Comedy – Czechia – Recommended podcasts

 • Award-winning ex-BBC journalist Andrew Gold interviews fascinating minds & quirky outsiders, from a Westboro Baptist Church defector and a female Mormon psychopath to Amanda Knox and Richard Dawkins. New eps Mon & Thu.

 • Podcast dvou holek se sarkastickým humorem a láskou ke kafi.

 • Brocast je podcastová série dlouhých konverzací se zajímavými osobnostmi na nejrůznější témata. Podcast uvádí bráchové Adam a Tomáš.

 • Michal a Bára, Bára a Michal. Kamarádská dvojice opačných pohlaví, kteří se nebojí rozebrat témata, která řešíte každý den. Záchodová prkénka, nevěry, první rande, kamarádství a spousta dalších témat z pohledu mužského i ženského světa.

 • Láska, sex a trápení. Tady Doktorka Nikita a Docent Zach! Už jsme nemohli přihlížet, jak se česká společnost pere se vztahy. A to nejen partnerskými! Už bude dobře... Jsme tu a v našem československém comedy podcastu řešíme ty nejpalčivější témata. Hezky se usaď a klikni na PLAY.

 • Tenhle podcast nepotřebuje popis. Zajímavá témata se zajímavými hosty uslyšíš v premiéře každý čtvrtek od 19 hodin.

 • Nejotevřenější podcast o sexu v českém éteru! Charismatická burleska Zorya Blue bude pro vás odhalovat peprná témata a klást otázky, na které byste se báli zeptat. Rozhovory se zkušenými hosty nejen o orgasmech, erotických hračkách a nevšedních choutkách od 4. listopadu každý pátek - Už budu!

 • The sex positive podcast where three women aren't ashamed to talk about how much they enjoy sex.

  Katy, Bitsy and Rebecca pull titillating topics out of the Sexpot and describe their experiences, sparing none of the juicy details.

  Dip into their dirty minds every Monday.

 • Recast na Spotify je záznam živého podcastu na YouTube kanále Duklock.

  Ak chcete zažiť Recast naživo sledujte instagram Duklock pre viac info!

 • Co člověk chodil světem, pronásledovalo ho mrzení. Najdeš ho v každém lidském počínání i osudu. Hovoříme o něm a smějeme se mu, protože nám nic jiného ani nezbývá. Jára Cerman, stand-up komik bez publika, a Kateřina Ondráčková, hudební publicistka a certifikovaná krejzina. A taky hluchej pes a hosté. Co od Mrzení dostanete? Pocit, že posloucháte kamarády u piva a trochu nekorektního humoru.

  Instagram: @mrzeni_podcast
  prodloužená verze každého dílu: herohero.co/mrzeni
  Mrzení vzniká pod hlavičkou GoOut a vychází každý lichý čtvrtek.

 • Radar a Lucie.
  Zveme si lidi a ptáme se jich na věci.
  Každej díl se snažíme dělat tak, abyste si z něj odnesli něco pro sebe.
  Šéftrenér a marketing b*tch z Železný koule.

 • Když se chlapi baví u piva, není to vždy jen o sportu a sexu. Tak, jak se umíme občas nezodpovědně ožrat, tak umíme být jindy zodpovědní, milující a občas překvapit.
  Podcast pro všechny fotry, kteří mají chuť, ale aktuálně nemají moc čas, na pivo s kámoši. https://www.facebook.com/fotroviny

 • Hype-Cast je podcast, kam si zveme zajímavé lidi a celebrity, abychom je vyzpovídali o jejich životě, na aktuální témata nebo s nima jen kamarádsky pokecali :)
  Celým Hype-Castem provázejí Stejk a Martin Molnár. Na nové díly se těště každý čtvrtek v 17 hodin. Peprný BONUSY s hostama a všechny epizody o několik dní dřív najdete na https://herohero.co/hypecast

 • Rádio Slovensko v rozhlasovej talkshow Adely Vinczeovej prináša zábavné rozhovory s atraktívnymi hosťami v nečakaných a prekvapujúcich súvislostiach. Každú štvrtú nedeľu po 11. hodine.
  Tolkšou Spojky pripravuje RTVS – Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. Interview vedie moderátorka Adela Vinczeová (Banášová) s ľuďmi z najrôznejších oblastí spoločenského života, nevyhýba sa ani segmentom ako napr. umenie, kultúra, film, veda, šport, technika.

 • Spoločnosťou nastavená dokonalosť okolo nás síce nikdy nekráčala, no aj napriek tomu sa bez hanby cítime byť ženské a zdravo sebavedomé. A keďže vieme, že každý prúser a to, čo má ostať za dverami izby, sa ľahšie rieši s úsmevom na tvári, rady s vami pokecáme o nekonečných trapasoch, zlomených srdciach, hlavolamoch lásky, ale aj o všetkom, na čo ste sa doposiaľ obávali opýtať. Nasratá žena a jej kamoška Ivet rozlúsknu bežné starosti obyčajných žien... Divoko a #bezhanby

 • Weekly discussions of a deteriorating world all from the comfort of your local smoke-filled Spätkauf.
  https://www.patreon.com/cornerspaeti
  https://www.operationglad.io/start

 • 🟡 Podcast NEJEN o HR s lehkostí, nadsázkou a humorem často „na hraně“.

  ⚫️ Chceme vás pobavit, podělit se o zajímavosti a rozdmýchat debatu nad ožehavými tématy. Nehrajeme si na vzdělávací podcast, jsme své, jsme drzé a mluvíme jak nám pusa narostla.

  🟡Poslech nedoporučujeme puritánům a těm, co se berou moc vážně. Ostatní vítáme a přejeme si jediné, užijte si to s námi 🤩

  💛 Oti Tůmová a Veru Prášková 🖤

  Kdo jsme? Jsme kamarádky už …. no už dlouho a pracovaly jsme spolu již ve třech firmách a často ve stejných týmech. Jsme HR holky více než 14 let a pořád nás to baví a baví nás to spolu.

  Chcete nám něco říct? Máte nápady, tipy na další díly? Napište nám 😊

  ❤️ Holky dRzý Instagram: https://www.instagram.com/holky_drzy_podcast/ (https://www.instagram.com/holky_drzy/)

 • Podcast o Brazilském Jiu Jitsu, Grapplingu a všem kolem něj. Mikoláš s Martinem řeší témata, která pálí od začátečníků po pokročilé. Občas ulítnou, předávají ale své moudrosti bez cenzury a otevřeně. Videoverze podcastu je k dispozici na YouTube.

  Podpořit mě můžete zakoupením kávy https://www.buymeacoffee.com/mikolasbilek