Folgen
-
Останній епізод цього року ми вирішили присвятити темі воркізму замість "трендів в дизайні на 2025" - бо з трендами все зрозуміло, а от вигорання та тему "працюй поки святкуєш Різдво" ніхто не відміняв. Чому мати маленькі традиції всередині вашої компанії важливо та як вони впливають на корпоративний дух та клімат в бізнесі? Як тримати баланс між бажаннями клієнтів та щастям працівників та як же бути з різдвяними святами?
-
Про страшну та не очікувану кризу на ринку айті розмови ведуться вже роки чотири. Насправді, помітно завдавати клопоту вона почала саме цього року, коли багато компаній почали скорочення та не змогли реабілітуватись після початку Повномасштабного Вторгнення. Проте, причини цієї кризи власне можна відстежити задовго до цього, в чому вони полягають та куди ми рухаємось, як стабілізувати бізнес в турбулентні часи - говоримо в свіженькому епізоді подкасту.
-
Fehlende Folgen?
-
Комунікація є ключовим моментом в процесі створення дизайну та його передачі клієнту: розуміти коли ви маєте поставити те чи інше питання, проговорити ваші особисті кордони та кордони вашої співпраці, більш детально представити власне рішення для клієнта та розповісти в чому ваш задум, яка концепція - всім цим трошечки почали нехтувати з моменту популяризації фріланс платформ, проте це вкрай важливо і про основні засади поговоримо вже зараз.
-
Лекція від нашої дизайн-директорки Євгенії про типографіку від початку часів до сучасного українського дизайну. Все, що ви хотіли дізнатись про шрифти.
-
Чи дійсно трекер такий важливий та може допомагати дизайнерам керувати часом? Я вважаю, що це безперечний факт, особливо звертаючи увагу на те, що всі оплати ідуть за оцінку часу, необхідного на виконання проєкту. Але лише трекер сильно ситуацію не врятує і тут потрібно трішки більше менеджерської роботи аби ви мали можливість оцінювати та планувати воркфлоу. Отже, що дійсно може полегшити життя та де та межа гіперконтролю в роботі?
-
На прикладі одного з наших теперішніх проєктів розповідаємо про якісні та кількісні методи досліджень, які дозволяють охайно сформувати та підтвердити чи спростувати гіпотези, на які потім накладається повний перелік функцій. Кількісні методи (опитування) та якісні (інтервʼю чи фокус-групи) можуть забезпечити успіх новому додатку чи проєкту. Ми розповімо як саме їх проводити та що для цього потрібно.
-
Зібрались з Женею поговорити про очікування-реальність та як для нас промайнув рік роботи 01 дизайн. Дійшли висновку, що дійсно проживаємо рік за три та поговорили про страхи, про цілі та про складнощі які зустрічались.
-
Розповідаємо про базові засади атомарного дизайну, розбираємо його плюси та мінуси та говоримо про те чи дійсно компоненти та стилі в макеті визначають рівень професійності дизайнера. Простими словами.
-
Багато хто назарі використовує ChatGPT у продажах. Звісно, це впливає на результат - і не завжди позитивно. Дуже часто використання ШІ може викликати доволі погану реакцію клієнта, а може й призвести до відкриття контракту - все залежить від платформи, на якій ви працюєте, а також від того, наскільки ви редагуєте першочерговий пітч, який видає вам сервіс. Розповідаємо більше деталей в новому епізоді подкасту.
-
Навчитись дизайну за кілька місяців можливо, але для цього потрібно дуже обережно обирати курси, дивитись на викладачів та їхні реальні роботи, працювати із ментором, а також розвивати надивленість. Вам потрібно постійно цікавитись тим, що відбувається в дизайні та навчитись відрізняти "красиві концепти" від реальних працюючих кейсів. Коротше, справ ціла купа. А от більш детально про те, як саме стати класним фахівцем, ми розповідаємо в новому епізоді подкасту.
