Historie – Litauen – Anbefalte podcaster

 • Laida skirta papasakoti įdomiems, bet dažnai primirštiems ar tiesiog nepastebėtiems istoriniams reiškiniams ar įvykiams, kurie visuomenėje ilgainiui virto tarsi savaime suprantami ir todėl pranyko kasdienybės aktualijose.
  Ved. Rimas Bružas

 • Trabalho de Halloween
  Como surgiu o Halloween, quando é comemorado e o significado dos símbolos utilizados na comemoração.

 • Už įprotį svečius pasitikti ant stalo netelpančiu kiekiu vaišių padėkokite kunigaikščiui Vytautui. Ar žinojote, kad būtent jo valdymo metu buvo suformuota tradicija privaišinti svečią taip, kad skleistų žinią, jog Lietuvoje nieko netrūksta? Kita vertus, Lietuvoje viduramžiais tikrai trūko lovų – patogiai išsimiegodavo tik didikai, galėję leisti sau tokią prabangą. Kiekvieną trečiadienį su istorike dr. Jolanta Karpavičiene atskleisime netikėčiausius Lietuvos istorijos faktus laidoje „Džiazuojanti istorija“.
  Ved. Birutė Rutkauskaitė

 • Praeities rėžiai – Vytauto Didžiojo universiteto istorikų ir alumnų projektas, siekiantis pristatyti istorijos mokslą plačiajai visuomenei. Istorija yra įtraukianti, tačiau reikalauja atrasti savitą pažinimo kampą. Naujausių mokslinių tyrimų ir istorijos įdomybių kitu kampu kviesime ieškoti kartu su Simonu Jazavita, Matu Toliušiu ir Gediminu Kasparavičiumi.

 • On this show, we go back in time to see how things really were during a certain time period.