Technology – Czechia – Recommended podcasts

 • What makes you a heretic? Journalist Andrew Gold believes that, in an age of group-think and tribes, we need heretics - those who use unconventional wisdom to speak out against their own groups, from cancelled comedians and radical feminists to cult defectors and vigilantes hunting deviants.

  Learn from my guests how to rebel, think differently and resist social contagion. From Triggernometry's Francis Foster and the world's most cancelled man Graham Linehan to ex-Hasidic Jew Julia Haart and gender critical atheist Richard Dawkins. These are the people living with the weight of their own community's disappointment on their shoulders.

 • Подкаст о технологиях, меняющих нашу жизнь. Самат Галимов – человек, который решает проблемы. Он работает техническим директором и все время должен находить общий язык с людьми самых разных профессий и помогать им понять друг друга. Хакеры рассказывают ему про безопасность, дата-сайентисты – про машинное обучение и системы распознавания лиц, разработчики – про то, как сделать сервис, которым будут пользоваться миллионы, и не облажаться. Слушайте их разговоры в новом подкасте студии Либо/Либо.

  Наш партнер – сервис онлайн-образования Яндекс.Практикум

  Подписывайтесь на соц. сети студии «Либо/Либо».

  Instagram: @libolibostudio
  YouTube канал: ЛибоЛибо
  Facebook: fb.com/libolibostudio
  Вконтакте: vk.com/libolibostudio

 • Tři muži, tři kamarádi a jejich mnohdy tři různé pohledy na způsob jak proplout životem a nezaseknout se u toho ve středo/věku.

 • A weekly discussion about how data is created, managed, analyzed and used in construction, architecture and property development.

 • Diskuzní speciál pořadu Indian, který je vysílán pravidelně živě. Zapojte se do diskuze s oblíbenými hosty a moderátory. Získejte pohled do zákulisí Indiana a videoherní scény. K tomu připravená redakční témata zpracovaná do celku, který nikde jinde na českém internetu neuvidíte!

 • Jak informační technologie ovlivňují svět kolem nás? Na otázky ze světa jedniček a nul vám jednou měsíčně odpoví odborníci z Fakulty informačních technologií ČVUT společně se známou popularizátorkou vědy Sarou Polak. Propojíme vás se světem IT.

 • Na našem podcastu si můžete poslechnout záznamy z různých akcí, kde hovoříme nejen o tématech bezpečnosti, ale také o taktikách, technikách, či nástrojích, které často při naší práci používáme. Zveme si také zajímavé hosty, kteří s námi sdílí jejich zkušenosti a znalosti z oblasti informační a kybernetické bezpečnosti. Pokud potřebujete v oblasti kybernetické bezpečnosti kontaktujte nás, Cyber Rangers, skrze kontakty uvedené na www.cyber-rangers.com. Věříme, že si z našeho portfolia služeb vyberete.

 • Formerly: Overpriced JPEGs

  After 2 years of covering web3, I'm both spreading my wings and going back to my roots. Covering tech, finance, & the internet.

  I talk fast :)

 • Technologický podcast o fuckupech a průšvizích v IT. Hosté z řad IT expertů a IT manažerů sdílí jaké fuckupy za svojí kariéru v IT udělali, jak je vyřešili a jaká z toho plynou ponaučení a doporučení pro vás posluchače.

  Nová epizoda vychází na všech dostupných platformách každé druhé úterý v 6:00. Podcastem provází IT headhunter Matěj Kotrba.

  V případě zájmu o účast v podcastu nebo jakoukoliv business spolupráci ve smyslu pomoc s náborem do IT pište na e-mail [email protected]. Everything is possible!✌️

  Pro ty z Vás, kteří jste zvědaví a rádi byste si třeba poslechli něco o mně, o tom jak dělám IT headhunting, jaký je můj přístup k práci, nebo třeba jak mi podcast pomáhá, tak si můžete poslechnout následující rozhovory v podcastech, kde jsem vystoupil jako host.

  Podcast IT svět podle Jury - https://1url.cz/TrFEv
  Podcast Buduj Značku - https://1url.cz/vrt1Z
  Podcast ProgramHRování - https://1url.cz/0rt1U
  Podcast Po HRstech - https://1url.cz/BrKii

 • První denní byznysový podcast na českém trhu. To nejdůležitější ze světa ekonomiky a peněz v deseti minutách. Každý všední den v 6.45 ve vašich aplikacích nebo na HN.cz.

