Episodi
-
Karas padėjo atskirti kas juoda, kas balta, kas su mumis, kas prieš mus. Atrodo teisinga savus šlovinti, priešus smerkti. Dar galima smerkti tuos, kurie smerkia. Galima smerkti ir tuos, kurie nesmerkia.
Platus pasirinkimas. O kaip su galimybe nesmerkti? Ar turim tam jėgos? Ar turim tam išminties?
Gana ilgai svarstėm ar skelbti šį įrašą. Galiausiai nusprendė skelbti. -
Vadovai sulaukia patarimų, kad pasitikėtų savo darbuotojais ir taip motyvuos darbuotojus siekti rezultatų. Ar tikrai pasitikėjimas padeda pasiekti rezultatų? Paklausykit ir pasakykit savo nuomonę.
-
Episodi mancanti?
-
Atrodo tema apie prasmę turėtų būti sunki. Bet gavosi gana lengvai. Esame patyre kaip pavyksta nusivilti "prasmingu" gyvenimu. Žinome iš ko turėtų gautis prasmingas gyvenimas. Ar to pakanka, kad gyventume prasmingai? O gal pakanka gyventi naudingai?
-
Karo realybės nepaneigsi. Ji yra. Kas čia teisus, kas ne gal jau neverta komentuoti. Tačiau kaip mus nauja realybė paveikia, ką galim pakeisti patys. Kalbėdami jautėm ir savo ribotumą, ir viltį, ir net kai kurias galimybes suvokėm. Gero klausymo.
-
Laimė ir nusitaikymas į laimę. Ar galima pasiekti laimę? Tai filosofinis ir psichologinis klausimas, kai gerovės tikslai dominuoja psichologų ir politikų darbotvarkėje. Ar laimingumą mums kas nors gali suteikti? Ar mes, siekdami malonumų, artėjame prie laimės? Gali būti, kad, bandydami užpildyti savo gyvenimo taurę malonumais, tolstame nuo laimės. Paklausykit ir pasidalinkit savo laimės ieškojimo ar nelaimingumo atsisakymo keliais.
-
Kiekvienas darome daugybę sprendimų kasdienybėje. Ar verta apsispręsti? O gal gerai atidėlioti? Kas daro sprendimus sunkiais? Kviečiame surasti savo klausimą apie apsisprendimus.
-
Grėsmes jaučiame. Kartais pagrįstai, kartais ne. Kaip tai atskirti? Ar gali būti, kad grėsmėmis maitinamės? Ar galime pasirinkti kitą santykį su grėsmingais įvykiais?
-
Kaip taip gaunasi, kad negali sustoti, kai įsitrauki į netinkamą tempą. Dažniausiai per intensyvų tempą. Daug kam pažįstami klausimai. Ieškom kaip taip atsitinka ir ar yra koks būdas sustoti laiku? Ar reikia sustoti?
-
Manėm, kad kalbėsim apie grįžtamąjį ryšį - mūsų duoną kasdieninę. O gavosi kaip gyvenimas, o ypač vaikystė mus formuoja.
-
Ar galim pripažinti kvailumą? Ar apsiverstų liežuvis pasakyt "tu kvailys"? Arba "aš kvailys". Kaip kvailumas susijęs su gėda? Ar gali būti polinkis į kvailumą? O gal tai tik momentinis kvailas elgesys?
Ir iš viso: kaip tau ne gėda tokius klausimus uždavinėt?! -
Tai baigiamasis I sezono epizodas. Pabaigiame ta pačia tema, kaip ir pradėjom - gyvenimas su bauginančiu virusu fone.
Kaip jis paveikė ir tebeveikia mūsų gyvenimą? Kaip tai patiriame? Nuovargis? Nuo ko? Nuo neįprastumo? Nuo nežinomybės? Kaip galime palaikyti save ir vieni kitus? -
Apie pavydą, kurio gėdinamės ir kuris gali mus ko nors išmokyti, jei tik mes ties juo neužstrigsime. O kaip jums būna?
-
Šiuo metu painiavos daug. Kaip galim orientuotis ir susikurti savo aiškumą?
-
Jūsų dėmesiui pokalbis su žmogumi, kuris visą savų brandų gyvenimą yra versle. Kaip jis ten papuolė, kaip tas gyvenimas atrodo, kaip pavyksta gyventi versle prasmingai ir nenukankintam gobšumo. Ar skiriasi versle gyvenančio žmogaus požiūris į gyvenimą? Ačiū Dainiui už pokalbį.
-
Pokalbis su mūsų bičiuliu Linu Kukuraičiu apie tai, ką reiškia būti politiku.
-
Ar galim sau kaip nors padėti kai nėra jėgų? Galim.
-
Tęsiame pokalbį apie Vipasaną. Kokia nauda? Kaip praktika mus veikia? Atlaidumo svarba praktikuojant? Ką daryti, jei noriu medituoti? Ir kiti klausimai kylantys medituojantiems ar besidomintiems meditacija.
-
Viktoras kalbina Artūrą apie jo patirtį medituojant Vipasaną. Aptariama iš kur ši meditacija atsirado, kaip ji patiriama ir kaip ji veikia.
-
Šiuo šventiniu laikotarpiu kviečiame pažvelgti į dovanas, dovanojimą, dovanotoją ir gavėją. Audrius ir Artūras nesitarę pasiūlė šią tema ir mes - Audrius, Artūras ir Viktoras pasikalbėjom. Kas yra laimingas: dovanos gavėjas ar dovanotojas? Kaip labai kitų lūkesčiai mus įpareigoja dovanoti? Kas yra gyva dovana? Gero klausymo ir lauksim jūsų minčių.
-
Darbas ir pareigos suprantamas kaip dalykinis susitarimas. Ar gali būti, kad į pareigas ir darbus einame atsiliepdami pašaukimui? Kas tai yra, pašaukimas darbe? Kaip jis jaučiasi iš vidaus? Ar esame tai patyrę savo gyvenime? Apie tai Viktoras kalbasi su Ramūnu Dilba. Gero klausymo.
- Mostra di più