Tecnologia – Tchéquia – Podcasts recomendados

 • Подкаст о технологиях, меняющих нашу жизнь. Самат Галимов – человек, который решает проблемы. Он работает техническим директором и все время должен находить общий язык с людьми самых разных профессий и помогать им понять друг друга. Хакеры рассказывают ему про безопасность, дата-сайентисты – про машинное обучение и системы распознавания лиц, разработчики – про то, как сделать сервис, которым будут пользоваться миллионы, и не облажаться. Слушайте их разговоры в новом подкасте студии Либо/Либо.

  Наш партнер – сервис онлайн-образования Яндекс.Практикум

  Подписывайтесь на соц. сети студии «Либо/Либо».

  Instagram: @libolibostudio
  YouTube канал: ЛибоЛибо
  Facebook: fb.com/libolibostudio
  Вконтакте: vk.com/libolibostudio

 • A weekly discussion about how data is created, managed, analyzed and used in construction, architecture and property development.

 • Diskuzní speciál pořadu Indian, který je vysílán pravidelně živě. Zapojte se do diskuze s oblíbenými hosty a moderátory. Získejte pohled do zákulisí Indiana a videoherní scény. K tomu připravená redakční témata zpracovaná do celku, který nikde jinde na českém internetu neuvidíte!

 • Tři muži, tři kamarádi a jejich mnohdy tři různé pohledy na způsob jak proplout životem a nezaseknout se u toho ve středo/věku.

 • Jak informační technologie ovlivňují svět kolem nás? Na otázky ze světa jedniček a nul vám jednou měsíčně odpoví odborníci z Fakulty informačních technologií ČVUT společně se známou popularizátorkou vědy Sarou Polak. Propojíme vás se světem IT.

 • Na našem podcastu si můžete poslechnout záznamy z různých akcí, kde hovoříme nejen o tématech bezpečnosti, ale také o taktikách, technikách, či nástrojích, které často při naší práci používáme. Zveme si také zajímavé hosty, kteří s námi sdílí jejich zkušenosti a znalosti z oblasti informační a kybernetické bezpečnosti. Pokud potřebujete v oblasti kybernetické bezpečnosti kontaktujte nás, Cyber Rangers, skrze kontakty uvedené na www.cyber-rangers.com. Věříme, že si z našeho portfolia služeb vyberete.

 • UnderJS podcast – самый безызвестный подкаст во всём фронтенде. Underground уже тут.

 • Overpriced JPEGs is the world's leading podcast about NFTs and the metaverse!

  Join Carly Reilly, an NFT expert and emerging tech enthusiast, as she interviews the leading minds in web3, technology, and the digital future for the Overpriced JPEGs podcast from Overpriced Media.

  It is simply the best way to get the latest NFT and metaverse news and interviews with the people shaping our future, so you can decide for yourself if these are just overpriced JPEGs or technology that will change the world.

 • Pauza s vydáváním epizod se chýlí ke konci!😎Od poloviny října se každé 2 týdny můžete těšit na nové epizody, které budou nově vycházet i jako video verze!🙏

  Technologický podcast o fuckupech a průšvizích v IT. Hosté z řad IT expertů a IT manažerů sdílí jaké fuckupy za svojí kariéru v IT udělali, jak je vyřešili a jaká z toho plynou ponaučení a doporučení pro vás posluchače.

  Nová epizoda vychází na všech dostupných platformách každé druhé úterý v 6:00. Podcastem provází IT headhunter Matěj Kotrba.

  V případě zájmu o účast v podcastu nebo jakoukoliv business spolupráci ve smyslu pomoc s náborem do IT pište na e-mail [email protected]. Everything is possible!✌️

  Pro ty z Vás, kteří jste zvědaví a rádi byste si třeba poslechli něco o mně, o tom jak dělám IT headhunting, jaký je můj přístup k práci, nebo třeba jak mi podcast pomáhá, tak si můžete poslechnout následující rozhovory v podcastech, kde jsem vystoupil jako host.

