Folgen
-
V tokratni epizodi sem govorila s kupčkom sreče.
Pridružila se mi je namreč Ines Pusovnik, ki jo marsikdo pozna pod ustvarjalnim imenom Svoja Srečka.
Ines je svoj študij arhitekrute zamenjala za poklicno ukvarjanje s prehrano.
Je ustvarjalka zdravih in uravnoteženih receptov, avtorica tečaja priprave obrokov za naprej, avtorica tečaja fermentacije in voditeljica podcasta svoja srečka.
V epizodi govoriva o odločitvi za spremembo karierne poti, o soočanju s tesnobnimi občutki, o poti iz nezdravega odnosa do hrane do uravnoteženega prehranjevanja, o obisku psihoterapije, ter o koristnosti v naprej pripravljenih obrokov.
TEME POGOVORA:
Nastanek Svoje srečke Iskanje in odkrivanje svoje poti Začetni zagon in vztrajanje O zaključevanju in spuščanju Pomen izobrazbe in študija, iskanje svojega poslanstva Supermoči in sprejemanje sebe Odnos do hrane in iskanje ravnovesja Delo na sebi, psihoterapija, skrb zase Prehranjevalne navade Meal prepping Zavestno prehranjevanje Spreminjanje prehranjevalnih navad in prepričanj Izločanje živil Pomembnost odnosov (do sebe, drugih, hrane, …) Intuitivno prehranjevanje Potovanje na Japonsko Zaključek...
BRST PSIHOLOGIJO lahko spremljaš tudi na sledečih povezavah:
Spletna stran
InstagramLinkedin
...
Ines lahko spremljaš na sledečih povezavah:
Instagram
Spletna stran
Podcast
...
Tečaj priprave obrokov si lahko priskrbiš na sledeči povezavi:
Spletni tečaj v naprej pripravljenih obrokov
-
V tokratni epizodi je bila moja gostja Gabrijela Vrbnjak.
Z Gabrijelo sva v epizodi govorili o težki izgubi, ki jo je doletela ob koncu nosečnosti ter o psihološki podpori, psihoterapiji in podpornih mehanizmih, ki so ji stali ob strani v najtežjih trenutkih. Govorili sva o procesih žalovanja, o tem, kako živeti z bolečino ter iskati radost v lepotah vsakdana.
Govoriva tudi o soočanju s strahovi v nosečnosti, o vzdrževanju lepega partnerskega odnosa, o pomenu globokih prijateljstev ter o različnih oblikah medsebojne podpore.
...
BRST PSIHOLOGIJO lahko spremljaš tudi na sledečih povezavah:
Spletna stran
InstagramLinkedin
...
-
Fehlende Folgen?
-
V tokratnem delu BRSTOLOGIJE sem govorila s Klaro Čampa, mlado mamico, ki ji je rak dojk pot prekrižal kar dvakrat.
Najprej je za eno izmed agresivnejših oblik zbolela njena mami, v istem letu pa se je morala tudi sama soočiti s podobno diagnozo.
V epizodi tako govoriva o poteku bolezni, o zdravljenju, o najtežjih trenutkih, o pomembnosti podpore medicinskega osebja, o vzgoji malih otrok v času zdravljenja, o izgubi in žalovanju.
Hkrati se dotakneva lepih stvari, pomembnosti miselne naravnanosti, psihološke podpre in zavedanja lepot življenja.
Verjamem, da Klarina energija tudi tebi prinese nekaj navdiha in spodbude.
...
BRST PSIHOLOGIJO lahko spremljaš tudi na sledečih povezavah:
Spletna stran
InstagramLinkedin
...
Klaro lahko spremljaš na sledeči povezavi:
Instagram
-
V tokratni epizodi se mi je pridružila Sanja Brezničar, psihologinja iz mladinskega centra Nove Jerše.
