Videnskab – Ukraine – Anbefalede podcasts

 • Подкаст про штучний інтелект, технології й те, як вони змінюють світ і нас з вами.

 • Подкаст о том, как психотерапия и знания психологии могут сделать жизнь лучше.
  Telegram-канал: @hyustonunasproblemy

 • Подкаст про магічне мислення і наукове обгрунтування незрозумілих явищ. Звукове обрамлення у виконанні хору «Київ».

 • Хочеш почути, як звучить Андріївський узвіз, або згадати, як від'їжджає старий київський трамвай від Контрактової площі? Відчути себе у такій знайомій Пузатій Хаті чи у дворику
  Druzi Cafe? Ми записали звуки твоїх улюблених місць і готові ділитись з тобою. Головна рекомендація — слухати в навушниках. Починаємо з Києва!

 • Людська природа прагне контролювати ситуацію. Або точно знати, що хтось усе контролює і випадковості невипадкові. Нам психологічно важко змиритися із хаосом, наш мозок шукає відповідей: «Чому так сталось?». А коли не знаходить, домальовує картинку, аби вона була повною.

  Так з’являються тіньові уряди, змови політиків і фармацевтів, сіоністські плани захоплення світу та інші конспірологічні концепції.

  Як з цим боротись та коротко про найпопулярніші конспірологічні теорії слухайте у нашому подкасті.

  Цей подкаст створено у співпраці із платформою громадянської освіти Citizen+ за підтримки МЗС Німеччини.

  Щоб дізнатись більше – переходьте за посиланням: https://www.udemy.com/course/conspiracy-1-0-1/

  Щоб допомогти нам створювати подкаст і надалі – ставайте нашими патронами та патронессами: https://www.patreon.com/need_science

 • Вітання котики і киці. З вами #неширокославний подкаст #Дно_науки
  Це п’яні розмови 2х давніх друзів з такими ж дивакуватими людьми, що є науковицями та науковцями.

  У гості ми запрошуємо тих хто популяризує науку не покладаючи члеників тіла і тих хто так чи інакше був дотичний до Днів науки.

  Ольга Малюта - https://instagram.com/maliuta_olia
  Сергій Гончаров - https://www.facebook.com/morozless
  Більше про нас тут - https://linktr.ee/dno_nauky
  Дизайн Тетяна Омельченко - https://www.facebook.com/tanya.omelchenko.3
  Звукорежисер - Женя Чайка - https://instagram.com/e.chayka

 • City Changers — це серія розмов про життя в місті сучасної України, урбаністичні зміни, актуальне мистецтво, креативний бізнес та прогресивну освіту в рамках міжнарожної конференції Urban Future, що проходила у Відні.

 • Подкаст про лідерство в українському суспільстві з погляду досліджень, теорій та наукових праць.

  Допомагаємо підготуватись до лідерства після нашої перемоги.

  Автори:
  Михайло Іващук - викладач Національного університету «Острозька академія»
  Олександр Малов - дослідник лідерства, співробітник інституту Hodos.

  Створено за підтримки Hodos Institute.

 • Подкаст об интересной науке и научной фантастике. Кто сказал, что естественные науки обязаны быть академичными и строгими, а фэнтези – несерьезный жанр? В подкасте «Феи, роботы, пришельцы» вы узнаете: можно ли создать машину времени и варп-двигатель? Как объяснить Минотавра и единорогов с точки зрения биологии и философии? О чем на самом деле написано в египетских магических книгах? ...И многое, многое другое.
  Выпуски выходят каждую неделю.
  Феи / Роботы / Пришельцы
  Подкаст об интересной науке и научной фантастике. Кто сказал, что естественные науки обязаны быть академичными и строгими, а фэнтези – несерьезный жанр? В подкасте «Феи, роботы, пришельцы» вы узнаете: можно ли создать машину времени и варп-двигатель? Как объяснить Минотавра и единорогов с точки зрения биологии и философии? О чем на самом деле написано в египетских магических книгах? ...И многое, многое другое.
  Выпуски выходят каждую неделю.
  https://taplink.cc/ferop

 • Подкаст Кто сказал: «Поехали»? – разговор обо всем самом важном – простым языком. Журнал «National Geographic Россия» – это самые последние исследования, открытия и изобретения, а еще места, истории и люди.

  Послушайте наши разговоры с гостями, среди них – биологи, спасающие редкие виды животных, ученые, разбирающиеся в тайнах ДНК, и альпинисты, совершающие восхождения на самые опасные вершины. Ведущие подкаста: главный редактор журнала «National Geographic Россия» Андрей Паламарчук, редактор журнала, блогер Антон Зоркин и журналистка Вероника Нейфах.

 • У які наукові міфи ми схильні вірити та чому? Чи діє на нас 25-ий кадр? На скільки реальна загроза підвищення рівня океану на десятки метрів через потепління? Чи здатні електромобілі замінити весь транспорт? Розвінчуємо ці, та інші стереотипи з автором найвідоміших українських технотриллерів Максом Кідруком.

 • О чем поет Гребенщиков и пишет Пелевин? В чем ценность знаний, которые оставили нам Гурджиев, Ошо, Кастанеда и Кришнамурти? Как не заблудиться в огромном мире психологии, эзотерики и религии? Как вырваться из внутренних ограничений? Куда двигаться, когда вы уже всего достигли в жизни, но хотите большего?

  На этом канале Сергей ЛЯМЕЦ, известный украинский журналист, делится своим 20-летним опытом медитаций и саморазвития. Никакой психологии! Никакого НЛП! Только практические советы, как решать нерешаемые проблемы и достигать невероятных целей.

  За 20 лет автор выработал систему, которая поможет вам понять изменчивый внутренний мир человека и развиваться осознанно! Если вы хотите от себя и от жизни большего, вы в правильном месте.

 • Чому ветеран, що повернувся з війни, шукає під подушкою гранату? Чому одні люди ніяк не всидять на місці, а інші не можуть підняти себе з ліжка? Чому дворічна дитина не дивиться в очі, а школяр заважає вчитися цілому класу? Причина – у головному мозку, а відповіді в – «Головному подкасті». За даними ВООЗ, 8 мільйонів українців живуть з психічними розладами. Якими бувають розлади та як їм давати раду – розбермо на прикладі клінічних кейсів з допомогою психіатра, кандидата медичних наук Андрія Бондарчука.

  Подкаст створений науково-популярним медіа «Куншт» на замовлення «Суспільного».

 • Подкаст про сучасну психологію та психотерапію, про серйозні психологічні дослідження й поширені псевдонаукові міфи.

 • Всім привіт!
  З вами говорю я - Леся Дзюба, нумеролог!
  Тут мої НУМЕРОроздуми та аналіз різних періодів згідно нумерології - улюбленої науки 💫

 • Please enjoy listening to my podcasts!

 • Currently the main topic is the war in Ukraine (BA&MA in Political&Social Science). Contact: [email protected]

 • Це подкаст "Наступні". Подкаст про молодих та цікавих людях з України, що формують майбутнє науки. Майбутнє в якому нам всім жити.

  Мене звати Віктор і я вас запрошую поспілкуватися разом з гостями про їх життєвий шлях у науці, проблеми, успіхи та взагалі.

 • سایکست تیم
  زندگی به زبان روانشناسی🌱

 • Dig into the past and explore the greatest mysteries of natural history with the team behind the hit YouTube series PBS Eons. From the dawn of the dinosaurs to downtown Los Angeles, we’re covering what we know — and what we still don’t know — about the history of life on Earth.