Børn & familie – Slovakiet – Anbefalede podcasts

 • Psychológovia liniek pomoci OZ IPčko - ipcko.sk, Krízová linka pomoci a Dobrá linka - sa spolu s ďalšími odborníkmi rozprávajú o duševnom zdraví, výchove detí, problémoch mladých ľudí, nástrahách internetu a o krízových a náročných situáciách, ktoré sú súčasťou života. Spoločne hľadáme riešenia a ponúkame pomoc.

 • Detskému strachu z návštev lekárov je koniec. Vďaka jedinečnej detskej poliklinike Dr. Martinko, kde proti nemu bojujú tou najúčinnejšou zbraňou – zábavou. Vstúpte s nami do sveta hravého zdravia, vypočujte si príbehy lekárov aj známych osobností a nájdite priateľa, ktorý detskému svetu rozumie najlepšie. Po úspešnom projekte stomatologickej klinike Dr. Martin je tu pre vaše ratolesti aj Dr. Martinko. Viac sa dozviete aj na https://www.doktormartinko.sk/

  Facebook: https://www.facebook.com/Dr.Martinko

  Instagram: https://www.instagram.com/drmartinko/

 • Meet Sloane. She's 15 years old, and she knows everything about the NBA! In each show, Sloane chats with some of the NBA's biggest names like Blake Griffin and Dwight Howard, as well as NBA Legends like Richard Jefferson and Baron Davis. Find out what these greats were like when they were teenagers and how those years formed who they became. Plus, lots of fun games like "Takes Hotter than Kelly Oubre JR" and "Mugsy or Manute" will test the players, and Sloane's, knowledge of the NBA. Follow and catch all the behind-the-scenes action by following @sloaneknows on Tik Tok and Instagram.

 • Podcast "svetielko lásky pre dospelých" ponúka alternatívny spôsob myslenia, ktorý je nevyhnutný pre proces premeny našej kultúry násilia na kultúru mieru. Ak chceme zmeniť súčasnú globálnu kultúru násilia na globálnu kultúru mieru, musíme zaviesť systematické a globálne vzdelávanie k mieru a tak poskytnúť všetkým deťom nástroje na interakciu z pozície úcty, porozumenia a spolupráce, aby vznikla kultúra mieru.
  Svetielko lásky pre deti môžete nájsť na YouTube. Na našich video stretnutiach pomáhame deťom spoznať ich svetielo lásky, spoznať ich emócie a kultivovať ctnosti.

 • Rozhovory na aktuální téma s Denisou Kimlovou, nejzkušenějšími dětskými moderátory a jejich hosty.

  Všechny díly podcastu Totál talkshow můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Sú s nami v dobrom aj v zlom. Zdieľame s nimi všetky životné radosti, výzvy aj tie horšie dni. Preukázateľne nám zlepšujú náladu a ich vernosť dojíma. Vypočujte si príbehy tých najvernejších domácich miláčikov, ktorí stoja po boku svojich majiteľov nech sa deje čokoľvek. Moderátorka Katka Plevová hostí známe aj neznáme hlasy i tváre, ktorých však preslávila láska ku zvieratám.

 • Toto je Zverissimo - podcast, ktorý nemá s Talianskom nič spoločné. V Zverissime vám poradíme, ako na vášho štvornožca (a viacnožca či menejnožca). Dvojnožcov za mikrofónom každý druhý týždeň vyspovedá herec na moderátorskej stoličke Janko Dobrík.

  Zverissimo vám prináša Pharmacopola, veterinárna distribučná spoločnosť. Pharmacopola pomáha tým, ktorí sa starajú o spokojný život našich miláčikov.

  ---

  #zverissimo #pharmacopola #shtoodio #zverissimopodcast #dvojnozci #stvornozci #viacnozci #menejnozci #psy #macky #zvierata #podcastozvieratach

  ---

  Ak chceš pchať ňufák aj do toho, ako Jano a jeho hosť vyzerajú a ako sa tvária, sleduj Zverissimo všade:
  YouTube https://www.youtube.com/@zverissimo
  Instagram https://www.instagram.com/zverissimo_podcast/
  Facebook https://www.facebook.com/zverissimo

 • No woman needs to feel afraid of birth and being a parent. I'm on a mission to empower and uplift!

 • Podcast o komunikácii s deťmi pre rodičov, ktorí chcú riešiť konflikty a každodenné situácie s deťmi s ľahkosťou a srdcom tak, aby každý dostal to, čo potrebuje.

  Poďme spoločne zmeniť spôsob, akým sa spolu rozprávame v našich rodinách a zmeňme tým spôsob, akým sa spolu rozprávame aj mimo nich.

  Viac o projekte Komunikácia srdcom: www.komunikaciasrdcom.sk

 • Spolu si povieme ako založiť a starať sa o sladkovodné akvárium. Pozrieme sa na problémy s chovom a starostlivosťou o živočíchov a rastlín. Vytvoríme spolu PODCASTOVÝ atlas rýb.

 • Ob als Betthupferl vor dem Einschlafen oder als Braincandy für zwischendurch - Hoffmann & Kollmann versorgen dich jetzt regelmäßig mit alten Märchenklassikern. Es gibt so Dinge, für die man wahrscheinlich nie zu alt ist - dazu gehören wahrscheinlich auch Märchen. Von Hoffmann & Kollmann bekommen die alten Geschichten nun noch einmal einen neuen Anstrich. Besorg dir dein Heißgetränk deiner Wahl, mummel dich in eine dicke Decke ein und starte die kalte Jahreszeit mit ein bisschen Kindheitsnostalgie.

 • Regular podcast discussing all aspects of Foetal Alcohol Spectrum Disorders with Clare Devanney-Glynn and Jessica Rutherford.

 • Volám sa Táňa a možno ma poznáte z Rádia Expres. Po odchode na materskú som chcela zostať v kontakte s mikrofónom. Tak som sa zavrela doma do šatníka, kde pre vás nahrávam úvahy čerstvej mamy na materskej dovolenke, ktorá sa snaží naplniť význam slova dovolenka. Mamy, ktorá sa s nosičom štverá po kopcoch a celkovo to materstvo vníma trochu inak. Triezvo. A k tomu mužský pohľad - lebo ten býva iný. Často zábavný.

 • A Podcast about toys, games, films, books and anything else that appeals to kids and big kids.

 • Детские научные подкасты, способные увлечь ребенка миром науки

  Рассказываем о инновациях, технологиях и научных открытиях

  🚀 Увлекательно

  🎓 Познавательно

  👩‍🔬 Научно

  🎧 В аудиоформате

  В первом сезоне вас ждут увлекательные приключения Венто и Саши. Задача непроста: починить корабль и помочь Венто вернуться на родную планету. Для этого нужно найти энергию, но где её искать?

  Наша группа Вконтакте: https://vk.com/dnkontent

 • Mother and Daughter. Baby Boomer and Millennial chop it up on topics such as dating, friendship, careers, social media, family, fashions and such...

 • Reading to Evanna as we get ready for bed. We read children’s stories...sometimes excerpts from Dave Ramsay, Godfather.

 • Týždenný podcast venovaný všetkým milovníkom zvierat.