Pogovarjlai sva se o čustvenih in vednejskih stiskah otrok in mladosntikov. Govorili sva o učnih težavah, družbenih omrežjih, medvrstniškem nasilju, razvezah in sociokonomskih faktorjih pri nastanku različnih stisk.
...
Epizoda je podprta s strani Mestne občine ljubljana, ki v okviru projekta tudi junaki in junakinje poiščejo pomoč, ozavešča o pomenu duševnega zdravja ter spodbuja, da si dovolimo spregovoriti o stiskah, kadar nam je težko in hudo.
Več o projektu lahko prebereš TUKAJ.
...
TEME O KATERIH SVA GOVORILI:
Čustvene, vedenjske in duševne težave otrok in mladostnikov. S kakšnimi težavami se srečujejo otroci in mladostniki? Varno in stabilno okolje za otrokovo odraščanje. Čas z otrokom. Ekonomska nestabilnost. Konflikti med starši. Nelagodne družinske situacije. Pretirano ukvarjanje z otroki. Medvrstniško nasilje. Socialna omrežja, pametni telefoni in računalniške igrice. Šola in formalno izobraževanje. Odnosi in splet. Nerealno prikazovanje življenja na družbenih omrežjih. Razveze in ločitve. Na kakšen način lahko pomagamo otroku s težavami? Podcasti o duševnih stiskah...
Na mladinski center Jarše se lahko obrneš na sledeči povezavi: https://www.mdj.si/ Druge povezave, na katere se lahko obrneš v primeru stisk in težav: BRST psihologija - v BRST nudimo psihoterapijo in psihološko pomoč otrokom, mladostnikom in staršem. Center za duševno zdravje otrok in mladostnikov Ljubljana Centri za duševno zdravje otrok in mladostnikov po Sloveniji Svetovalni center za otroke, mladostnike in starše Ljubljana Svetovalni center za otroke, mladostnike in starše Maribor Kontakti vseh mladinskih centrov po Sloveniji: Mreža Mama...
BRST PSIHOLOGIJO lahko spremljaš tudi na sledečih povezavah:
Spletna stran
InstagramLinkedin
-
/OGLAS
V tokratni epizodi sta se mi ponovno pridružili moja mami Branka in Marta Satler, ki je nekaj epizod nazaj govorila, kako živeti polno življenje v starejšemživljenjskem obdobju.
Tokratni pogovor je nastal s podporo kampanje čokolade Milka (@milka_slovenija), ki spodbuja medgeneracijsko sodelovanje in razumevanje med različnimi starostnimiskupinami.
V duhu te kampanje smo se dotaknile tem, kot so pogled naživljenjski slog, kariero, odnose, izobraževanje in vzgojo iz perspektive treh generacij.
Milkino kampanjo lahko spremljaš na sledeči povezavi:
https://milkazavsegeneracije.si/
TEME O KATERIH SMO GOVORILE:
Značilnosti Milenijcev, Generacije Xin “Tihe” generacije Razlike v izobraževanju Odnos do kariere Kako so včasih hodili na dopust? Način vzgoje v sodobnem času Materialistične potrebe Odnos do hrane in načini sobivanja Težave v odnosih s starši/starimistarši Odločitev za družino Zdravje in medicinski napredek Generacija Z in Generacija alfa Različnost kultur in vzgoje Način oblačenja Načini spoznavanja in romantičniodnosi Vloge v odnosih Druženje v starejših generacijah Stanovanjska problematika Izrazoslovje Druženja in obiski...
BRST PSIHOLOGIJO lahko spremljaš tudi na sledečih povezavah:
Spletna stran
InstagramLinkedin
-
V tokratnem podcastu sem gostila Ano Podobnik.
Ano sem povabila, ker se mi zdi, da največ navdiha in motivacije dobimo, ko poslušamo zgodbe ljudi, ki so v življenju prešli različne izzive, našli pogum in ki v življenju sledijo tistemu, kar čutijo, da želijo.
