Business – Slovakia – Suositellut podcastit

 • Dravosť? Tvrdá práca? Alebo aj trocha šťastia? Čo spája bývalých a súčasných členov rebríčka Forbes 30 pod 30 či ľudí, ktorí aj zo Slovenska dosiahli svetový úspech? Podcast Forbesu odpovie práve na tieto otázky. Prinášame vám poriadnu dávku inšpirácie, v ktorej sa dozviete, čo všetko stálo za výnimočným úspechom týchto mladých ľudí. Pritom aj ich cesty sú často poznačené mnohými zlyhaniami, o ktoré sa s vami v tomto podcaste podelia. Súčasťou dynamických rozhovorov, ktoré vedie redaktorka Forbes Slovensko Simona Gulisová budú nielen osobné príbehy, ale aj odporúčania ako preraziť.

 • Neformálne rozhovory s osobnosťami nabitými pozitívnou energiou o ich inšpiratívnych príbehoch z e-commerce podnikania a online marketingu. Podcasty moderuje Tomáš Vrtík, ecommerce špecialista zo spoločnosti Expandeco, ktoré pomáha e-shopom pri ich expanzii do zahraničia.

 • Jessica Livingston and Carolynn Levy are The Social Radars. Carolynn and Jessica have been working together to help thousands of startups at Y Combinator for almost 20 years. Come be a fly on the wall as they talk to some of the most successful founders in Silicon Valley about how they did it.

 • Dvaja prehajpovaní marketéri ťa zorientujú vo svete plnom buzzu a buzzwordov. @buzzworld_gp A.K.A. @gabriel_toth_katedrakom a @petersebo rozoberajú buzzwordy.

 • Príbehy jednorožcov aj žralokov. Mali nápad a víziu, odvahu a dobrý timing, ale niekedy potrebovali aj trochu šťastia a súhru okolností. Dnes riadia veľké firmy s miliónovými obratmi, no museli si to poctivo odmakať. Biznisové príbehy zakladateľov a zakladateliek firiem, ktoré sa stali na Slovensku lovebrandom a dnes ich poznajú aj vo svete. Čo ich spája? Mentalita... Mentalita foundera.

 • James Liu is a serial entrepreneur. He talks about marketing, sales, mindset and interviews successful entrepreneurs to discuss the best practices to build and grow a successful online business

 • We go break down all dose plenti grammar Wei lawya dey speak to your understanding.

 • Welcome to the Keep It Tiny Podcast! Where we go in depth on the business side of glamping businesses, yurts, domes, tiny homes, and everything in between. Whether you’re a seasoned homesteader, glamping business owner, or just curious about buying land and building a cabin, this show is for you. J.Esperance and his expert guests will dive deep into the business side of tiny structures, exploring the latest trends, strategies, and insights for success in this growing industry. From tips on how to finance your tiny home dream to the best ways to market your glamping site, The Keep It Tiny Podcast is your go-to source for all things tiny real estate.

 • We tell big and small companies what to do to make their business grow, how to get rid of things (and yeah, sometimes people too), and take it to another level so that they don’t die stupid and boring.

 • Podcast o dizajnovaní skvelých služieb. Rozoberám témy spojené s cestou zákazníka (CJ), zákazníckou skúsenosťou (CX) a správou cesty zákazníka (CJaS). Ukazujem použitie nástrojov a metód dizajnu služieb. Každá epizóda obsahuje dizajnovú výzvu ABSM, ktorá zarámuje problém alebo potrebu, definuje zámer a načrtne cestu k riešeniam. Podcastom vás sprevádza Lukáš Franko, CJ/CX service designer. Viac info na zakaznickypixel.sk alebo pod označením #zakaznickypixel 😎

 • Listen to a quick daily rundown of all of the information you need to succeed in the fast-paced business world of trucking and freight transportation.

