Regering – Slovakiet – Anbefalede podcasts

 • Podcast Najvyššieho kontrolného úradu Slovenskej republiky predstavuje širšie informácie z kontrolných akcií, ale venuje sa aj poslaniu úradu a jeho významu pre celú spoločnosť.

 • The Glue, with Eric Fingerhut, is an exploration of what hold us together in divided times.

  In this complicated and often difficult era, when we are challenged by polarization, partisanship, rapid technological change, and social transition, strengthening our social bonds are more important than ever. As president and CEO of the Jewish Federations of North America, representing over 400 Jewish communities across the US and Canada, Eric Fingerhut knows a thing or two about what makes communities tick, how powerful community can be, and what compels communities to stick together.

  Join Eric in each episode for riveting conversations with experts and thought leaders exploring what is holding us together, how communities are evolving, and why their evolution is crucial to some of the biggest social challenges our societies face today.

  Executive Produced by Niv Elis
  Produced by Mary Rose Madden, maryrosemadden.journoportfolio.com

 • © Podcast Z petržalskej obývačky a relácia Petržalský kompas vznikajú pod oficiálnou záštitou mestskej časti Bratislava-Petržalka s cieľom vytvárať priestor pre komunity jej zeleného sídliska a zároveň informovať o aktuálnych témach zo života jednej z najväčších slovenských samospráv. #zpetrzalskejobyvacky

 • V PODCASTE Pôdohospodárskej platobnej agentúry získate najviac informácií o aktuálnych témach, ktoré sa týkajú jej činnosti a tiež pomoci poľnohospodárom, lesníkom, vinohradníkom, včelárom, rybárom, chovateľom či vidieku.
  Najrýchlejšie informácie z prvej ruky o tom ako úspešne podnikať v agrorezorte.

 • Chceme priniesť samosprávny kraj bližšie ku vám. Zaujímavé rozhovory. Praktické informácie. Novinky z regiónov...

 • 🎙️Podcast Kanceláře vládního zmocněnce o mezinárodní judikatuře lidských práv

 • O politice i byznysu bez obalu. A také bez dnes všude přítomné politické korektnosti. Přesně tak se se svými hosty v podcastu Nekorektní dvojka o tématech, jež hýbou děním, baví bývalá novinářka a dnes developerka Marcela Fialková. Zve si takové hosty, kteří mají s tématem reálné zkušenosti z praxe ať již z České republiky nebo ze zahraničí a kteří na rozdíl třeba od politiků vědí, o co jde a jaká je ta cesta z problému ven.

 • V podcaste Malacky NAHLAS sa venujeme dôležitým a zaujímavým témam života mesta Malacky.

 • Novinky zo sveta dopravy, ciest, železníc a všetkého ostatného čo sa týka nášho rezortu.

 • The EU History Podcast explores the most cutting edge research on the European Union's long history. Hosted by Irish native, Prof. Michael J. Geary, Jean Monnet Chair in EU History at the Norwegian University of Science & Technology (NTNU). The Jean Monnet Chair is co-funded by the European Union's Erasmus+ Programme.

  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

 • DEBATA o Polsce to nowy cykl publicystyczny Super Expressu. W naszym studio ścierają się przedstawiciele wszystkich frakcji w Sejmie. To dyskusje o Polsce i najważniejszych problemach Polaków, opinie oraz analizy.


  Niedziela godz.18:00 na żywo na youtube Super Expressu – najważniejsze tematy BEZ CENZURY!

  Więcej na ten temat przeczytasz na stronie se.pl
  Rozmowy na żywo oraz debaty obejrzysz na kanale Youtube
  ZAPRASZAMY. • Prinášame vám témy, ktoré hýbu naším mestom, informácie o dianí v Banskej Bystrici, rozhovory so zaujímavými ľuďmi a odpovede na dôležité otázky. Projektové zámery a investície, ekológia, infraštruktúra, sociálne veci, školstvo, kultúra, šport i participácia. Venovať sa budeme nielen týmto oblastiam. Prostredníctvom podcastu odznejú fakty a názory odborníkov, ktorí majú záujem riešiť veci efektívne a hlavne zodpovedne. Jednotlivé epizódy vám chceme prinášať dvakrát do mesiaca.

 • Na Grösslingovej 53 je podcast o témach, ktoré trápia mladých ľudí, no týkajú sa všetkých. Študujeme na Bisle a chceme vám poskytnúť pohľad na rôzne zaujímavé témy očami odborníkov a odborníčok z rozličných sfér verejného života od vzdelávania, politiku až po kyberbezpečnosť. Nové epizódy vychádzajú v piatok.

 • A league of lady lawyers empowering women to be legal savvy. Knowing your rights and how to navigate the law isn’t easy to do on your own, which is why the lady lawyer league is here to help. Hosted by Tracy Hightower-Henne and Susan Reff, who lead as partners of the law firm Hightower/Reff Law in Omaha, NE, and are supported by an incredible team of attorneys who are here to help you through life's most challenging times.

 • Plán pre budúcnosť je séria podcastov Progresívneho Slovenska. Jednotlivé epizódy sa zameriavajú na budúce generácie a vzdelávanie v 21. storočí. Kandidáti a kandidátky PS predstavia víziu dostupného a kvalitného školstva, v ktorom sa dbá na rozvoj a duševné zdravie každého dieťaťa a mladého človeka.

  Web: www.progresivne.sk
  Produkcia podcastu: www.znelo.sk