Economia – Slovacchia – Podcast consigliati

 • Čo pre vás znamená spokojný zákazník? Úvahy v tomto podcaste vám pomôžu zlepšovať zákaznícku skúsenosť a modely nákupných ciest tak, aby generovali viac spokojných zákazníkov. Vysvetľujem, ako mapovať a dizajnovať cestu vášho zákazníka cez Zákaznícky Pixel™.

  Získate iný uhol pohľadu na marketing, podnikanie a proces nakupovania. Nová epizóda vychádza každú stredu vo forme videa i audia. Vyberte si svoju obľúbenú formu na marketingovykanal.sk/#podcastbio a odoberajte môj podcast.

 • Podcast Rovnováha nabízí vážně i nevážně inspiraci nejen pro podnikatele od podnikatelů o práci a životě, o radostech a starostech, prostě o rovnováze v bytí na této planetě. Podcastem vás provázejí Igor Axamit a Ondřej Choc, oba koučové majitelů firem s letitou praxí.

  Nová epizoda vychází vždy ve čtvrtek v 9:00 🕘🎙️

  🔽 Spojit se s námi můžete zde: 🔽
  Ondra - https://www.linkedin.com/in/ondrejchoc
  Igor - https://sk.linkedin.com/in/igoraxamit

 • The Successful Relationship Coach podcast is all about becoming wildly successful without having to work 24/7 so you can prosper, have the relationship you want and make an impact in the world.

  In every episode I’ll share from the heart about how I’ve helped hundreds of relationship coaches become wildly successful. Every show highlights common mistakes Relationship Coaches make that will keep you from having the impact you desire and show you exactly what to do instead.

  Listen as I interview successful relationship coaches about what they did to get unstuck and become wildly successful so you can do the same thing.

  Whether you’re a new relationship coach who wants more clients, a seasoned relationship coach who feels stuck, or you want to become a relationship coach, this podcast will help you be successful at work, playful and passionate at home, and empower others to have lasting, thriving relationships.

  Listen and subscribe to the Successful Relationship Coach podcast with Master Coach Kathy Murray, the world's best Relationship Coach, so you can stop feeling frustrated, unsuccessful and exhausted and start feeling empowered, fulfilled and authentic.

 • Podcast Zdravý biznis je najnovším prírastkom medzi obľúbenými podcastmi od Unionu. Na úspech Zdravých rečí a Zdravej duše nadväzuje s užitočnými radami pre ľudí pracujúcich v oblasti finančníctva a poisťovníctva. Zároveň je vhodný pre laikov, ktorí chcú ostať v obraze sveta financií a poznať odpovede na aktuálne otázky. Tie najlepšie rozhovory, zrozumiteľný jazyk a fundovaní hostia Štefana Modriča, vitajte v zdravom biznise.

 • Slovenská certifikačná spoločnosť vám prináša seriál odborných podcastov o systémoch manažérstva, certifikácii a auditovaní.

 • Rozhovory o tom ako sa mať v práci dobre, zvládať každodenné situácie s väčšou ľahkosťou, naplno využiť svoj potenciál a rešpektovať svoje limity. O práci a ľuďoch v nej sa rozprávajú psychologičky a trénerky zo spoločnosti TIMAN Martina Šarišská a Jana Olexová.

 • Ak podcast správne uchopíte a budete s ním cielene pracovať, dokážete z neho vybudovať svoj nový obchodný kanál.

  Jaro sa venuje obchodu od roku 2006 a podcastom od roku 2018. Rozhodol sa tieto skúsenosti prepojiť. Z voľnočasovej aktivity sa postupom času stal biznisový projekt s vlastným štúdiom.

  Chcete začať s podcastom? Alebo už podcast máte a nie ste spokojný s výsledkami, ktoré vám prináša? Jarova firma sa venuje okrem produkčnej činnosti primárne podcastovým konzultáciám a ukazuje firmám a jednotlivcom, ako z podcastov vybudovať svoj nový obchodný kanál.

 • Zámer: priblížiť poslucháčom zákony jednoduchšou rečou, vysvetliť ich obsah a v rámci rozhovoru s odborníkmi poukázať na reálnu prax a povinnosti z nich vyplývajúce.