Z Ano precejšen del pogovora govoriva o odnosih, o pomenu spoštovanja in komunikacijskih veščin, o temeljnih vrednotah, ki gradijo odnos ter o odločitvi, kdaj zapustiti in prekiniti odnos. Ana hkrati podeli svojo izkušnjo s psihoterapijo, ki jo je obiskovala pri Branki ter deli nekaj modrosti in spoznanj, ki jih je pridobila preko svojih ljubezni do hribolazenja, živali in kuhanja.
...
BRST PSIHOLOGIJO lahko spremljaš tudi na sledečih povezavah:
Spletna stran
InstagramLinkedin
...
Ano lahko sledeči povezavi:
Instagram
...
Otroško kuharico lahko naročiš na spodnji povezavi:
Spletna stran - Kdor zakuha, ta poje
-
V tokratni epizodi sva z Branko govorili o socialni anksioznosti. Gre za eno izmed najbolj pogostih oblik anksioznih stanj, kjer posameznik čuti močno stisko in tesnobo v interakciji z drugimi na način, da se izogiba določenih družbenih situacij, izpostavljenosti ali stikov z drugimi ljudmi. Gre za precej širok pojem, ki ga pogosto ne razumemo ali celo mešamo z introvertiranostjo.
Verjamam, da ti epizoda lahko koristi, tudi če se sam/a ne soočaš s pojavom anksioznosti, saj na ta način lahko lažje razumeš stiske drugih in mogoče izboljšaš svoje sposobnosti medsebojnega razumevanja in komunikacije.
TEME O KATERIH SVA GOVORILI:
Simptomi socialne anksioznosti Razlika med fobijo in socialno anksioznostjo Strah pred javnim nastopanjem Soočanje s strahom pred izpostavljenostjo Socialna anksioznost vs Introvertiranosti Primeri soočanja s socialno anksioznostjo Razlogi za razvoj socialne anksioznosti Tehnike soočanja s socialno anksioznostjo Strah pred uriniranjem na javnih straniščih Strah pred klicanjem po telefonu Pomanjkanje veščin pogovora Sklepanje prijateljskih in partnerskih odnosov Premalo druženja Uporaba primernih besed “Small talk”...
BRST PSIHOLOGIJO lahko spremljaš tudi na sledečih povezavah:
Spletna stran
InstagramLinkedin
-
Ponovno je bila tokratna BRSTOLOGIJA v troje!
Tokrat sta se mi namreč pridružili kar dve gostji. Kineziologinji Pia in Eva, ki delujeta v okviru Melioralife.
Če spremljate BRSTOLOGIJO že nekaj časa, sem že večkrat omenila, kako pomembno z roko v roki stopata gibanje in duševno zdravje.
Pio in Evo sem povabila, da razbijemo nekaj mitov o vadbi in gibanju, se pogovorimo o sodobnem življenjskem slogu ter najdemo način, kako lahko ohranjamo fizično in duševno zdravje čez celotno življenjsko dobo.
Govorile smo o tem, katera je najboljša vadba pri soočanju s tesnobo, kako različne oblike gibanja vplivajo na stres ter kako preprečiti negativne posledice sedečega življenjskega sloga.
Dotaknemo se tudi toksičnih trendov vadbe na družbenih omrežjih ter govorimo o tem, kako je namen vadbe v prvi vrsti krepitev zdravja in življenjske energije in ne doseganje specifičnega telesnega videza.
Obenem se dotaknemo gibanja v poznejšem življenjskem obdobju ter ugotavljamo, kako gibanje vpliva na spomin ter zakaj je pomembna vadba z utežmi skozi celo življenjsko dobo.
...
BRST PSIHOLOGIJO lahko spremljaš tudi na sledečih povezavah:
Spletna stran
InstagramLinkedin
...
Pio in Evo ter Meliora Life
Spletna stran
Instagram
-
Tokratni podcast je bil malo drugačen. Pogovor sva vodili obe z Branko. Branki je približno 10. let nazaj pot približala Marta Satler.
Marta je predvsem gospa, polna zgodb.
