History – Ukrayna – Popüler podcastler

 • Сьогодні ми часто проводимо паралелі з тим, що відбувалось під час другої світової та світом після неї. Олександр Аврамчук та Ілля Кабачинський у подкасті Без оголошення війни розповідають про події минулого, щоб краще зрозуміти майбутнє.

 • Інтерв'ю про українську історію. Те, що не потрапило до шкільних підручників чи університетських курсів. Від палеоліту до сучасності.

 • Хто сформував ідею української держави та як українська нація зберегла свою ідентичність, мову та культуру попри те, що була розділена між імперіями? В подкасті «Батьки-засновники» від Українського Радіо, Наталія Соколенко та Сергій Стуканов говорять про мислителів та інтелектуалів, які в різні епохи виступали за ідею автономії та самостійної України. Тарас Шевченко, Леся Українка, Микола Міхновський, Михайло Грушевський, Петро Могила – всі вони формували ідею незалежності України.

 • Подкаст Vogue о великих дизайнерах и их не менее известных музах. Трогательные, искренние, иногда веселые, а иногда драматичные истории о дружбе и любви, творчестве и вдохновении. И конечно, о Моде.
  Выпуски озвучивают: Аня Чиповская, Максим Матвеев, Виктория Толстоганова, Мария Шумакова, Сабина Ахмедова, Рената Пиотровски и другие. Слушайте свежие выпуски на Яндекс.Музыке на две недели раньше, чем на других площадках.

 • Ми — HOW IT WAS, медіаресурс про популярну історію. Прориви й помилки, трагедії та курйози, політики та вчені, війни та спецоперації, історія медицини та розвиток технологій — про все це ми розповідаємо цікаво, однак безоцінювально, суворо дотримуючись фактів. Бажаєте дізнатися, як оперували у Середньовіччі, хто придумав спецефекти в кіно, як вдалося побороти найстрашнішу інфляцію в історії чи як розпочинався “Тур де Франс”? Це до нас!
  Mи запускаємо подкасти! Мерщій підписуйтеся, щоб не пропустити нові випуски. І не забувайте про наш ютуб-канал HOW IT WAS — там також багато цікавого!

 • Українськомовний подкаст «Де дощ?» - ми незалежні і чесні, ми хочемо впливати на розвиток свідомого суспільства українців.

  На випусках, Марія [засновниця подкасту] спілкується із різними людьми:
  тут ви знайдете думки про культуру, мову, музику, політику, психологію та суспільство сьогодні.

  Засновниця подкасту - Марія Цяпута https://instagram.com/masha_tsiaputa

  Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!

 • Подкаст Української правди про 90-ті роки – такі, якими вони були насправді.

 • Подкаст про українську міфологію. Дізнаємось про потойбічних персонажів з української культури - як наші предки перетворювали своє оточення в химерних істот у переказах, настановах та побутових звичаях.

  Авторка подкасту - Марина Пінькевич @merilizeiii. В подкасті використані праці українських дослідників та фольклористів Івана Нечуя-Левицького, Володимира Гнатюка та інших. Аудіосупровід та музичне наповнення з записів фольклориста Любомира Кушлика.

  Цей проєкт виходить у студії "Радіо УКУ. cтудентське" - онлайн-радіостанції Школи журналістики та комунікацій УКУ.

 • A show for history buffs, by your resident history buff and Berlin tour guide - Artie.


  There are two formats of episodes:

  Bitesize history solo episodes (up to 20 mins)Discussions/interviews (up to one hour)

  Subscribe to The History Buff Patreon for access to bonus content, such as early access, exclusive and extended episodes and videos.


  You can also follow The History Buff on Instagram, TikTok and YouTube.


  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

 • Hated history in school? History You Actually Wanted to Know is here to teach you all the fun and fast facts about history’s greatest figures. Support this podcast: https://podcasters.spotify.com/pod/show/ladybillieday/support

 • Документальний аудіосеріал про трагедію, яка варта уваги не лише раз на рік. Чотирнадцять історій звичайних людей про Чорнобильську катастрофу, яка змінила їхні життя назавжди. Наші герої різної статі, віку та професій. Хтось лише народився напередодні аварії на ЧАЕС або старанно працював у школах та газетах, інші вже рятували постраждалих та ліквідовували наслідки, а деякі досі патрулюють зону відчудження. Але всі вони об'єднані особливими спогадами про Прип'ять та діляться ними в цьому подкасті.

