Czechia – New podcasts

 • From a Westboro Baptist Church defector and an ex-Hasidic Jew to the world's first ever blogger and teenage class president who confessed to being a pedophile, BBC journalist Andrew Gold takes us away from our comfort zone and into the worlds of people on the edge. New episodes every Wednesday.


  It's been a top Editor Pick for Castbox and Stitcher, who also placed it in their 'What we're listening to'. Andrew has been making documentaries about bizarre, unusual and remarkable people around the world for a decade. He's done battle with an exorcist, taken on anti-abortionists and hunted for UFOs, all while living in six different countries and learning to speak five languages.


  In this podcast, he aims to get to the humanity of people living on the fringes, and introduce these people with diverse ways of looking at the world to the listener. It's not all deep and sad - he aims to get humour and fun out of these people, so the audience can also actually...be entertained! Follow him on twitter here @andrewgold_ok and check out his documentaries on his YouTube channel.


  Oh, and please do leave a review - it helps boost it up those charts!


  See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

 • Osobní zkušenosti jednovaječných dvojčat Laury a Elly, které vypráví o tom, jaké to je žít s ADHD a život autisty. Tipy, triky a zkušenosti jak se nezbláznit a najít sama sebe.

 • Tělo, hlava a věci kolem toho. S lidmi, kteří žijí tělem i duší, si povídá Jan Smetánka. Podcast vzniká v rámci Psychologie.cz, největšího sebepoznávacího portálu v České republice.

 • Through sharing my personal journey of self discovery, this podcast is about awakening, hope, transformation and truth and will explore all things related to life, wellness, holistic healing/reversing disease, health, happiness, fulfillment and self realization. I will focus on exposing hidden truths and esoteric knowledge of ourselves and this world that will free listeners from their fear, stress, anxiety and limiting beliefs of what's possible for themselves, their body, their life, how they feel and what they can achieve. Come join our conversation on life, free yourself and feel good.

 • Přinášíme vám novinky a zajímavosti ze světa fyzioterapie. Snažíme se hledat, co nás spojuje a uznávat, co nás rozděluje skrze různé názory a pohledy nejen odborníků.

 • Rozhovory se zajímavými hosty ze světa fyzioterapie, rehabilitace a sportu. Jednoduše a srozumitelně, pro vaši inspiraci. Upozornění:Vážení posluchači, dovolujeme si vás upozornit, že žádné informace z podcastu "V pohybu" nesmí být považovány za odborné lékařské nebo jiné zdravotní poradenství.

 • Podcast, kde se bavíme o tématech, jako jsou zdraví a výživa, pohyb a cvičení, osobní rozvoj a mindset.
  www.magie-zivota.cz

 • Podcast o fenoménu tzv. "zelené krásy", českých a slovenských značkách přírodní kosmetiky, novinkách a zajímavostech z oblasti green beauty.
  Vaším průvodcem bude v každé epizodě zakladatelka Green Beauty Marketu, Andrea M. Vémolová.
  Green Beauty Market 2020: 17. 10. Ostrava, 07. 11. Praha!!!
  Green Beauty Market má ambice být největším pop-up shopem svého druhu v Evropě a rozšířit své působení i do dalších měst po celé ČR, SR či dalších koutů Evropy. Děkujeme všem návštěvníkům a klientům za důvěru od roku 2016!

 • Vítejte na Fyzio Podcast, jmenuji se Tomáš Helmich, jsem fyzioterapeut a provedu Vás světem fyzioterapie. Probereme spolu ta nejzajímavější témata ohledně lidského těla, zdraví, a pokusím se Vám dát řadu tipů, jak předejít mnoha poruchám Vašeho pohybového aparátu. V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat prostřednictvím webových stránek či sociálních sítí. Pokud Vás zajímá pohled fyzioterapeuta na lidské tělo, pohyb a zdraví, odebírejte Fyzio podcast.

 • Pořad věnovaný adrenalinu, cestování, aktivnímu pohybu a sportu

 • Nový český podcast o zdravotnictví určený nejen pro zdravotnickou veřejnost. Zabýváme se tématy, která hýbou českým zdravotnictvím. Od financování zdravotní péče v ČR, přes nové technologie a inovace v lékařství až po dostupnost zdravotní péče pro pacienty.
  Pohledem klíčových aktérů českého zdravotnictví se podíváme i na obecnější společenské otázky. Výzvy spojené se stárnutím populace, digitalizací či s dopady pandemie covid-19 nejen na české zdravotnictví. Našimi hosty nejsou jen lékaři a vědci, ale také ekonomové, právníci, pacienti, politici, novináři a představitelé farmaceutických firem.

 • Vítejte u RockTape Česko & Slovensko podcastu, kde se bavíme nejen s lidmi z oblasti fyzioterapie a sportu, ale také úplně mimo tyto obory. Snažíme se rozvíjet naše myšlení a hledat jiné úhly pohledu.

 • Jediný podcast na světě nahrávaný přímo z lesa. Adrian Drozdek společně s hosty rozebírá témata, která mají za cíl přinést hodnotu a životní hloubku v dnešním chaotickém světě. Zapni si podcast a přines radost své mysli.

 • Tipy a rady, jak pečovat o sebe i své blízké.

 • Krátké meditace a zamyšlení pro hygienu Vaší duše. ASMR, Relaxujte, meditujte, přemýšlejte, věnujte se sami sobě. Podcast je věnovaný zejména citlivým lidem, kteří se občas cítí tak trochu jinak, než ostatní. Součástí je také sonda do aromaterapie, která přináší praktické tipy na každý den a nejrůznější rozhovory! Napište mi na karolinatoujou@gmail.com!

 • The Secret Struggle for Cold War Dominance is a podcast that goes behind the scenes of the Cold War. Going beyond the traditional narrative, we unveil how the ‘East’ and the ‘West’ struggled for dominance and find that, in fact, the Cold War was a very ‘hot’ and global conflict.

  Thanks to recently declassified documents, we shed new light on the most secretive aspects of the global Cold War, revealing that not every alliance was sacred, that military assistance was an ‘export commodity’, and that superpowers and small states were equally eager to use secret intelligence to achieve their goals

 • Perličky a klenoty z archivu Českého rozhlasu.

 • INFO.CZ přináší nový historický podcast Jízda dějinami s Petrem Nárožným, Martinem Kovářem a Janem Janušem. Půjde v něm o potkávání se velkých a malých dějin a o aktuální souvislosti, které toto potkávání se dodnes má.

 • I ramble about anything to do with books! Recommendations, anti-recommendations, book gossip, upcoming releases and quotes that shook me to the core.