Ne glede na življenjske preizkušnje gleda na svet nasmejano in pozitivno ter dokazuje, da lahko živiš polno in zadovoljno življenje tudi po upokojitvi.
Martin pogled na svet in nalezljiva pozitivna energija nas lahko naučita, kako pomembna je mislena naravnanost, ko se dogajajo težke stvari, kako nikoli ni prepozno za učenje in kako zares polno živimo tudi v tako imenovanem “tretjem” življenjskem obdobju.
V pogovoru govorimo o življenju v stanovanjski skupnosti, o pogumu in samozavesti, o Martinih prometnih nesrečah in lekcijah, ki se jih je naučila, o premagovanju raka, o poplavah v lanskem avgustu, živlejnju v stanovanjski skupnosti, o potovanjih, odprtosti do ljudi in prostovoljstvu.
TEME, O KATERIH SMO GOVORILE:
Zanimanje za ljudi Prostovoljstvo v Ugandi Turizem vs. Popotništvo Miselna naravnanost in samozavest Prostovoljstvo na Onkološki kliniki Diagnoza rak Medicinska hipnoza, strah in porod Prometne nesreče Duhovnost / Kaj je v življenju pomembno in kaj ne Življenje v skupnosti Vseživljenjsko učenje Nasvet za mlade...
BRST PSIHOLOGIJO lahko spremljaš tudi na sledečih povezavah:
Spletna stran
InstagramLinkedin
-
V tej epizodi BRSTOLOGIJE sem govorila z Urško Ahac. Urška je predvsem zelo aktivna posameznica, po izobrazbi kineziologinja, mamica in raziskovalka znanosti gibanja.Preko svojih družbenih omrežjih ter z organizacijo dogodkov za ženske, poskuša ozavestiti in spodbuditi posameznice h gibanju, aktivnemu življenjskemu slogu, spoznavanju sebe ter aktivnemu družinskemu preživljanju časa.Govorili sva o pomenu gibanja za kvaliteto življenja, spoznavanju sebe, ženskih ciklih, aktivnosti in otrocih ter o regeneraciji ter počitku. Poleg tega sva se dotaknili Urškine osebne zgodbe in življenjske poti. Govorili sva o materinstvu, soočanju z diagnozo neplodnosti, o boreliji, izčrpanosti, paničnih napadih in procesu izboljšanja počutja v težkih obdobjih....
TEME O KATERIH SVA GOVORILI:
Kdo je Urška? Gibanje in kvaliteta življenja Pretiravanje z aktivnostjo Panični napadi Soočanje z borelijo Regeneracija Trend spremljanja ženskega cikla Razlike med moškimi in ženskami Triatlon, Materinstvo, Izčrpanosti Perfekcionizem Aktivnost in otroci Otroci, materinstvo in vzgoja Soočanje z dignozo neplodnosti Skrb zase...
BRST PSIHOLOGIJO lahko spremljaš tudi na sledečih povezavah:
Spletna stran
InstagramLinkedin
...
Urško lahko spremljaš na sledečih povezavah:
Instagram Facebook -
V tokratni epizodi Brstologije sva z Branko govorili o travmi.
Dotaknili sva se različnih vrst travmatičnih dogodkov, posleidcah travme, načinih zdravljenja in soočanja s simptomi. Hkrati sva govorili o sami definiciji travme, o razliki med travmo, stresom in hudimi življenjskimi obremenitvami ter se dotaknili tega, kako pri sebi najti varnost, stabilnost in sočutje.
V pogovoru Branka razkrije, kako je sama kot otrok doživela specifičen obremenjujoč dogodek ter poda smernice, kako podpreti otroke ob težkih trenutkih ter kako lahko preprečimo, da se kolektivne travme in naše lastne težke izkušnje kasneje ne projecirajo na naše potomce.