  Podcast IT svět podle Jury - https://1url.cz/TrFEv
  Podcast Buduj Značku - https://1url.cz/vrt1Z
  Podcast ProgramHRování - https://1url.cz/0rt1U
  Podcast Po HRstech - https://1url.cz/BrKii

 • První denní byznysový podcast na českém trhu. To nejdůležitější ze světa ekonomiky a peněz v deseti minutách. Každý všední den v 6.45 ve vašich aplikacích nebo na HN.cz.

 • Podcast o vývoji pro hardware i vývoji na hardware. Nebudou chybět veselé historky i noční můry spojené s vývojem. Přivítáme také hosty.

 • Chytré telefony i chytré lednice, hesla, zálohy, aktualizace. Cookies vám ukážou, jak se nenechat přechytračit v době čím díl chytřejších technologií.

  Všechny díly podcastu Cookies můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Mỗi tuần, Vietcetera lại có những cuộc gặp gỡ với các nhà lãnh đạo doanh nghiệp mang theo các nhân tố đổi mới từ công nghệ, tổ chức, quy mô, chiến lược kinh doanh,… Và tại đây, host và khách mời sẽ bàn về những hoạch định trong tương lai, làm sao để xây dựng và quản lý đội ngũ nhân sự của mình theo những cấp độ khác nhau.

 • Tune in for lively, insightful discussion of topics important to the mainframe community, from DevOps to security and staffing. 2022 Finalist and 2020 winner of the DevOps Dozen Award for Best DevOps-Related Podcast Series.

 • Každý týden komentujeme aktuální Apple dění a přidáváme své postřehy.

 • The brutal truth about digital performance engineering and operations.

  Andreas (aka Andi) Grabner and Brian Wilson are veterans of the digital performance world. Combined they have seen too many applications not scaling and performing up to expectations. With more rapid deployment models made possible through continuous delivery and a mentality shift sparked by DevOps they feel it’s time to share their stories. In each episode, they and their guests discuss different topics concerning performance, ranging from common performance problems for specific technology platforms to best practices in development, testing, deploying and monitoring software performance and user experience. Be prepared to learn a lot about metrics.

  Andi & Brian both work at Dynatrace, where they get to witness more real world customer performance issues than they can TPS report at.

 • Karel Kotoun a František Kraus z Accenture vám přináší podcast nabitý technologickými trendy, posledními inovacemi, byznysovými přelomy, ale také příběhy konzultantů z první ruky. To vše v příjemné a pohodové atmosféře doma v Accenture - V Parku 12.

 • Core topics revolve around rollups, modularity, bridging, and data availability. Featuring discussions with diverse types of individuals within the blockchain ecosystem.

 • Jsme dva studenti z ČVUT, ale vůbec tak na první poslech nezníme. Boříme mýty o tom, že ajťáci jsou jenom antisociálové, kteří denní světlo vidí jenom z tapety na počítači. V každé epizodě si pozveme kolegu z oboru a společně ukážeme, že život programátora není jenom o psaní kódu, hrabání se v hardwaru a masturbaci, ale že programátoři mají rozmanité zájmy, přítelkyně nebo dokonce svatby a můžou dělat i cool věci, jako třeba videoklipy pro známé české rapery nebo mít vlastní startup.

 • Je (Minter Dial) suis hôte de ce podcast Minter Dialogue en français avec des conversations sur les marques et le leadership. Avec une mission d'élever le débat et donner plus de sens à nos vies, il invite sur son show des personnages politiques, des entrepreneurs, des sportifs, des auteurs et des patrons en entreprise. Les émissions tendent à être autour de 45 minutes. Venez me rendre visite sur minterdial.fr. Mon blog et podcast en anglais: Minter Dialogue in English.

  Minter est l'auteur de quatre livres, The Last Ring Home (en VO), Futureproof (VO), L'Empathie au cœur de l'intelligence artificielle (2023) et La boussole du leader (2023 aux Éditions Diateino). Il écrit actuellement Dialogos sur Substack (VO), pour promouvoir plus de conversations profondes et remplies de sens.