та надзвичайний та повноважний посол України Володимир Хандогій.
-
Коли в Україні ввели вимушений локдаун, через пандемію, на карантин разом із дорослими вирушили і діти. Питання, як налагодити дистанційне навчання кожна школа та університет вирішували окремо. Чи впорались вони, та чи позначиться це негативно на знаннях дітей розповів колишній міністр освіти України Сергій Квіт.
-
Військові та добровольці стали окремим прошарком суспільства в Україні. Вони мають свою думку і не соромляться її висловлювати. Думки деяких лідерів військового руху в спецвипуску «когніта\інкогніта».
-
Між Вірменією та Азербайджаном знову спалахнули бої за територію Нагірного Карабаху. Кого повинна підтримати у цій ситуації Україна та чи вплине конфлікт на відношення між національними меншинами у нашій державі, розповідає колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін.
-
В цьому випуску, колишній міністр інфраструктури України Володимир Омелян детально пояснює свою думку, щодо діючої української влади та аналізує помилки попередньої. Включно зі своїми.
-
Вже цієї весни по всій Україні пройдуть місцеві вибори. Росія разом зі своїми маріонетками з так званих «ЛНР» та «ДНР» наполягали, щоб вони пройшли на непідконтрольних територіях. Один представників України у тристоронній контактній групі в Мінську Денис Казанський пояснює, чому це не відбудеться, до поки Кремль не відасть контроль над українським кордоном на Сході.
-
Мова є основою будь суспільства і держави. Враховуючи століття русифікації і пригнічення української мови блогер Остап Українець пояснює, чому саме зараз нашій державі важливо розвивати і пояснювати громадянам важливість цього процесу.
- Mostra di più