Governo – Ucrânia – Podcasts recomendados

 • The Law in Black and White is a podcast discussing current events, including the business of law, innovation, and diversity in the legal industry from the perspective of Legal Innovators’ co-founders with complementary backgrounds, not afraid to share opposing opinions with a decided irreverence.

 • The United States Supreme Court has both preserved and challenged American democracy throughout its lifetime. From the cases that started it all to controversial justices and fomented rulings, this podcast dives deep into the Court's many decisions - all through the eyes of a high-schooler. Starting with the 15 required Supreme Court cases for the AP U.S. Government and Politics course, I will examine how the most important cases and rulings have shaped the Court. Sit back, relax - well, maybe get your notebook - and enjoy taking a historical tour through the United States' highest court.

 • Подкасти від Liga.net - тільки про важливо і достовірно

  Слідкуйте за нами у телеграм https://t.me/liganet - Головний новинний портал України.

  💸 LIGA.Biz: https://t.me/ligabusiness

  📲LIGA.Tech: https://t.me/ligatech

  👨‍👩‍👧‍👦 LIGA.Life: https://t.me/lifeliga

 • Политические тенденции, планы и ключевые события Верховной Рады Украины и, конечно, парламентские инсайды. Подкаст народного депутата фракции Голос Ярослава Железняка

 • Офіційний сайт Шостого апеляційного адміністративного суду https://6aas.gov.ua/ua/
  Знайти нас у Facebook https://www.facebook.com/appeal.administrative.court/

 • Стратегия-2030 - работа, посвящённая экономическим проблемам России. В этом подкасте вы узнаете, в чём состоят причины бедности русского народа, и как их решить.

 • Подкаст Центру економічної стратегії (ces.org.ua) про комунальні сервіси, кращі практики управління містом та реформу управління муніципальною власністю. Цей подкаст спродюсовано «Радіо Поділ», спільнотою українськомовних подкастів, у рамках категорії «Радіо Поділ ікс» radiopodil.org

 • #укрдерждовгобуд – історія української системи влади від Центру спільних дій

  30 років тому ми нарешті отримали омріяну незалежність. Однак, здається, після того щось пішло не так. І замість того, щоб створити сильну правову державу, ми досі продовжуємо щось будувати. Замість того, щоб співіснувати в межах законів України, гілки влади постійно конкурують між собою. А президенти намагаються прибрати до рук усе, що тільки можуть.

  Подкаст #укрдерждовгобуд – унікальний проєкт Центру спільних дій, в межах якого ми пригадаємо новітню історію України та спробуємо знайти пояснення, що й коли пішло не

 • Це перший український подкаст про те, як працюють наші державні інституції, навіщо, для кого та з ким.
  Ми запрошуємо державних службовців і політиків різного рівня та сфер служби, і, через діалог, що більше нагадує побутову бесіду, висвітлюємо невідомий бік державного управління.
  Як стати міністром? Що роблять депутати насправді? Навіщо нам стільки державних службовців? Хто такий держсекретар та як працюють політики міністерств? Яка зарплата у Міністра Кабінету Міністрів?
  Ми занурюємося у складні процеси та пояснюємо їх просто.

  Нові епізоди щовівторка.

 • The Capitol Confidential podcast is a weekly show from the Times Union that focuses on the policy, personalities and politics of New York's state government.

 • The Ukrainian Pravdcast is a series of conversations explaining Ukraine, Russia, and the war to the West. Co-hosted by Sam Bock and Michael Williamson.

  Contact us:
  [email protected]

 • Welcome to Northants Now from Northamptonshire County Council and Public Health Northamptonshire. Each episode offers Advice and support on a range of public health and wellbeing issues for Northamptonshire residents. Over the course of the series we will also be celebrating some of the best things about our region and what makes Northamptonshire a region to be proud of.

 • Бизнес Арена. Мы говорим правду о бизнесе в Украине.
  Философ Владимир Золотарев отвечает на вопросы Яны Матвийчук о либертарианстве. Основные принципы либертарианства, чем отличается от либерализма, возможно ли создать либертарианское государство?
  Слушайте короткие аудио ответы Золотарева и подписывайтесь на наш основной youtube канал Бизнес Феи Яны Матвийчук - Бизнес Арена.

 • «Я розберусь» від LIGA.net - це наративний подкаст Сашка Надельнюка про суспільно-важливі теми, в яких чорт ногу зломить, але добре було б розібратись.

  Чи зможете ви отримати гроші з українських надр? Як "Велике будівництво" Зеленського впливає на економіку? Чи необхідно взагалі державі робити такі програми та підтримувати економіку? хто найбільше інвестує в Україну з за кордону?

  Підписуйтесь на канал "Я розберусь" щоб дізнаватись про нові епізоди, слідкуйте за Liga.net в телеграм https://t.me/liganet. Долучайтесь до спільноти друзів LIGA.net та підтримуйте якісну журналістику — підпишіться на щомісячний внесок і отримуйте ексклюзивні матеріали від найкращих авторів. Адже саме завдяки вам ми створюємо нові проєкти https://www.liga.net/donation_ua

 • OTT Podcast brings you interviews and discussions with leading thinktankers. Follow us on onthinktanks.org

 • Як війна торкнулася правових питань в Україні? Чи можливо захистити себе в умовах воєнного стану? Як державні установи змінюють свою роботу та як це впливає на нас? З якими юридичними ризиками можуть зіткнутися громадяни та як їх уникнути? Які юридичні інструменти можуть стати у нагоді? З усіма цими питаннями розбирається Ірина Славінська з гостями подкасту «На час війни» від Українського радіо.

 • GasTalks – це експертні думки про газ України.
  Представляє Група Нафтогаз

  Із подкасту ви дізнаєтеся, як в Україні видобувають газ, що стримує розвиток галузі, скільки потрібно коштів для освоєння родовищ, про нові технології та методики, чи є видобуток безпечним. І зрештою, чи є шанси в України стати енергонезалежною.

  Гості подкасту – відомі експерти видобувної галузі, фахівці українських і міжнародних компаній. Серед них – члени Експертної ради дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування».

  Facebook - https://facebook.com/NaftogazEP
  Youtube #GasTalks - https://bit.ly/GasTalks

 • Ісландія – це спільнота людей, чия діяльність спрямована на інтелектуальний та творчий розвиток як власний, так і свого оточення.
  Ми беремо на себе відповідальність визначати смисли проектної діяльності нашої держави і суспільства.
  Ми усвідомлюємо, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму, звиклого до споживання виключно комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми готові до критики та будь-якого ставлення з боку суспільства.
  Ми відкрита спільнота. Кожен охочий може запропонувати нам свій проект. Якщо він відповідає нашим цінностям та вимогам: інтелект, культура, філософія, мистецтво, історія, наука, сатира, – ми будемо раді вітати та інвестувати свої ресурси в реалізацію таких ідей.

 • Розповідаємо простою мовою про демократію, а також те, як вона працює в Україні. Обговорюємо суспільно-політичні події та проблеми.
  YODA PODCAST — це інформаційний продукт громадської організації «Молодіжна демократична асоціація «ЙОДА».