 • Chytré telefony i chytré lednice, hesla, zálohy, aktualizace. Cookies vám ukážou, jak se nenechat přechytračit v době čím díl chytřejších technologií.

  Všechny díly podcastu Cookies můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Mỗi tuần, Vietcetera lại có những cuộc gặp gỡ với các nhà lãnh đạo doanh nghiệp mang theo các nhân tố đổi mới từ công nghệ, tổ chức, quy mô, chiến lược kinh doanh,… Và tại đây, host và khách mời sẽ bàn về những hoạch định trong tương lai, làm sao để xây dựng và quản lý đội ngũ nhân sự của mình theo những cấp độ khác nhau.

 • Tune in for lively, insightful discussion of topics important to the mainframe community, from DevOps to security and staffing. 2022 & 2023 Finalist and 2020 winner of the DevOps Dozen Award for Best DevOps-Related Podcast Series.

 • Každý týden komentujeme aktuální Apple dění a přidáváme své postřehy.

 • The brutal truth about digital performance engineering and operations.

  Andreas (aka Andi) Grabner and Brian Wilson are veterans of the digital performance world. Combined they have seen too many applications not scaling and performing up to expectations. With more rapid deployment models made possible through continuous delivery and a mentality shift sparked by DevOps they feel it’s time to share their stories. In each episode, they and their guests discuss different topics concerning performance, ranging from common performance problems for specific technology platforms to best practices in development, testing, deploying and monitoring software performance and user experience. Be prepared to learn a lot about metrics.

  Andi & Brian both work at Dynatrace, where they get to witness more real world customer performance issues than they can TPS report at.

 • Karel Kotoun a František Kraus z Accenture vám přináší podcast nabitý technologickými trendy, posledními inovacemi, byznysovými přelomy, ale také příběhy konzultantů z první ruky. To vše v příjemné a pohodové atmosféře doma v Accenture - V Parku 12.

 • Core topics revolve around rollups, modularity, bridging, and data availability. Featuring discussions with diverse types of individuals within the blockchain ecosystem.

 • Looking to sell on repeat? You’ve come to the right place. Welcome to the Subscription Prescription Podcast where you’ll learn everything there is to know about ecommerce. From establishing your brand identity online to winning the loyalty of your customers and limiting churn, nothing is off the table in these fun and informative conversations. In a world where online selling is the new way to shop, it’s important to stand out from the competition. Tune in each week to learn from industry expert, Matthew Holman, and jumpstart your ecommerce journey today!

 • Zajímají vás lety do vesmíru, raketová technika, kosmické lodě, skafandry, kosmonauti? Jste v kosmonautice úplný laik, nebo hledáte náročnější témata? Time4Space je podcast pro vás. Udělejte si čas pro vesmír!
  Přinášíme vám informace z historie i současnosti, recenze knih a filmů, komentáře a rozhovory, jejichž jednotícím prvkem je pronikání člověka do kosmického prostoru.
  Tímto vším vás provede od mikrofonu Ondřej Šamárek a z režie Daniela Jurisová.

 • Chcete nakouknout do myslí těch nejlepších designerů a firem u nás? Pusťte si UX Friendly. Podcast o UX & Product designu v Čechách.

  V každé epizodě uslyšíte 1:1 rozhovor s odborníkem, se kterým probereme 1 téma z UX nebo Productu pořádně do hloubky.

  Chcete si prohlédnout zajímavé nástroje, firmy, produkty, pluginy, co v téhle epizodě zazněly?

  Kompletní seznam epizod včetně odkazů a zdrojů najdete na www.simonjun.cz/ux-friendly-podcast.

  📝 Blog • ✉️ Newsletter • 🧑‍💻 LinkedIn • 🎬 YouTube

 • Join us as we discuss everything from access points to endpoints and the wireless experiences of everything in between. As the leader in wireless experience monitoring, 7SIGNAL delivers insight into wireless networks and control over Wi-Fi performance so businesses and organizations can thrive. Learn more about us at 7signal.com.