TEME O KATERIH SVA GOVORILI:
Definicija travme Različne vrste travmatičnih dogodkov Razvoj nefunkcionalnih prepričanj v otroštvu Simptomi posledic travme Delo z otroki, ki so doživeli travmo Psihične zlorabe Kolektivne travme Iskanje varnosti v sebi Telesni vidiki zdravljenja travme PTSM...
BRST PSIHOLOGIJO lahko spremljaš tudi na sledečih povezavah:
Spletna stranInstagramLinkedin
-
V tokratni epizodi podcasta BRSTOLOGIJA je beseda tekla o spolnosti.
Z mano je bil Tim Prezelj - profesor spolne vzgoje na pedagoški fakulteti, ki sicer deluje v polju med naravoslovjem in humanizmom. Po osnovni izobrazbi mikrobiolog, ki se je vedno ukvarjal z interdisciplinarnimi področji in spolnost raziskuje interdisciplinarno s prepletom biologije in družboslovja.
V epizodi sva se tako dotaknila več vidikov spolnosti - govorila sva o tem, zakaj ljudje sploh potrebujemo spolnost, kakšna so omejujoča razumevanja spolnega akta, kako primerno izobraziti o spolnosti mlade in starše, dotaknila sva se tudi mitov o spolnosti, pornografije, monogamije, samozadovoljevanja, orgazmov ter ohranjanja spolnosti v partnerskem odnosu.
Kaj je spolnost? Kakšen je namen spolnosti? Samozadovoljevenje pri otrocih Izobraževanje o spolnosti Cosmopolitan in Sex v mestu (ne) poznavanje ženskih splovil Religija in spolnost Spolne manjšine Zadovoljujoč spolni odnos Zakaj nas nekdo privlači? Problem pornografije Prvi spolni odnos Omejeno stanje zavesti Ciljno naravnana spolnost Orgazem Monogamija Miti o spolnostiBRST psihologijo lahko spremljate tudi na spodnjih povezavah:
Spletna stran: https://www.brstpsihologija.si/
Instagram: https://www.instagram.com/brst_psihologija/
Linkedin: https://www.linkedin.com/feed/
-
V tokratni epizod se mi je pri pogovoru pridružila Andreja Počkaj. Povabilo sem jo, ker obe druži velika ljubezen do raziskovanja sveta.
Pogovor ni bil zgolj pogovor o potovanju in odkrivanju sveta, ampak je prinesel precej več.
Je prvi podcast, ki me je spravil v jok. In to ne samo enkrat. Z Andrejo se dotikava tem, ki jih pogosto težko odpiramo. In odkrivava, kako smo ljudje v svojem bistvu pravzaprav enaki.
Andreja je sicer strastna popotnica, veliko predelov sveta je obiskala popolnoma sama, hkrati je soustvarjalka podcasta “Ta nori svet” ter predvsem družabna in zgovorna posameznika, ki se dotika tudi tem, ki niso vedno na urniku vsakdanjih pogovorov.
Tako govoriva o pogumu, o nepredvidljih situacijah, zaupanju vase, neprijetnih izkušnjah z nastanitvami, o premagovanju predsotkov, o odprtosti do soljudi, o skupnosti, o živahnosti, odprtosti in prijaznosti ljudi v Ruandi ter tudi o izgubah, žalovanju in spuščanju.
TEME POGOVORA:
Velika mesta Solo potovanja Skrb za slovensko kulturo Potovanja 30. let nazaj Neprijetne izkušnje na potovanjih Moja lekcija iz težav na Novi Zelandiji Hostli Odprtost in sprejemanje različnosti Žalovanje za očetom Potovanje po Ugandi in Ruandi Kaj se lahko naučimo od ljudi iz Ugande in Ruande? Srečanje z gorilami -
V tokratni epizodi se mi je pridružil psiholog Erik Babič.
Erik se na svojem poklicnem področju ukvarja predvsem z organizacijsko psihologijo. Poleg tega pa je soustanovitelj zavoda Empatiko, kjer se ukvarja z izobraževanjem na področju mehkih veščin in duševnega zdravja.
