Czechia – Recommended podcasts

 • David Vaníček je bývalý novinář a televizní reportér, dnes na volné noze jako mediální lektor, influcencer a youtuber. Se svým partnerem vychovávají dvojčata a svůj příběh sdílejí jako Dva tátové veřejně, aby zbořili tabu o duhových rodičích a rodinách. Podcast Slyšíme se bude o všem, co se tátovi a klukovi z médií honí v hlavě.

 • Grab a coffee, grab a beer, & listen in as we delve long form into all things Cycling, Coffee & Community! G!RO Cycles is a Cafe in Esher UK.

  Doors always open so stop in and grab a brew.

 • UnderJS podcast – самый безызвестный подкаст во всем frontend. Underground уже тут.

 • Druhá stránka života Slovenského youtubera Expla. Spoznaj ho tak ako si doteraz nemal možnosť pri témach aké nikdy verejne nerozoberal.

 • Podcast holky, co se vydala na cestu za tou nejlepší verzí sebe sama a rozhodla se o to podělit, protože věří, že ve sdílení je síla, může nás všechny propojit a ukázat jak podobný si v tom našem divokým světě jsme.
  Život se nám jem tak neděje.To my si ho sami tvoříme!
  Tak jaký si to uděláš ty?

 • Podcast od holky z Plzně, která si chce prostě čas od času popovídat a tak nějak doufá, že jí někdo bude poslouchat :)

 • Silah Report is a research center that focuses on small arms and light weapons from the Middle East, North African, and Central Asian regions.

 • Architektura je všude kolem nás. Zásadním způsobem ovlivňuje naši psychickou pohodu. Stejný vztah, který poutá film a jeho soundtrack, spojuje architekturu a naše životy.

 • Talking all things running, my journey for this year and my training for a half marathon in July and full marathon in October, without a training plan and working on the principle of intuitive training. This is a light hearted podcase all about running with a causal approach and no bells and whistles. Enjoy this podcase and your running.

 • Nedoklubko spolupracuje s odborníky z řad neonatologů, psychologů, dětských neurologů, pediatrů a dalších zdravotníků, čímž propojuje svět mezi odborníky a rodiči, kteří by měli v péči o předčasně narozené děti působit jako jeden tým.

 • Talkshow s moderátorkou Evitou Urbaníkovou nielen so známymi osobnosťami, ale aj ľuďmi, ktorí sú odborníkmi vo svojej oblasti. Každú nedeľu od 11:00 do 12:00.
  https://www.expres.sk/relacie/evita-talkshow/

 • Na serverech celého světa hledáme témata, která unikají českému tisku.

 • Exploring My Potential Podcast je prvým podcastom v Čechách a na Slovensku o úprimnom pohľade na fitness, coaching a život.

  #EMPpodcast

  Instagram:
  https://www.instagram.com/michal_bohumel_training/
  https://www.instagram.com/michal_bohumel/

  Facebook:
  https://www.facebook.com/michalbohumeltraining/

  Web:
  http://www.mbtcoaching.com/

 • Skupina dobrodruhů vydávajících se vstříc nástrahám bájných světů :-)

  Záznam z živého streamu z - twitch.tv/freezecz

  Sledujte Drakoviny:
  Twitter: twitter.com/drakoviny
  FB: facebook.com/drakoviny
  Twitch: twitch.tv/freezecz
  Instagram: instagram.com/drakoviny
  Discord: discord.gg/PjCE3r

  Hráči:
  PJ - Jiras "Big Nose" Korčák: twitch.tv/captainbignose
  Tarik - Alesh: twitch.tv/alesh_hs
  Fallan - Freeze: twitch.tv/freezecz
  Chicho - Flowee: twitch.tv/back_to_the_kitchens
  Lornan - Rikytan: twitch.tv/rikytan

  ----
  #Drakoviny #D&D #DrD #Dračí #doupě #Dracak #Rollplay #Hranahrdiny #Fantasy #RPG

 • If you’re tired of missing the news from your backyard and the rest of the Northeast because you can’t catch all of Midday Magazine and Northeast Report, you can do something about it: subscribe to our new podcast. The WAMC News Podcast offers regular updates downloaded right to your smartphone, as well as exclusive interviews and more.

 • Ostrý podcast o české i zahraniční hudební scéně. Komentujeme novinky a do hloubky rozebíráme vše kolem hudby. Jak to chodí v klubech a na festivalech, jaké zajímavé kapely jste minuli a co si myslíme o... No, vlastně o všem. Pusť to!

 • Upřímnej podcast bez filtru o těch hezkejch věcech, ale i o tom, o čem se tolik nemluví. Příběhy ze života holky, která píše stejnojmenný blog a vydala se na cestu za nejlepší verzí sebe sama. A to, co se na ní učí, sdílí dál. Miluje sílu přítomnýho okamžiku a věří, že bychom se v životě měli věnovat tomu, co nám dává smysl. A že všechno, co si vysníme, je možný.

 • Magazín dobrých zpráv a zajímavostí Moravskoslezského kraje.

 • The Days of High Adventure podcast will be a bi-weekly show about miniature wargaming.

 • Jumpstart Sessions is designed to give Filmmakers & Videographers a much needed resource in the areas of business & mindset, it could be work load, rates you're charging, work/life balance, what you love and hate most, etc…. There is plenty of tech info out there but not enough helping to create Clarity, Confidence, & Connection
  which in turn will give you more TIME, MONEY, FUN, & FREEDOM!

  So my name is Michael Gebben or as most call me GEBBS :) I've been in videography for a long time, I started my Video Production Company at the age of 19 with no college and have traveled the world shooting weddings, events and working with some of the biggest names in the world such as Richard Branson, Tim Ferriss, Lewis Howes, Tony Robbins and more.

  Today, I pour my focus and energy into mentoring and coaching Filmmakers & Videographers in the areas of business & mindset so they can have a business & life they've always dreamed of.

  Episodes are released every Monday, Wednesday, & Friday.
  There are "Solo Sessions", "One on One Coaching Sessions", & "Guest Sessions (Expert Interrogations)".