-
Як формувати запит до ШІ таким чином, аби швидко та зручно отримувати результат? Як використовувати ChatGPT собі на користь та не нашккодити якості? Та що саме стане у нагоді для дизайнерів? Розповідаємо в номоу епізоді подкасту.
-
З появою на ринку простих та швидких рішень для продажів, нетворк став не таким значущим: він потребує багато часу та зусиль, натомісь можна за лічені години знайти проєкт просто написавши класний пітч. Але насправді нетворк ніколи не втрачав свого значення для бізнесу і справа тут не тільки в приємному спілкуванні з колегами та популярності. Для чого та як - слухаємо в новому епізоді подкасту.
-
Що чекає на дизайн студію на початку її шляху та які кризи будуть попереду? Куди зникають компанії, що так і не відзначили 10ту річницю та що трапляється з їхніми власниками? Історія зростання та падіння, криз та розквітів на власному досвіді роботи.
-
Після тривалої перерви повертаємось зі свіженьким подкастом про те, як дизайнер бачить роботу менеджера. У цьому випуску Женя (наша дизайн директорка), Христина (наша дизайнерка з великим досвідом роботи проджектом у минулому) та Ксюша (засновниця 01) говорять про менеджмент, який допомагає, а не заважає дизайнеру жити та розбирають питання комунікації та поразуміння між двома паралельними ролями на проєкті.
-
Знайомимось трошечки ближче з командою, де кожен розповідає про хоббі які має та як вои впливають на нашу робочу діяльність. Поділяючи життя на 2 частини: робота та наші захоплення, ми часто не розуміємо наскільки сильно другі впливають на карʼєрні успіхи та продуктивність. Отже, говоримо про це на власному прикладі в свіжому епізоді подкасту.
-
Розбираємо наш новий кейс - дизайн благодійного сайту для мерії Чікаго, яка надає фінансову допомогу родинам з дітьми, які мають особливі потреби в навчанні. Від ідеї до повноцінного проєкту, який зовсім скоро побачить світ та буде допомагати родинам! Поки розробка на фінальній стадії, ви можете переглянути дизайни за посиланням:
https://www.figma.com/proto/iFhd3oGDl7MwOBNis8FKez/ISG%2Fsales?page-id=1%3A13&type=design&node-id=4018-2438&viewport=-696%2C-301%2C0.02&t=iPdBnPTeUANaG3dv-1&scaling=scale-down-width&mode=design -
Чому інколи, працюючи в офісі ти відчуваєш себе більш самотнім, аніж якщо ти є частиною віддаленої команди? Як побудувати корпоративні процеси в команді таким чином, аби люди почувалися як частина чогось більшого, та не відчували соціальної ізоляції та що допомогло нам побудувати процеси на віддаленій роботі? Розмірковуємо з командою в новому епізоді подкаста.
-
В 01 ми часто працюємо над проєктами разом з професійними піарниками з команди "Піарної". Працюючи за їхніми піар планами, тонами войсу, комунікаційною стратегією, аналізом ЦА та конкурентів, ми відкриваємо для себе багато нового.Вже кілька проєктів підтвердили ефективність такого підходу, але наскільки він зручний для дизайнерів? Обговорюємо з нашою арт-директоркою Євгенією.
-
Зібрались командою поговорити в новому форматі про звички, які має кожен з нас в робочому процесі, аби зробити його максимально корисним та приємним. Зберігаючи позитив та час для себе, витримуючи баланс між роботою та життям, розмірковуємо про будні дизайнера та те, як зробити їх щасливішими.
-
Зараз, як ніколи раніше, можна побачити наскільки активними стали українські стартапи та як багато бізнесів зʼявляється на ринку. Що саме стало причиною цього можна міркувати, ми навіть виклали власну теорію в епізоді, але факт залишається: Київ стає новим Чікаго і це велика подія для всього ринку UI/UX дизайну. У чому специфіка роботи та як такі стартапи шукати - розбираємо в новому епізоді.
- Mehr anzeigen