 • Podcast Rovnováha nabízí vážně i nevážně inspiraci nejen pro podnikatele od podnikatelů o práci a životě, o radostech a starostech, prostě o rovnováze v bytí na této planetě. Podcastem vás provázejí Igor Axamit a Ondřej Choc, oba koučové majitelů firem s letitou praxí.

  Nová epizoda vychází vždy ve čtvrtek v 9:00 🕘🎙️

  🔽 Spojit se s námi můžete zde: 🔽
  Ondra - https://www.linkedin.com/in/ondrejchoc
  Igor - https://sk.linkedin.com/in/igoraxamit

 • The Successful Relationship Coach podcast is all about becoming wildly successful without having to work 24/7 so you can prosper, have the relationship you want and make an impact in the world.

  In every episode I’ll share from the heart about how I’ve helped hundreds of relationship coaches become wildly successful. Every show highlights common mistakes Relationship Coaches make that will keep you from having the impact you desire and show you exactly what to do instead.

  Listen as I interview successful relationship coaches about what they did to get unstuck and become wildly successful so you can do the same thing.

  Whether you’re a new relationship coach who wants more clients, a seasoned relationship coach who feels stuck, or you want to become a relationship coach, this podcast will help you be successful at work, playful and passionate at home, and empower others to have lasting, thriving relationships.

  Listen and subscribe to the Successful Relationship Coach podcast with Master Coach Kathy Murray, the world's best Relationship Coach, so you can stop feeling frustrated, unsuccessful and exhausted and start feeling empowered, fulfilled and authentic.

 • Καλωσήρθες στο μεγαλύτερο podcast επιχειρηματικότητας στην Ελλάδα! Όραμά μας να εξελίξουμε την επιχειρηματική κουλτούρα στην χώρα μας δημιουργώντας αξία για κάθε ακροατή μέσα από κάθε επεισόδιο ξεχωριστά! Έλα στην παρέα μας και βοήθησέ μας να χτίσουμε την μεγαλύτερη επιχειρηματική κοινότητα στην Ελλάδα!

 • Slovenská certifikačná spoločnosť vám prináša seriál odborných podcastov o systémoch manažérstva, certifikácii a auditovaní.

 • Rozhovory o tom ako sa mať v práci dobre, zvládať každodenné situácie s väčšou ľahkosťou, naplno využiť svoj potenciál a rešpektovať svoje limity. O práci a ľuďoch v nej sa rozprávajú psychologičky a trénerky zo spoločnosti TIMAN Martina Šarišská a Jana Olexová.

 • Ak podcast správne uchopíte a budete s ním cielene pracovať, dokážete z neho vybudovať svoj nový obchodný kanál.

  Jaro sa venuje obchodu od roku 2006 a podcastom od roku 2018. Rozhodol sa tieto skúsenosti prepojiť. Z voľnočasovej aktivity sa postupom času stal biznisový projekt s vlastným štúdiom.

  Chcete začať s podcastom? Alebo už podcast máte a nie ste spokojný s výsledkami, ktoré vám prináša? Jarova firma sa venuje okrem produkčnej činnosti primárne podcastovým konzultáciám a ukazuje firmám a jednotlivcom, ako z podcastov vybudovať svoj nový obchodný kanál.

 • Podcast o technologickom práve. Sme vaša advokátska kancelária pre digitálnu dobu.

 • Zámer: priblížiť poslucháčom zákony jednoduchšou rečou, vysvetliť ich obsah a v rámci rozhovoru s odborníkmi poukázať na reálnu prax a povinnosti z nich vyplývajúce.

  Cieľová skupina: daňoví poradcovia, audítori, špecialisti v mzdovej oblasti, ale aj bežní malí a strední podnikatelia.

  Viac informácií nájdete na www.epercento.sk

 • Jsem softwarový inženýr, investor do disruptivních inovací, bitcoinový nadšenec. Mým cílem je napsat kvalitní a objektivní informační email každý týden, který bude mít přidanou hodnotu jak pro investory, tak i pro nadšence do osobních financí.

  roman2.substack.com