Lituania – Podcast popolari
-
Svarbiausios šios savaitės technologijų naujienos
-
"Negyvas Eteris" - lietuviško kūrinio platforma, įkurta Manto Katlerio, Rolando Mackevičiaus ir Manto Stonkaus.
-
Podkaste "Tapk Geresniu", Artur Lebedenko-Swan, pasineria į gilius ir prasmingus pokalbius su savo srities profesionalais, specialistais, psichologais bei žinomais žmonėmis. Pokalbiai, kurie ugdo, atneša prasmę bei reabilituoja klausytojus ir žiurovus. Kalbamės apie gyvenimą be skandalų ir intrigų. Jaukioje aplinkoje atskleidžiame pokalbio temą ir suteikiame vertingų patarimų klausytojui. Laida yra gyvenimo pamokų, klaidų ir laimėjimų rinkinys kiekvienam žiūrovui.
Žiūrėkite ir Youtube: https://bit.ly/sekti -
Daiktai mums gali papasakoti viską. Mūsų praeitį, dabartį ir ateitį. Žinoma, ne tik vien daiktai. Galbūt ir dalykai. Bet kokiu atveju, nėra tokio visai šalimais mūsų tūnančio ir nepastebimo namų apyvokos padargo, maisto produkto, aprangos detalės, su kuria nesisietu liepsnojanti aktualija arba įdomi istorija. Pabaigoje – knygų rekomendacijos pagal laidos temą.
Ved. Aidas Puklevičius. LRT Radijo tinklalaidė -
Nors, regis, gyvename geriausiais žmonijos laikais – mums vis kas nors negerai. Skundai, kritika, erzulys, nusivylimas, keliami aukšti standartai ir negebėjimas patiems jų laikytis – apie tai laida „Viskas blogai“, kurioje maži ir dideli gyvenimo objektai ar reiškiniai aptariami per labiausiai trikdančią jų pusę. Kartu bandoma suprasti, ką tai sako apie mus ir visuomenę, kurioje gyvename. Ar tikrai viskas taip blogai? Laidos vedėjai Karolina Bieliauskaitė ir Mantas Velykis ne tik ieško mūsų nepasitenkinimo priežasčių, bet ir bando atpažinti „blogybių“ įtaką populiariajai kultūrai ir patogaus gyvenimo įvaizdžiui.
-
"Idėjos ateina ir išeina, o istorijos lieka". Nassimas Nicholas Talebas
robertaspetrauskas.substack.com -
MOKSLAS BE PAMOKSLŲ – tai nauja, originali Vilniaus universiteto tinklalaidė, kuria siekiama ne moralizuoti ar pamokslauti, bet sužadinti smalsumą mokslo temoms. Išsamūs pokalbiai su Vilniaus universiteto mokslininkais padės klausytojams plėsti akiratį, skatins mąstyti savo galva ir gal net privers pakeisti nuomonę ar suabejoti nusistovėjusiomis „tiesomis“.
VU ir LRT Radijo tinklalaidė -
Redakcija – vieta, kurioje norime kurti kokybišką žurnalistiką taip, kaip mes, o tikimės, kad ir jūs, ją įsivaizduojate. Redakciją įkūrė Rita Miliūtė, Birutė Davidonytė, Ignas Kinčinas ir Gediminas Vaitiekūnas. Mūsų kuriamą turinį galite rasti Redakcijos Patreon ir Youtube kanaluose, o podcastas „Šiandien redakcijoje...“ jus pasiekia, kai du kartus per mėnesį į Redakciją pasikviečiame svečią, su kuriuo norime pasikalbėti.
-
Pabandei ir nepavyko? Susimovei? Nerandi ką nori veikti gyvenime? Nekenti savo darbo? Įstojai „ne ten“? Nepaėjo verslas? Kam nepasitaiko. 🤷♂️ Tiesiog susiimk ir... pradėk iš naujo. Antrą kartą pavyks geriau. Karjera, santykiai, verslas, finansai, sveikata — pasikalbėkim su žmonėmis, kurie suteikė sau antrą šansą.
-
Dvylika. Šis skaičius siejamas su erdvės ir laiko idėja, apskritimu bei ratu: dvylika Zodiako ženklų, mėnesių, valandų. Tai kosminės tvarkos, tobulumo ir sėkmės simbolis. Dvylika Graikijos panteono dievų, dvylika Biblijos mokinių ir apaštalų, dvylika Jokūbo sūnų, dvylika žvaigždžių Apokalipsės karūnoje, dvylikos pentagramų ratas Europos Sąjungos vėliavoje.
