Folgen
-
Czy mężczyzna naprawdę ma zawsze ochotę na seks? Jak łatwy dostęp do pornografii wpływa na nasze życie seksualne?Czym naprawdę jest zdrada i dlaczego się zdradzamy? Jak wiele jest w Polsce tzw. otwartych związków?W tym odcinku obalamy mity i rozmawiamy bez presji na temat naszej seksualności. Gościem odcinka jest seksuolog, Michał Sawicki.
-
W tym odcinku przenosimy się nad wodę i fundujemy sobie małą dawkę adrenaliny. Ale uważajcie, bo sporty wodne i adrenalina uzależniają!Moim gościem jest surfer Adam Łuczak, a z odcinka dowiecie się m.in. czym różnią się surfing, kitesurfing i windsurfing,od czego zacząć przygodę z surfingiem i czy do uprawiania tych sportów potrzebna jest umiejętność dobrego pływania.
-
Fehlende Folgen?
-
Moim gościem jest raper Sarius, albo po prostu Mariusz - bo w tym odcinku rozmawiamy nie tylko o jego muzyce, ale przede wszystkim o jego przemianach i spojrzeniu na świat. O przejściu od ciemności i buntu do światła i szczęścia. O zrzucaniu masek i o tym, czy ludzie z "szołbizu" mogą być prawdziwi. Ja już wiem, że mogą!
-
Mojego kolejnego gościa znacie świetnie choćby z seriali Gry rodzinne, Ratownicy, Przyjaciółki, Rodzina zastępcza, Pierwsza Miłość. Aktor filmowy, teatralny, serialowy - Marcin Korcz, komediant, człowiek chaosu :) I na pewno człowiek sukcesu, a mimo to jego ego spokojnie zmieściło się nawet w naszej niewielkiej windzie. Porozmawialiśmy sobie właśnie o gwiazdorzeniu i szacunku do drugiego człowieka. O kulisach pracy aktora i zabawnych wpadkach. No i o tym, co w życiu najważniejsze: relacjach z bliskimi, dla których tak często trudno nam znaleźć czas. Historie moich gości są inspiracją do stworzenia wielu postaci i wątków w moich książkach (m.in. „Jeden miesiąc na miłość” i „Jeden rok na skok w bok”). Linki znajdziecie poniżej – ZAPRASZAM!Legimi https://bit.ly/49TlmXPAudiotek... https://bit.ly/4c0swLaEmpik https://bit.ly/3Tm893B
-
Kto układa muzykę w radiu? Czym są badania muzyczne i kto bierze w nich udział? Świetnie znany z anteny Pawełek czyli Paweł Karpiński, szef muzyczny Radia ESKA i ESKA2 zgodził się zdradzić kulisy powstawania programu radiowego. Nie uwierzycie, jak wiele dzieje się po drugiej stronie nadajnika! :) Historie moich gości są inspiracją do stworzenia wielu postaci i wątków w moich książkach (m.in. „Jeden miesiąc na miłość” i „Jeden rok na skok w bok”). Linki znajdziecie poniżej – ZAPRASZAM! Legimi https://bit.ly/49TlmXP Audioteka https://bit.ly/4c0swLa Empik https://bit.ly/3Tm893B
-
Twitch i inne platformy streamingowe dla graczy biją rekordy popularności. Na czym polega ten fenomen? Po co ludzie PŁACĄ za oglądanie, jak inni grają w gry? I wreszcie - ile można na tym zarobić? Między innymi na te pytania odpowiada mój gość, Edward, znany m.in. jako EduTV. Ale oczywiście gry to nie jedyny temat naszej miłej rozmowy. Pogadaliśmy też o życiowych pasjach, odwadze i otwartości na zmiany.
-
Z moim kolejnym gościem porozmawialiśmy o relacjach, emocjach i o zrozumieniu - zarówno drugiej osoby jak i własnych potrzeb. Bo okazuje się, że z tym ostatnim mamy często wielki problem! Dlaczego tak często nie pracujemy nad swoim wnętrzem i jak cierpią na tym nasze relacje? Czego pragną faceci, a czego kobiety i dlaczego nawet najtwardszy "macho" też chce być kochany? Posłuchajcie też, co Tomasz Nawrocki mówi o rutynie w relacjach, wzajemnym zrozumieniu i o męskiej dumie.
-
Szczerość, oddanie, komunikacja... Jaki jest patent na prawdziwą przyjaźń?Nikt nie pomoże mi znaleźć odpowiedzi lepiej, niż moja własna BFF, dlatego w tym odcinku odwiedziła mnie Weronika Michalczyk vel. Michalczuk, z którą początkowo łączyła mnie tylko praca, ale nasza relacja już dawno wyszła daleko poza mury wydawnictwa.
-
W podcaście "Jak baba z chłopem" kolejny raz rozmawiam z... babą:) Bo temat bardzo ważny: akceptacja samej siebie.Przed moim mikrofonem gości Marta Żabska, fotografka rodzinna, kobieca i ciążowa, która odnalazła pasję w uwiecznianiu prawdziwego piękna kobiet.No właśnie: czym jest to PRAWDZIWE piękno? Dlaczego tak często nie potrafimy zaakceptować swoich ciał?W tym odcinku rozmawiamy o tym, że mamy prawo czuć się dobrze z własnym ciałem i mamy prawo pokazać je światu na własnych warunkach.