Z Erikom v epizodi govoriva o psihološki varnosti v organizacijah, o vzpostavitvi kvalitetne organizacijske kulture, o pomenu ranljivosti, o vlogi dobrega vodje ter iskanju svojih kariernih potencialov.
Upam, da ti bo epizoda v navdih.
Če še nisi, bi te povabila, da se prijaviš na kanal Brstolgoije, na platformi, kjer poslušaš to epizodo.
Poleg tega bom zelo vesela kakršnihkoli komentarjev ali delitve epizode, saj na ta način pomagaš, da BRSTOLOGIJA raste in se razvija še naprej.
TEME POGOVORA:
Zdravo delovno okolje Psihološka varnost Ranljivost na delovnem mestu Vodenje in krepitev odnosa med zaposlenimi Krepitev zavzetosti Odgovornost do dela Organizacijska kultura Kako najti delo, ki ti odgovarja? Želje posameznika vs potrebe družbe Izzivi mlajših generacij Sledenje sebi Težave v duševenm zdravju med mladimi Izgorelost in depresija Skrb za duševno zdravje v organizacijah -
V tokratni epizodi se mi je prdružila Vida Igličar.
Vida je avtorica kar nekaj knjižnih uspešnic, grafična oblikovalka in predvsem zanimiva sogovornica, ki se ne boji pokazi ranljivosti ter spregovoriti o bolj težkih obdobjih življenja.
V epizodi govoriva o tesnobi, izgorelosti, paničnih napadih, medvrstniškem obrekovanju, izgubah in žalovanju.
TEME O KATERIH SVA GOVORILI:
Medvrstniško obrekovanje Izgorelost, tesnoba, panični napadi Pot do izboljšanja počutja Sram in strah Kontrola Soočanje z izgubami Skrb zase Zatekanje v delo Ekrani Izgorelost v današnjem času Strah pred dvigalom Vse je v redu -
🎙️V 23. epizodi BRSTOLOGIJE sem se pogovarjala z Juretom Laharnarjem, ki vodi enega najbolj poslušanih podcastov pri nas – UNDERDOG.
Jureta sem povabila, ker mu ni težko govoriti o stvareh, o katerih marsikdo še vedno težko spregovori.
Je odprt, podporen in iskren.
Resnično upam, da se povedano dotakne tudi tebe.
Teme o katerih sva govorila:👉🏼 Underdog podcast👉🏼 Ranljivost👉🏼 Kaj je moja resnica?👉🏼 Zavedanje notranjega glasu👉🏼 Biti v trenutku👉🏼 Globoki pogovori👉🏼 Delo na sebi👉🏼 Starševstvo👉🏼 Sprejemanje in obsojanje👉🏼 Neuspehi 👉🏼 Opuščanje delov sebe👉🏼 Psihadeliki👉🏼 Pristopi pri spoznavanju sebe👉🏼 Odnos do dela👉🏼 Odnos do sebe👉🏼 Negativni komentarji👉🏼 Potrpežljivost...
BRST psihologijo lahko spremljate tudi na spodnjih povezavah:
Spletna stran Instagram Facebook...Underdog podcast in Jureta lahko spremljaš na naslednjih povezavah:
Spletna stran YouTube Linkedin -
🎙️V tokratni epizodi govorim o načinih, kako se soočiti z dvomi vase, pretirano samokritičnostjo in kako začnemo bolj zaupati v svojo vrednost.
p.s. Nasveti v epizodi so zgolj smernice in tehnike, ki mogoče lahko pridejo prav. Dvomi vase in samokritičnost imajo lahko pri posameznikih drugačne izvore in intenziteto. Zato so lahko načini soočanja različni.
V epizodi se tako dotaknem naslednjih vsebin:
👉🏼Omejujoče misli👉🏼Kozarec samokritičnosti👉🏼2 seznama👉🏼Spreminjanje pogleda👉🏼Stvari, ki nam uspevajo
...