 • قصه‌های واقعی از آدم‌های واقعی و ماجراهای واقعی

  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

 • Чому ми досі дискутуємо про радянський час? Чому існують різні пам’яті про радянський період? Що потрібно змінити у шкільній історії про радянську Україну? У нашому подкасті ми говоримо про це із українськими істориками, дослідниками та педагогами

  Цей подкаст є частиною освітнього проєкту Радянське минуле: (пере)осмислення історії, що виконується DVV International Ukraine та асоціацією Нова Доба за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини

  Автор ідеї: Андрій Ферт
  Ведучий: Денис Денисенко
  Технічна підтримка: Дмитро Сміян
  Дизайн: Анастасія Хміль

 • “Євродонбас: Німецька спадщина" документальний наративний подкаст, в якому кінопродюсерка Анна Паленчук та режисер Корній Грицюк разом з істориками, дослідниками та документальними героями розповідають про німецькі поселення на Сході України, які існували з XVIII століття. З приходом радянської влади вони були розкуркулені та виселені у Сибір та Казахстан, а історія всього регіону була переписана. Подкаст складається з трьох епізодів.

  Цей подкаст виходить на підтримку документального фільму “Євродонбас” виробництва компанії “435 FILMS”.

  Партнери:
  Генеральне консульство Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку з офісом у Дніпрі
  Українська Правда

  Команда:
  Автори: Анна Паленчук та Корній Грицюк
  Сценарист: Роман Романюк
  Проектні менеджерки: Карина Хвостенко та Олена Кірічек
  Звукорежисери: Василь Явтушенко, Ася Федоськіна
  Композитор: Антон Дегтярьов
  Дизайн обкладинки: Олександр Грехов
  Керівник відділу подкастів УП: Федір Попадюк

  Наш інстаграм: https://bit.ly/3ufctWy
  https://bit.ly/3L1Kj75

 • Міста — це мінлива матерія. Вони постійно в русі, а тому дуже швидко стають іншими. Найкраще ці зміни помічають ті, хто багато років живуть у середмісті. Вони можуть повідати, коли трава була найзеленішою, а дерева — найвищими. Вони чують пульс міста і знають його справжній ритм.
  У авторській програмі Назарія Заноза “Історія з вікна” на Urban Space Radio, ми відвідаємо сім міст та послухаємо історії людей, які більше 30 років жили, зростали і змінювались разом із своїми містами.

  Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

  Другий сезон авторської програми Назарія Заноза «Історія з вікна» про те, ЩО ми втрачаємо, яких втрат можна уникнути і хто ще, крім росії, винен у знищенні нашої архітектурної спадщини.
  Другий сезон реалізований за фінансової підтримки Європейського Союзу і Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

 • Ми - Ілона Довгань та Лариса Латипова - ведучі подкасту Непамятники.. В якому хочемо олюднити, показати цікавими людьми тих, кого звикли сприймати памятниками, кого нам подавали як забронзовілих і однобоких...
  Розкажемо маловідомі факти їхнього життя й покажемо якими насправді були українки минулого століття: непересічні, особливі, прогресивні, цікаві!
  Подкаст сворено за підтримки Український культурний фонд.
  10 невідомих історій про 10 відомих жінок.

 • Україна за кермом — подкаст про подорожі найкращою країною в світі.

  Ми вже багато років подорожуємо нашою Неймовірною. В цьому подкасті я хочу поділитися найцікавішими місцями які довелось побачити та історіями — які почути.

  Чи можна полюбити країну, яку ти ніколи не бачив? Україна за кермом це подкаст про подорожі: локальні і не дуже. Любити можна тільки те, що бачив. Тому, поїхали!

 • Подкаст о вещах, которыми мы пользуемся каждый день. Здесь вы узнаете историю возникновения предметов сервировки: как появилась первая посуда, кто придумал есть вилкой и ножом, как правильно подавать бокалы во время праздника (и многое другое!). Вместе с экспертами из разных областей мы обсудим правила этикета, а также расскажем об интересных мифах и традициях.

  Это подкаст студии «Шторм» и сервиса по прокату предметов сервировки Go Rent.

  Ведущая: Александра Климантович

  Студия Go Rent: https://www.go-rent.pro

  Студия «Шторм»: https://brainstorm.fm


 • ФемФікшн – це подкаст, де я даю слово відомим, легендарним, несподіваним, визнаним і ні – таким різним жінкам.
  Тут в них є повна свобода слова, якої, можливо, їм не вистачало за життя… Тут вони розкажуть те, що раніше не казали ніде і ніколи. Бо раніше в них не було подкасту.
  То ж слухайте, насолоджуйтесь, діліться з іншими.

  https://www.instagram.com/fem.fiction/