-
W moim podcaście zagościł Michał Szczygieł - wyjątkowy facet, który woli śpiewać niż wrzucać posty na socjalki (choć na moją prośbę obiecał, że w najbliższym czasie dorzuci na Instagram kilka fotek bez koszulki :)), a mimo to świetnie sobie radzi nie tylko w radiu, ale też online. Rozmawiamy m.in. o muzyce i show biznesie, w którym - jak się okazuje - wcale nie trzeba "mieć pleców", żeby przebić się na szczyt. Michał opowiedział mi o początkach swojej kariery i o tym, jak mimo wielkiej popularności udało mu się zachować niezależność i ustrzec przed "uderzającą do głowy sodówką".
-
W tym odcinku wyjątkowo gościem jest kobieta, a rozmawiamy m.in. o budowaniu w sobie świadomości, stawianiu granic w związku i sztuce mówienia DOŚĆ. O tym, jak szkodliwy jest strach przed odrzuceniem i o tym dlaczego tak często sami doprowadzamy do tego, że czujemy się źle we własnej rodzinie i z samą sobą. Zapraszam na rozmowę z psycholog, psychotraumatolog i pisarką Aliną Adamowicz, znaną w sieci jako alka_positive.
-
Czy to prawda, że dziewczyny rzucały majtki na występach Dawida Kwiatkowskiego? Szalone koncerty to tylko jeden z wielu tematów, jakie poruszam z moim kolejnym gościem.Wojtek Trusewicz zdradził mi m.in., z jakimi artystami dobrze mu się pracuje, a jakich ludzi stara się od siebie odcinać. Pogadaliśmy o muzyce, o kłamstwach w internecie i o prawdziwym obliczu social mediów. A na deser - o przewadze włosów czarnych nad blond :)
-
Co robić, aby pasja przerodziła się w pracę? Między innymi o tym rozmawiam z moim kolejnym gościem. Skubas opowiedział mi o tym, czy łatwo jest żyć z tworzenia muzyki i jak wygląda jego dzień w domowym studiu. Rozmawiamy też o rodzinie, domu bez telewizora i reklam oraz o mediach społecznościowych, które ze społecznością niestety nie mają nic wspólnego.
-
Kto jest winny sytuacji w polskiej służbie zdrowia: politycy, lekarze, a może... my sami? Czy tematem zdrowia my wszyscy przejmujemy się za mało i za późno? Co należałoby poprawić w polskiej służbie zdrowia w pierwszej kolejności ?M.in. o tym rozmawiam ze swoim gościem, Jankiem Świtałą, autorem książki "Polski SOR". Z rozmowy dowiecie się też, że "największym sk***twem jest nieudzielenie pomocy" i dlaczego nie powinniśmy się bać, że zrobimy to źle.
-
Czy wszyscy musimy obchodzić Walentynki? Podobno kobiety mają odnośnie tego święta znacznie większe oczekiwania niż mężczyźni. Skąd bierze się ta presja i co zrobić, jeśli Walentynki to nie do końca nasz klimat? Moim gościem jest psychoterapeuta Jakub Kielczyk, a tematem naszej rozmowy jest nie tylko święto zakochanych, ale także codzienna dbałość o relacje, radzenie sobie z konfliktami i rutyną w związku.
-
Co decyduje o tym, czy jako klient polubimy daną markę? Odpowiada za to CX, czyli Customer Experience.Moimi gośćmi są Michał Ślipko i Krzysztof Łosiakowski z Umami Team, a z rozmowy dowiecie się m.in. jakie błędy najcześciej popełniają firmy i co powinny robić, aby się przed nimi uchronić. Michał i Krzysiek zdradzą też, dlaczego w biznesie liczy się pasja oraz co zrobić, aby nasza marka wywołała u klienta efekt WOW.
-
Dziś rozmawiamy o tym, jak zmienia się życie rodziców po urodzeniu dziecka z niepełnosprawnościami jak zmienia się życie rockendrolowca, kiedy decyduje się na późne rodzicielstwo.Pogadaliśmy też o życiowych upadkach i o stawaniu na nogi, a także o tym, dlaczego "kryzys wieku średniego" powinniśmy postrzegać jako URODZAJ wieku średniego. Moim gościem jest Bartek Królik - piosenkarz, kompozytor, producent, współtwórca Męskiego Grania, ale przede wszystkim - szczęśliwy tata.
-
Moim gościem jest niesamowity facet, utalentowany aktor i mega pozytywny człowiek - Michał Sikorski, aktor znany m.in. z roli księdza Jakuba "1670". Wiecie, że początkowo miał w serialowym hicie Netfliksa zagrać zupełnie inną rolę? W tym odcinku rozmawiamy m.in. o tym, jak to jest być "na fali" i co zrobić, żeby sukces nie namieszał nam w głowach, a także o przekuwaniu własnego sukcesu w pomaganie. Michał zdradza też jak wygląda dzień na planie serialu "1670" i co było dla niego najtrudniejsze podczas kręcenia zdjęć.
-
Jak bardzo taniec zbliża ludzi i co nieplanowanego może wydarzyć się podczas lekcji tańca? Z jakimi wyzwaniami mierzy się choreograf przygotowujący wielkie imprezy i czym różni się taniec komercyjny od towarzyskiego? Na te i wiele innych tematów związanych z tańcem rozmawiam z Kubą Dudą - tancerzem, choreografem i nauczycielem, który stwierdził, że mam... "aktywne biodra".
-
Ile zarabia dziś grafik komputerowy i czy w ogóle jest to jeszcze opłacalne zajęcie? Jakie umiejętności trzeba posiąść, żeby być wziętym grafikiem, skąd pozyskuje się najwięcej zleceń i jak naprawdę wygląda zwykły dzień freelancera w tej branży? Moim gościem jest Adam Lapko - ilustrator, malarz i grafik z kilkunastoletnim doświadczeniem.
- Mehr anzeigen