  Cieľová skupina: daňoví poradcovia, audítori, špecialisti v mzdovej oblasti, ale aj bežní malí a strední podnikatelia.

  Viac informácií nájdete na www.epercento.sk

 • Rozhory Gaba Tótha z Katedry Komunikácie neprekvapivo o komunikácii :-)

 • Oficiálny podcast Ministerstva vnútra SR, o policajtoch, hasičoch, odborníkoch, či záchranároch, ktorých by ste mali spoznať.
  Ľudia z nášho rezortu nosia uniformy aj obleky. Máme úradníkov aj ľudí, ktorí zasahujú pri záchrane životov a ochrane verejného poriadku a radi vám ich predstavíme.

 • Reportáže, zaujímavosti a novinky z diania v neziskovej organizácii Sina Nitra. Neziskovú organizáciu SINA Nitra, založila v roku 2006 Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska za účelom poskytovania všeobecne prospešných služieb pre nevidiacich a slabozrakých občanov a občanov s iným zdravotným najmä kombinovaným postihnutím v Nitrianskom kraji. Podrobnosti na hovoriaciweb.sk

 • Welcome to the Video Marketing Quick Tip podcast, where I share quick tips that will help you reach your video marketing goals.

 • On the Video Marketing Value Podcast, video marketing experts Dane Golden, Gwen Miller, and Shelly Saves The Day interview top voices from around the video marketing industry to find out their secrets to success. We give you the best strategy and tips to get the greatest value out of your video marketing budget, and use video to give the greatest value to your potential customers. Focused on helping marketers, businesses, and brands, we talk about both YouTube organic and YouTube paid media, with an eye on strategy, content programming, and optimization. Guests have included Derral Eves, Matt Gielen, Ann Handley, Trena Little, Jeremy Vest, Sean Cannell, Rob Balasabas, Liron Segev, Mark Robertson, Jessica Stansberry, Brendan Gahan, Tom Martin, David Walsh, Desiree Martinez, Ileane Smith, George B. Thomas, Judi Fox, String Nguyen, Anthony Ambriz, Jake Larsen, Tom Breeze, and other leaders in the field of video marketing.


 • International Coaching Federation South Florida Charter Chapter serves professional coaches, businesses, and organizations to help them connect, learn, and grow.

 • The Creator Marketing Podcast is a monthly series covering the latest on the new creator economy.

  Each episode Lizzy Short talks with industry experts about hot topics in creator-focused business and tech. Together they tackle the practical, ethical and even philosophical questions posed by the ever-evolving industry.

  The podcast is brought to you by Matchmade.tv - the only platform providing fair, relevant and easy sponsorships for content creators, as well as scalable and predictable content marketing for brands.

 • Aj úspešné osobnosti si popri budovaní vlastnej kariéry prešli náročným obdobím. Ako ich obohatili pracovné skúsenosti, ktoré s ich ambíciami nemali nič spoločné, prečo sú za ne vďační, alebo naopak, prečo sa za ne hanbia? Vypočujte si inšpiratívne rozhovory o budovaní kariéry.

 • Prinášame inšpiratívne rozhovory o marketingu, médiách, predajných stratégiách, z prostredia kreatívnej tvorby aj produkcie. O čom je marketing v jednotlivých segmentoch podnikania? Aké nástroje či komunikačné stratégie fungujú alebo naopak nefungujú? A kto sú ti ľudia, ktorí to celé vymýšľajú? Sú to naši hostia, ktorí majú čo povedať. Takých čo poznáme aj takých čo chceme spoznať. Inšpirujte sa s nami.
  My sme Šuty a Lenka.

 • Rozhovory s úspešnými podnikateľmi zo Slovenska a autormi kníh, ktorí Vám ukážu prostredníctvom svojich príbehov, že aj na Slovensku sa dá vybudovať úspešná, silná a stabilná firma.

 • Welcome to the Side Hustle chat show, a podcast to showcase the outstanding individuals who have set up and are working a business on the side. We chat about the product, the supply and the discipline it takes to make it work! Let’s hustle!

 • For those that are on the journey to become the best version of themselves, this podcast is to inspire, teach and give hope along the way. Stories from leaders that have “made it” and from those still on their path, Jeremy shares the realities of the journey of success and what it takes along the way.