BRST psihologijo lahko spremljate tudi na spodnjih povezavah:
Spletna stran Instagram Facebook -
🎙️V tokratni epizodi sem se dotaknila ODLAŠANJA in KONKRETNIH NAČINOV, kako lahkonaloge opravimo brez prokrastinacije.
Razložim 3 možne razloge za odlašanje, pomen miselne naravnanosti ter načine, kako se lotiti težkih nalog.
P.s. Nasveti v epizodi so zgolj smernice in tehnike, ki mogoče lahko pridejo prav. Odlašanje ima lahko pri posameznikih različne izvore in intenziteto. Zato so lahko načini soočanja različni.
V epizodi se tako dotaknem naslednjih vsebin:
👉🏼 Razlogi za odlašanje
👉🏼 Naloge, ki so nam odveč
👉🏼 Omejujoče misli
👉🏼 Strah pred neuspehom
👉🏼Težke naloge
👉🏼Pomembne tehnike soočanja z odlašanjem
...
BRST psihologijo lahko spremljate tudi na spodnjih povezavah:
Spletna stran Instagram Facebook -
🎙️Ena izmed mojih želja za BRSTOLOGIJO je, da v goste povabim ljudi, ki me s svojim načinom delovanja inspirirajo in navdušujejo.Tokratna epizoda je tako iz psiholoških vod zavila v gore, potovanja in fotografijo.Pogovarjala sem se z Aljažem Žnidaršičem - fotografom in velikim ljubiteljem gora, ki si je upal slediti svojim največjim sanjam ter se iz avtomehanične delavnice podal na pot profesionalne fotografije.Resnično upam, da tudi tebe epizoda spodbudi, da slediš tistemu, kar si resnično želiš.Želim ti prijetno poslušanje.
👉🏼Uresničevanje želja in doseganje ciljev👉🏼Ljubezen do hribov👉🏼Popularnost osvajanja vrhov👉🏼Potovanja 👉🏼Razlog za spremembe👉🏼Tajska👉🏼Premagovanje strahov👉🏼Vrhunci lanskega leta👉🏼Potovanja in učenje od drugih kultur👉🏼Tečaji fotografije👉🏼Nasvet za začetnike👉🏼Postavljanje cen v poslu👉🏼Koraki v karieri👉🏼Ko hobi postane posel👉🏼Motivacija in navdih👉🏼Rutine...
BRST psihologijo lahko spremljate tudi na spodnjih povezavah:
Spletna stran Instagram Facebook...Aljaža lahko spremljate na naslednjih povezavah: https://expeditionstory.com/sl/category/blog/
https://www.instagram.com/aljaz_znidarsic/
-
🎙️ V tokratni epizodi sva se ponovno pogovarjali z Branko.
Tako sva se dotaknili postavljanja mej v odnosih, želji po ugajanju drugim in vztrajnosti, ko nam nekaj ne gre.
V drugem delu pogovora pa govoriva o težavah s spanjem in o programih, ki v BRST psihologiji pridejo to pomlad.
Teme o katerih sva govorili:
👉🏼Kako si?👉🏼Postavljanje mej v odnosih
👉🏼Želja po ugajanju
👉🏼Izražanje čustev v odnosih
👉🏼Biti z neprijetnim
👉🏼Kako vztrajati, ko nekaj želim pa se stvari ne premaknejo?
👉🏼Kdaj pustiti in kdaj vztrajati?
👉🏼Spremembe pri soočanju s tesnobnimi stanji
👉🏼Težave s spanjem
👉🏼Spanje in otroci
👉🏼Globoka sprostitev in obnovitev
👉🏼“Idealna” večerna rutina
👉🏼Miti o spanju
👉🏼Sanje
👉🏼Ali sami vodimo svoje življenje?
👉🏼Programa izboljšanja spanja in samohipnoze
...BRST psihologijo lahko spremljate tudi na spodnjih povezavah:Spletna stran
Instagram
Linkedin
Facebook
- Mehr anzeigen