Į kokius 12 miestų būtina nuvažiuoti prieš numirštant, kokias 12 knygų į negyvenamą salą rekomenduotų pasiimti įdomus svečias, kokius 12 mitų paneigs gydytojas, 12 priežasčių neišvažiuoti iš Lietuvos?
(Michael Skok / Unsplash nuotr.) -
It's not about how much advice you go through; it's about how much advice goes through YOU.
Wonder why self-development is so difficult, even though you know the actions that successful people take? Because it's about time you focused on how people THINK, not what they do.
💌 Join my free newsletter for bonus wisdom: https://wamy.ck.page/newsletter -
Pamenate garsųjį posakį - kai gyvenimas pameta jums citriną, spauskite iš jos limonadą. Taip ir LRT RADIJO laidos „Gyvenimo citrinos“ pašnekovai pasakos, atviraus, ką jie darė su savosiomis „gyvenimo citrinomis”. Kaip užklupus sunkumams ieškojo ir rado būdų pakilti, atsitiesti, pradėti rašyti naują skyrių savo gyvenimo istorijoje. Nauja laida kiekvieną penktadienį, 12 val. per LRT RADIJĄ. Ved. Lavija Šurnaitė
-
Du bičiuliai ir kolegos psichologai, verslo konsultantai tyrinėja žmonių vidinį pasaulį per savo patirtį. Kuo mažiau moralizavimo, kuo daugiau gyvų patirčių.
-
Laida apie ilgą, o kartais labai trumpą laiką šioje Žemėje. Kada sulaukti 100 metų bus taip pat įprasta kaip pilnametystės. Kam už tai dėkosime: vaistams ar harmoningam gyvenimo būdui? Laida skirta pokalbiams apie ilgaamžiškumą, mitybą ir santykį su sveiku kūnu. Laidos autoriai gyvensenos medicinos pradininkas Lietuvoje Tomas Vaičiūnas ir šeimos medicinos gydytojas Ignas Klėjus.
-
Šitos laidos mikrofonai neskirti tiems, kurie manosi esą garsūs ar išmintingi, nes vien geros nuomonės apie save nepakanka, tačiau jie tikrai turi ką papasakoti.
-
LRT KLASIKOS tinklalaidė „Mąstymo žemėlapis“ siekia supažindinti, tyrinėti ir atskleisti smegenų veiklą, mąstymo procesus, psichologinius reiškinius, hormonų įtaką žmogaus savijautai, nervinius impulsus, nerimą, stresą ir juos aktualizuoti praktiniais pavyzdžiais. Neuromokslas, smegenų veikla ir psichologija yra nuolat besivystančios ir besikeičiančios sritys, jos svarbios visuomenės gerovei ir sveikatai, padeda geriau suprasti save ir nusibraižyti asmeninį mąstymo žemėlapį. Tinklalaidė kuriama bendradarbiaujant su Lietuvos neuromokslų asociacija. Vedėjas – Ignas Andriukevičius.
-
Kita krepšinio pusė su Martynu Pociumi ir Donatu Urbonu.
-
Mus domina socialiniai klausimai, visuomenės lūžiai ir žmogus juose. Geriausias lietuviškas podkastas, LOGIN 2019. Anksčiau veikė NYLA vardu.
-
Psichologinės žinios, emocinis raštingumas žmonėms reikalingas kiekviename žingsnyje.
Kaip bendrauti? Visų pirma - su savimi, su artimaisiais, kolegomis ir nepažįstamaisiais? Kokias klaidas čia darome, kodėl nesusikalbame? Kaip sau pagelbėti ir išmokti reguliuoti emocijas, užklupus nerimui ar stresui? Kodėl mūsų visuomenėje tiek daug į kitus ar į save pačius nukreiptos agresijos? Kodėl svarbu pažinti save ir ką daryti, jei atradimai nedžiugina? Viso to mūsų mokykloje ar universitete niekas nemoko. Psichologinis raštingumas paliekamas savieigai. Todėl apie viską būtina kalbėti, ir to niekada nebus per daug.
Laidoje „Čia ir dabar“ – pokalbiai su psichologijos profesionalais apie tai, kaip gyventi prasmingiau, neatidedant gyvenimo rytdienai ar neužstrigus praeities prisiminimuose, bet čia ir dabar – kaip psichologijai skirta radijo laida ir pavadinta. - Mostra di più